Monnari Trade S.A.
1 2 3 5 1
Sylwia

Uwaga dziewczyny!!! Tam nie aplikujcie!!! Nie popełniajcie tego błędu co my!!! Cały czas czegoś wymagają, a za nadgodziny, urlopy i premii nie wypłacają. Pensja to podstawa, najniższa krajowa. Jeśli nawet plan jest wykonany na ponad 100%, inwentaryzacja zrobiona na 100% siedząc w sklepie od 9 do 24.00 (nadgodziny), starasz się i pracujesz jak mróweczka, jesteś bardzo skuteczna w sprzedaży, to i tak nie licz na nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierowniczka regionalna ma swoje ulubione pracownice i tylko im potrafi wypłacić premię, nie znając nawet innych dziewczyn, nie wspominając już o ich zaangażowaniu i wynikach. Także pozdrawiam Panią Klaudię i Panią Katarzynę, jak również Pana Piotra i dziękuję za brak zainteresowania z ich strony. Karma powraca, powodzenia i życzę dobrych wyników szczególnie w Rumi.

Tak8Nie

Myszka Nowy wpis
@Sylwia

Swieta prawda..pan (usunięte przez administratora)Tylko meile potrafi wysylac...tylko zamiast one motywujace to są wkur... Regionalna nie szanuje pracownikow..zero premii na okresie próbnym..nie polecam pracy w tej firmie...szanujmy sie a nie dajmy poniżać wielkiej pani regionalnej..wszyscy jestesmy ludzmi a nie wołami pracujacymi na premie regionalnej

TakNie
Sylwia Nowy wpis

Zakupy w monnari stanowczo nie polecam!!!!! Zakupiłam torebkę w ktotej popekały lamowki od użytkowania ,oczywiscie reklamacja odrzucona. Ostatni raz robiłam zakupy w tym sklepie drogo a towar wątpliwej jakości Moje sugestie dla Monnari Trade S.A.: Reklamacja odrzucona pomimo ze w torbie lamówki popekały z winy użytkowania a nie winy użytkownika. Żenada

TakNie

Zostaw opinię o Monnari Trade S.A. - Rumia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie