Opinie o Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w Gdańsk

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Rejestratorka Medyczna. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Administrator Nowy wpis

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kosmetolog w Gdańsk. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Grzegorz Nowy wpis

Oferują teraz kosmetologowi 4500-6700 zł brutto, oczekując w zamian co najmniej dwu letniego doświadczenia na podobnym stanowisku. Co z wdrożeniem i perspektywami na rozwój, zarówno zawodowy, jak i osobisty? Od jakiego momentu mógłbym pracować na UoP na czas nieokreślony? Jeśli jest coś, na co trzeba zwrócić uwagę, również proszę pisać. Zależy mi na zadowoleniu z pracy.

Hukmo Nowy wpis
Były pracownik

Firma kiepsko zorganizowana. Ludzie mało kompetentni, a wydaje im się, że przerośli samego prezydenta Rosji.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. na stanowisko Kosmetolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były pracownik
@Pytanie

Poprzedni negatywny komentarz został usunięty, czyżby zabolał? Kierownictwo fatalne, kompletnie nie szanujące ciezko pracujących osób!!!

Ksenia

Polecam pracę w Clinica Cosmetologica :)

Julia

Pracowałam 3,5 roku i mogę z całą pewnością przyznać, że nabrałam dużego doświadzcenia jako kosmetolog, ale także pracownik. Świetna kadra lekarzy dostępna "pod ręką", którzy w swojej pracy z kosmetologami zawsze są bardzo pomocni i życzliwi. Polecam każdemu, kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności, a nie tylko "strzelać laserami".

Justyna

Super zespół :))) Wiadomo, jak w każdej pracy czasami są zgrzyty - zwłaszcza, jeśli pracuje dużo kobiet. Fajnie wspominam pracę w CC, dużo nauczyłam się od dziewczyn, które pracowały dłużej i od doktora. Ogólnie pracę polecam, wypłata na czas, duże premie.

Kamila k.

Praca w fajnym zespole, dużo można nauczyć się od doktora Igora. Fajny sprzęt, szkolenia.. Wypłata na czas. Polecam tego pracodawcę.

Administrator

Wiecie jak wygląda obecna sytuacja i atmosfera w firmie Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

2
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Marii Skłodowskiej-Curie 3
  80-210 Gdańsk
 • NIP: 9571082510 REGON: 363253352 KRS: 0000591823
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii