Monnari Trade S.A.
counter
3 1277 4361 5 1
Marik

Hejka. dziewczyny jak u Was z liczbą klientów jak sie wakacje zaczely? też coraz tlumniej?

Asina
@Marik

Nie u nas, nie ma szaleństwa. W sumie podobny ruch jak jeszcze przed początkiem wakacji.

Kinga
@Asina

Ja miałam epizod w biedronce także z dwojga złego monnari wyszło lepiej ...

Olko
@Marik

u nas jest trochę więcej ludzi. widać po utargach.

Maks
@Kinga

Moja dziewczyna też powiedziała, że gorzej było jak wcześniej pracowała w dyskoncie.

Basiula
@Marik

U nas jest mało ludzi. Rozmawiałysmy z dziewczynami z innych sklepów i mówią, ze u nich podobnie. Ogólnie w całej galerii mało się ludzi kręci.

cccc
@Basiula

myślę,że praca w dużej mierze zależy od kierownika..od tego jak traktuje pracowników

elo3210 Nowy wpis
@cccc

no ale na to nie masz zadnego wpływu

Ania Nowy wpis
@elo3210

No nie masz. Nasz ma nas gdzie z okolic Bygdoszczy kierownik kaze mowic panie kierowniku robi co chce a ty nie mozesz sie odezwac .jak sie odezwiesz ro zemsta w postaci kazdej soboty w grafiku tekstem typu mialas zle to teraz masz lepiej otd

Strasznie Nowy wpis
@Ania

Ja bym zgłosiła to do firmy , nasłała jakąś kontrol z pip ,mobbing jest karalny ,swoją drogą jaką trzeba być zakompleksioną niedojdą żeby tak traktować ludzi .

Werka

Jak macie wypłacane premie? Czy premia wyrobiona w czerwcu jest wypłacana w lipcu z wynagrodzeniem? Czy może jest z miesięcznym opóźnieniem? A i czy dodatki funkcyjne wracają od sierpnia? Ktoś coś wie?

Mam Nowy wpis
@Werka

Premia wyrobioną w danym miesiącu jest wypłacana z miesięcznym opóźnieniem , czyli za czerwiec z sierpniowa wypłata, dodatki to możemy sobie pomarzyć , kpina , jak się nie postawimy i nie rzucimy im l4 to nigdy się nie doczekamy swojego . Nagle jest problem z wypłaceniem premii za luty, wcześniej nie wiedzieli czy mogą nam wypłacić ? Poza tym w innych firmach które również korzystamy z tarczy kierownicy mają płacone dodatki a pracownicy premie ,a nas się okłamuje bo same siebie nie szanujmy.

Monika

A nasza kiero jest spoko wszystko robi i się nie wywyższa, sprząta odbiera towar z grafikiem nie ma problemu, mamy szczęście.

Tak9Nie1
@Monika

No macie fajnie najwazniejsza jest atmosfera w pracy i traktowanie czlowieka jako czlowieka a nie smiecia co ma sprzatac smieci po innych bo jest kierownikiem i uwaza sie za Boga Wszechmocnego a jak sie odezwiesz to ci na zlosc robi grafiki kazda sobote(usunięte przez administratora)

Ala
@Monika

Nasza stale zostawia listy zeby robic to i to bo nie zdazyla bo nie chcialo sie jej. Zabrala nam zeszyt prosb bo tylko ona moze brac wolne kiedy chce my nie mamy prawa glosu

juka12
@Ala

a próbował jej ktoś powiedzieć, żeby się ogarnęła, bo będzie sama pracowała?

Inaa#

Kobitki, a jak u Was z urlopami, przez tą całą koronapandemię?

Mira
@Inaa#

Ja to nawet jeszcze nie myślałam, czy iść. Tyle sie nasiedizalam w domu przez epidemię :D

Nick
@Mira

Urlop jest równoznaczny z siedzeniem w domu? Żal mi ciebie

perfik
@Nick

nie wszystkich stać, żeby wyjeżdzać! Dla kogoś zwykły ogródek może być formą odpoczynku

KiKa
@perfik

no dla mnie też jest szok

tik32
@KiKa

a co jest szokiem dla Ciebie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Baśkaaa

Dziewczyny jak u was ze zwiększaniem etatów?

@Baśkaaa

Zaglądałam przed chwilą do grafików,od sierpnia widnieje pełen etat.

Tom
@Baśkaaa

184g na lipiec niby caly etat ale w agemie 0.8 widnieje

Ttttt

U mnie do grudnia w systemie 08 etata

cd
@Ttttt

no a nie będą zwiększać? Przecież wszystko wróciło do normy ..

@cd

Od 1 sierpnia wracamy na pełen etat , nie róbcie większych problemów niż są. Agema jest cały czas uaktualniana .

Paulina
@Mam

A kto tak powiedział? Z tego co my wiemy to 0.8 etatu będzie do końca roku.

Ada
@Paulina

Ile osób pracuje Was na zmianę?

@Paulina

RKS , nam mówiła , poza tym w agemie widnieją już godziny odpowiadające pełnemu etatowi

@Ada

Dwie lub trzy

etat
@Mam

no mi się wydaje , że będziemy już na cały etat

Primavera
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś wie czemu w czerwcu kierownicy regionalni informowali nas o tym,że przy najbliższej wypłacie dostaniemy zaległą premie za luty,zatwierdzili te premie a w paskach tej premii nie ma?

Ann
@Primavera

U nas dokładnie taka sama sytuacja pasek bez premi,a regionalna ma to w nosie i tylko wypisuje ze jest ostatnia

Olka

My miałyśmy bardzo fajną kierowniczkę. Sprzątała, przyjmowała dostawy, robiła odsyłki, była życzliwa i uwzględniała wszystkie nasze prośby grafikowe. Można trafić na fajną kierowniczkę. Niestety nikt nie będzie robił za 1500zl.

Ada
@Olka

Dziewczyny czy pracujecie na zmianę po 1 osobie czy po 2 ?

Nazwa działu: Handlowy

Pomine pracę za 1500 na którą się zgadzamy...Brak premi, ale niech ktoś w końcu zajmie się tą firmą pod kątem mobbingu.....

kierowniczka

No wiec tak dla niewtajemniczonych mam nadzieje ze zaczniecie zadawac pytania ponieważ 0,8 etatu jest wklepane w ageme do konca listopada. Wczesniej po lipcu norma godzin odpowiadała całemu etatowi. Wiem ze regionalne mówia inczaej ze wracamy od sierpnia itp ale tak tez było z odrabianiem kwietnia "najpierw oczywiscie mydelnie oczy po koncowe stwierdzenie kiedy juz wiesz ze jednak nie jest tak jak obecywały czyli moja ulubione "nie wiem" Mam nadzieje ze zaczniemy walczyc troszke bardziej niz przy tym kwietniu ;)

Tak13Nie
Ann
@kierowniczka

Moze sie ockniecie dziewczyny i nie podpiszecie tego kolejnego (usunięte przez administratora). Mam nadzieję że zadna nie wyjdzie przed szereg i tego nie zrobi. To ze nas wrobiono w 1500 na cztery miesiące to moze juz wystarczy. Tania sila robocza tez ma dzieci do wykarmienia i swoja godność. (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Gosia
@Ann

My już jesteśmy zgodnie wszystkie zdecydowane, że nie podpisujemy dalej na 0,8. Już 2 dziewczyny się zwolniły, zachrzaniamy jak roboty. Dość już wyzysku. Obroty wyższe niż przed pandemią, dofinansowania na nas wzięli,a jeszcze im mało. Jak nas wszystkie zwolnią to ciekawe kto będzie im robił. Bo my na wypowiedzeniach na pewno nie zostaniemy. Zasiłki będą przynajmniej a za takie same pieniądze roboty jest ful.

kierowniczka
@Gosia

nie wiem dokładnie to nie jest sprawdzona informacja trzeba dobrze poczytac ale przy tej nowej tarczy 4,0 to podobno nawet niekt nie bedzie musiał sie pospisac znaczy przedstawiciele. Takie ułatwienia dla biednych przedsiebiorców którzy bardzo ucirpiali z powodu pandemii. Moze któras z was ma jakiegos człowieka który sie na tym wszytskim zna niech pomoze i przedstawi jakie sa teraz nasze opcje a dokłądnie ich brak

Nazwa działu: Finanse
@kierowniczka

My w nowej agwmie nic bie widzimy ani garfiku swojego nawet ani nic tylko etat i czas zatrudnienia i badania chyba specjalnie maja to wpisane tak. To bd trzeba isc na l4 bikt za 1.500 nie bd(usunięte przez administratora). Targetetow wyprzedaz po 2 os

Tak12Nie
Kier
@Gosia

My również. Nikt normalny nie będzie pracował przez większą połowę roku za 1500 zł!!! Będą mieli wielki problem, jeżeli zamierzają zostawić 0,8 etatu...

Tak11Nie
@Kier

Podobno już od sierpnia maja być normalne etaty, tak słyszałam od RKS...ale mnie zastanawia czy pozwolą mi zostać na 0,8 etatu, bo godzinowo bardziej mi to pasuje? I czy wrócą zlecenia, bo moje dziewczyny wolałyby pracować na śmieciowkach - większa elastyczność.

TakNie5
@kierowniczka

A pani jako kierownik co robi nasza tylko rozkazuje nic nie robi a jak sie odezwiesz masz kare czyli pracujesz dwa dni pid rzad i kazda sobote zero zyczen na zlosc ci zmieni i sie smieje jeszcze a jako kierownik Pani daje tez rabaty 80 lub 70%od maja jak jest 40 i 50 teraz?bo nasza gwiazda jest najwazniejsza jest kierownik wszystko moze cale miasto tylko fo niej chce przyjsc bo mega rabaty dostaje tego jakos firma nie sprawdza

Mmm
@Kier

Wiecej obowiazkow targety wyrobione wyplata 1560zl etat 0.8 skakac ze smiechu nie wspomne o zlej kierowniczce ktora mysli tylko o sobie jak tu se wolne wziasc bo se wyjezdza nie liczy sie ze ktos cos mial moesiac temu zaplanowane nie raczy nawet zapytac bo po co my jestesmy nikim ona ma wladze żal

Ania

Czy faktycznie w Monnari płaca 1920 na rękę czyli podstawę? Jak wyglądają premie czy można na nie liczyć?

Tak2Nie6
Bnm
@Ania

Jeśli masz cały etat dostajesz 1900 zł,tak jak piszesz.Premie są,pod warunkiem że wyrobisz plan,często zdarza się,że plany z kosmosu chyba specjalnie po to,żeby premii nie wyrobić.Ale nie licz na kokosy,często są to kwoty rzędu 50-150 zł.

. Obecnie
@Ania

Obecnie płacą 1560zl. Bez premii, bo nie, Nie ma bonów na święta, wczasów pod gruszą a ten pakiet sportowy sama sobie opłacasz. Prawie wolontariat ale praca w marce tzw premium :) Serdecznie zapraszamy. Nikt Ci tyle Nie Da co Monnari Ci Obieca.

Tak22Nie
@. Obecnie

Prawda. I nie licz na coś extra. Extra są tylko plany i obiecanki bez pokrycia.

Tak12Nie
@?

I extra są wymagania i extra brak poszanowania pracownika , a i jeszcze jest extra brak przepływu jakichkolwiek informacji i komunikacji centrali z pracownikami . Zapraszamy bo my odchodzimy więc firma chętnie nowe osoby przyjemnie .

Tak11Nie
@. Obecnie

A pracownicy mają zniżki? I jak wygląda kwestia ubioru w pracy?

Tak1Nie2
@Ania

Dziewczyno ocknij się , wszędzie jest lepiej niż tu ,czy serio nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Jeśli tak to ...(usunięte przez administratora)

...
@Ja

Tak? A to ciekawe! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Byłam już tu i tam więc wiem w czym rzecz, wszędzie gdzie nie czytasz robisz za(usunięte przez administratora) .Mnie opowiadają pewnie kwestie w Monnari i co,coś w tym złego?! Nie, nie jestem naiwna,ale myślę w miarę racjonalnie.

TakNie15
Madafaka

Tak A wymagania jakby 19200 zł placilo

@...

Skoro Ci odpowiadają pewne kwestie ,to chyba rabat czy strój to już naprawdę nieistotne detale. Bierz tą robotę,jest jak znalazł .

Tak9Nie1
Klaudia
@Ja

Na niektórych sklepach regionalnej nawet gołe nogi w sandałkach i własne ubrania nie przeszkadzają.

Da23

To super u nas nie musimy sie grzac w butach 12h masakra

Tak2Nie1
alina
@...

mam tak samo. w kilku miejscach juz pracowałam i nigdzie nie jest idealnie. Serio często jest dużo gorzej. Z resztą wzędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Tak2Nie5
linka
@Ja

J byłam w wielu mejscach i monnari w porównaniu z nimi nie jest złe.

Tak1Nie5
Marzenka
@Ja

Dokładnie tak NIKT CI TYLE NIE DA CO REGIONALNA MONNARI CI OBIECA. OBIETNICE BEZ POKRYCIA!

Oleńka

I pięknie kasy z PFR nie dostali ciekawe co teraz będzie się działo ...

Zzyh

Dlaczego nie dostali ?

Ww
@Oleńka

Możesz coś wiecej napisać?

@Oleńka

Też coś o tym słyszałam, tylko nie wiem do końca czy chodzi o to, że firma jest zbyt duża, bo PRF teraz liczy wszystkie spółki jednego właściciela jako jedno duże przedsiębiorstwo czy mieli za małe straty w odniesieniu do poprzedniego roku. Wcześniej Redanowi też odmówiono wypłaty z tego powodu. Ciekawe...

Marff
@Oleńka

Nie no dziewczyny poczekajmy na oficjalne info, a nie znowu będziemy się wzajemnie nakręcać.

alis
@Marff

dokładnie. mam to samo zdanie. poczekajmy

Oleńka

Bardziej ze legalnie będą zwalniać bo nie dostali subwencji. Ciekawe jak się to odbija na nas...

Nina

Skąd to wiesz?

@Nina

Do końca czerwca mialobyc wnioski rozpatrzone

Kiero
@Marff

Oficjalne info? A od kiedy takie się pojawiają w tej firmie w związku z jakimikolwiek ważniejszymi bardziej lub mniej zmianami? ????????????

Monarson
Nazwa działu: Handlowy

Czy RKS często jest u was w sklepie?

Co 2 tygodnie

Antt
@333

chyba, ze ma jakiś pilny temat do załatwienia to częściej

Ula
@Monarson

Teraz częściej ale bywało, że była dosłownie raz w miesiącu.

dja13@5
@Ula

zależy od regionalnej chyba

rrrrrrrrrrrrrrrerir
@dja13@5

jak jej zależy to jest często... i w miarę możliwości czasowych

Rif
@Monarson

No na ile może to dociera. Średnio co drugi tydzień jest

Aza

Dziewczyny czy dostałyscie jakieś info od Rks o tym że to My mamy płacić mandaty za brak maseczki u klienta? Jesteśmy tak zarobione za te gołe 1500 że na mandat wystarczy ????

Xyz
@Aza

Pierwsze słyszę, nasz Rks nic na ten temat nie mówił

Nie
@Aza

Ale przecież możesz poprosić klienta o założenie, jak się nie dostosuje to wypraszasz i już. My tak robimy od początku tego tygodnia. U nas w galerii pi cywilnemu chodzili policjanci i jeden sklep dostał mandaty, zarówno obsługa jak i klientki. Dlatego nie zamierzamy wpuszczać nikogo bez zakrytych ust i nosa

Xxx
@Nie

A od czego jest ochrona ze wpuszcza bez masek oni 1 wpuszczaja do galerii najlepiej za 1500zl wszystko mam robic i znosic dreczenie kierownika (usunięte przez administratora)

@Aza

Tak pouczono nas ale mandat za to ze nie mamy masek firma placi bo nie przyslali. A klient nasz pan wiec nie mozna go wyprosic za brak maseczki

@7

Można, macie takie prawo i tak róbcie. Kto nie chce założyć maski wypad ze sklepu.

Wwwww
@Aza

My dostałyśmy takie info tylko ze to chodzi o pracownika a nie o klientów, to My musimy miec maseczki bo w razie kontroli to my placimy kare a klienci niech sie troszcza o siebie, jest info i rosporządzenie o chodzenie w maseczkach w sklepie to my mozemy delikatnie zwrócic uwage zeby zalozyli maske w sklepie

@7

Możesz wyprosić klienta. Niby artykuł 135 KW mówi, że sprzedawca nie może bezpodstawnie odmówić sprzedaży bo grozi za to grzywna. Ale dalej w tym przepisie masz zapis, że odmowa jest uzasadniona, gdy zdarzenie zagraża bezpieczeństwu i mieniu. A jak wiemy, każdy ma prawo do ochrony zdrowia, godności i mienia osobistego. Wiec masz prawo odmówić obsłużenia i wyprosić takiego klienta, ponieważ nie masz wystarczających kompetencji aby ocenić czy dana osoba jest zdrowa. Jest wielu bezobjawowcow, którzy zarażają i w związku z tym każdego należy traktować jako potencjalnego chorego. Co w odniesieniu do powyższego, zaliczamy pod prawo do ochrony zdrowia swojego, wpółpracowników oraz pozostałych klientów sklepu. Co za tym idzie chroni to również pracodawcę przed ewentualnymi kosztami związanymi z kwarantanna personelu oraz czasowym zamknięciem obiektu.

@Wwwww

Personel mając maseczkę wcale nie jest chroniony przed osobami bez maseczek. Maseczka chroni jedynie noszącego przed rozpyleniem przez niego ;) Poza tym jeśli jedna osoba jest bez zasłoniętych ust i nosa, musi być zachowany dystans 1,5-2m. Dwie osoby musza mieć maseczki, żeby to działało. A tak w ogóle to my możemy stać po kilka godzin z tym na twarzy to czemu one maja robić inaczej wchodząc do sklepu. Nie zamierzam tolerować takiej ignorancji.

Alka
@7

Klient ma obowiązek zakrycia ust i nosa jak wchodzi do sklepu, więc nie rozumiem w czym problem, żeby mu zwrócić uwagę? Może wchodząc do galerii miał maseczkę, więc ochrona nie miała podstaw, żeby go nie wpuścić. Bez sensu odbijanie piłeczki.

Oxl
@Alka

Najlepiej wszystko robic za ten 1500zl

Beti
@Aza

Tez dostalysmy takie info ale firma bedzie placic za mandaty gdyz maseczek nie dostalysmy od nich. A klientki u nas wychodza gdy prosimy o zalozenie bo w innych sklepach nie wymagaja. Przylbice bez atestu od firmy nalezy zaniesc do wlasciwej instytucji to dowiecie sie co nam przyslali.

Gocha
@Beti

Warszawska Arkadia dobrze zorganizowała kwestie pilnowania maseczek. Przy samym wejściu stoi dwóch ochroniarzy i nie wpuszczają nikogo bez dezynfekcji rąk i maseczki. Jak widać niektórzy zarządcy galerii potrafią wykorzystać ochronę do czegoś więcej niż smętnego snucia się po korytarzach. W sklepach panie tez śmiało zwracają uwagę, gdy ktoś zdejmuje bądź zsunie maseczkę i jakoś nikt nie robi im problemu..najwyżej wychodzi ze sklepu jak mu nie pasuje ;)

olin
@Gocha

Dokładnie, zgadzam się z tym. każdy dba o swoje bezpieczeństwo. i tak przyjdą do sklepu. Jak nie dzisiaj to jutro.

.....

Okres rozliczeniowy w systemie jest nowy, czyli 08 etata będzie do 2021 z tego wynika sprawdzę sobie

M
@.....

O nie to skandal faktycznie tak jest, jak żyć za takie pieniądze, znowu nas oszukali

Żuk
@.....

Dziewczyny!Obudźcie się, przestańcie pisać o maseczkach i innych bzdurach w momencie kiedy ważą się losy naszych wynagrodzeń.Zacznijcie pytać od kiedy wracamy na pełny etat-pisemnie .Pracodawca ma obowiązek informowania o zmianach.Czy dalej chcecie pracować za te psie pieniądze?

Kier
@.....

Nam regionalna mowila, ze od sierpnia na 100% cale etaty wracają.

Tak3Nie3
Gonia Sonia
@Kier

Czy slowo Waszej regionlnej jest warte"kazdych pieniedzy"?czyli wierzycie jej bezgranicznie?

@Kier

Święta naiwna.A był w tej bajce smok?Od kiedy to regionalne mówią prawdę? Zastanówcie się kto im płaci i po czyjej są stronie.

Ber
@.....

Czas uciekać wypowiedzenie napisane dość tego wszedzie bedzie lepiej niż w monnari.żegnam

Tak8Nie
Ewa
@Ber

W naszym rejonie na każdym praktycznie sklepie brakuje pracowników na sklepie. Ludzie otworzyli oczy i odchodzą. Mają dość wykorzystywania ich za 1500zl.

Mona
Nazwa działu: Handlowy

Fakt, pracy jest od cholery..natomiast dobrze, że ta praca jest ..bo wszędzie są zwolnienia i nie ma chętnych firm do przyjmowania

TakNie20
xas
Nazwa działu: Handlowy

Gdzie pojawia się więcej ogłoszeń? Bo ja też jakos nie widzę....

TakNie5
Kika
@xas

ja też szukam i jakos nie dzwonią

Tak2Nie2
Orla13
@Kika

teraz naprawdę pojawia się sporo nowych ofert

frifri
@Orla13

to prawda. ale chętnych ludzi też jest dużo więcej

Poreka@@@
@frifri

jak chcesz to znajdziesz tyko, że faktycznie nie jets łatwo tak jak wszyscy myślą

PiKok
Nazwa działu: Handlowy

Nie no...bylam w galerii w piątek i noszą maski przecież

Renia
Nazwa działu: Handlowy

Ja jestem z Poznania i noszą ..jeżeli wchodzą do sklepów to zakładają maski

ulalalalal
@Renia

jeszcze tydzień i przestaną

OSA
Nazwa działu: Handlowy

no ale to chyba nie powinno Cie interesowac. jest to indywidualna kwestia

TakNie3
korona
@OSA

indywidualna? od kiedy? właśnie przez to zawsze bedzie ten wirus jeżeli ludzie tak będą myśle

M+D
@korona

a jak mają inaczej myśleć skoro są sterowani

Żak
Nazwa działu: Handlowy

dajcie już na wstrzymanie, bo aż tego się czytać nie chce

info
@Żak

to nie czytaj...nikt Ci nie każe i nikt CIę nie zmusza

98dor
@info

wszyscy się ogarnijcie, bo ciśnicie bez sensu

xdxda
@98dor

to nie wchodz i nie czytaj jak Ci coś ni pasuje

Pir13
@xdxda

a Tobie jak nie pasuje , ze ktoś pisze to tez nie wchodz.po to jest gowork zeby pisać

MonMOn
Nazwa działu: Handlowy

Jakaś paranoja. Tłumy ludzi... mimo, ze zakażeń jest najwięcej. Nikt nie szanuje swojego zdrowia.. Najważniejsze jest zaspokojenie swoich potrzeb....które są "niezbędne"

Tak12Nie1
x1
@MonMOn

a co mają robić skoro wszytsko jest dozwolone

xxx
@x1

ale trzeba myśleć też o zdrowiu...to, że pozwolili bez masek to nei znaczy, że pandemia sobie poszła....

korona
Nazwa działu: Handlowy

nie...po prostu, ludzie i tak mieli już dość i nie wytrzymaliby dłużej

Tak2Nie3
Lik
@korona

Zgadza się. Ileż mogą siedzieć w domu albo chodzić w maskach..

Tak1Nie5
Werka@!
@Lik

Tyle ile trzeba. Chyba, że wolisz się zarazić, uszkodzić płuca...no to faktycznie zdejmij maskę.

Tak8Nie1
PROSTE
@Werka@!

jego zdrowie, jego decyzje. PROSTE

Tak1Nie3
Pyton132
@PROSTE

no nie do konca, bo jak łazi i robi co chce to moze pozarażac..i nigfy to się nie skończy

Tak4Nie1
@Pyton132

niby tak ale weź wytrzymaj tyle czasu w masce...nie ma jak oddychać

Tak2Nie4
@432

Minister Szumowski dziś zasugerował, żeby nie obsługiwać i wypraszać klientów bez maseczek. W najbliższym czasie ma wejść zaostrzenie przepisów w tej kwestii, będzie bezwzględny nakaz zakładania masek do sklepów inaczej klient będzie nie wpuszczany. Więc przerażone koleżanki już niedługo będziecie mogły spać spokojnie :)

@???

A same się poduszą przez 12 godzin.

@?

Nie, na przykład my nie mamy non-stop ludzi, jest dużo czasu gdy nie ma klientów i zdejmujemy maski. Przecież nie musisz w niej siedzieć, poza tym można się dogadać i ułożyć grafik na zmiany po 8h. Tylko wtedy częściej jesteście w pracy ale nam to nie przeszkadza.

Mmm

Jak masz normalnego kierownika my nie mamy. Jeszcze ci dowali 2 dni pod rzad

@Mmm

A u naszej nie ma prosb ani nie mozna sie odezwac bo jedzie z pyskiem na ciebie i jeszcze ma problem jakis to ciebie ze pracujesz swoja zmiane i po jej zmianie musisz przyjmowac towary zamawiac dpd czy smieci bo przecuez jest kierownikiem nic nie musi a ty jak cos powiesz to kazda sob ci da do roboty bo przeciez ona nie bd w sob chodzic kierownikiem jest

56tg
Nazwa działu: Handlowy

Po co zgłaszaać? Będzie jeszcze gorzej

Jola
@56tg

Nie zgłaszając tego nic się nie zmieni. Dziewczyny walczcie o lepsze jutro. Nie dajcie się wykorzystywać.

Sabka:)
Nazwa działu: Handlowy

Czy odczuwacie jakieś duże zmiany z tą pandemią? Bo jak dla mnie nie ma żadnej różnicy

Bosza23
@Sabka:)

a jakie mają być zmiany jak wszystko wróciło do normalności

Nick
@Bosza23

Wszystko oprócz pensji. I premii. I pracy 2 razy więcej bo dziewczyny się pozwalniały a chętnych do pracy brak.

Lil@s
@Nick

a wiesz gdzie poszły?

oszukana?

Moze ktoś wie o co chodzi..W telewizji usłyszałam,potem doczytałam że postojowe było płacone z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, następnie korzystali z tarczy antykryzysowej,wiec skoro dostali pieniądze na postojowe to jakim prawem kazali nam odrabiać godziny za kwiecień?

Tak9Nie
Asia
@oszukana?

Tego nie wie nikt, na jakiej podstawie my to odrabiamy. Ciekawe co wyjdzie po kontroli. Po tylu zgłoszeniach do pipu chyba ktoś to wreszcie sprawdzi.

Zzz
@oszukana?

A płacą na Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych ? Bo jakoś tego na pasku placowym nie widać żeby odprowadzali ?

???

1700 dostają ludzie do 26 roku życia. Powyżej po odliczeniu podatku masz 1560.

U mojej kolsz 40l i wiecej i 1700 n a 0.8

@333

? Możesz wyjaśnić co autor miał na myśli?

Olla

Najgorsza praca jaką miałam w życiu! Dziewczyny nie bójcie się tylko zgłaszajcie do PIP. Inaczej nic się nie zmieni.

Tak16Nie
Tom
@Olla

A gdzie zglosic nie uczciwa kierowniczke. Sama udziela niedobrze rabaty a niby nas ma sprawdzac?

Tak5Nie1
Qbis
@Tom

Ale jesteś męcząca z tą kierowniczką. No chyba oczywiste że do regionalnej. No komu chcesz zgłosić? Do biskupa? Prezydenta? Nie dziwię się że jest taka a nie inna jak ma takie pracownice...

Ela
@Qbis

Wyzej zglos skoro regionalna nic nie pomoze

Elena
@Qbis

Kazdy ma te same obowiazki a nie ze jedne sa lepsze nic nie robia a 2 zapieprzaja za 1500zl i uzeraja sie z niekompetentna osoba

@Elena

Racja nie moze tak byc zgloscie to wyżej skoro nie mozecie sie z nia dogadać i utrudnia wam zycie i robi cos nie legalnie. Taki czlowiek nie moze rzadzic jak sam łamie przepisy

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Monnari Trade S.A.