Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Monnari Trade S.A., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Zatrudniona

Z dnia na dzień odchodzą z firmy kolejne osoby. To mówi samo za siebie . Ludzie uciekają że względu na płacę i warunki pracy. Sklepy duże, a na zmianie po dwie osoby. Plany wysokie, co kawałek wiadomości żeby dobić jeszcze 1500, jeszcze 1000 i na koniec 500... Chyba wszyscy mają już dość tych automatych maili. Sklepem kierownictwo się nie interesuje, regionalna ma pod sobą za dużo sklepów więc jest raz w miesiącu bo raport musi być zrobiony. Mimo szczerych chęci nie jest w stanie pomóc wszystkim i zapamiętać o co kto prosił więc ciągle trzeba się o coś upominać. Szkoleń dla pracowników nie ma, spotkan integracyjnych też brak, ankiet zadowolenia również nie ma. Żadnych dodatków do płacy nie ma za to kolejne wymagania pojawiające się co miesiąc. Raporty, zdjęcia, VM, przeceny, emony, transfery, dostawy, aaaaaaa no i obsługa klientów. Jeszcze trzeba posprzątać sklep tylko kiedy bo to syzyfowa praca? I to wszystko za 1630zł. Jak z tego wyżyć? Czy prezes nie widzi co się dzieje? Coraz trudniej znaleźć pracownika i czy zamiast zatrudniać nowego do szkolenia, który musi przejść badania nie lepiej zatrzymać tych obecnych dając im podwyżki?

Czy Wam tez kazali pisać wypowiedzenia?

fire

ja uważam, ze pod koniec kwietnia wszystko wróci do normy i zaczniemy normlanie dalej pracować

Karolina MS

Pierwsze dni były bardzo ciężkie ale są pomocni ludzie w zespole dzięki którym nadal tam jestem. Nie narzekam

Ciekawa

Dziewczyny jak obecnie wygląda u Was kwestia zatowarowania sklepów? Też dostajecie 5-7 kartonów dziennie? U nas prawie codziennie jest dostawa - starocia, jakieś pojedyncze sztuki, trochę nowej kolekcji itp. Czy jesteście w stanie wywiesić to wszystko na salonie? Bo u nas nie można nawet igły wsadzić miedzy wieszaki, więc wszystko co przychodzi ląduje w kartonach na zapleczu, przymierzalni, korytarzu i na sklepie pod meblami z rzeczami. I tu rodzi się pytanie, co za głąb to organizuje i za to odpowiada? Ten towar magicznie nie wyparuje, a sprzedać też się nie sprzeda. A sklep wyglada jak połączenie taniego lumpa z magazynem. Mam nadzieję, że ktoś z firmy przeczyta tę opinie. Osoby odpowiadające za planowanie i projektowanie kolekcji powinny zajmować zatowarowaniem biedronek albo innych dyskontów. Na prawdę nie potraficie zrobić mniejszej, lepszej jakościowo i spójnej stylem oraz printami kolekcji??? Ciężko to zaprojektować? Chociaż wątpię, że to jest projektowane..zakładam, że towar wybieracie z katalogów szwalni, bo sporo rzeczy z naszych kolekcji śmiga dużo wcześniej na Shein lub Aliexpress. Klientki coraz częściej narzekają na jakoś rzeczy oraz styl ekspozycji towaru, przywołując na wzór stare monnari, gdzie wchodząc do sklepu czuło się markę z wyższej półki. Po co się tak rozdrabniać i płacić podatki od masy niesprzedanej kolekcji, bo towar w remanencie wchodzi w przychód..a wszystko wskazuje na to, że większość nie sprzeda się do końca roku. Mamy najsłabszy wynik ze spółek odzieżowo - obuwniczych za 3 kwartał 2021. Obudźcie się, to może jeszcze uda się uratować tego kolosa na glinianych nogach.

Nika
@Ciekawa

Oczywiście u nas to samo,większość na dodatek z 2 gatunku,porwane,pozaciągane,z roczników 2005-2018,szok.My nawet tego nie wystawiamy bo raz,że nie ma gdzie,a 2 po prostu nam wstyd.Jak takie (usunięte przez administratora) jak ze szmateksu zobaczą nasze klientki,to więcej nie przyjdą.Ciasno,kartonami zawalony sklep i przymierzalnie,nie ma nawet co pokazywać klientkom,bo śmieją nam się w twarz czy są w Monnari czy lumpeksie...Plany za to z kosmosu,odechciewa się chodzić do takiej pracy...

IN Nowy wpis
@Ciekawa

U nas to samo stary szrot z roku 2011, 2012...2014 Wstydu nie mają! Myślą że klientki nie pamietają kolekcji...

Lektor Nowy wpis
@Ciekawa

Pseudo kierowniczka z Pomorza której się wydaje że jest kimś wyjątkowym a w rzeczywistości jest nieudacznikiem życiowym z kredytem prawie do końca życia,popychadło życiowe które jest oderwane od rzeczywistości,manipuluje kłamie i na każdym kroku sieje próbuje pokazać że tylko "ja".Życzę ci żeby karma do ciebie wróciła,wtedy skończysz sodziaro na śmietniku historii!

Kasia Nowy wpis
@Ciekawa

U Nas to samo stoi z 30 kartonów i ciagle wysyłają, przymierzalnie zawalone, zaplecze jednym słowem porażka

Niezadowolona

Firma w ogóle nie dba o pracowników. Oprócz tego co było już tutaj pisane to wynajmują lokale które mają uszkodzą klimatyzację która już ledwo zipie wiedząc bardzo dobrze że w końcu padnie. Więc ostatecznie pracujemy bez klimatyzacji. W lecie było bardzo duszno a teraz jest zimno, dłonie całe zmarznięte a za niedługo będzie trzeba chyba nosić kurtki.

Elżbieta Nowy wpis
@Niezadowolona

My klimatyzacji nie mamy w ogóle...

Yaga

W monnari obsługa reklamacji nie prezentuje żadnego poziomu, widocznie oprócz tego, że są kiepskim pracodawcom to i pozostałe dziedziny działalności biznesowej są na niskim poziomie

Ja

Ciekawi mnie na jakich zasadach rekrutują w nowo otwieranych salonach??? Kierwnik za najniższą...? Czy wszystkie nowo otwierane to franczyza???.... Dziewczyny trzeba coś zrobić...tak byc nie może. Piszmy pisma do P. O. Konstruktywne, wymagające

Lucynka
@Ja

No właśnie kto był ostatnio na rozmowie o pracę??

Miska
@Ja

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie?

Xyzzz
@Miska

Chyba coś słabo rekrutują. W regionie centrum nowe i stare sklepy nie maja obstawy, a dziury łatają personelem z innych salonów. Jakoś w innych sieciówkach, nie maja takich problemów - widać po 7-10 osób na zmianie i jest ok. Aaa No tak…zapomniałam, ze tam są lepsze warunki pracy - normalny intuicyjny system i odpowiednie narzędzia. Płaca tez lepsza, za wszelkie dodatkowe godziny extra płatne, nocki i dostawy to samo itp. Ale u nas nadal wola otwierać parędziesiąt sklepów bez personelu zamiast skupić się na tych co maja. Pierwszy raz spotkałam się z tak niskim poziomem technologicznym i sposobem zarządzania w firmie. Dobrze, ze z końcem grudnia moja „kariera” tu dobiega końca..

Taniaa
@Ja

Od nowego roku pensje idą w górę więc i oni powinni się zastanowić

Monia93
@Miska

Czy rozmowy w Monarri są w pandemii online czy osobiście?

Xyzzzz
@Taniaa

To dostaniesz, niwa wyższa najniższa krajowa. To musza Ci dać, na nic więcej bym nie liczyła..

Xyz
@Monia93

Rozmowa online ????????????pracować też będziesz online ????????

Monia
@Monia93

Wystarczy, ze masz dwie ręce i nogi abyś mogła przyjść i przewalać dostawy, firma nie ma żadnych wymagań. Biorą każdego kto się nawinie, bo nie ma chętnych do pracy tutaj.

Kasiula
@Xyz

Teras w czasie pandemii większość rozmów jest w sumie zdalnie prowadzona..

Kama22
@Monia

Czy studentce opłaca pracować się w same weekendy?

Nikki
@Kama22

Studentce opłaca się znaleźć lepszą robotę niż sronnari

Monia766
@Nikki

Moja koleżanka pracuje w weekendy ale ma umowę zlecenie i nie narzeka

Wandzia 87
@Ja

Od nowego roku powinni podwyższyć nam pensję ale pytanie czy to zrobią

Xyszz
@Wandzia 87

Od nowego roku musza Wam podnieść pensje, bo wzrasta najniższa krajowa, tego nie unikną. Na inne podwyżki bym na Waszym miejscu nie liczyła

Lena97
@Xyszz

Powinni jak chcą zatrzymać pracowników, u nas narazie nic nie słychać o podwyżkach

Mag
@Lena97

Ci Janusze biznesu nic poza tym, co ustawowo musza dać Wam nie dadzą. Teraz stwierdza, ze najniższa urosła i wszedł polski ład, i dostaniecie wystarczająco. Czy ktoś zgłaszał sprawę braku wynagrodzeń za pełnione funkcje kierownicze i dekoratorskie do PIP? Bo Pani z ich infolinii powiedziała, ze mogę złożyć skargę, bo musi być jakaś gradacja stanowiskowa w firmie. I teraz jestem ciekawa ile trwa rozpatrzenie skargi..

logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(232 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(169 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Sonka764
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dziewczyny czy teraz w weekend miałyście jakieś promocje z okazji czarnego piątku??

Aneta

Cześć czym możecie napisać jakiś średnia sprzedaż musicie zrobić żeby otrzymać premie.

Mania
@Aneta

U nas dawno premii nie było...

@Mania

Ale jak sprzedaż musi być ?

Mania
@Mania

My też niestety dawno premii na oczy nie widziałyśmy...

Karola
@Aneta

W każdym miesiącu musi być inna zależy jaki jest pan plan do zrealizowania

Nicole

Hej czy ktoś może wypowiedzieć się na temat awarii w systemie? Co jest na rzeczy?

Zuzka
@Nicole

Dziewczyny a gdzie macie ta awarie??

Jagoda
@Nicole

Znowu jakaś awaria??? Co tym razem?

Iwona
@Jagoda

U nas znowu nie było optimy, rzekomo coś tam ustawiali… ale tak ustawili, że znowu nie mamy poprzednich paragonów, jedne rzeczy zostały zdublowane w systemie, a innych znów brak. Już ręce opadają co oni wyprawiaja, po co były te inwentaryzacje, jak znowu jest jeden wielki bajzel…Życzę też szczęścia magazynierom i księgowym przy dochodzeniu co, gdzie i kiedy! Tego nawet na sklepie nie da się teraz ogarnąć!

Maja
@Iwona

U nas tak samo tez nie mamy poprzednich paragonów

Mariola
@Iwona

A w jakim mieście nie bylo optimy możecie napisać?

Polcia
@Nicole

Kolejna awaria? Ale nie działa wam kasa czy co?

Nelia
@Nicole

U nas jest awaria od godziny 12 , nie drukują się paragony niestety..

Agunia
@Polcia

Te awarie u nas są za często ostatnio...

Nati19
@Polcia

W tym miesiącu obyło się bez awarii ale wszystko może się zdarzyć. U nas ostatnio paragonów nie drukowało...

Oli
@Nati19

U nas nadal nie ma maila, podłączonej drukarki - ciągle chcą, żeby coś drukować tylko ciekawe na czym..wgranych cen do systemu również nie uraczysz a MM przychodzą w kratkę..

Danutaa

A długo to u was twa?

Anastazja11
@Oli

Takie sprawy powinny być załatwione od ręki ..

Justynka 91
@Oli

U nas tez sporo drukowania a drukarka chodzi jak chce

MTS

Dziewczyny dajcie proszę znać czy macie wypłaty ?? Zawsze były szybciej u nas żadna nie dostała jak na razie.

Aniaaaa

U nas też nie ma ale są zawsze jakos po 12 dajcie znać

@MTS

Ja też jeszcze nie mam i pewnie nie dostaniemy przez pół miesiąca bk będą się wykręcać brakiem naszych danych i takie tam.

@Kinia

W umowie jest jasno, że do 10 muszą być jeżeli nie to poniosą tego, konsekwencje. Żarty się skończyły. My do pracy nie wrócimy jeżeli wypłata nie wpłynie na konto.

@MTS

No w sumie racja za darmo pracować nie będziemy

Monmon

@Monmon

Mi przed 18 na szczęście

xxxx
@MTS

A jak z umowami zlecenie? Dziewczyny dostaliście wypłatę?

@xxxx

U nas na szczęście wszystkie dostałyśmy. Zlecenie też. Ale do pracy w tych warunkach i tak się nie chce chodzić...

Marcelina
@MTS

Napiszcie na zleceniu do kiedy macie wypłaty?

...blondynka

Piszę tutaj, bo jest mi niezmiernie przykro. Jesteśmy traktowane jak głupie blondynki, którym można wymyślać różne prace a one to wykonają za najniższą krajową. Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo ciężkie. Brak systemu, wypisywanie paragonów ręcznie, tłumaczenie , że nie ma zwrotów, wyliczanie na kalkulatorze, a do tego 8 kartonów dostawy, przwieszanie całego sklepu, zdjęcia, raporty awaryjne co godzinę, paragony awaryjne i mogłabym tak jeszcze długo... A do tego wszystkiego my dwie na zmianie, blondynki, które zapomniały , niewiadomo dlaczego ,wysłać na czas jakiegoś raportu, albo źle przykleiły plakat a nawet w jednym czasie nie wysłały info z reklamacji i zdjęć na c-chau. Przecież można to zrobić na dwie ręce, tylko trzeba trochę poćwiczyć w domu...a zapomniałam, dostaw nie zrobiłyśmy wszystkich, to skandal!! Po co ludzi obsługiwać. Niech sami może też przy kasie się obsłużą. Karty ksk niech sobie założą, poszukają rozmiaru, reklamacje wypiszą... Czy ktoś z państwa kiedyś sam przewieszal sklep?? Proszę spróbować, polecam. Na drugi dzień nie można się wyprostować a tu trzeba torby i dzianinę układać oraz inne rzeczy robić. Mam wielką prośbę, nie traktujcie nas jak tanią siłę roboczą, traktujcie nas poważnie. Czy naprawdę nie można za tę pracę dać premii?? Nie, nie można, bo plan z księżyca wzięty nie był zrealizowany, co chyba jest państwu na rękę bo niewiele brakło a premia nie musi być wypłacona. Żałosne to jest. Pracodawca nie może dbać tylko o siebie, musi mieć w sobie tę mądrość i empatię docenic swoich pracowników.

REN
@...blondynka

100% prawdy. Najwięcej pracy a nawet prac wykonujemy w tej firmie a niedoceniane jsteśmy...przykre to.

Xxx
@...blondynka

Tak to prawda i to bardzo przykra pracujemy praktycznie za 2 etaty za najniższą krajową bez dodatkowych stanowiskowych bez premii i dlatego ja stąd uciekam

MONnari Otwórz Oczy
@...blondynka

i doceń w końcu oddanych pracowników

karolina
@Xxx

jak to? kierownicy nie otrzymują dodatków stanowiskowych ?Może mają wliczone w wyższą pensję?Nikt by przecież nie pracował charytatywnie....

radca prawny
@Xxx

przecież to można bardzo łatwo wyegzekwować w Sądzie Pracy, wystarczą paski przed zabraniem dodatków i po zabraniu. Zabranie czegoś pracownikowi to jest ukaranie, a to musi być na piśmie.Mało tego można świadczyć sobie wzajemnie.

kierownik
@...blondynka

u nas nadal optima nie działa, dalej ręcznie spisujemy to co sprzedamy..

Gggg
@radca prawny

Tak, możesz egzekwować jak masz normalna pensje albo dodatek, a tu wszystko było uznaniowe - firma już wie jak walić pracowników w balona. Najgorsza firma z jaką miałam styczność, do tej pory uważałam za takie tylko małe firmy rodzinne ale to co się tu dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Wera88
@kierownik

Długo już wam tak nie działa??

radca prawny
@Gggg

Mimo tego można wygrać .Świadek to też dowód, poza tym sąd zapyta firmę w jaki sposób wynagradza pracownika za wyższe stanowisko.Nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie można.Zajrzyjcie do Kodeksu Pracy, tam są wszystkie odpowiedzi, zwłaszcza kiedy są łamane podstawowe prawa pracownika.

Nina
@kierownik

U nas to samo. Wymagań miliony a podstawowych narzędzi do pracy (jak choćby działający system) brak. I oczywiście nikt nic nie wie. Tylko maile co chwilę żeby plany robić!

Mon
@Nina

Przy ostatniej rozmowie z RKS dowiedziałam się, że żadnych dodatkowych pieniędzy już nie będzie, jedyne z czego mamy się cieszyć to - papier na kierownika. Faktycznie motywujące, jako kierownik w innej marce miałam 3 koła + % od realizacji planów, i to większy niż reszta personelu. A pracowałam od 9-17 od pon do piątku. Tutaj każdy robi wszystko, od sprzątania po prace magazynowe i ma najniższa krajowa. Wstyd! a najgorsze, że ta firma nadal kombinuje jak zrobić z kogoś jelenia i jeszcze za te marne pieniądze chce, abyśmy latały po innych sklepach, bo nikogo nie potrafią zatrudnić. Mamy Chińska fabrykę w sercu Europy, brakuje jeszcze prycz na zapleczu, żebyś w każdej chwili była pod ręka..Spadam stad z końcem roku, po brakach na sklepach wiedzę, że sporo z nas wreszcie się obudziło i stad odeszło.

Ona
@Mon

Dopóki ludzie nie zaczną odchodzić to nic się nie poprawi.

Kajaxx
@Ona

Dokładnie.. a duża jest u was odejść w ostatnim czasie?

Majka99
@Nina

Wystarczy iść do innego najbliższego sklepu i porównać jakość pracy..

Angela
@Majka99

Tak to prawda wiele innych sklepów ma odpowiednie narzędzia do pracy i jest na pewno łatwiej

Kinia

Jak u Was sytuacja dziewczyny bo u nas sklep zawalony kartonami jak w magazynie. Na sklepie bałagan nie ma gdzie tego upychać a codzninnie po 8 kartonów same kurtki. Do nas już ludzie nie przychodzą bo mówią że nie chce im się nic w tym ścisku szukać. Ta firma to porazka.

Gracja
@Kinia

U nas podobnie powinni inaczej zorganizować te dostawy, na pewno nie wszystko naraz, potem stoi to na magazynie i ciężko cokolwiek znaleźć w tym bałaganie ..

@Kinia

U nas to samo przejść się nie da i płyniemy dosłownie w tych kartonach

Angela
@Gracja

To się chyba nie zmieni się.. wstyd nawet przed klientami że taki bałagan na sklepie..

Karo
@Kinia

U nas jest bardzo małe zaplecze, wiec te kartony stoja pod sufit i jeszcze przed zapleczem i w przymierzalniach. Niestety nikt nie ma siły tego przerzucać, wiec jak klient pyta o coś, co akurat jest gdzieś w kartonie to mówimy, ze nie ma. Już jedna dziewczyna ma problem z kręgosłupem od tego, a reszta z nas nie zamierza..

Nusia
@Karo

Te dostawy jakieś duże ostatnio przychodzą powinni w mniejszych ilościach wysyłać to by się na bieżąco rozpakowywało

Ania
@Nusia

U nas ostatnio mąż klientki pomagał mi wrzucać kartony w przymierzalni jeden na drugim, bo byłam sama:D Hit, super to świadczy o firmie i ten komentarz, ze „firma z myślą o kobietach a nie dba i szanuje swoich pracownic”.

Kamaxx
@Ania

Te dostawy są strasznie wielkie ostatnio powinni wysyłać może częściej a mniej masakra

Dariaa
@Nusia

U nas dalej przychodzą większe dostawy i pudła stoją na sklepie niestety

Grala
@Kamaxx

U nas niestety bez zmian z dostawami

Jurek
Kandydat

Dziewczyna idzie na zaoczne studia i chciałaby sobie rozpocząć pracę w sklepie. Myślicie, ze da radę się dogadać z co którymś weekendem?

Baśka
@Jurek

ja zaczynałam tam i serio jak na pierwsza pracę to nie narzekam. Niech próbuje- my się dogadywalyśmy z dziewczynami, żeby łączyć ze studiami

miki
@Jurek

a czy mozna pracowac tylko przez okres wakacji????

Monia
@miki

Podbijam pytanie czy Monnaei zatrudnia ludzi na wakacje???

Muti
@Monia

Tez sie zastanawiam bo studiuje więc pytanie czy mozma łaczyc pracę że studiami albo pracować w weekendy.

!:)
@Muti

super pomysl, polecam. pracowalam z taka dziewczyna, ktora studiowala ekonomie i sobie chwalila i to brutto bylo dla niej netto.

@!:)

naprawde chetnie bym popracowala na okres wakacji az do rozpoczecia roku akademickiego, a moze i dluzej bo pozniej pewnie nauka zdalan

zainetersowana
@Kinia

wiecie moze czy poszukujaa kogos na sierpien i wrzesien????

Natka
@zainetersowana

Podbijam pytanie czy szukają kogoś chodzi mi o wrzesien- Warszawa

Baska
@Jurek

Czy pracuje ktos w same weekendy? Pytam bo nie wiem czy się opłaca

Ola
@Natka

Idź do sklepu i zobacz to nie jest forum o tym czy jest wyprzedaż

Moni
@Baska

Jeśli same weekendy to zlecenie. Weekendy są zazwyczaj 4 w miesiącu i tylko soboty są pracujące, zmiany po 12, wiec sobie policz. Stawkę zależnie od rodzaju oskładkowania znajdziesz na internecie. Jak dla mnie szkoda czasu na taka prace, lepiej zatrudnić się do pomocy w gastro, tam są całe weekendy pracujące:) Albo na słuchawce, sama kiedyś tam pracowałam i przychodziłam tylko 2-3 razy w tygodniu, a miałam pensje jak tutaj za cały miesiąc :D

Jagódka
@Baska

Czy teraz aktualnie macie kogoś kto pracuje tylko w weekendy?

Julia
@Jurek

Dziewczyny czy wszystkie weekendy trzeba pracować czy można na przykład dwa w miesiącu??

Halka
@Jagódka

Tez chętnie się dowiem koleżanka chce się zatrudnić na dwa weekendy czy tak moż

weraaxd
@Jagódka

Podbijam pytanie, opłaca się w ogóle w same weekendy przychodzić?

Jola444
@Halka

Moja koleżanka pracuje dwa weekendy w miesiącu więc raczej mozna

Lenka
Kandydat

Wiecie może czy szukają kogoś w Warszawie?

@Lenka

Na olx masz oferty do galerii północnej i blue city

Lenka

@Aneta Rzeczywiście wcześniej nie widziałam tych ogłoszeń dziękuję Ci

Zuzka
@Aneta

Wiecie czy kogoś tam znaleźli??

Mariaa
@Zuzka

Podbijam pytanie , choć minęło troche czasu to mogli kogos znaleźć

Mona
@Mariaa

W Warszawie jest sporo wolnych wakatów, zarówno na Monnari jak i Femestage, poroznoście CV po sklepach albo poszukajcie ogłoszeń online. Ta pierwsza metoda jest pewniejsza, takie CV zawsze szybciej trafia di odpowiednich rak ;)

Zainteresowanaxx

Podbijam pytanie?

Andzka
@Lenka

Pytałam ostatnio to nikogo nie szukali

ja

czy do was też klienci przychodza bez masek? jeszcze niedawno mozna bylo policzyc takich ludzi na palcach u jednej reki, a teraz juz wszyscy i to bez krepacji

kinia
@ja

a daj spokoj, chodza bez i nawet sie ztym nie kryja. nie patrza na to czy nam to przeszkadza czy nie

Olga
@kinia

U nas różnie, ale dużo ich już nie nosi. My i tak prosimy by zakladali. Szkoda, że ochrona galerek nie reaguje;/

aska
@ja

na poczatku jak ktos zapomnniał maski to sie wstydzil i sie zasłaniach tshirtem albo apaszka, a teraz dumni jak paw chodza, wkurza mnie to

Bb
@aska

No to jest jakas masakra i plaga zarazem. Jest to denerwujace bo w ogole nie patrza na sprzedawców.

Muti
@Bb

Nie patrzą sie na nikogo i na siebie nawzajem tez

Beti
@Muti

Nie ma co się dziwi c, że zapowiadają kolejna falę.

nick-owa
@Beti

ostatnio zwrocilam uwage, i zrobilam to ostatni raz, bo niestety obawiam sie o swoje zdrowie... to jest chore... powinny byc bardzo duze kary finansowe.

Gosc
@nick-owa

Weźcie się opanujcie z tymi maskami, one i tak nic dają. U nas nikt nie zwraca na to uwagi. Same tez nie siedzimy w nich cały czas, często wiszą tylko na uchu i jakoś nikt nie umarł.

Bibi

No to prawda

Czeska
@Beti

gdyby sprawdzali maski przy wejsciu to by była inna mowa

gabi
@Czeska

no dzis pod tym katem byl dramat, tlumy i wiekszosc bez masek,,,,jak tak dalej bedzie to znów nas zamkna za jakis czas

Tereska
@ja

Teraz mam wrażenie to jest totalna olewka z tymi maskami.. teraz to mało kto nosi w innych nawet sklepach

Zojka
@Czeska

Niestety jest gorzej chyba że od października będą bardziej przestrzegać przy czwartej fali ale uważam że zasady powinny być przestrzegane

Xeniaa
@gabi

A aktualnie noszą u was maski??

Lusia
@Xeniaa

U nas zalezy są osoby które noszą a które totalnie nie przestrzegaja żadnych zasad...

Sonka
@Zojka

Minął miesiąc a u nas za dużo się nie zmieniło dalej nie noszą masek i sobie żartują z tego

Bogusia
@Xeniaa

U nas też nie przestrzegaja obostrzeń w żaden sposób strach komuś uwagę zwrócić

Franka
@Bogusia

A teraz kiedy mamy tyle zakażeń noszą klienci u Was maski?

Monikaa
@Sonka

U nas podobnie , niestety ludzie robią sobie żarty z tego

Patka
@Bogusia

Zależy od dnia zdarza się że większość ma maski ale nie ma na to reguły

BIBI
Kandydat

uczestniczyłam w rekrutacji na kierownika regionalnego. Nie dajcie się naciągać na różne zadania, wizyty w sklepach itd. Zwyczajnie wyciągają informacje od ludzi z doświadczeniem. Nawet nie pofatygowali się napisać kilku słów odmownych. Typowi janusze biznesu. Omijać!!!!

Arleta
@BIBI

a jakie zadawali konkretnie pytania? pytam bo moja kolezanka tez bedzie miala rozmowe

Basiaa
@BIBI

Wiecie może gdzie teraz szukają kierownika regionalnego ?

Marta
@Basiaa

Podbijam pytanie coś wiecie???

Ciekawa88
@BIBI

Chyba w tym temacie niewiele się zmieniło?

Dorcia
@Ciekawa88

Nie, wciąż słabe pieniądze i wizyty na sklepach, czyli praca za lada, bo firma nadal nie potrafi zatrudnić i zatrzymać pracownika

Lidka
@BIBI

Jak taka rekrutacja wygląda i jak się przygotować?

Tosia

Co prawda już nie pracuję w Monn, ale czy sklep w galerii vivo w Lublinie został zamknięty na stałe? Pozdrawiam

Nusia

Podbijam pytanie?

Wandzia
@Tosia

Na właśnie coś słyszałam że zamknęli ale myślałam że to tylko plotki.. dajcie znać jak coś wiecie

Kajaa
@Tosia

Jestem z Lublina i nic nie słyszałam o tym

Zoska
@Kajaa

Dziewczyny coś wiecie????

Natali93
@Kajaa

Mi też nic nie wiadomo

Kama
@Natali93

Dziewczyny, często jestem vivo. Sklep ciemny od ponad 2 tygodni. (usunięte przez administratora) wiszą na wieszakach. Żadnej informacji. Może czynszu nie opłacili?

Angii
@Kama

Jakaś informacja dla klientów powinna być może jeszcze wywiesza

@Tosia

Monnari w Vivo zostało już zamknięte w grudniu i już nie zostanie otworzone.

Lusia
@Kama

Macie jakies informację czemu zamknęli sklep?

Tośka
@Lusia

Podbijam pytanie,coś wiecie?

Nick
@Tośka

A co to był jakiś wyjątkowy sklep? Kilkadziesiąt innych też zamknęli... A nowe otworzyli.

Toska
@Nick

Widocznie był lubiany

@Lusia

Zamknęli sklep, ponieważ skończyła im się umowa za wynajem lokalu. Przecież tak bardzo dużo sklepów zamknęli jak sie pandemia zaczęła, nie podpisali nowej umowy na wynajem lokalu , nasz salon zamknęli identycznie i na wypowiedzeniu kazali nam dojeżdżać do Lublina właśnie do Vivo i potem od dziewczyn z Vivo się dowiedziałam że ich salon został zamknięty na takiej samej zasadzie co i nasz.

Tereniaxx
@Tosia

Większość sklepów mogą teraz zamykać niestety

Klientkax
@Toska

Ja często tam bywałam i żałuję że go już nie ma

Jolka
@Klientkax

Też lubiłam ten sklep i panie które tam pracowały.

Pravujaca

Strasza 4 fala coraz mocniej. Myslicie, ze znow zamkną galerie handlowe???

Zuch
@Pravujaca