Opinie o Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. w Gdańsk

baner wywiady
niezadowolony Nowy wpis
Inne

Dziś miałam doświadczenie pierwsze i podejrzewam, że ostatnie doświadczenie z tą przychodnią. Bardzo niemiła obsługa, w szczególności ze strony Pani Małgorzaty. Osoba z takim brakiem empatii nie wiadomo co robi na tym stanowisku, gdzie przychodzą chorzy pacjenci. Odmawia obsługi oraz mówi, że nie będzie z danym pacjentem rozmawiać. Po czym wydała złe deklaracje, celowe bądź nie, ale ktoś się powinien zająć,tym że te kobiety są dla pacjentów i ich obsługują.

Adam Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Przychodnia Nowy Chełm już dawno powinna mieć nowego Dyrektora ds. Medycznych.Obecna p. Dyrektor lekceważy pacjentów, każe na siebie czekać w załatwianiu nawet prozaicznych spraw. Prosta sprawa: jak pominięcie leku na recepcie, wymaga straty czasu i w efekcie nie można jej załatwić. To po co ta heca z wysyłaniem e-maila z prośbą o receptę???? NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI! Ciekawe co na to Lekarz Wojewódzki, przecież wie nie od dziś, że w tej Przychodni źle się dzieje!

Joanna Nowy wpis

Dość niefajna opinia od pacjenta tutaj wpadła dotycząca rejestracji a ciekawa byłam jak warunki pracy tutaj wyglądają.... Panie zostały określone jako niemiłe czy podczas pracy też się to przejawia czy można jednak liczyć na dobrą atmosferę? Na jaką formę umowy i zarobki można tutaj liczyć?

Jack Nowy wpis
Inne

Rejestracja tragedia panie bardzo nie miłe brak możliwości rejestracji do lekarza rodzinnego dla ludzi pracujących bo trzeba mieć dużo wolnego , Zero pomocy i elastyczności ze strony pań z rejestracji Jeśli możecie i macie możliwość uciekajcie z Tej przychodni

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Manager Salonu Kosmetycznego
Łódź
Perfect Skin Daria Turoboś
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Podolog/kosmetolog/specjalista ds podologii
Konin
Wielkopolskie Centrum Podologiczno Medyczne La Perle Bogumiła Woźniak
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(16 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Angelika

Jak dużo zwolnień jest w firmie na ten moment ? Może są jakieś nowe miejsca pracy?

pacjentka

Teraz siedzę w domu bo ten wirus. Ale chodzę do gastrologa - pani doktor -ma doktorat - i miła i pomaga i gastroskopia bez znieczulenia nic nie bolała. Czekam aż wyjdę i znowu do niej trafię. Natomiast 1 raz - i ostatni byłam o Pana doktora - Dyrektora. mało że musiałam- a wcale nie chciałam zapłacić za znieczulenie - to za receptę za darmo - nie wypisał, odesłał do innego lekarza. Nigdy już tam nie pójdę.

pacjent

Ja ze swojego lekarza rodzinnego jestem zadowolony, ale chciałem na gastroskopię. Pytałem się ludzi którzy mieli. Katastrofa ! badanie doktor robi dobrze ale recepty człowiekowi nie wypisze -żeby cierpiał, bo recepta kosztuje, za receptę faktury nie dostali a pacjent zostaje bez pomocy!

pacjent

Lekarze mili i sympatyczni. pielęgniarka pobrała krew i miałem wylew 2 tygodnie. rejestracją tragedia, czytają coś na swoich smartfonach zamiast zająć się człowiekiem. Moja matka -o kuli-stała pół godziny zanim panie raczyły jej pomóc i jeszcze pomyliły datę u lekarza-przyszła a tu brak wizyty a ma 72 lata. A w ciemnościach - bo ciągle wyłanczają światło i ogrzewanie - nie da się stać w kolejce ani czekać w poczekalni!

admin

Wiesz jak działa firma Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chałubińskiego 23
    80-809 Gdańsk
  • NIP: 5832739801 KRS: 0000011722
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii