Colop Polska Sp. z o.o.

Bytom

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 26 ocen.

Opinie o Colop Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colop Polska Sp. z o.o.

Powtórka

Widzę ze jednak pracodawca mimo informacji w regulaminie ma możliwość usunięcia opinii. Śmiechu warte. Kolejna nieprzychylna opinia o tej firmie zostala usunięta. Napiszę wiec tylko tyle: TRZYMAJCIE SIE LUDZIE OD TEJ FIRMY Z DALEKA.

Administrator

Są na forum jacyś pracownicy firmy Colop Polska Sp. z o.o.? Jak Wam się tam pracuje?

slim

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspolpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

Chwała bohaterom

Organizacja pracy w firmie pozostawia wiele życzenia, jest wymagająca i stresująca. Ciągły pośpiech w prostej linii prowadzi do wielu sytuacji stykowych między pracownikami, ale żeby pozwalać sobie na personalne wycieczki w tym miejscu trzeba nie mieć klasy. Tak po prostu.

szczery

Widze ze ludzie w koncu poszli po rozum do glowy i sie pozwalniali. ( usunięte przez administratora )Tylko czekac az to wszystko sie rozleci jak domek z kart. Jak sie nie szanuje pracownikow to tak to sie musi skonczyc...

jhg

w konkretnie to przedstawiecila handlowego w dziale sprzedazy technologii laserowych w Bytomiu oferuja stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, umowę o pracę na pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy), narzędzia niezbędne w pracy, szkolenia

slim

ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!

pracownik

Jest jedno słowo określające tą firmę - DNO !!!

Zostaw opinię o Colop Polska Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colop Polska Sp. z o.o.