Opinie o Colop Polska Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Colop Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Colop Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colop Polska Sp. z o.o. w Bytom

Rekomendacja

Bardzo fajna atmosfera, dobra pensja, ale nie jest to praca dla leniwych, najfajniejsze jest to, że pracodawca faktycznie dba o pracownika, brane są pod uwagę wszystkie pomysły dlatego można czuć się docenionym! Polecam! Dużo nowych młodych osób tworzy zgrany team, a starsi pracownicy są otwarci i pomocni.

Były pracownik Nowy wpis

Wszechstronna inwigilacja-wszędzie kamery, mam nadzieję że nie w WC bo i chyba nie byłoby czego tam słuchać?!. (usunięte przez administratora)wszystko wie najlepiej nie bierze pod uwagę opini innych...uważa się że pracownik powinien być cały czas dostępny dla firmy. Można mieć wrażenie że pracownik powinien żyć tylko praca nie mając życia osobistego, rodzinnego. Dla mnie to firma o niezbyt fajnej atmosferze, ludzie fajni, pomocni i naprawdę trudno było dociec czemu siedzą u "wielkiego brata" czyli (usunięte przez administratora), który cały czas podsluchuje rozmowy innych...masakra jak dla mnie...

Pracownik Nowy wpis

Weronika Nowy wpis
@Pracownik

Naprawdę dobrze wiedzieć, że przy wysiłku i zaangażowaniu w Colop można nieźle zarobić. I fajne jest też to, że firma daje szanse młodym osobom, nie stawia jedynie na tych bardziej doświadczonych. Napomknąłeś o dobrej atmosferze - a czy macie tam organizowane jakieś spotkania integracyjne?

Ja Nowy wpis

@Pracownik czyli praca sprzyja rozwojowi, można dawać swoje pomysły i podpowiedzi?

Jack

Spotkanie w siedzibie firmy potem rozmowa rekrutacyjna przez telefon z działem HR

Piotr
@Jack

Czyli jest dwuetapowa. Możesz napisać jakie umowy są proponowane na początek zatrudnienia i jak długo trwa okres próbny?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Colop Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawicielka / Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nick

Colop rekrutuje teraz przedstawiciela handlowego na Polskę wschodnią. Z ogłoszenia wynika, że region działania jest dość duży (pół Polski), więc na 100% będzie sporo kilku dniowych delegacji. Czy ktoś może napisać jaką podstawę oferują na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedź.

Karol

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi może aktualnie rekrutacje? Trudno dostać się?

ktoś
 Rekomendacja

Na pewno nie jest to firma dla osób, którym nie chce się pracować. Na pewno dużym plusem są pracownicy czyli ludzie, którzy ją tworzą. Jeśli chcecie pracować, nie narzekacie, szukacie rozwiązań, macie pomysły oraz nie boicie się ciężkiej pracy to na pewno jest to miejsce dla Was. Ale obiboki na pewno nie znajdą tam miejsca i tacy są szybko żegnani.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Colop Polska Sp. z o.o.?

Ewelina

@Chwała bohaterom czy stresujące i wymagające warunki pracy w tej firmie są rekompensowane przez adekwatne zarobki, tudzież benefity pozapłacowe? Może w międzyczasie doszło do pewnych zmian i od tego czasu warunki w rzeczywistości uległy zmianie?

SZCZERY
@Ewelina

Ewelina - jeżeli przez benefity pozapłacowe rozumiesz pochwały od prezesa to nie - nawet tego nie ma :)

Są na forum jacyś pracownicy firmy Colop Polska Sp. z o.o.? Jak Wam się tam pracuje?

slim

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspolpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

Chwała bohaterom

Organizacja pracy w firmie pozostawia wiele życzenia, jest wymagająca i stresująca. Ciągły pośpiech w prostej linii prowadzi do wielu sytuacji stykowych między pracownikami, ale żeby pozwalać sobie na personalne wycieczki w tym miejscu trzeba nie mieć klasy. Tak po prostu.

szczery

Widze ze ludzie w koncu poszli po rozum do glowy i sie pozwalniali. (usunięte przez administratora)Tylko czekac az to wszystko sie rozleci jak domek z kart. Jak sie nie szanuje pracownikow to tak to sie musi skonczyc...

jhg

w konkretnie to przedstawiecila handlowego w dziale sprzedazy technologii laserowych w Bytomiu oferuja stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, umowę o pracę na pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy), narzędzia niezbędne w pracy, szkolenia

slim

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

Jest jedno słowo określające tą firmę - DNO !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Colop Polska Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Colop Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Smolenia 16