Monnari Trade S.A.
3 323 1234 5 1

Wypisujcie tu więcej co robicie na salonach i jak dobijacie by mieć 100% - myślicie że skąd wczorajsze "udogodnienia" w Chow związane ze zwrotami? Zastanówcie się co tu piszecie bo nie idzie to w eter. To, ze jest to dziadowska firma wszyscy wiemy i te pewnie podstawione pozytywne komentarze nic nie zmienią, ale milczcie co robicie na salonach bo zaraz będziemy raportowac kto ile razy był w toalecie. Chow to smycz założona przez pana Piotra, stoimy i tylko klikamy wszystko raportując a później się dziwią, że nie ma sprzedaży. Nie ma bo nie ma czasu na obsługę klienta to raz a dwa za takie pieniądze to komu by się chciało wciskać te poliestry? Niech forma da więcej pieniędzy przy wypłatach to i my damy więcej od siebie.

Tak14Nie1
Wawka
@Pracownik

Te raporty świadczą o firmie, która nie widzi co jest najważniejsze. Klienci, aż się śmieją jak widzą tyle dokumentów. Firma nie dba o ludzi i środowisko tworząc taką makulature. Zapraszamy Dyrekcje na sklepy przyjdźcie porozmawiać z nami to dowiedziecie się jakie są problemy. Zebrania dla Kierowników Regionalnych są, a może drugie dla kierowników sklepów niech przekażą Wam nasze sugestie, które do góry nie docierają bo są wyciszane.

Tak6Nie1
Arabeska Nowy wpis
@Pracownik

Doskonale napisane ! My po mailu na temat nowego zadania powtarzalnego na CHow uśmiałyśmy się do bólu przepony - klient podchodzi coś wymienić, a my komunikomujemy mu, że potrwa to około ... godziny ???? Papierów tona, transfery, towar, raporty, sihał, szał pał ... Coraz więcej roboty, za marne grosze. Obsługa leży, bo „ wydział gier i zabaw”, który nie ma pojęcia o pracy na sklepach, wymyśla coraz to nowe zadanka. Poza tym kto w tych czasach pała się obsługą ? Nie ma tego w żadnej sieci. Porażka ...

Indo
Nazwa działu: Handlowy

Witam, zastanawiam się nad wysłaniem CV jako sprzedawca do Monnari. W związku z tym mam kilka pytań, niby są komentarze ale będę wdzięczny za informację jak to obecnie wygląda. Jak wygląda sama aplikacja, czy długo czeka się na odpowiedź ? Jeśli chodzi o zmiany to czy są np. tydzień na rano, tydzień na popołudnie itd.?

Nico
@Indo

Ja wysyłałam Cv ostatnio do Tarnowa i odzwonili do mnie następnego dnia, a kolejnego miałam już rozmowę. Zaproponowali mi system pracy 12h...ale to jest chyba zależne od salonu i kierownika. Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłam :)

Miśka Nowy wpis
@Indo

A do jakiego miasta chcesz złozyć aplikację? Do mnie dzwonili z Warszawy i przedstawili mi, że grafik jest elastyczny...ale faktycznie jest to chyba zależne od miasta.

Muaa Nowy wpis
@Indo

Masz rację, co miasto to inne warunki. Warto pytać na rozmowie. U nas w Gorzowie jest super bo dajemy co miesiąc dyspozycje i kierownik ustala zmiany pod nas. Jak dla mnie zmiany 12h są najlepsze bo mam dużo wolnego i czas by odpocząć. Pozdrawiam swój Gorzów.

Anonimous Nowy wpis

Przeczytałam większość opinii, które w mojej ocenie nie są do końca prawdzie więc ja wyrażę swoją. Pracuje tutaj już kilka lat jako sprzedawca. Jestem zadowolona z pracy. Wiadomo, że trzeba się napracować i wyrobić wskaźniki ale w której firmie odzieżowej ich nie ma? Atmosfera jest ok. Nigdy nie miałam do czynienia z mobbingiem, o którym tak często piszecie. Skoro macie taki problem to czemu piszecie o tym tutaj? Czy to aby odpowiednie miejsce na wylewanie swojego żalu?

Kata
Nazwa działu: Handlowy

Czy jest potrzebne jakieś przygotowanie na rozmowę? Czy bez problemu poradzę sobie idąc z marszu?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
xyz
Nazwa działu: Handlowy

Czy polecacie polecacie pracę w Warszawie w Targówku?

AniMAx
@xyz

Tak!!!!!!!!!!!!!! Bardzo fajny zespół :)

tak
@xyz

jestem na tak, jest rzeczywiscie w porzadku, zgrana ekpia co bardzo usprawnia prace

Kandydatka
@tak

A polecacie pracę w Poznaniu? Tez ekpia jest ok?

Yula
@Kandydatka

Ja dopiero zaczęłam pracę (nie powiem w jakiej konkretnej galerii , bo wolałabym pozostać anonimowa) ale póki co jestem zadowolona, nawet bardzo, bo mam naprawdę super dziewczyny na zmianie więc jest luźna atmosfera :)

KAmila
Nazwa działu: Handlowy

Firma oferuje dobre warunki pracy dla osoby która rozpoczyna swoją karierę - możliwości nauki jest bardzo dużo, do nowego pracownika podchodzi się z wyrozumiałością. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to najlepiej w tej firmie

Tak2Nie8
@KAmila

Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten tamat?

Julka
Nazwa działu: Handlowy

Super praca dla młodych ludzi tuż po studiach, które nie posiadają doświadczenia. Ludzie, którzy pracują dłużej bez problemu pomogą, wytłumaczą jak coś jest niejasne. Po koleżankach, które pracują dłużej widać, że jest możliwość rozwoju i awansu.

Tak2Nie13
Amiaaa
@Julka

Ta opinia na pewno pomoże mo w wysłaniu aplikacji na stanowisko sprzedawcy do firmy Monnari, ponieważ jestem osobą bez doświadczenia. Czy masz może informację czy w Warszawie są elastyczne godziny pracy?

Stuuuuuuuuuu
@Amiaaa

W porę zapytałaś o to zapytałaś, bo też mnie to interesuje, gdyż widziałam ogłoszenie na olx

Kinga
@Amiaaa

Ja ostatnio aplikowałam do Galerii Młociny i tam są elastyczne godziny pracy..przynajmniej tak było w ogłoszeniu :) aktualnie czekam na jakiś odzew

Kandydatka
@Kinga

ja dzisiaj mam rozmowę w Galerii Reduta więc dam Wam znać co i jak:)

Vikki

Mam pytanie a jak jest u z wplatami do banku i rapotrtami miesięcznymi. Czy robią to kierowniczki czy wy również. Bo raczej chyba zastępcy i kierowniczki powinny to robić?

@Vikki

A Ty jesteś w pracy, czy w kółku wzajemnej adoracji?

@Vikki

U nas zajmuje się tym kierownik z zastępca. Żadna dziewczyna by się nie zgodziła przewozić pieniędzy za tak marne grosze. Może w końcu ktoś z tej firmy wpadnie na pomysł opłacenia konwojentow.

Vikki
@Wiemcomowie

I tak chyba powinno być żeby były kowboje najlepiej się sprawdza taka forma wpłat. Wiem z doświadczenia. Rozwiązało by to dużo sytuacji. Strach iść z taką nie raz dużą kwotą

@Vikki

Dużo jest rzeczy, które powinny robić tylko kierowniczki a prawda jest taka że my wszystko musimy robić.

Tak1Nie2
Pffffff
@Gość

Biedulki. Wszystko za te marne grosze. To ja się pytam po cholerę tu siedzisz i marnujesz swój czas. Skoro jesteś taka bystra to zmień pracę i przestań narzekać. Kierownik też człowiek i sorry ale wszystkiego sam nie ogarnie. Po to ma zespol by działać razem. Po premie to się łapę miło wyciaga ale żeby dac coś od siebie to już lament na gowowrk. Nie podoba się to won! Proste, A nie gorzkie żale na Internecie bo wtedy odważna i mądra jestem.

Tak3Nie4
Monnari
@Pffffff

Widzę obrońca marki , tak walcz krwią i potem za tą firmę tylko się nie zdziw jak któregoś dnia wypna się na Ciebie.

Tak7Nie
Teżkier
@Gość

Tak wszystko robicie za kierownika, biedne. A kierownik to stoi u pachnie. Hahahaha

@Pffffff

Nie pisz bzdur, napisałam, że są pewne rzeczy, które uważam powinien robić tylko kierownik lub zastępca, jak np wpłaty do banku, a ty mi tu jakieś farmazony wypisujesz że najlepiej jakbyśmy nic nie robiły. Pojęcie trzeba o czymś mieć zanim się udzieli odpowiedzi, a jak nie ma się nic do powiedzenia to się milczy.

pracAk
Nazwa działu: Handlowy

Nie mogę napisać złego słowa na temat pracy w Monnari. Plany sprzedażowe są. Wiadomo raz się udaje raz nie. Jest to głównie zależnie od nas. Ja jestem zadowolona z tej pracy, bo niejednokrotnie kierowniczka mi pomogła, gdy byłam w kryzysowej sytuacji... Pieniądze zawsze są na czas, a odnośnie atmosfery...to przecież my sami ją tworzymy i to od nas samych ona zależy.

Tak2Nie4
Żenada..

Wynagrodzenie najniższe krajowe. Socjalu brak. Żadnych wczasów pod gruszą, żadnego ekwiawalentu za brak zwolnień w ciągu roku, brak paczek dla dzieci na święta, żadnych biletów na imprezy czy do kina, żadnego jajka czy Wigilii. Cięcie kosztów. Premie za nie branie zwolnień w okresach świątecznych liczone w brutto to kpina. Ludzie w innych firmach maja na święta paczki, pieniądze czy bony upiminkowe w ramach podziękowania, a tu.. Pracownik się nie liczy tylko hajs w kieszeni prezesa. Firma to ludzie! Otwórzcie oczy i docencie to co macie.

Tak9Nie1
Ja
@Żenada..

Nie narzekają ,w zamian dostajemy coraz to nowsze zadania ,już nie ma kiedy obsługiwać klientów ale przecież o to chodzi żeby tych " mega premii " dodatkowo nie musiała firma wypłacać . Teraz to będzie cyrk , już klientki się śmieją przy zwrotach a po dzisiejszych udogodnieniach będą boki zrywać .

Miska
@Ja

To tylko potwierdza to, że Pan Prezes z Panem Dyrektorem nie mają pojęcia jak wygląda nasza praca na sklepie. Kiedy mamy obsłużyć klienta?

Nazwa działu: Handlowy

Czy jest szansa na awans w ramach struktury?

Angela
@Zainteresowana

Tak. Ja miesiąc temu awansowałam ze sprzedawcy na zastępcę kierownika :)

Maja
@Zainteresowana

u nas awansowaly dwie osoby wiec wiem, ze sie da. trzeba się starac jak wszędzie.

Tak4Nie2
Ajka
@Maja

u nas tez byl awans w zespole

Aga Z.
@Zainteresowana

Oczywiście, że jest możliwość awansu. Wszędzie gdzie wykażesz się pracą możesz awansować. Uśmiechaj się, pracuj, rób to co do Ciebie należy..wkładaj odrobinę serca w to co robisz i będzie dobrze :)

@Zainteresowana

Struktury? Nie żartuj. Tu awansuje się jeśli ma się dobre układy z kierownikiem/dekoratorem regionalnym. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy trochę uśmiechu i umiejętnego podlizywania się. W normalnych sklepach awansuje się zaliczając kolejne etapy - sprzedawca, starszy sprzedawca, dekorator, zastępca kierownika, kierownik. Tu możesz zostać kierownikiem zaraz po sprzedawcy ????

Fizia
@Wiemcomowie

Na śląsku gdzie pracuję kierownik się prosi pracownikow żeby ktoś objął funkcję dekoratora a nikt nie chce..taki dodatek to każdy ma gdzieś i ciągłe telefony od dekoratorki regionalnej to zrób tak, to zmień, to nie pasuje...szkoda nerwów i tak się nigdy nikomu nie dogodzi.

Tak4Nie
@Fizia

Dodatek za stanowisko zastępcy nie wiele większe. Masz jednak rację, dekorator tak naprawdę robi największa i najcięższą pracę na salonie i za to dostaje niestety marne grosze :( sama nie chciałbym tego robić przynajmniej nie w tej firmie. Jak widzę ile dziewczyna u nas się umęczy przy przenuszeniu tylu ubrań aż mi jej szkoda.

@Wiemcomowie

144zł BRUTTO dodatku dekoratorakiego to śmiech na sali. Po VMie przez tydzień bolą ręce i plecy od dźwigania kurtek, płaszczy i przenoszenia tysięcy ubrań. Za tak ciężka pracę takie wynagrodzenie to wstyd. Dziadowska firma. W dodatku tydzień pi VMie kolejne zmiany i kolejne przenoszenie. I jeszcze osoby siedzące za biurkiem mają tupet nam pisać, że powinno nam to zająć max 2h bo do przełożenia tylko wizerunkowa. Ale nikt nie patrzy, że aby zrobić tylko jedną strefe, jeden mebel trzeba zmienić pół salonu łącznie z przyczepianiem tych chorych zawieszek, ktore sie tylko walaja po salonue. Firma wydaje miliony na zawieszki, plakaty a na pieniadze i podwyzki dla pracownikow nie ma. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Tak9Nie1
Miki
Nazwa działu: Handlowy

Jak długo trwa przyjęcie do pracy? Czy jest jakiś dzień próbny?

Tak4Nie2
Mery
@Miki

Ja czekałam 5 dni na badania ale to jest chyba zależne od konkretnego regionu. Nie miałam żadnego dnia próbnego. Ogólnie myślę, że jest szansa rozpocząć pracę w ciagu tygodnia, dwóch.

PT
@Miki

Nie ma dnia próbnego. Od razu dostajesz umowę o pracę

Tak5Nie1
anka
@Miki

u mnie formalnosci trwaly bardzo krotko bo nie mialam długiego okresu wypowiedzenia w poprzedniej firmie. Po rozmowie dostalam dokumenty i skierowanie na badania. Wszystko szybko i sprawnie.

Monika
@anka

To super zależy mi zeby jak naj szybciej coś znalezc

??
Nazwa działu: Handlowy

Słyszałam, że macię zniżkę pracowniczą na ubrania. Czy to prawda?

Madzix
@??

tak, mamy 40 %

kandydatka
@Madzix

to fajnie, bo ja pracuje w sklepie w innej branzy i nie moge liczyc na zadna znizke

Fb
@kandydatka

A jakie masz zarobki? Oddam zniżkę za średnią krajową.

StU
Nazwa działu: Handlowy

Czy osoby bez doświadczenia też są mile widziane?

LAKA
@StU

Oczywiście, że tak :) Jeżeli będziesz wykazywała chęci i zaangażowanie to nie będzie żadnego problemu

@StU

Ja zaczęłam pracę w Monnari rok temu, nie miałam żadnego doświadczenia- zaczynałam studia. Pracuję do tej pory i polecam.

marta
@StU

ja dostalam szanse pracy mimo, iz nie posiadałam stosownego doświadczenia i duzo się od tego czasu nauczylam

weronika
@marta

no to fajnie, ze nie skreslaja ludzi bez doswiadczenia.

@weronika

Bo nikt z doświadczeniem za takie pieniądze nie przyjdzie.

Tak4Nie1
Nazwa działu: Handlowy

Dostałam zaproszenie na rozmowę do Galerii Bałtyckiej? Polecacie tam pracę?

jaaa
@Zainteresowana

ja pracuje i osobiscie jestem zadowolona

ANN

szkoda czasu, najnizsza krajowa!

Tak5Nie1
Lol
Nazwa działu: Handlowy

W kazdej korporacji tak jest praca za minimalna a podwyzka jak rzad da bo wtedy musza. Pracownicy to zwykli robole tak jestesmy traktowani!!! Charujemy na prezesow a dla nas ochlapy. Nikt sie nie liczy tylko slupki i pieniadze dla przezesow ich zastepcow. Zal po prostu.

Magda
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo dobrze wspominam pracę w Monnari. Grafik dopasowany, jak coś wypadło, to nie było problemu, żeby się zamienić. Atmosfera w pracy też była fajna, ponieważ pracowałam z młodymi ludźmi, z którymi nie było problemu się dogadać. Kierowniczka nie spoczywała na laurach tylko nam pomagała. Dlatego nie wiem skad tu tyle złych komentarzy...kogoś zwolnili i ktoś się próbuje mścić? Chyba szkoda czasu...

Tak3Nie4
M

outlet Lublin kierowniczka dn..ooo ciągle na kacu albo jeszcze wstawiona dn...oooooooo

Tak5Nie2
Kaśka
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję w Monnari już od niemal półtora roku i jestem bardzo zadowolona. Zaczynałam od pracy jako sprzedawca po czym po kilku miesiącach zostałam doceniona przez kierownika i awansowana na dekoratora

Fb
@Kaśka

Mała rzecz a cieszy.

Zatrudniona

Z dnia na dzień odchodzą z firmy kolejne osoby. To mówi samo za siebie . Ludzie uciekają że względu na płacę i warunki pracy. Sklepy duże, a na zmianie po dwie osoby. Plany wysokie, co kawałek wiadomości żeby dobić jeszcze 1500, jeszcze 1000 i na koniec 500... Chyba wszyscy mają już dość tych automatych maili. Sklepem kierownictwo się nie interesuje, regionalna ma pod sobą za dużo sklepów więc jest raz w miesiącu bo raport musi być zrobiony. Mimo szczerych chęci nie jest w stanie pomóc wszystkim i zapamiętać o co kto prosił więc ciągle trzeba się o coś upominać. Szkoleń dla pracowników nie ma, spotkan integracyjnych też brak, ankiet zadowolenia również nie ma. Żadnych dodatków do płacy nie ma za to kolejne wymagania pojawiające się co miesiąc. Raporty, zdjęcia, VM, przeceny, emony, transfery, dostawy, aaaaaaa no i obsługa klientów. Jeszcze trzeba posprzątać sklep tylko kiedy bo to syzyfowa praca? I to wszystko za 1630zł. Jak z tego wyżyć? Czy prezes nie widzi co się dzieje? Coraz trudniej znaleźć pracownika i czy zamiast zatrudniać nowego do szkolenia, który musi przejść badania nie lepiej zatrzymać tych obecnych dając im podwyżki?

Tak59Nie
persona non grata
Nazwa działu: Finanse
@Zatrudniona

Prezes widzi dobrze i nie pamieta obietnic cytuje..JAK SYTUACJA FINANSOWA SIE POPRAWI to podniesiemy zarobki,poki co podnosza zgodnie z rozporzadzeniem Ministerstwa Pracy minimalna pensje ale tutaj sa zobligowani przepisami nic wiecej!!!

Tak28Nie
Persona non grata
@Zatrudniona

Ludziki z tej śmiesznej firmy czytają komentarze i nic sobie z tego nie robią,marzą netto wciąż spada desperaci

Ryzik
@Persona non grata

Jak przyjdzie regionalnym stać na sklepach i sprzedawać towar za sprzedawców bo nie będzie miał kto pracować to może wtedy im się oczy otworzą bo regionalni zaczną bronić swoich stanowisk. W innych firmach sprzedawcy bez premii mają minimum 2000zl do ręki, a kierownicy 2500 do 3000. Nie ma się co dziwić, że za 1600zl przy takim nakładzie pracy nie chce wiele osób pracować.

Tak17Nie
Kinia
@Persona non grata

Robią, robią... wpisują pozytywne komentarze ????

Ajaj
@Kinia

Dajcie spokój-taki sklep, takie wielkie obyczaje i żeby takie place były. W moim oddziale póki jeszcze tam pracowałam wszystko było zwalane na umownych sprzedawców... Na wielkim sklepie. Cały dzień robić przecene i te chore sticery do każdego ubrania. Kierownictwo (usunięte przez administratora) nic nie robiło i oczywiście było bardzo zaprzyjaźnione z regionalna która na to wszystko pozwalała. Mam dość w tym kraju takich układów gdzie ciężka pracę wynagradza się kolejna sterta towaru do przyjęcia.

Aga

Zgadzam się z Tobą ...

Iza
@Zatrudniona

Zgadzam się z Tobą,pracy mnóstwo do tego raportowanie,zdjęcia na czas... jak się spóznimy Kierownik i z-ca będzie miał obcięcie z pensji. Zenada.. Umowy na dwa ,trzy lata ,kombinuja ,zeby nie dawać umowy wieloletnim pracownikom na czas nieokreślony,choc im się, należą, zmieniając im spółki. Brak poszanowania dla pracowników. Dziewczyny na umowę zlecenie zarabiają więcej niż sprzedawcy ,z-cy i kierownicy. Niech zarabiają,a co z nami ? Żadnych podwyżek,wyrównań,tylko to,co muszą bo jest ustalone przez rząd,czyli podniesienie najniższej krajowej. Premie beznadziejne, 2 zł brutto za sztukę i 1 zł brutto za wyprzedaż. Żart Ale pieniądze na plakaty,ulotki,broszurki są bez sensu wydawane,idzie na to majątek.. A i tak nic nie dają...promocja goni promocję.. A dla pracowników pieniędzy nie ma !

Tak27Nie
Kasia
@Iza

Podpisuję się pod tm rękami i nogami.Miliony głupot do zrobienia 1 sekundę,na obsługę czasu najzwyczajniej w świecie nie ma a potem trzeba się tłumaczyć dlaczego plan nie zrobiony.Głupota!!!!!Dziewczyny,jeśli nie musicie nie bierzcie tej roboty!!!!Nacharować się trzeba za 1633 zł!!!!!

Tak14Nie
D.
@Iza

Dokładnie, zarząd powinien iść na jakieś doszkalanie bo to co robią to jest kpina! Jak jest miesiąc wyprzedażowy promocje do zrobienia na sklepie są codziennie!! A jakie są czasem różnice cenowe ? 2 gr???????????? pracownice co chwile się zwalniają, nie ma możliwości awansowych, praca dla ludzi bez perspektyw i rodziny!!! Jak pogodzić cało miesięczne zmiany 12 godzinne z życiem rodzinnym? Haha powodzenia. Oczywiście na umowie czas pracy wynosi 8 h, w rzeczywistości 12,5 h. Co do kierownictwa - Szczecin Kaskada - tu kierowniczka jest ewenementem. Obgaduje pracownice, opowiada historie ze swojego życia, nieraz tak zmyślone że nie można tego słuchać, pokazuje kto jest kierownikiem a kto zwykłym parobkiem, zero docenienia, każe robić przekręty- mianowicie poranne anulacje paragonów „zakupionych” dzień wcześniej przez co sklep z rana jest na minusie, a kierowniczka na plusie z dniem na zielono ( kochane pamiętajcie minimum 10 dni na zielono bo premii nie będzie) dziwne że nikt w firmie tego nie zauważył. Siedzenie na zapleczu i rozmowy z innymi pracownikami innych sklepów 0mmos, 0gous czy gls są na poziomie dziennym. Strojenie fochów gdy ktoś idzie na l4, gdy ktoś jest na wypowiedzeniu to NORMA. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM PRACY W SZCZECINIE! A zarządowi polecam przyjrzeć się kierowniczce! Może jakaś rozmowa wśród pracownic? Oczywiście nie z panią Kasia ( koleżanka kierowniczki- mówią sobie wszystko a nawzajem się obgadują)

Tak9Nie
Lala
@Ryzik

U nas regionalna nie raz pomagala.na sklepie. Nie było pracowników i przyjezdzala

kaniabe
@Iza

Zawsze można umowę o pracę zmienić na zlecenie.

Była pracownica
@D.

U nas też Kierownik kazała dobijać i rano zwracać bez podpisu oczywiście. A najlepsze jest to, że to KR poddała jej ten pomysł. Śmiech na sali.

An
@Zatrudniona

Dziewczyny powiem Wam tyle - oni są w stanie zapłacić więcej. W jednym z salonów dziewczyny zarabiają 2400 netto. I to jest mega nieuczciwe w stosunku do reszty salonów.

Ciekawa
@An

2400 netto bez premii? Co to za salon?

Kier
@Ciekawa

Gdzie!!? Ja jako kierownik tyle na oczy nie widziałam.

Również kiero
@Była pracownica

Też jestem kierownikiem i powiem wam jedno. Piszmy tu więcej A zarząd jeszcze bardziej przykreci kurek. Dlaczego ludzie kombinują? Dlatego że zarabiają psie pieniądze, dlatego że nacisk od regionalnej jest taki że jak zamknięte dzień i zabrakło ci 100 zł to jest afera i tłumaczenie się na drugi dzień. To paranoja. Pan dyrektor sam sobie jest winny. Niech pisze o 20.30 więcej maili typu, jeszcze tyci tyci albo potrzebujemy jeszcze 300 zł na sklep. O 20.30 na sklepach nie ma już klientów więc proszę wybaczyć ale kto ma kupić? My? Czy Pan dyrektor sądzi że na hasło zaczniemy sprzedawać to co Pan nam wypisze w mailu. Że kurtki, że Socha, że torby. Regionana Też jak nawiedzona wydzwania i ciśnie. Ludzie ile można. I wy się dziwcie że ludzie kombinują? A zarząd nie kombinuje dając umowy na miliony spółek byleby nie dac umowy na nieokreślony, czy zarząd nie kombinuje z bhp, z nadgodzinach których nie każa tak nazywać. Z praca po nocach na inwentaryzacjaxh i płatna zwyczajnie zamiast godziny nocne. Zarząd traktuje nas jak śmieci wysysajax wszystko co można z ludzi a nie dając nic. Głupiego bonu n święta nie dadzą. W nagrodę od regionalnej dostałam jej zniżkę 50% bo sama nie skorzystała. To smutne bo my mamy 40%.

Tak4Nie1
@Również kiero

Pracownicy biurowi maja zniżkę 50 procent, a my 40. (usunięte przez administratora)Papier przyjmnie wszystko ale pracownicy niedługo się zbuntuja i zastrajkuja. I kto wtedy stanie na sklepie jak załoga się nie stawi w pracy? Czy firma jest przygotowana na takie straty? Tylko nas zastraszacie, naciskacie, kolejne wiadomości z odpowiedzialnością finansową wysyłacie, a z czego chcecie to ściągać z najniższej krajowej?!?! Czy Pan (usunięte przez administratora) wreszcie otworzy oczy i zobaczy co się dzieje na sklepach, czy nie widzi Pan w jakiej jesteśmy sytuacji, po ile osób pracujemy i jakie mamy obowiązki dzień w dzień do wykonania. Pracujemy często ponad 12h, a słowo pochwały tu praktycznie nie występuje. Pomijając automatyczne wiadomości typu tyci, tyci, dojdźmy razem, jeszcze 500zl na finisz... FIRMA TO PRACOWNICY BEZ NAS NIE BĘDZIE UTARGOW! KIEDY TO ZROZUMIECIE? JUŻ TERAZ NIKT NIE CHCE PRZYCHODZIĆ NA ROZMOWY ALBO Z NICH REZYGNUJE GDY USŁYSZY O ZAROBKACH. ZRÓBCIE ANALIZĘ RYNKU, SPRAWDŹCIE ILE PŁACI KONKURENCJA. ZACZNIJCIE Z NAMI ROZMAWIAĆ.!

PikaPa
Nazwa działu: Handlowy

Byłam dzisiaj na rozmowie w Tarnowie. Bardzo miła i przyjemna kierowniczka prowadziła rekrutacje. Jestem mile zaskoczona.

jaaaa
@PikaPa

A jakie pytania zadali i o co pytali. w piatek mam rozmowe i nie wiem jak sie do niej przygotowac. Będe wdzieczna za podpowiedx.

zainteresowana
@jaaaa

byly pytania zwiazane z obslugą klienta i doradztwem a takze z moda. Dla kogos ktos ie tym interesuje nic trudnego. pozytywne wrazenie.

Jan
@zainteresowana

Możesz napisać jakie warunki Ci zaproponowano i czy uważasz, że są satysfakcjonujące?

Ola
@Jan

Minimalna krajowa, praca po 12 godzin przez cały miesiąc. Tak się zastanawiam czy to legalne mieć zmiany ciagle po 12????

@Ola

Pracujesz co drugi dzień. Godzin w miesiącu tyle ile w kodeksie pracy.

Aga
@PikaPa

Hej. A jaki strój obowiązuje na rozmowę idę i nie wiem jak się unrac

@Aga

Ty tak serio pytasz jak się ubrać na rozmowę?????? Mam nadzieję że to żart jakiś...

TakNie3
@Aga

Normalnie

Kate
@Ola

Ja jak pracowałam w sklepie wolałam pracować po 12 h wychodzi to mniej więcej 15-17 dni w miesiącu mniej więcej niż jeden dzień 5h drugi 8h. Według mnie tak można sobie spędzić czas fajnie w wolne dni. Na pewno nie masz ciągiem po 12 h pewnie 2 dni 12 h i 2 dni wolnego później jeden dzień w zależności od grafiku.

Tak1Nie2
Cześć
@Kate

Hahaha, 5 dni z rzędu po 12 godzin, Kochana.

Atmosfera
@Cześć

Tygodniowo powinnaś tylko 48h pracować. Dlaczego się godzisz na taki grafik?

Julia
Nazwa działu: Handlowy

Pamiętajcie- atmosfera w pracy zależy od Was samych. Jeżeli jesteście źle nastawieni to przekłada się to na Waszą pracę...i tak idzie lawina. Najważniejsze o dobre nastawienie :)

jaaa
@Julia

to prwada. atmosfera w zespole zalezy od ludzi, ktorzy go tworza. Jesli pomagacie sobie i sie wspieracie, to zawsze jest raźniej i z usmiechem przychodzi się do pracy...

Atmosfera
@jaaa

Atmosfera to nie wszystko, można z uśmiechem przychodzić do pracy i tracić go koło 10 każdego miesiąca przy wypłacie. Jest bardzo mało sklepów, które wypłacają swoim pracownikom najniższą krajową.

Anna M.
Nazwa działu: Handlowy

Chciałabym pracować w konretniej galerii handlowej w salonie Monnari, ale u nie w skpie nie ma możliowści zostawienia CV, jak mogę zaaplikować ?

Gocha
 Rekomendacja
@Anna M.

Jeśli chodzi o rekrutację, to można przesłać CV na różnych portalach. Firma Target PRO prowadzi dla Monnari rekrutację( zatrudnie jest bezposrednio przez Monnari). (usunięte przez administratora)

Acha
@Anna M.

Zanieś do jakiegokolwiek sklepu Monnari i poproś o przesłanie do sklepu który Cię interesuje.

@Anna M.

Jeśli sklep, w którym chcesz pracować prowadzi rekrutację, to firma target pro pośrednicząca w zatrudnieniu daje ogłoszenia na portalach typu olx i tam można swoje CV wysyłać. Jeśli sklep rekrutacji nie prowadzi to po co składać cv?

Sens
@Anna M.

Wyślij na adres centrali do działu kadr na przykład

kaniabe
@Anna M.

Przecież wystarczy zostawić CV w sklepie.

zainteresowana
@kaniabe

ja wizialam ogloszenia na pracuj jeszcze ale jak masz blisko to mozesz zaniesc

kandydatka
@zainteresowana

ja przeslalam cv na (usunięte przez administratora), czekam na konakt.

PaniSerio

Prosta droga... jak komuś się nie podoba to zmienia pracę i tyle. Ofert sporo na rynku pracy jest więc wiecie. Od początku kiedy zaczęłam tu pracę wiem, że mogę liczyć na swoją kierowniczkę czy regionalną a nawet na regionalną dekoratorkę w każdej sprawie. Złego słowa nie mogę powiedzieć, prawdą jest, że w tej firmie trzeba się wykazać zaangażowaniem i chęciami jak i sporo rzeczy do zrobienia jest na już i teraz ale tak jest wszędzie. Każdy by chciał siedzieć, pachnieć, ładnie wyglądać i nic nie robić i jeszcze zgarniać za to pieniądze. Takie moje stanowisko w tej hejtowskiej niepotrzebnej negatywnej nienawiści.

Tak2Nie7
pracownica
@PaniSerio

to prawda. ja tu pracuje kilka lat i tez uwazam, ze jest ok. trzeba sie starac jak w kazdej pracy, armosfera jest w porzadku. z klientami roznie bywa ale wiadomo, taka praca

Paulina

Mam pytanie. Można pracować ciagle po 12 godzin? Cały mówiąc? Czy to legalne ???

@Paulina

Oczywiście że nie ma takiej możliwości żeby cały miesiąc dzień po dniu robić po 12 godzin. Jeśli robisz 12 godzin to następny dzień masz wolny. Przecież masz konkretną liczbę godzin do wypracowania.

Jola
@Nick

Następny dzień wolny? Co takiego?

Sabinka

Do kogo należy zrobienie inwentaryzacji sztukowej? Czy pracownicy powinni to robić czy należy to do obowiązków kierownika?

@Sabinka

Do pracowników, których wyznaczy kierownik.

TakNie1
Hahah
@Sabinka

Przecież tu wszystko należy do obowiązków pracowników. Tak usłyszałam od KR, każda musi umieć to co Kierownik.

Gosc

W Bielsku-Białej ogłoszenia na sprzedawcę są cały czas, ludzie to widzą, nikt za takie pieniądze nie będzie chciał pracować więc jeśli sklepy chcą mieć fajną, zgraną ekipę czas na zwiększenie wynagrodzeń. Polskie firmy myślą, że reklamy w tv czy zatrudnienie Sochy jako twarzy nowej kampanii wszystko załatwi, klientowi ktoś ten towar sprzedać musi. A nikt nie będzie pracował za pół darmo, to nie te czasy.

Hm
@Gosc

W Bielsku Białej u Pani AL? No proszę, szok.

???
Nazwa działu: Handlowy

Orientuje się koś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko zastępcy kierownika/ kierownika? Czego mogę się spodziewać?

TakNie2
Wiola D.
@???

Fajnie byłoby mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem i umieć go motywować. Dają szansę na rozwój sprzedawcy, który widać, że ma chęci do pracy. Tak jak wcześniej wspomniałam ważne są pomysły na motywację - o to pytają na rozmowie. Pojawiają się także pytania o trudnych klientów, spory w zespole itp.

TakNie3
Pr
@Wiola D.

A, jak monnari motywuje swoich pracowników? Pytam z ciekawości, jako pracownik, bo chyba coś mi uciekło.

Tak4Nie
Yuta
@Pr

Też jestem ciekawa :)

Pr
@Yuta

Wielka niewiadoma?! :) :) I to, jest smutne.

Motywatorka
@Pr

Nie wiem jak u Was ale mnie motywuje każde dobre słowo mojej kierowniczki, premia za wynik, mail z gratulacjami od regionalnej. Motywuja mnie zadowoleni Klienci którzy do mnie wracają, niekiedy wracają z dobra czekolada. Sama firma głównie motywuje premiowaniem, konkursami czy też pieniędzmi za niechorowalnosc co dla mnie jest super. Mamy też zniżki pracownicze z których często korzystam. Wiadomo że w okresie wyprzedaży już się nie opłaca z nich korzystać ale jak wchodzi kolekcja to są super.

Tak1Nie9
@Motywatorka

a mnie motywuje wysokie wynagrodzenie a nie czekolada

Tak10Nie
@Motywatorka

O, ktoś w firmy się aktywował. Takie rzeczy to są dobre przy dobrym wynagrodzeniu jako dodatek a nie jako podstawa.

@Motywatorka

Dodatek za nie chorowanie jest dwa razy w roku.

@Motywatorka

A co to za konkursy? Ktoś może potwierdzić że wygrał i Coś dostał, i co to było?

@5566

tak, wygrała możliwość jako pierwsza przeczytania maila od kierowniczki...

@Motywatorka

Może takie rzeczy motywują jak się ma 20 lat i mieszka u rodziców. U nich je, nie płaci za rachunki... Mając 39 parę lat i rodzinę premii z 50 zł, jak wyrobi się plan nie motywuje. Raczej demotywuje... Zniżki pracownicze? Klientki mają większe na smsy... Dobre słowo kierowniczki? Chleba za to nie kupię...

Dyskryminacja
@?

Dlaczego nie wszyscy go otrzymują? To mnie zastanawia.

Gość

Odradzam, pensja tak mizerna, że starczy na jedzenie tylko. Obowiązków mnóstwo.

Zostaw opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie