Opinie o WBS Sp. z o.o. sp.k. w Strzebielinko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WBS Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WBS Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBS Sp. z o.o. sp.k. w Strzebielinko

Maryla Nowy wpis

Dzień dobry, ilu minimalnie lat doświadczenia potrzeba aby móc swobodnie aplikować na Planistę? Nie zostało to dookreślone w samym opisie. Interesuje mnie również sam przebieg rozmowy rekrutacyjnej. Jakie zdania są przydzielane do rozwiązania?

Witam, na stronie znajduje się oferta pracy dla planisty. Mam już doświadczenie z takiej formy zatrudnienia i ciekawią mnie pisząc krótki zarobki, czy możecie je określić? W poprzednich opiniach nie pisano o pracy w biurze, w dodatku nie są zbyt aktualne

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, zachęcam do przesłania swojego CV celem wzięcia udziału w prowadzonej aktualnie rekrutacji

Administrator Nowy wpis

W firmie WBS Sp. z o.o. sp.k. podobno płacą nawet 10500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Product Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Product Manager.

Teresa

Opowie ktoś, jak tu teraz wygląda ten system premiowy? Czy jest tu jakiś stały wzór lub system naliczania, czy działa ot bardziej uznaniowo? Konkretnie pytam w kontekście posady Szlifierza ciągadeł diamentowych i napisali w ofercie o tych premiach.

Mati
@Teresa

Generalnie system premiowy zależy od widzimisie pani Kadrowej i kilku innych pań , które skutecznie potrafia całej firmie obniżyc premie lub nawet doprowadzic do jej nie przyznania w danym miesiacu . Generalnie toksyczne miejsce pracy ja juz sie rozgladam za czyms nowym . klub plotkarsko wchodzacych sobie w zadki ludzi ma tam calkiem spoko , ale ludzie bez kwalifikacji i z problemami zeby sie wysłowic zostaja liderami i przelozonymi , jedyne z czym nie maja problemu to rozsiewanie plotek w taki sposob zeby doszly do prezesa przez pania kadrowa co skutkuje bardzo niska premia lub jej brakiem , wysokosc wynagrodzenia tez nie powala na kolana .

Karo
@Mati

No a jak już ktoś dostaje premię to jakiej wysokości? Czy to jest rząd wielkości 200 zł czy więcej np. 1000 zł? I czy premie to kwestia miesięczna czy raczej roczna?

Mati
@Karo

To zależy od tego co w danym miesiącu się wydarzy , ale jest to premia % od powiedzmy 3% do maksymalnie 15% wiec na pewno nie 1000 PLN , do tego premie kwartalne za brak chorobowego w danym kwartale około 500 PLN co 3 miesiące jezeli nie chorujesz co skutkuje tym , ze ludzie z goraczka i kaszlacy chodza do pracy zeby nie stracic premi kwartalnej ....... natomiast plusem to ze wyplata zawsze na czas , chociaz zawsze trzeba wszystko sobie podliczyc bo lubi sie nie zgadzac na niekorzysc pracownika niby nie duzo ale jakies 200 pln na przyklad i jak sam sie nie doliczysz to nikt tego za ciebie nie zrobi , wyrownania sa wyplacane w takich przypadkach w kolejnym miesiacu dopiero !

@Pracodawca
@Mati

Drogi Pracowniku, Dziękujemy za wyrażenie opinii na temat pracy, płacy i systemu premiowania w naszej firmie. Każda opinia i sugestia, która w konsekwencji prowadzi do poprawy naszych działań jest dla nas bardzo istotna. System premiowy w firmie jest uzależniany od wielu czynników a premia przyznawana jest przez bezpośredniego przełożonego. Sposób przyznawania premii jest dokładnie opisany w regulaminie wynagradzania. Bez wątpienia premia nie zostanie przyznana na przykład w monecie, kiedy pracownik nie przestrzega ustalonego porządku w zakładzie pracy i używa telefonu komórkowego w czasie wykonywania powierzonych zadań. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia oraz atmosferę w pracy bardzo nam przykro z powodu Pana niezadowolenia. Jesteśmy zmartwieni faktem, iż zamierza Pan opuścić szeregi naszej firmy. Zawsze jesteśmy otwarci do prowadzenia rozmów i rozwiązywania problemów. Zapraszamy do kontaktu czy to z bezpośrednim przełożonym czy też Prezesem firmy

Ryszard Necel

Witam serdecznie, na początku chciałbym zaznaczyć że na 2 imie mam Stanisław a powyższy komentarz nie był moim, chciałbym również sprostować parę zeczy. Po 1- tak zabrano mi premie i trochę boli ale takie życie. Po 2- musisz być ciągle za moimi plecami skoro wiesz co robię w telefonie( niczym anioł stróż). Po 3- co do moich obowiązków to z tego co widzę Po karcie pracy i kartach innych to wykonuje to co do mnie należy. Po 4- od tego jest fundusz żeby składać podanie i czekać na odpowiedź, złożyłem i otrzymałem pomoc za co dziękuję a jeśli zazdrościsz mi samochodu to podejdź i poproś a dam Ci pojeździć. Po 5- nie rozumiem tylko o co chodzi z tym torem za firmą i wyścigami z prezesem( wiesz może kto wygrał?) Po 6- odp****** się od mojego dziecka, nie życzę Ci tego co przechodzimy z żoną, oddałbym wszystko żeby nie patrzeć jak cierpi, ty pewnie nie masz dzieci i chwała za to bo jeśli masz to współczuję rodzica z taką nienawiścią, nic dobrego z tego nie wykiełkuje. Pozdrawiam i proszę uśmiechaj się częściej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager - Branża HVAC (lub pokrewne) w firmie WBS Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

I co warto było Pani Kadrowo? Udał się Tobie plan tylko skutki są opłakane ????. Osoby z łapanki niekompetentne od zarządzającego do lidera pożal się Boże. Przykro na to patrzeć ???? Może teraz zrobić ankiety tendencyjne? Pozdrawiam wytrwałych

Halina

O jakim planie mówisz? Czy zatrudniane osoby przechodzą jakieś szkolenie żeby podnieść wspomniane przez ciebie kompetencje?

@Halina

nowy pracownik na okresie próbnym przechodzi szkolenie z maszyn i potem jest egzamin

Olga
@pracownik

Ja długo trwa takie szkolenie i po jakim czasie ten egzamin się odbywa? Jest możliwe kilka podejść czy tylko jedno?

zzzzzzz
@Olga

zalezy od pracownika i jego chęci, podchodzi do egzaminu jak jest gotowy a jak się nie uda, to ma czas by podszkolić się i przystapić ponownie

Elżbieta
@zzzzzzz

nikt nie robi problemów jak sie tego egzaminu nie zda za pierwszym razem ?

@Elżbieta

nie pamietam zeby ktos oblał egzamin..

Pozdrawiam wytrwałych

Pracownik wybiera miejsce pracy biorąc pod uwagę renomę firmy i ta WBS była doskonała-kiedyś za dobrego zarządcy, który zajmował się produkcją. WBS i Voltrim "zarządza" za przyzwoleniem - KADROWA, która nie specjalizuje się w produkcji, ale ma takie przebicie, że przebranżawia zakłady pracy z produkcyjnych na plotkarsko-spiskowe. Wykonywanie poleceń przełożonego, który zatrudnia "niekompetentnych krewnych i znajomych "królika"" awansuje ludzi niemających żadnych większych zasług poza wkradaniem się w jego łaski lub kadrowej skłania ciężko pracujących i zdolnych ludzi do odejścia a szkoda, bo perspektywy i płace były nawet kiedyś imponujące. Niestety aura wytwarzana przez "specjalistkę" kadr i płac jest iście mobbingowa i antyprodukcyjna co skutecznie obniża klimat, zyski i płacę. cyt. "Należy odróżniać ludzi zdolnych, od ludzi zdolnych do wszystkiego" Tadeusz Gicgier

było minęło
@Pozdrawiam wytrwałych

Brawo! opinia trafiona w sama sedno problemu :) To nie maszyny tworzą firmę ale ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o WBS Sp. z o.o. sp.k. - Strzebielinko

WBS Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 26
    84-250 Strzebielinko