Opinie o Hotel Hilton w Gdańsk Targ Rybny 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Hotel Hilton, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Hilton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Hilton w Gdańsk Targ Rybny 1

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Hotel Hilton odbywa się w siedzibie firmy?

AL

Niestety, ale wszystko co napisali poprzedni pracownicy to prawda. Fifi powinien dostać nagrodę za najbardziej żałosnego i beznadziejnego pracodawcę roku razem z całą śmietanką Muchą i Melcerową

Kko Nowy wpis
Kandydat
@AL

Hejka, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy te przykre doświadczenia wiążą się z praca w Hampton w oliwie czy śródmieściu? Z góry dziękuje za pomoc.

Nbb Nowy wpis
@Kko

Targ Rybny

M.M Nowy wpis

Ostrzegam przed tym miejscem, nieuczciwy pracodawca.

Czy firma Hotel Hilton kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Były pracownik JastrzebiaGora

Pragnę ostrzec wszystkich przed tym miejscem! Pandemia bardzo mocno zweryfikowała właściciela. Marzec 2020 Na spotkaniu z dyrektorem hotelu otrzymaliśmy informacje o obcięciu pensji o 50%, Dyrektor zaznaczył, ze jak coś się nie podoba to możemy iść do sądu, ale One teraz nie działają a jak zaczną to sprawa się przedawni. Czerwiec 2020 Pracownicy buntują się, nadmiar pracy oraz postawienie pracodawcy pod ściana zmusza go do przywrócenia pełnych pensji (sezon za pasem, wiec pełne majtki strachu) Październik 2020 Kolejna fala COVID-19 niesie ze sobą przykra wiadomość, obniżka pensji o 10%, przy tym samym wymiarze czasu pracy.Miało to być warunkiem przetrwania wszystkich pracowników bez kolejnych cięć i zwolnień . Niestety, ale po podpisanych aneksach nastąpiły zwolnienia pracowników . Listopad 2020 Zaczął się festiwal kolejnej obniżki etatu, powód ? Obniżka pensji, aby zakwalifikować się na subwencje finansowe . Grudzień 2020 Okazało się, ze pracodawca celowo obniżył etaty nie na tarcze, ale dla nowego najemcy budynku, gdy przestaliśmy być mu potrzebni wyrzucił nas jak śmieć do kosza . Tak traktuje pracowników Filip Wójcikiewicz .

Hiltontozart

Praca najgorsza w moim życiu. Jestem związany z hotelarstwem całe życie, niestety ale praca w Hilton Gdańsk Filip Wójcikiewicz jest daleka od standardów hoteli 5*. Pracodawca płaci głodowe pensje, traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Dyrektor hotelu nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa, ich głównym zarobkiem jest żer na wynagrodzeniach pracowników. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi....

Barti

Niestety, ale dobrych słów, aby opisać to miejsce brak. Cała świta z kadry managerskiej na czele z F.W. jest tragiczna, (usunięte przez administratora) lvl hard,radzę dobrze się zastanowić przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą....Strata czasu za te grosze, pamietaj że pracujesz na paliwo do porshe właściciela, ty możesz umrzeć z głodu-PANDEMIA,więc w hilton f.w. wszystkie chwyty dozwolone....... .... :P

Alicja

Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity? Zazwyczaj jest to np. karta multisport lub opieka medyczna. Czy w Hotel Hilton pracownicy mogą na to liczyć? Zawsze jest to miły dodatek.

Agata
@Alicja

Dodatki ? ???? nie w tym miejscu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hotel Hilton? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

...
@Pytanie

Zapomnij! Możesz sobie kiedyś jak ci w końcu pozwolą odebrać wolne ..

Xyz

Radzę omijać szerokim łukiem ! Niskie zarobki, beznadziejność właściciela przechodzi wszelkie granice w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.Chce czerpać zyski nie dając nic w zamian. Wykorzystywanie ludzi jest jego priorytem. Nie polecam pracy w tym miejscu

Mirka

Czy maja tam wysokie oczekiwania? Ciężko się dostać na recepcje ?

Czy w Hotel Hilton zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

MSN
@Pytanie

Aktualnie Hotel szuka powodów do zwolnienia jak największej liczby Pracowników. Pracodawcę poznaje się w obliczu globalnego kryzysu, zwolnienia zwolnieniami ale można to robić z szacunkiem do ludzi. To co zrobili ludziom w marcu i kwietniu mówi samo za siebie. Lepiej szukać w innym miejscu..

Karolina

Podpowie mi ktoś jak się pracuje w Gdańsku? Jaka atmosfera i zarobki?

Bożenka

pracuję w Hilton Garden inn Kraków bardzo przyzwoite zarobki, benefity i fajna atmosfera

Edyta

@Ana, ciesze się, że praca w firmie Hotel Hilton spełniła Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu. Możesz szczegółowo wymienić, jak wyglądały warunki zatrudnienia, które hotel oferuje swoim pracownikom? Jak dokładnie przedstawiały się finanse? Czy atmosfera na linii szefostwo - pracownik była odpowiednia? Opisz, co więcej wiesz na ten temat.

Ana

Hilton Oliwa. Najlepszy hotel, w jakim pracowała. I pod wzgledem finansowym, i personelu. Polecam jako pracodawcę .

Edyta

@harry0508, wątek główny mówi o firmie Hotel Hilton w miejscowości Gdańsk. Chyba, że rzeczywiście @blaqk2, przedstawia warunki tego hotelu w innej miejscowości, ale najlepiej jakby sam sprecyzował swoją wypowiedź. Ktoś jeszcze może napisać coś na temat Hotel Hilton? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem. Mile widziane są zarówno opinie klientów, jak i pracowników tego hotelu.

blaqk2

Hilton Gdańsk - Najgorsze z możliwych miejsc do pracy do tej pory. Ludzie na których natrafiłam dosłownie mają cię za nic. Mało tego, dostajesz sprzeczne komunikaty albo ich brak i zanim się obejrzysz wylatujesz. Nie zdzierżyłabym w tym gnieździe żmij ani minuty dłużej, chyba że ktoś ma zamiar przyklaskiwać wrednym (usunięte przez administratora) to się tam odnajdzie.

blaqk2
@blaqk2

i po co ta cenzura :-[

harry0508
@blaqk2

Czy chodzi o Hilton Gdańsk, ten pierwszy, nad Motławą, czy Hampton by Hilton w Oliwie? Albo na lotnisku?

Edyta

@blaqk2, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Hotel Hilton. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać jak długo pracowałaś w tym hotelu? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami? Czy pracownicy są dla siebie życzliwi i pomocni? Napisz proszę coś na ten temat.

Klara

Jak się pracuje? Interesuje mnie praca w tym hotelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Hilton - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Hilton