Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Gabriela

Zauważyłam, że w ofercie dla kupca jest napisane, że trzeba mieć wykształcenie wyższe przy czym nie określono kierunku ani niczego, naprawdę jakikolwiek licencjat wystarczy? Nie da rady tego jakoś przeskoczyć? Zastanawiam się z czego w ogóle wynika taki wymóg.

A.

A jaki problem z pit ? Przecież pracodawca ma czas do 28.02 ????????

Monar
@A.

Chodzi o to, ze porozsyłali pity do różnych osób wiec masa danych wyciekła

Natka
@Monar

Całkiem poważnie stało się tak jak piszecie? Co z tym fantem teraz? to zgłoszenie faktycznie poszło? Teraz zastanawiam się jak sam pracodawca się do tego odniósł o ile ten wspomniany błąd został już wykazany

Monnarowa

Ta firma to jakaś masakra. Kolejni ludzie odchodzą z firmy. Nawet dekoratorka Regionalna ze Śląska nie wytrzymała i dała wypowiedzenie.

Zu
@Monnarowa

U was tez tak jedna drugą obgaduje za plecami? Bo tam gdzie,ie pracuje to jest codziennie. Okropna atmosfera

Kama7888
@Zu

Atmosfera jest bardzo ważna jednak spędzamy w tej pracy sporo czasu , może po prostu porozmawiajcie o tym?

@Kama7888

Dużo zależy od kierowniczki. Nasza jest taką plotkara, że szok, znalazła sobie wtyczkę i atmosfera do bani.We trzy z dziewczynami trzymalysmy się razem, mogłyśmy ufać sobie i polegać na sobie, to oczywiście zrobila taki grafik, żeby nas rozdzielić. Nic rozmowa nie pomogła, bo to osoba dwulicowa i falszywa, patrzy tylko na swoją wygodę, swojej lizuszce pozwala na wiele, a my tylko do roboty....

Dagi
@Kama7888

Zgadzam się najlepsza zawsze jest rozmowa niz taka niezdrowa atmosfera

G
@Kama7888

U mnie ostatnio jedna pracownica wydzierala się na drugą przy klientach. Nawet klient sie odezwal pozniej ze widzi ze atmosfera jest fatalna.

@Monnarowa

A ktoś za nią tęskni? Z tego co wiem to do nas udawała fajną a donosila regionalnej, a wrecz ją podburzala na nas.

@G

Nie rozumiem skąd takie zachowania skoro jest się w zespole powinniśmy się wspierać nawzajem a nie robić pod górkę

@G

a co byś powiedziała, jak kierowniczka się wydziera na nową pracownicę przy kasie , przy klientach, że zapomniała o jakiejś promocji?I za to wpisuje naganę do zeszytu, aż klienci się wstawiają i proszą, żeby tego nie robiła...

Aga
@Monika

Jestem tego samego zdania tym bardziej że pracujemy na to samo i spędzamy jakby nie patrzeć większość dnia razem

Sandra
@pracownik

Trzeba o tym rozmawiać takie sytuacje nie powinny się pojawiać, wiadomo że początkujący pracownik się uczy

@pracownik

To ta kierowniczka jakaś nie normalna jest Pracowałam prawie 7 lat w tej firmie i nie słyszałam o czymś takim.

Asia

A mialyscie zeszyt wyjść do wc? Każde wyjście do ubikacji i przyjście zanotowany czas? A jak za długo to ochrzan albo pytanie co tak dlugo?

Była
@Asia

W życiu nie zostałabym tam minuty dłużej gdyby był taki zeszyt. Pierwsze słyszę. Widocznie kolejna odklejona i niestabilna osoba wam się trafiła. W tej firmie to nic nowego. Swoje przepracowałam i odcisnęło to spore piętno na mojej psychice. Nigdy więcej!!

XxX

Teraz na Kraków nowa kierowniczka. Zapowiada się jeszcze gorzej niż było.

Maryśka
@Asia

Też słyszałam o takich kierowniczkach i tych zeszytach wyjść do WC (raz widziałam na własne oczy jak byłam na zastępstwie w innym salonie). Leczą swoje kompleksy i życiowe frustracje tym, że mają pozorną władzę. Z reguły takie osoby mają jakieś problemy w domu, porażki na płaszczyźnie osobistej i przychodzą do pracy wyżyć się na współpracownicach. Z reguły mają jednego donosiciela w pracy, który na wszystko przyklaskuje i liże nie powiem co :p

Asia
@Maryśka

Dopóki ktoś będzie się godził na takie poniżanie za najniższą krajową, dopóty ktoś niestabilny psychicznie będzie się znęcał. Gdyby mi w dzisiejszych czasach ktoś wyskoczył z takim zeszytem zaśmiałabym się w twarz i wyszła.

Baskacc
@XxX

Wiecie może jak wygląda rekrutacja na stanowisko kierownika?

Alicja
@Baskacc

Też jestem ciekawa i jaki zakres obowiązków?

jolka
@Kama7888

No powiem Wam, że jak jest dobra atmosfera to już połowa sukcesu:) U nas w sumie ok.

Miro751
@Anita

No to słabo, że jednak któraś z was zostala taką wtyczką, więc może w tym jest większy problem?

Luko785
@Zu

noooo kurde to jest najgorsze. kiedyś miałyśmy fajna ekipe,ale teraz mamy dwie takie co tylko mieszająć i obgadują tylko innych

45Simon
@Baskacc

Dziewczyny może ktoś podpowiedzieć jak wygląda taka rekrutacja? dużo etapów?

@Miro751

Nie któraś z nas, tylko jej pupilka, którą później zatrudniła

Rena
@Monnarowa

Dobrze zrobiła że odeszła. Chociaż dla nas to wielka szkoda. Zawsze można było do niej zadzwonić, zawsze pomogła. Teraz nie ma do kogo zadzwonić żeby się czegokolwiek dowiedzieć. Jeden wielki bajzel... Nie ma się kogo doradzić....

7Zuz
@Maryśka

nie no to juz chyba jakas sciema. pracowalam w kilku salonach i nie bylo czegos takiego

K
@Anita

Musiałabys zobaczyć zachowanie kierowniczki z Gdyni ????

@K

Niestety w wielu sklepach są takie ewenementy... Czasem myślę, że specjalnie takie zatrudniają...

Była pracownica
@K

Pracowałam w Gdyni na obu sklepach i nic nie mogę złego powiedzieć o kierowniczce, jakieś uwagi to tylko do właścicieli firmy .

baren
@K

Możesz powiedzieć cos wiecej? nie wiem, może sie zmieniła kierowniczka, ale ja nie miałam np. do niej w sumie żadnych uwag

Jolka
@K

Dzień dobry, czy mogłaby Pani przybliżyć co ma na myśli? Jakie zachowanie?

Helena
@Monnarowa

A z jakiego powodu ludzie odchodzą? To kwestia wynagrodzenia, atmosfery czy może jeszcze czegoś innego?

@Helena

A ty co Helenka, pracownik czy kandydat? Coś mi tu RKS śmierdzi. Za dużo prawdy, trzeba poprawić wizerunek firmy? Dajcie ludziom normale wynagrodzenie to nie będą pisać......

Nikko
@Monnarowa

To chyba nie jedyna firma gdzie tak się dzieje. Teraz co chwila słychać, że tu się ludzie zwalniają tam przyjmują. To chyba jakiś takimi dzieny okres jest teraz

Arek
@45Simon

Też jestem ciekaw jak to wygląda. Wysyłałem jakiś czas temu CV, ale nikt nie dzwonił jeszcze.

Maryla
@Monnarowa

Zakupy w jurowieckiej w bialymstoku fatalna obsluga .Pania wysoka na glowie tapira unikac!!!!! .Dzis miala zly dzien.Tydzien ,miesiac temu tez .Moze nagrody nie dostala za straszna obsluge .

Witam czy mogę prosić o opinię jak pracuje się w salonie w Kaliszu często pojawiają się ogłoszenia na stanowiska sprzedawcy ,dekoratora a nawet kierownika

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Witam czy mogę prosić o opinię jaka atmosfera panuje w salonie w Kalisz?Często pojawiają się ogłoszenia na stanowisko sprzedawcy,dekoratora a ostatnio nawet na kierownika.

Tadek

Cześć pytanie pewnie będzie niecodzienne z uwagi na portal ale czy jako pracownicy uważacie że warto zainwestować w spółkę poprzez zakup jej akcji na GPW? Za odpowiedzi nie ad rem dziękuję.

Femka
@Tadek

Ogółem prezes większość zysków ma z nieruchomości, więc warto i głównie to wpływa na wartość akcji. Jedyny minus to taki, że kokosów tu nie zarobisz, no i zarząd często ma w poważaniu udziałowców. Dodatkowo, trzeba liczyć się z tym, że sprzedaż odzieży siada - nie tylko w Monnari, a to też może mieć duży wpływ na wartość spółki. Giełda to ryzyko, i wiecej pożytecznych info znajdziesz na forum bankier pod spółką Monnari trade niż tu.

Klientka

Witam, czy wiadomo co się dzieje ze sklepem w galerii Poznań Plaza? Od kilku dni jest zamknięty , ale towar jest w sklepie , czy wiadomo kiedy będzie otwarty?

Wanda

Witam, jestem klientka sklepu Monnari w Poznan Plaza. Od kilku dni sklep jest zamkniętym. Czy wiadomo do Kiedy? Czy moze salon zostal zlikwidowany?

Aga

Ja jako pracownik Auchan byłam zadowolona zarówno z kierowniczki jak i z ekipy . Wydaje mi się , że to kwestia indywidualna każdej z nas jakie nastawienie mają do nas .. skoro ktoś ma problem z ekipą , to może problem też jest w Tobie ?

Karolina228

Dziewczyny, czy u Was gdzieś zamykają sklepy ?

@Karolina228

W outlecie w bialymstoku zamykaja

Prosze sie nie czuc lepiej od sprzataczki brak slow pogardza Paniusia zawodem sprzataczki to ma byc zaczepka prostaczka z pani jak nic

Mała Mi

Zgadzam się, kierowniczka z Outletu to super fajna babka, zresztą wszystkie Panie które tam pracują są mega pomocne, jeszcze nigdy się nie zawiodłam, na sklepie zawsze jest porządek a Panie uśmiechnięte. Ceny też są zdecydowanie lepsze niż w innych Monnari więc szkoda by było żeby zamknieto ten sklep

Mila

To jak pracownicy podchodzą do klienta to często słabe zarządzanie szefostwa, i nie mam tu na myśli kierowników sklepów..ale zarząd i jego podejście do pracownika. Z tego co wiem od pracownic to system motywacyjny i premiowy nie istnieje . Nie wspomnę już o samym podejściu do klienta, po tym jak będąc na zakupach w jednym z salonów usłyszałam jak Pan, który przyjechał na wizytację (tak mówiły pracownice) kazał dziewczynom zdjąć wydrukowane przez nie duże info o zwrotach na kartę podarunkowa i wystawić mały przezroczysty, nieczytelny plastik - bo cytuję: „im mniej klient wie tym lepiej dla nas, niech się potem buja” postanowiłam już więcej tam nie przychodzić. I wcale się nie dziwię tym pracownikom, że mają klientów gdzieś, skoro to idzie od góry.

Eks klient

Czy to wypada że zastępca kierownika przeklina na salonie i rozmawia przez telefon przy klientach?

Nikita 2022

Czy ktoś może mi powiedzieć jedna rzecz, premie mam przyznana i miała być wypłacona w tym miesiącu, gdzie czekam na przelew. Z Racji tego że rezygnuje z pracy i jestem do końca miesiąca czy Kierownik może mi ją cofnąć, zabrać?

Qwerty
@Nikita 2022

Nie, nie może. Premia jest za przepracowany miesiąc więc Ci się należy.

@łódźmonnari

Nie ma co tracic czasu na ten (usunięte przez administratora) Nikt nic nie wie. Przychodzi kontrola, nie masz butów to nie przychodz do pracy. Oczywiście dzień musisz odpracować. Umowa zlecenie na najniższą krajową i za te pieniądze nie ma sie co szczypać

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

02.02.2024 03:02

Były pracownikikona wywiad

Pracę zaczęłam w styczniu. Już pierwszego dnia, osoby odpowiedzialne za wyszkolenie mnie, zostawiały mnie nie raz w sklepie samą, choć dopiero zaczynałam swoją pracę. Z dnia na dzień były coraz bardziej aroganckie wobec mnie i zaczęły się niewłaściwe zachowania. W dzień, kiedy byłam z kierownikiem i innym sprzedawcą na zmianie, przełożona zaczęła mnie poniżać przy klientach, aż nie wytrzymałam i złożyłam wypowiedzenie.

Były pracownikikona wywiad

Sprzedawca, do moich zadań należało dbanie o wygląd sklepu, obługa klienta. Natomiast musiałam wypełniać nawet obowiązki kierownicze, bo przełożona wolała używać telefonu i pić kawę z przyjaciółeczką, która też pracuje w firmie.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były pracownikikona wywiad

Nie, ponieważ to sklep stacjonarny.

Były pracownikikona wywiad

Niewłaściwe zachowania, które opisałam na początku.

Ola

Moim zdaniem nie powinno być kierownika tylko regionalny bo kierownik każdy jeden to (usunięte przez administratora) stosuje. Młode nie chce pracować bo za ciężko im .a obowiązki jakie to obowiązki kierownicze każdy wszystko musi robic

@Ola

(usunięte przez administratora) może stosować też regionalna, ale też sprzedawca, stanowiska tu nie mają nic do rzeczy. Ja wiem o sytuacji z Wrocławia gdzie kierowniczka stosowała (usunięte przez administratora) wobec sprzedawcy, regionalna wiedziała, w Łodzi wiedzą i to na tyle, kierowniczka jak pracowała tak pracuje. Ogólnie omijać Monnari z daleka.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były pracownikikona wywiad

Trudno to ująć, zwolniłam się po zaledwie dwóch tygodniach pracy. Na umowie miałam 4242 złotych brutto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 tygodnie.

Były pracownikikona wywiad

Miłe kierowniczki rejonowe i niektóre pracownice były jedynym pozytywnym aspektem tej pracy.

Były pracownikikona wywiad

Wykorzystywanie nowych pracowników i złe traktowanie ze strony osób z dłuższym stażem pracy.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były pracownikikona wywiad

Brakowało jakichkolwiek szkoleń, nawet na początku zatrudnienia. Wynikało to, moim zdaniem, ze złej organizacji pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były pracownikikona wywiad

Atmosfera była po prostu zła.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były pracownikikona wywiad

Moim zdaniem, między pracownikami a pracodawcą jest wiele nieporozumień.

Arogancja przełożonego.

Były pracownikikona wywiad

Lepiej dobierać osoby na stanowiska kierownicze.

To prawda kierownik regionalny powinien dobierać odpowiednie osoby na stanowisko kierownika sklepu, zazwyczaj kierownikami zostają młodziutkie dziewczyny zaraz po liceum bez doświadczenia ( żadna inna osoba z doświadczeniem nie podejmuje się bycia kierownikiem za najniższa krajowa), wystarczy chwila a sodówka uderza do głowy, myślą, że są boginiami wykorzystując sprzedawców na maxa, są bezczelne i aroganckie bo wiedzą, że są bezkarne, bo nikt ich nie zwolni, wiem, że w niektórych sklepach stosują (usunięte przez administratora) ale firma wszystko "zamiata pod dywan"

Nie polecam pracy w Monnari w Kołobrzegu w C.H. Karuzela, kierownicza A.C stosuje (usunięte przez administratora) wraz z A.K. Pracownicy boją się przychodzić do pracy, bo oskarżają każdego o coś co jest nieprawdą. Nie nauczą nic a zostawiają nowego pracownika samego na sklepie. Szkoda zdrowia na prace z takimi ludźmi.

Stała klientka

Nie polecam zakupów w Kielcach w dawnym Tesco , Panie wydają się bardzo miłe ale nie potrafią doradzić obiektywnie nie myśląc tylko o sprzedanym towarze . Już któryś raz ekspedientki wręcz naciągają na kupno ubrań , w których tak naprawdę dobrze się nie wygląda .

@Stała klientka

My pracujemy w handlu a nie jako stylistyki. Jak nie pasuje i nie umie pani się sama ubrać to na zakupy proszę sobie zatrudnić osobistą stylistkę.

Stała klientka
@Stała klientka

Taka jest polityka firmy i stały nacisk na sprzedawców, druga sprawa, że doświadczone i empatyczne starsze ekspedientki są zwalniane lub nie przedłuża się im umów. Przez wiele lat lubiłam robić zakupy w sklepie w Zabrzu, ze względu na te sprzedawczynie, mimo, że mieszkam w Gliwicach. Szkoda, że firma tego nie doceniała...

Patrycja

Aż chętnie się dowiem czy czasem wy nie pytacie kogoś o radę … nim kogoś skrytykujecie to się zastanówcie . Nie znam osoby, która nigdy nie spytała bliskiego ( męża, mamy , koleżanki ) czy dobrze w danym ubraniu wygląda . W ciągu dnia o taką radę pyta mnóstwo kobiet - jak wy pracujecie ? Jak ktoś się was zapyta to tak samo mówicie ? Bo ja staram się ocenić zawsze obiektywnie a nigdy a siłę i jest tego rezultat w postaci niskiej ilości zwrotów . Coś musi być na rzeczy skoro taka opinia padła . Często na galeriach spotyka się natarczywych sprzedawców , którzy będą wciskać towar bo liczy się tylko szuka albo jakaś premia od sprzedaży…

M

Brałam udział w rekrutacji z salonie w Chorzowie w galerii AKS. Zadane pytania nie miały związku z pracą ani doświadczeniem zawodowym. Pytanie o to czy mam dzieci. Mocno nie na miejscu.

Czy to prawda ze od stycznie schodzą z etatami ?

Porażka
@Monika

Znając ta firmę to na pewno, najniższa krajowa pójdzie w górę to nie będzie się chciało płacić tyle kasy pracownika. Pewnie będzie puszczona informacja z godziny na godzinę aby kogoś zwolnić tak jak było to poprzednio, a robota i tak ma być zrobiona na czas.Dobrze, że już nie pracuje w tej firmie i nie mam już tyle nerw i nieprzyjemności za najniższa...

Xyz
@Porażka

Trzeba być gotowym na zwolnienia, skracanie etatów i niekorzystne zmiany w umowach. Byle jak najtaniej wyszło za pracownika…

Samanta
@Porażka

Tak jak poprzednio? Kiedy firma tak zrobiła, dawno to było? Ile pracowałeś tutaj? Co takiego cię tu trzymało?;) No ja myślałam żeby się zatrudnić, ale jak piszecie o cięciach w etatach to chyba słabo to wyglada, nie?

Lara

Kurczę, a ja właśnie zaczęłam szukać pracy. Skończyłam studia, trochę odpoczęłam po tych wszystkich stresach i stwierdziłam, że przyszedł czas na szukanie pracy. Chciałam iść właśnie do pracy w Monnari, ale teraz w sumie nie wiem. Może coś podpowiecie?

Ula
@Lara

Lepiej szukać czegoś innego mogę powiedzieć z czystym sercem, spędziłam w Monnari kilka lat i mogę powiedzieć że szkoda nerwów, upokarzanie za najniższą krajową i przytłaczającą ilość obowiązków nieadekwatna do wynagrodzenia, o ile opłaca się jeszcze zlecenie mając ulgi (jeśli dostaniesz dobrą ilość godzin ) tak etat to gra nie warta świeczki. O klientach nawet się nie wypowiadam bo zdecydowana mniejszość bywa miła, a pracodawca, cóż , kombinatorstwo do kwadratu jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem :)

Sandrullla
@Lara

Ja uważam, że zawsze możesz spróbować. Skoro skończyłaś studia to jesteś młoda możesz zmieniać pracę nawet co ten miesiąc czy trzy miesiące. Zależy na ile umowę dostaniesz.

Piiipppp
@Lara

I co składałaś CV do nas? Zadzwonili zaprosić Cię na rozmowę, czy jednak nie zdecydowałaś się?

apsik
@Monika

U nas cisza jest tak jak było. Każdy p[racuje normalnie i nie ma na razie żadnych podłosek o zwolnieniach.

Anne
@Monika

I co zwolnili kogoś gdzieś? U nas koleżanka zrezygnowała w tym tygodniu, ale bardziej dlatego, że znalazła inną pracę bardziej w swoim kierunku studiów, a nie dlatego, że coś jej się nie podobało u nas.

@Anne

U nas zwolniły jedną dziewczynę Zobacz sobie na grafiki co przyszedł e-mail ile osób ma nagle kończącą się umowę w lutym ;)

A co Ci mają powiedzieć? Haha… sorry nie chcemy wam płacić zwalniamy was ???? Pierw poszły zlecenia Teraz w większych zespołach zmniejszają liczbę pracowników Sama jestem na aucie

Nina
@Ewa

Skąd wiesz,że akurat Ty polecisz? Dużo was jest na salonie? U nas narazie nikt nic nie mówił.

Sylwia

Dla mnie to była najgorsza praca w życiu, bardziej w sensie miejsca. Okropna kierowniczka regionalna Anka i kierowniczka sklepowa- len , plotkara i manipulantka w rozmiarze 48. Praca z klientem, sprzedaż, mimo nawalu obowiązków, to czysta przyjemność.

Katarzyna

U nas nie. Ale nas jest mało na salon. A u Was zwalniają? Ile Was jest?

Wigilia wolna, 10 grudnia handlowa ale czynne max. do 14:00

Otwarte do 20stej macie? Co to za lokalizacja? I w ogóle kto to ustala? Teraz to kminie nad tym jak te godziny dodatkowo będą jeszcze płatne skoro inni do 14stej tylko robią

Qwe

No chyba tak jak cała niedziela od 10do 20 już się zaczyna a nie ma nowego roku że niedzielę będą otwarte od nowego roku. Wiadomo że nikt nie zapłaci ekstra za niedzielę nam.a.co.dopoero jeszcze wolne w tyg za niedzielę jak rząd to mowi

Kacha

Skąd masz te informację, że do 14:00 ? Nie jest normalnie czynne jak w sobotę ? W sensie no w godzinach otwarcia galerii ?

hilarrrryyyy
@Kacha

I jakoś było normalnie do zamknięcia galerii u nas do 21 w tym wypadku. Ta niedziela będzie tak samo wyglądać pewnie.

U nas jest sklep wolnostojący w małej miejscowości, więc w soboty mamy od 10 do 18 a niedziele do 15. Sorki

I jak z tym macie, to wszystko obowiązkowe jest? i jakby nie patrzeć więcej się zarabia skoro ta godzina rezerwy występuje? Istnieje w ogóle opcja by się zatrudnić i niedziel nie robić?

Ola

Twierdzą że za niedzielę więcej zapłacą jakoś tego nie widać

Żart

Poczytaj trochę o warunkach na jakich handel miałby wrócić w niedzielę.

@Żart

Sorki, nie wnikam już aż tak, bo od nowego roku praca w weekendy mnie nie będzie dotyczyć. Ale mam nadzieję, że zmiany będą z korzyścią dla Was :)

@Żart

Lepiej zmienić pracę bo nie zamierzam co niedzielę pracować bo nie którzy nie muszą bo mają władzę i wysługują się sprzedawca albo skraca godziny pracy jak już łaskawie przyjdzie

Ula
@123

No chyba skoro mają niby więcej płacić, to niedziele będą dobrowolne, kto będzie chciał zarobić więcej ten będzie zasuwał? Taka opcja byłaby ok, mi tam nie potrzeba hajsu, więc niech reszta sobie pracuje skoro chce zarobić xD

A to swoja drogą, ale zastanawiam się czy tu komuś nie chodziło o to, że niektórzy przychodzą w niedziele a innych zawsze to omija? Byłoby to w zasadzie możliwe?

@123

Też to przeszłam ze swoją kierowniczka. Po odejściu przez parę miesięcy dochodzilam do siebie przez nerwicę, której się nabawiłam w pracy. Wyzysk, (usunięte przez administratora) ploty, podważanie pracy w oczach innych pracowników i regionalnej jako zastępcy. Nigdy nie spotkałam wczesniej takiej osoby, takiej manipulacji i bezczelności.

Ksawery
@123

Czemu mówisz, że co niedzielę. Przecież teraz tej jedna w tym miesiącu a potem jakieś pojedyncze w ciągu roku tak jak zawsze... Co niedzielę to osoby na stacjach benzynowych muszą pracować np. i to dopiero jest

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 494.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 395, z czego 17 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.