counter
4 5 8 5 1
Majka Nowy wpis

@Julia Nie ma nikt problemu z tym ,aby coś wytłumaczyć nowym pracownikom czy pomóc ? Pozdrawiam

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak1Nie2
Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Poprzedni negatywny komentarz został usunięty, czyżby zabolał? Kierownictwo fatalne, kompletnie nie szanujące ciezko pracujących osób!!!

Tak5Nie
Ksenia Nowy wpis

Polecam pracę w Clinica Cosmetologica :)

Tak2Nie2
Julia

Pracowałam 3,5 roku i mogę z całą pewnością przyznać, że nabrałam dużego doświadzcenia jako kosmetolog, ale także pracownik. Świetna kadra lekarzy dostępna "pod ręką", którzy w swojej pracy z kosmetologami zawsze są bardzo pomocni i życzliwi. Polecam każdemu, kto chciałby rozwinąć swoje umiejętności, a nie tylko "strzelać laserami".

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Justyna

Super zespół :))) Wiadomo, jak w każdej pracy czasami są zgrzyty - zwłaszcza, jeśli pracuje dużo kobiet. Fajnie wspominam pracę w CC, dużo nauczyłam się od dziewczyn, które pracowały dłużej i od doktora. Ogólnie pracę polecam, wypłata na czas, duże premie.

Tak3Nie1
Kamila k.

Praca w fajnym zespole, dużo można nauczyć się od doktora Igora. Fajny sprzęt, szkolenia.. Wypłata na czas. Polecam tego pracodawcę.

Tak3Nie

Wiecie jak wygląda obecna sytuacja i atmosfera w firmie Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad