Opinie o Stefanel Polonia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stefanel Polonia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stefanel Polonia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefanel Polonia w Warszawa

Michał Nowy wpis

@ludzie.. a w firmie jest taki problem z reklamacjami?

Ludzie... Nowy wpis
@Michał

Problemu nigdy nie było, bo to normalna rzecz, ze klienci mogą reklamować towar. Ciekawe czy Monia zdążyła zareklamować bo sklepy zostały już zamknięte a firma upadła...

Monia

Słyszałam, że sklepy będą zamykane. Wiadomo kiedy, bo mam kilka rzeczy do zareklamowania?

Ludzie... Nowy wpis
@Monia

To może zareklamuj zamiast czekać na informacje kiedy zamkną? Kilka rzeczy? Czyli zbierasz żeby wymienić na nowe czy poprostu Ci się znudziły i chcesz odzyskać kase? Uwielbiam takich „klientów”....

magd Nowy wpis

Będą zamykać te sklepy czy można składać cv?

Dariusz

Od Twojego posta minął już jakiś czas. Czy orientujesz się, jak obecnie wygląda sytuacja w Stefanel Polonia? Wiadomo coś na temat dalszych losów firmy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stefanel Polonia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Siedziba we Włoszech ogłosiła niewypłacalnośc. 02.07.19 sąd podejmie decyzję co dalej. Firma nie jest w stanie oddawać pieniędzy wierzycielom. Fundusz który wykupił firmę 2 lata temu nie dał rady podnieść firmy. To już bliżej niż dalej końca firmy.

Cecylia

Zadowolenie z pracy jest wówczas, gdy jesteśmy dobrymi pracownikami

Tomasz_ek

Aktualnie w Gdyni. Sam chcę tam aplikować tylko nie wiem czy warto, ponieważ mam problem z kręgosłupem i czasami muszę usiąść.

To co było napisane przez anonim musiało być nieźle, skoro administrator to usunął. A szkoda.

@bylapracownica

Ja polecam firme, mi się dobrze pracowało ! Atmosfera miła, grafik dostosowany do pracownika, urlop bez problemu.Pracownik jest szanowany. To firma w której można pracować, zajść w ciaze i spokojnie wrócić! Jakość ciuchów naprawde spoko co przekłada się na łatwość sprzedaży.

@@bylapracownica

Czy możesz opisać dokładniej warunki zatrudnienia? Na jaką umowę można liczyć na początku współpracy? Nie wspomniałaś nic o wynagrodzeniu. Czy jest ono adekwatne do wykonywanej pracy? Interesuje mnie też kwestia dodatków do wynagrodzenia.

Iza

@niktwazny, dziękuję za Twoją odpowiedź. Rozumiem, że pracujesz w Stefanel Polonia, tak? Czy ktoś z Was także chciałby wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy oraz warunków przez niego oferowanych? Czy są one dla Was satysfakcjonujące?

niktwazny

Rekrutacja trwa do salonu w Gdyni i chyba w Warszawie.

Iza

@Gość, a czy Ty pracujesz w Stefanel Polonia? Jeśli nie, to skąd masz takie informacje? Wydaje mi się, że zarobki to sprawa indywidualna. @Taka jedna, dlaczego tak uważasz? Mogłabyś napisać, co Ty sądzisz o pracy w Stefanel Polonia?

@Iza

To moja sprawa z skąd mam taką informację. A Ty byś chciała być w grupie której od roku obiecane są podwyżki i nic......A biuro kiedy chce przyjdzie kiedy chce to wyjdzie i ludzi ze sklepu traktuje z góry. Widząc w jakim tonie piszesz to Ty pracujesz w biurz i oczywiście nie jest Ci wygodnie że ktoś napisał prawdę.

Bardzo współczuję dziewczyną pracującym w sklepach, dyrekcja obiecuje im podwyżki prawie od roku i nadal się nie określili. Natomiast osoby z biura jakoś dziwnie mogły dostać podwyżki choć to nie one na nie zasłużyły. Bo wiadomo że na utrzymanie biura pracują sklepy. Dziwię się że jeszcze tam pracują.

Pracownica

Wszystkie niepochlebne opinie zawsze pochodzą od zwolnionych bądź zwyczajnie kiepskich sprzedawców.Prawda jest taka,że Stefanel sprzedaje towar drogi i trzeba go dobrze poznać (składy,zachowanie materiału itp.) Wtedy sprzedaż idzie. Jest najniższa krajowa ale premia jest płacona za całą sprzedaż. Pensja płacona przed 10 każdego miesiąca,bony na święta i strój służbowy.W salonach pracują bardzo fajne dziewczyny. A jeśli chodzi o zwalnianie pracowników, żeby pracownice zamykanego salonu miały pracę,to pracodawca ma prawo zastąpić kiepskich pracowników,w kółko narzekających na firmę,pracownikami którzy wiążą swoją przyszłość z firmą albo po prostu lepiej sprzedają. Poza tym Stefanel to firma ,w której nie dyskryminuje się osób z powodu wieku czy bycia matką.Pamietajmy ,że jest teraz duza konkurencja wśród firm na rynku odzieżowy,i handel nie jest tak łatwy jak 10lat temu.Można też zawsze zmienić pracę.

Taka jedna
@Pracownica

To na bank pisał ktoś z biura.

@Taka jedna

Masz rację na bank. Bo firma się stacza co mądrzejsze osoby uciekają a tu myślał by ktoś że taki zachwyt. Żenada.

pracowonik
@Taka jedna

Pudło....to nikt z biura....to pisał szeregowy pracownik :)

Taka jedna
@pracowonik

Od tego zachwytu aż mdli. Nabrać może się tylko ktoś kto nigdy nie pracował w Stefanelu.

Kaśka

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaka atmosfera?

@Kaśka

A do jakiej lokalizacji?

Iza

@Gość ale co dokładniej masz na myśli, przez "staczanie się"firmy? Czasami zamyka się salony w jednym lokalizacjach, a otwierają się w innych - lepszych. które na tel zamkniętego lepiej prosperują. Obecnie Stefanel Polonia poszukuje sprzedawcy w Poznaniu. Co to znaczy, że warunki płacowe są marne?

Lusia
@Iza

Zamykano lokalizacje które nie zarabiały na siebie i pracowników.Jesli rzetelnie obsługuje się klientów,można zarobić ponad 2tys spokojnie.

W tym roku 4 nie 3. A ogólnie zamknęli 9 salonów.

stefanel oferuje najniższą krajową + premię (3% od utargu osobowego), to znaczy, że jest sprzedaż indywidualna, więc na ile sprzedaż tyle będziesz miał biorąc pod uwagę, że są spadki w firmie, można się domyśleć ile trzeba się nabiegać za klientem, żeby uzyskać "przyzwoitą" premię. Do tego oczywiście firma odciąga z premii za braki czyli kradzieże, które w sklepach są nieuniknione. W tym roku zamknięto 3 salony, co więcej, zwalniano pracowników w innych salonów, żeby pracownice z zamykającego się salonu przenieść i nie ponosić kosztów odpraw. Profesjonalizm pani dyrektor pozostawia wiele do życzenia, pokazując, że nie liczy się człowiek, pracownik tylko ilość zaoszczędzonych pieniędzy. Można sobie samemu odpowiedzieć czy warto angażować się w pracę w marnie prosperującej firmie.

Tylko w tym roku zamknęli 3 sklepy a myślę że to nie koniec. Firma się stacza a ludzie odchodzą bo mało płacą.

Iza

Jednak w dalszym ciągu aktywna jest tutaj rekrutacja @Anka, więc może Stefanel Polonia koncentruje teraz swoją działalność w salonach, które pozostały? Wiesz coś na temat warunków pracy dla sprzedawcy? Skoro są oferty pracy to pewnie zainteresowane osoby szukają na ten temat informacji.

Anka

Ta firma ma duże problemy finansowe. Z tego co wiem w ostatnim czasie zamknęli kilka sklepów. Nie dziwię się bo ceny mają bardzo wysokie a jakość taką sobie. Dlatego odchodzą klienci i pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stefanel Polonia - Warszawa

Stefanel Polonia
2.2/5 Na podstawie 28 ocen.

Stefanel Polonia