MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.

Maja

@ewazdecydowałaś się na aplikacje do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest MOTOR-CENTRUM oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie.

ewa

mam pytanie - chciałabym u was się zatrudnić jako pracowniczka myjni samochodowej - moje pytanie brzmi mianowiecie czy w takim razie na takim stanowisko bedzie mi potrzebne prawo jazdy aby mnie przyjęli?

Xxx

śmieszna, dla mnie - bo ze strasznym "spinaniem" się na kandydata. Pokazaniem kto jest tu wyżej. Jeżeli jest się człowiekiem o słabszych nerwach można się wkurzyć po prostu na tą Panią. Generalnie nie mam pozytywnego wrażenia po rozmowie bo Pani chciała pokazać kto tu rządzi a przecież nie o to chodzi. A rynek pracodawcy się kończy...

Xxx

Taaa. Rekrutacja taka...hmmm śmieszna.Pani od HR - czy kto tam to jest - w okularach na pierwszym piętrze w salonie suzuki - śmieszna. I nadęta. Czy profesjonalna? Nie odniosłem wrażenia aby coś mądrze mówiła jednak na pewno się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała. W moim odczuciu szukają frajerów - jeżeli chodzi o stanowiska - nazwę je biurowe. Praca raczej bez możliwości rozwoju i awansu - tak to subiektywnie oceniam.

rozczarowany

kiepsko zwodzą a potem proponują najniższą krajową + premie na umowie zleceniu.

mechanix

Potwierdzam. Mówiła że kontakt z ich strony będzie niezależnie od decyzji. Na rozmowie byłem we wrześniu i do tej pory czekam na telefon :)

marcin

prawda w 100%!!!!byłem, rozmawiałem, wyszedłem:)

O

tej Pani krążą już legendy nie tylko wśród osób tam pracujących, nie ma co sobie psuć nerwów.

zbyszek

Witam. Byłem na rozmowie w MC na stanowisku doradcy serwisowego. Rozmawiałem z Panią M od HR . na 1 piętrze. Ta Pani moim zdaniem nauczyła się kilku fachowych terminów na pamięć i wytykała niewiedzę mi. Taka widać metoda żeby nie zatrudnić nikogo bo dowiedziałem się potem , że podobno ogłoszenia Ta Pani daje od ponad roku i przeprowadza rekrutację. Wnioski są takie , że ewidentnie ta Pani szuka sobie zajęcia raportując do centrali, że rekrutuje ale nikt się nie nadaję. Takie działania tej Pani świadczą o kolesiostwie ( widać mocno zaprzyjazniona z przełożonym), który nie widzi co ta Pani wyprawia. Podobno polonistka. Zniechęciłem się do tej firmy bo wiem, że i tak nikogo tam nie zatrudnią, także radze nie tracić czasu na rozmowy z Tą Panią póki tam jest. Pozdrawiam

kpina

brak rozwoju, najnizsza krajowa z "mozliwoscia" premii...dla desperatow

Zostaw opinię o MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTOR-CENTRUM SP. Z O.O.