Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

K.

Cześć, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat siedzimy na Łąkowej? Czy jest tam Ok?

Jak jest...

Szukam merytorycznej opinii na temat Silcky Coders. Czy warto tam się zatrudniać ? Jaka atmosfera i warunki samej pracy ? Warto aplikować ?

Silky
@Jak jest...

Zależy, do jakiego działu. Firma ogólnie ok, budżet szkoleniowy, dużo fajnych inicjatyw itp. Ale jak trafisz do kiepskiego zespołu, to dramat. Zarządzający są niestety w większości dinozaurami, którzy w teorii chcą robic wszystko zwinnie, 'edzajlowo', ale nie wiedzą, jak się za to zabrać i typowe polskie januszerstwo biznesu szerzy się wszędzie. Wspierane jest staropolskie (usunięte przez administratora) obgadywanie innych (nawet nie za plecami, a otwarcie), przepychanie się łokciami tak, jakby pracodawca robił łaskę, ze pracownik może u niego pracować. Generalnie nie polecam, ale na start w branży ok.

Byly sprzedawca

Swoją karierę w LPP rozpoczęłam w dużym salonie (usunięte przez administratora). W okresie od czerwca do sierpnia grafik nie zmieniał się w ogóle. To co się działo od września do grudnia przechodzi ludzkie pojęcie. Zmiany grafików kilkanaście razy w miesiącu, do tego godziny ponad etat. Byłam zatrudniona na 1/2,(usunięte przez administratora). Albo dziewczyny o 15 dowiadywaly się, że mają na 1 w nocy do pracy. A najlepsze było, gdy połowa załogi miala covid. Przyszłam w swój wolny dzień do pracy i usłyszałam, że zostajemy do 22, bo na salon została nałożona kara przez RKS i mamy siedzieć jeszcze godzinę po zamknięciu. Paranoja. (usunięte przez administratora). Mieliśmy zajmować się pakowaniem defrosta, a sprzątaliśmy magazyn i szykowaliśmy replenishment na poniedziałek. Wszystko oczywiście przy zamkniętym magazynie, żeby przypadkiem kamera z przymierzalni nie nagrała co robimy. W grudniu ciagle nocki albo rozpoczynanie pracy w środku nocy. W Wigilię na 3 w nocy do 13, a 27 grudnia na 1 w nocy też do 13. W styczniu przeniosłam się do mniejszego salonu innego brandu. Tam wytrzymałam 3 tygodnie. Wieczne poganianie, wiecznie za wolno. 1 osoba na salon, a funkcyjna jak zwykle na magazynie. Ciagle słyszałam pretensje, że coś zrobione za wolno. Pewnego dnia zwrócono mi uwagę, że za dlugo robie defrosta. Zrobiłam 20 paczek w dwie godziny. Nikogo nie interesowało, że jestem sama na salonie, że muszę stac na kasie, latać na bramki, doradzać klientom, poprawiać stoły i do tego robić defrosta. Mialam robić to szybciej. Nieważne, że optymalny czas na defrosta to 10 paczek w godzinę. Ja mialam robic dwa razy tyle. Gdy poszłam na zwolnienie, kierowniczka zadzwonila z pytaniem czy to jest w porządku iść na zwolnienie i dlaczego jej nie powiedzialam dzień wcześniej, że ide do lekarza. Sugerowała, że udaję chorobę. Po tym zaniosłam wypowiedzenie. Dzięki Bogu, że mam urlop z zeszłego roku, bo nie wiem czy bym tam dłużej wytrzymała psychicznie.

Mario

Cześć, czy wiadomo coś na temat hucznie ogłaszanych podwyżek dla wszystkich pracowników?

Ulala
@Mario

Tak, kadra kierownicza sklepów ma wypisać argumenty dlaczego zasluguja na podwyzszke...

Ciekawe2
@Ulala

Dlaczego mnie to nawet nie zaskakuje :)? Brzmienie tego hucznego komunikatu sugerowało że podwyżka równa oszałamiające 10% zostanie przyznana KAŻDEMU pracownikowi. O "argumentowania" zasadności nic nie było. Przy okazji - ten podcast "od podszewki" to cringe. PR-owy cyrk. A w obecnej firmie jako "junior" zarabiam więcej niż w LPP po kilku latach bycia "specjalistą". Także ten...

Pracownik12
@Mario

Ta swietna podwyzka to u mnie az 200 zł brutto na stanowisku funkcyjnym + premia która jest jedna wielka niewiadomą. Cyrk

zszokowany
@Ulala

naprawdę? to jest już odgórna decyzja? jak to ma wyglądać?

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
Majka

Czytam opinie i czuję się podobnie, jak większość komentujących. Stres - nie do opisania, wiecznie jakieś pretensje (stanowiska funkcyjne), smsy z rana dlaczego coś nie zostało zrobione, poszeptywania za plecami, zero wsparcia i zrozumienia ze strony "góry". Dla mnie skończyło się to niejednokrotnymi atakami paniki przed pójściem do pracy. Do takiego stanu udało się mnie doprowadzić. Z plusów - bardzo dużo się tam nauczyłam, przede wszystkim pracy z ludźmi. Nie wiem czy to adekwatny plus w stosunku do minusów.

Pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie na Jabloniowej. To jest jeden wielki (usunięte przez administratora)!!! Rozliczanie z każdej minuty, przerwa nie trwa 30 minut,. Tylko 20-25, bo musisz już o 10:30 być na swoim procesie lub o 18:00 na zbiórce. A zanim się dostaniesz na jadalnie to jest chwila po 10 lub po południu kolo 17:05 - i dodatkowo nie masz nawet gdzie usiąść, osoby siedzą po dwie na jednym krześle lub stoją przy parapetach albo szatniach. Było to zgłaszane i nic z tym nie zrobili. Toalety w opłakanym stanie. Ludzie w zespole którzy nawet nie umieją po polsku ani angielsku się porozumieć, a są na wyższych stanowiskach. Ciągłe pretensje od przełożonych. Straszenie zwolnieniami. Ciągły nacisk, że robisz za słabo i za wolno. Nie za te pieniądze, nie w tym miejscu i w takich warunkach.

Xxx-Galeria Baltycka house

Moja przygoda z firmą LPP za długo nie potrwała bo nie cały miesiąc ale chce wam powiedzieć ze to co tam się dzieje to jest dramat. Zapewniają świetna i przyjazna atmosferę a nijak się to mija z tym jak jest. Gdyby nie kierownictwo możliwe ze atmosfera byłaby lepsza na dzień dzisiejszy jest dramat. Człowiek prosząc o zwolnienie do domu ponieważ źle się czuje i nie jest w stanie wytrzymać 12 godzin w pracy zostaje zaatakowany, że udaje ,że nie może wyjść z pracy, a co to (usunięte przez administratora)żeby w ten sposób podchodzić do pracownika ? Nie mówiąc już o tym ze każda osoba robi za 4 , stanie na kasie , ogarniania przymierzalni, dbanie o czystość na sklepie i wykładanie nowego towaru bądź metkowanie. Moim zdaniem do takich zadań powinna być rozdzielona każda inna osoba. Grafik kpina , elastyczny ? Elastyczny to on nie jest skoro zmienia się 3 razy na miesiąc. Z zewnątrz zawsze wszystko wyglada kolorowo , wewnątrz już niekoniecznie. Myśle ze niektórzy nie powinni być postawieni na takich stanowiskach jakich są, zero kultury i brak szacunku do drugiej osoby.

Niemiec
@Xxx-Galeria Baltycka house

To podchodzi pod (usunięte przez administratora) skoro pracownik zgłasza brak zdolności do pracy a przełożeni nie przestrzegają bhp kwas na max co za patolnia

KxM
@Xxx-Galeria Baltycka house

Zgadza się grafik elastyczny ale tylko dla jednej ze stron ...ale nie dla nas ... nic nie można zaplanować ,A jak prosisz o wolne do dentysty to DOSTAJEsz odpowiedź zawrotną,se calego dnia tam nie spędzisz????

Mashiriko

(usunięte przez administratora) Zostałam zatrudniona do świeżo otwierającego się (usunięte przez administratora). 3 Dni szkolenia z trenerem, aby dowiedzieć się po dwóch miesiącach pracy, że skracają etaty i dostać wypowiedzenie pracy :D

Amanda

Jeśli chodzi o salony sinsay, czy pracuje się normalnie przez okres wypowiedzenia czy pracodawca zwalnia pracownika z obowiązków świadczenia pracy?

Pau
@Amanda

Możesz wykorzystać zaległy urlop, ale na wypowiedzeniu normalnie się pracuje i wykonuje swoje obowiązki.

Jan

Cześć , mam pytanie moja dziewczyna pracuje w sinsay , poprostu w pracy jest (usunięte przez administratora) mam pytanie gdzie to zgłosić firmie wyżej ? Poprostu dziewczyny nie dają rady przez kierowniczkę sklepu i odchodzą , tak być nie może w pracy jak ktoś jest na nieodpowiednim stanowisku ,

Ada
@Jan

Nie wiem jak w LPP, ale zazwyczaj ponad kierownikiem sklepu znajduje się kierownik regionalny. Tam bym się zgłosiła w pierwszej kolejności.

Pau
@Ada

Zależy która regionalna. Nie każda jest kompetentna, rzetelna i obiektywna. Wręcz przeciwnie. Teoretycznie można zgłosić to do działu HR i ,,strażników'' etyki, ale wątpię czy to cokolwiek pomoże. Więcej z tego będzie problemów.

(biuro) Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, padały standardowe pytania o doświadczenie, umiejętności, czemu chcesz u nas pracować itd. Podczas spotkania zachwalano pod niebiosa ich etykę pracy, że pracownicy są wielce zadowoleni z pracy tam i nawet wracają po latach bo nigdzie nie było im tak dobrze jak tam. Brałam udział równocześnie w kilku rekrutacjach, dlatego zależało mi na informacji zwrotnej w wyznaczonym terminie. Niestety byłam zmuszona upominać się aż 3 razy mimo zapewnień, że oczywiście sami się skontaktują niezależnie od decyzji. Myślałam, że takie olewanie kandydata już przeszło do historii, a tu niespodzianka...

Xyz

Witam, czy orientuje się ktoś ile zarabia specjalista ds e-commerce?

An-ka

Czy komuś udało się kiedykolwiek dodzwonić na infolinię obsługi klienta. Zaginęła moja paczka i dzwonię do nich już piąty dzień o różnych porach dnia, czasem wiszę na słuchawce godzinę i ciągle nic. Nie ma paczki, nie ma kontaktu, normalne wyłudzenie pieniędzy.

Ju
@An-ka

Mam to samo. Zaginęła moja paczka, czekam na nią 2tygodnie. Na infolinię się dodzwoniłam, ale mięli odpisać mailowo, co się dzieje i niestety kontaktu brak. Na święta chyba mi paczka nie dojdzie, a specjalnie zamówiłam 1.12 żeby doszła :( udało ci się pozytywniej załatwić temat?

Pracownik centrali

Pracuję w LPP w centrali w Gdańsku od ponad 5 lat. Dostałam pół roku temu trzeci awans. Czuję się doceniana i mam bardzo dobrą atmosferę w zespole. Robię ciekawe rzeczy i chociaż pracy jest dużo to nie narzekam. Z zarobków jestem zadowolona. Testowanie sampli też super. :) Polecam tę firmę.

Daria
@Pracownik centrali

Możesz coś więcej powiedzieć o zarobkach? Zastanawiam się nad składaniem papierów na stanowisko administracyjne.

Nowa

Napiszcie coś o pracy na Lini produkcyjnej metkowanie pakowanie itp. Na akord czy na luzie?

JABŁONIOWA
@Nowa

Liczy się tylko wydajność, praca pod presją, błąd wylatujesz z pracy

Wielka kampania w mediach dotycząca powyżej... Z 1300 na 1350? Ha ha polski sknera będzie płacił więcej niż dostaje cieć w budzie na parkingu? Jakoś nigdzie nie ma stawek podanych, najwyraźniej wstyd. Jak Lidl i Biedronka podnosili stawki to wszystko było jawne. Tutaj ewidentnie kiepski PR i naciąganie rzeczywistosci jak gumy od tanich gaci.

Czy ktoś pracujący w biurze dla marki reserved w Gdańsku mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy? Atmosfery? Szczególnie zależy mi na poznaniu działu ecommerce/marketing!

Ewww

Nie polecam cokolwiek kupować w tej firmie , rzeczy przyszły poplamione ( chyba kawa) plamy przechodzące na lewą stronę, zapakowane na odwal i wysłane cokolwiek.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej, czy ktoś z Was posiada doświadczenie lub wiedzę jak w Lpp wygląda praca kupca? Czego się można spodziewać na rozmowie o Pracę?

Na IG wrzucają relację i wypowiedzi by przybliżyć dane funkcje

Uciekaj, jezeli nie chcesz skonczyc z zalamaniem psychicznym, nie idz tam.

ciekawy

Jak wygląda praca pakowacza, magazyniera? Jakie są zarobki na tych stanowiskach? Zastanawiam się nad złożeniem cv do nowego zakładu w Brzeskiej Strefie Gospodarczej.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

LPP S.A.