EUROTRUCK Mercedes-Benz

Gdańsk

Opinie o EUROTRUCK Mercedes-Benz

ja

Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na stanowisku mechanika w Witman Mercedes Benz?

miki

a co takiego jest na plus? Bo ja tez chcialbym sie tam wybrac i rozejrzec sie na czyms nowym. jakies rabaty? Widziałem,ze wybór jest naprawde duży jeżeli chodzi o tę markę samochodową, chciałbym sprawdzic kilka aut mam sowje typy na jezdzie probnej daja czas ile ma trwac ona?

Henryk

od kiedy zmienił się szef serwisu praca tam wygląda o wiele wiele lepiej mowie o serwisie bo dzial sprzedazy to osobna dzialka tak samo jak ten pan prezes co nawet dzien dobry nie mowi mowie z pozycji klienta ale polecam

Artur

Niestety wszystkich tych, którzy myśleli, że pisałem to ja (Artur) muszę rozczarować, nie jest to moja opinia. Dodam tylko, że jeśli szefostwo firmy zechce poznać twórcę tej wypowiedzi to może to zrobić w stosunkowo łatwy sposób (no chyba, że pisał z kawiarenki internetowej, ale to już inna sprawa), więc proszę nie „przyklejać” do mnie tej wypowiedzi.

Zostaw opinię o EUROTRUCK Mercedes-Benz - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROTRUCK Mercedes-Benz