Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

MTS

Żenada, nam zabrali zniżkę na ciuchy tymczasem na jakieś śmieszne wybory Miss rozdają je za darmo! Milion przecen i promocji aż ciężko się połapać. Wymagają i jeszcze raz WYMAGAJA a od siebie nie dają KOMPLETNIE NIC! Jak mamy starać się o wyrobienie planu jak są po dwie osoby na zmianie a na jeden jest vm odsyłka przecen zmiana plakatów i bóg wie co jeszcze NIE DA SIE DBAC O KLIENTA W TAKIcH WARUNKACH CZLOWIEK SIE NIE ROZDWOI Żałują na pracowników ale karzą być po parę osób na zmianie. Przepraszam mamy robić darmowe nadgodziny? Jak mają być w weekend po 3 osoby?! Pazerny straci dwa razy!!! Polityka firmy to (usunięte przez administratora).

Startunio

cześć nie mogę znalezc wątku o rozmowach o pracę. Może ktoś przybliżyć jak to wygląda? jest więcej niż 1 etap? darujcie sobie komentarze, ze nie warto itd.

Julka
@Startunio

Nie wiem jak teraz, jak ja kilka lat temu wysyłałam cv to miałam rozmowę przez tel a później spotkanie w sklepie z kierowniczką i w sumei po 2 dniach dostałam ofertę

próba
@Startunio

i co nikt się nei możę podzielić doświadczeniem jak to było?

Bartek
@Startunio

moja dziewczyna była na rozmowie. pytania standardowe jak wszędzie, dlaczego chce pracować w monnari itd.

Praca???
@Startunio

Każdy weekend do pracy Zero premi i dodatkow. Zero życia rodzinnego bo 12lub na 15g do pracy co tydzień zmieniają grafik jak regionalna przyjedzie ci Jak się nie zgodzisz zamienić masz przerąbane Plotkują stałe Pracy od groma jest ale tylko zarobek się liczy nie liczą innych spraw co robisz ich raporty milion pytań co chwilę zmieniają regolaminu nic nie dopracowane program nowy nie do końca działa stałe nerwy wszystko pilnuj bo opierdziel nawet w domu jak jesteś zawracają glowe

Pozytywnyegoista
@Praca???

W każdej pracy są ploty nigdzie się tego nie uniknie. Mogą udawać, że "nie, nie no coś Ty my nie plotkujemy" a jednak jest inaczej. Także norma :) Odnoszę wrażenie, że w każdej pracy, jak to pracy jest dużo roboty... A jak dzwonią nie musisz odbierać jesteś po pracy :D

Hanka

14 dni na zwrot towaru i pieniądze na kartę podarunkową... MASAKRA! Klienci odejdą, bowiem w innych sieciówkach gotówka wraca do klienta i czas zwrotu to miesiąc. Nie było informacji przy zakupie towaru!!!

Mat
@Hanka

też nie lubie jak zwrot jest na kartę, ale to nie tylko w Monnari tak sie dzieje. inne sieciówki też tak maja

R
@Hanka

Ale tak jest od kilku lat, skąd oburzenie?

?
@Hanka

A zapytałaś, jak to jest ze zwrotami? Każdy by ci powiedział. Infornacja jest przy kasie i na odwrocie paragonu, ale trzeba umieć czytać.

@Mat

Gdzie jeszcze tak jest, bo się jeszcze nie spotkałam z tym? Pytam z ciekawości.

M
@Joanna

To nie ma znaczenia gdzie jest a gdzie nie. Każdy sklep ma swój regulamin i w sklepach stacjonarnych mogą sobie wymyślić co chcą. Równie dobrze zwrotów może w ogóle nie być. A jeśli ktoś twierdzi że to nie zgodne z prawem - to go po prostu nie zna.

MArcjannna
@M

To prawda niestety. Jak zwrot jest bo komuś się odwidział ten towar po prostu to jak jest regulamin sklepu, mogą zwrot dawać na kartę podarunkową. Jakby to była kwestia zwrotu kasy z reklamacji to wtedy musi być taka sama forma.

@M

To, że zwrot stacjonarny to dobra wola firmy to wiem. Jednak pytałam, gdzie jeszcze jest on wykonywany na kartę podarunkowową, ponieważ nigdy nie spotkałam się z tym poza Waszą firmą. Czysta ciekawość, tak ciężko odpowiedzieć?

M
@Joanna

Jak tak to Cie interesuje, warto pojechać do galerii i się przejść po sklepach, proste :)

@M

Chodzę i nigdy, oprócz monnari, nie spotkałam się z tym. Ale widać, że Wy też nie wiecie, bo nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie.

Maria
@Joanna

Nikt tutaj nie musi odpowiadać na Twoje pytanie.To,że w innych sklepach jest inaczej to nie znaczy,że tutaj musi być tak samo. Taki jest regulamin sklepu Monnari i jest to zgodne z prawem.Wiec nie wiem po co dociekać i szukać dziury w całym.

Paula
@Hanka

Przestaję rozumieć tych ludzi co ciągle zwracają. Po co kupować jak zwrócisz? Pracował szmat czasu na stoisku z akcesoriami do telefonów i ludzie nawet brudne słuchawki chcieli zwracać, bo im nie pasowały...pewnie w takich sklepach to aż strach co się z bielizną dzieje...

Kamila
@Hanka

Wy tak na serio? Sprzedawca nie musi udzielać inf o formie i czasu zwrotu towaru, to w kwestii klienta jest zapytano sprzedawcy. Poza tym są informacje na sklepie, przymierzalni i odwrocie paragonu.

Asia

To chyba Was nie lubią w H&M, Reserved i Housie, bo ja często kupuje na oko, bo nie mam czasu mierzyć i zwracam, i dostaje albo gotówkę albo zwrot na swoją kartę płatniczą..

pik
@Maria

szuka szuka sensacji. niepotrzebne bicie piany, co i tak nic nie wniesie. Nie wiem jak u Was, ale u mnie kilka razy jak dostałam rzeczy do zwrotu przez klienta to wyglądały jakby dopiero co zostały z jakiegoś worka wyciągnięte.

Mac

nie no bez jaj. serio ludzi chcą zwracać bieliznę? to akurat uważam tylko do przymierzenia w sklepach powinno być. Dobrze że nie ma u nas akurat tego produktu.

Pinki
@pik

I co zrobiłaś? Bo teraz pytanie czy przyjąć coś takiego czy nie? Ja kiedyś zaniosłam bluzkę do zwrotu i po wielkich błaganiach została przyjęta. A dziewczyna nie chciała jej wziąć bo twierdziła, że rękaw jest zagnieciony.... Na szczęście udało się ;)

Obłoczek
@Mac

Przymierzanie bielizny w sklepach to kwestia sporka..... O ile jeszcze rozumiem przymierzenie stanika :) to majtek totalnie już nie!!! Ja się kiedys spotkałam, że Pani przed przymierzalnią od zestawów bielizmy dawała tylko biustonosz, a majtki zostawały i jak się wychodziło to było pytanie czy okej czy nie i jeśli tak to dostawało się spowrotem majtki do kompletu :) I takie podejście ja rozumiem.

Miki
@Hanka

Sprzedawca nie musi udzielać takiej informacji przy kasie.. Poza tym taka informacja jest na paragonie... Jak jest się zainteresowanym jaki jest czas na zwrot bo nie jest się do końca pewnym zakupu zawsze można zapytać, ale nie po co lepiej potem wylewać swoje żale na stronie.. I mieć pretensje do całego świata. A taka polityka była praktycznie od zawsze w firmie. Zresztą nie tylko w Monnari tak jest wiele sklepów ma zwrot tylko na kartę podarunkową.

Obłoczek

Oooooo nieee!!! Coś okropnego... :( Powinni wprowadzić jakiś przepis odgórny o zakazie przymierzania dołu bielizny... Serio ludzie to są jacyś nieogarnięci...

Piszę tu, ponieważ firma regularnie usuwa niepochlebne komentarze klientów na swoim Facebooku. Kupowałam u Państwa od dawna, jednak teraz ciężko cokolwiek wybrać, bo rzeczy są po prostu brzydkie, okropnie wykończone oraz marnej jakości. Jednak ostatnio postanowiłam dać Monnari jeszcze jedną szansę, niestety już od wejścia Wasze sklepy odpychają, są tak upchane, że nic nie idzie obejrzeć, bo rzeczy po prostu spadają z wieszaków. Nie wiem kto odpowiada za taki stan, ale radzę go wymienić. Personel miły jednak zbyt natarczywy we wręczaniu jakiś papierków ze zniżkami i trajkotaniu o promocjach - nie jestem osobą niewidomą, nie potrzebuje asysty sprzedawcy na każdym kroku, a jak potrzebuję pomocy to o nią zwyczajnie proszę. Wracając jednak do sedna, po długich namowach Pani ekspedientki zakupiłam torbę, czego teraz bardzo żałuję bo nie była tania, a już po miesiącu urwały się rączki! Złożyłam reklamacje, a ta została odrzucona! W odpowiedzi zasugerowano, że nosiłam w niej ciężkie przedmioty, co nie jest prawda! Jestem zniesmaczona tym faktem, bo robicie buble a potem umywacie rączki i niech klient się buja.. Bardzo żałuję, że niegdyś tak dobra marka stoczyła się do takiego poziomu. Komuś, kto tym zarządza radzę przejść się do konkurencji np. Tattum, gdzie towar nie jest ściśnięty jak na straganie, tylko jest ładnie i luźno rozwieszony a reklamacje rozpatrywane korzystnie.

BARBARA
@Anna

W pełni popieram Pani wypowiedz. Dzisiaj otrzymałam informację na temat reklamacji torebki zakupionej w Galerii pomorskiej w Bydgoszczy. Podobna sytuacja .Torebka nie była droga ale bardzo mi się podobała . no niestety tłumaczenie podobne bo ponoć "szarpałam " torebką i doszło do uszkodzenia paska . Miłe Panie w torebkach MONNARI należy nosić tylko i wyłącznie ( chusteczki,pomadki,i karty płatnicze) bo nie wiem czy telefon nie będzie już za ciężki. Przykre to albowiem zakupy w tej firmie robiłam cały czas od samego początku istnienia w Bydgoszczy i Gdańsku. Obsługa sklepu bardzo miła i i potrafiąca doradzić w zakupach, ale podejście firmy BEZNADZIEJA.. Jednak będę się odwoływać od decyzji albowiem jest ona niesłuszna. POZDRAWIAM MIŁY PERSONEL ZE SKLEPU W GALERII POMORSKIEJ W BYDGOSZCZY

Marzenka72
@BARBARA

Rozumiem niezadowolenie z efektu reklamacji, ale miło z Pani strony, że mimo wszystko doceniła Pani obsługe w sklepie.

@Marzenka72

Tak pracownik nie ma wpływu na reklamacje a mimo to musi słuchać obelg od klienta. Ale prawda jest taka też że odpadnie guzik to już zadaja reklamacji trochę chore

Ola
@123

My nie odpowiadamy za decyzje reklamacji a musimy słuchać obelgi. Piszcie do firmy i pretensje nie do nas. My mamy dobrze sprzedać nie odpowiadamy za produkty. W tych czasach trzeba niestety kupować z głową a nie na wariata potem pretensje

Pepito
@123

Otóż to czasem reklamacje przez klientów są bez sensu. Ostatnio miałam sytuację, że nitka komuś wystawała przy szyciu... kurde jakby ciężko ją było odciąć nożyczkami... Nie reklamacja na drugi dzień po zakupie.. Mam wrażenie, że ludzie się robią coraz bardziej roszczeniowi. Nie rozumiem tego.. czy sprawia im to satysfakcję czy taką formę rozrywki sobie wymyślili.

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Vikki

Na dodatek funkcyjny dla kierowników nie ma Ale na miss Polonie mają

Nikki
@Vikki

Dokładnie (usunięte przez administratora) Przecież to jest niezgodne z prawem.Aby kierowniczka nie miała dodatku funkcyjnego. Nie wspomnę o. E-mailach regionalnych , które podchodzą pod (usunięte przez administratora). Jaka płaca taka praca

Bubel
@Vikki

Na stronie internetowej w dziale z rekrutacjami chwalą się, że dają rabaty pracownicze oraz wynagrodzenie uzależnione od zajmowanego stanowiska. CHYBA TE DANE JUŻ NIE SĄ AKTUALNE. Za to wciąż aktualny (usunięte przez administratora), straszenie i brak szacunku dla pracowników.

Moni
@Bubel

Dlatego ja nie spinam się, robie swoje oczywiście we „włoskim stylu”, tu nie ma co wysuwać się przed szereg ani specjalnie starać, bo i tak nic z tego nie ma. Zaproponowali mi kierownika no i super, zgodziłam się - będę miała papierek, a robotę i tak wszyscy robimy taka sama, wiec mi to rybka. Posiedzę tu trochę a potem zmienię pracę, choć u mnie na sklepie jest super atmosfera i fajne babki, wiec praca leci przyjemnie. Jak Wam nie pasuje to też możecie zmienić na inna, a nie siedzicie i żalicie się na goworku. Świat nie kończy się na Monnari..i dobrze

Herman
@Moni

Dobrze powiedziane nie ma co się żalić tutaj i wylewać swoich pretensji bo to i tak nic nie zmieni. Jak komuś nie odpowiada to można zmienić pracę. Teraz są takie czasy, że maks 5 lat się siedzi w jednym miejscu i szuka czegoś nowego bo już wchodzi rutyna. A jak coś nie pasuje to można wcześniej się zwolnić przecież nikt nie trzyma nikogo na siłę tutaj.

Lilka

Cześć, Jak wygląda przedłużanie umowy o pracę na czas określony ? Przedłużają czy raczej nie ?

pola
@Lilka

Zazwyczaj są przedłużane z tego co się orientuję.

Sofija
@Lilka

u nas wszystkie był przedłużane umowy - region północ

Zizi
@Sofija

U nas nie przedluzyli nikomu z nowych- wielkopolska

Paulina7
@Lilka

Dzień dobry, czy jest szansa żeby ze sprzedawcy awansować na wyższe stanowisko? na przykład na jakiegoś kierownika, albo chociaż zastępcę?

@Paulina7

A po co Ci to będziesz miała tylko więcej na głowie za najniższą krajową ????

Dgt55
@Lilka

Przedłużają Przedłużają. Ps. Kilka fajnych rzeczy w tej najnowszej kolekcji;)

Poldek
@Kinia

To nie było pytanie czy warto awansować, tylko czy jest taka możliwość

Kasila
@Paulina7

Wszystko zależy od tego jak się wykażesz. Wszedzie teraz tak jest jak się starasz itd. to wiadomo mogą Cię dać wyżje. Chociaż czasem jest tak, że mimo że się sprawdzasz to zostawiom Cię na tym samym stanowisku bo nikogo lepszego na nie znajdą :)

Nowy....

Hej :) Powiedzcie czy przy zatrudnieniu dostaje się firmowe ciuchy do pracy na sklepie? Dzięki za opp ;)

Kandydatka

Cześć jestem tegoroczną maturzystką i nei mam za bardzo doświadczenia w sprzedaży (chcociaż wakacyjnie pracowałam w gastronomii :D). Myślicie, że mam szansę na zostanie sprzedawcą w Monnari?

@Kandydatka

Pewnie, próbuj. przecież ciągle rak do pracy mało a do tego okres urlopowy niedługo to pewnie nawet na wakacje się ktoś przyda.

Czemu na 15? My robimy po 12h, czemu się na to godzicie? W Monnari zawsze był system 12 lub 8 godzinny. U nas nikt by się nie zgodził na przychodzenie na 15, bo przez korki stracone dodatkowe 2 h z dnia.

Pomocnik
@Kandydatka

Pewnie zawsze możesz spórować, jakieś nowe doświadczenie :) Wszystko zależy od umiejętności, zaangażowania, a przede wszystkim od szczęścia.

Nowa

Cześć, jak oceniacie pracę pod kątem łączenia jej ze studiami dziennymi? Będę musiała być na zajęciach w środy oraz czwartki i niestety nic z tym nie mogę zrobić. Jest szansa na dogadanie się co do godzin i dni pracy?

stara
@Nowa

na spokojnie pogodzisz, wystarczy że na samym początku powiesz jak wygląda sytuacja i wtedy dostosują grafik

Rokoko
@stara

Na spokojnie bym nie przesadzała, ciężko jest połączyć wszystko na raz i trzeba być mega zorganizowany. Tylko piszę, ale trzeba się przygotować, że imprezy nie będą smakowały tak samo ;)

Mmmmm
@stara

Grafik co chwilę zmieniają a więc musisz być (usunięte przez administratora)kierownika żeby mieć wolne na szkołę wtedy inni bd za ciebie pracować co week

Długoletnie

Dziek dobry, czy ktoś rozpoczynał pracę jeszcze przed pandemią? Zastanawiam sie6, czy są osoby, które wiele lat pracują

Olegha
@Długoletnie

U nas we wschodnim pasie jest bardzo dużo takich osób. Z dnia na dzień jakoś sobie radzą cały czas

Adu
@Długoletnie

Może lepiej zapytać czy jak ktoś zaczynał w pandemii to jeszcze jest? To dobeiero były ciężkie czasy, strach i w sumie mało zatrudnień wszędzie.

@Długoletnie

Czy pracujesz 6 l czy 6miesiecy zero szacunku. Tyle ci powiem najgorsza atmosfera w monnarii najgorsze są te 1co są od milion lat czują się bezkarnie one zostają a nowe wylatują takie buty

Klientka

Nie polecam robienia zakupów w Monari w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie Pani ekspedientka w średnim wieku woli sobie rozmawiać przez telefon o prywatnych sprawach. Zero zainteresowania klientem pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem

Bolti

Hehe to prawda ja też byłam dzisiaj w Szczecinie i serio byłam miło obsłużona.

Mirka
@Bolti

Ja za to robiłam ostatnio zakupy w galerii Łódzkiej i też bardzo byłam zadowolona z obsługi. Doradzono mi również torebkę, ale nie tak nachalnie. Dziękuję

Ktos
@Mirka

A to ciekawe bo w galerii łódzkie monnari nie ma od pół roku

U nas to nawet nie ma chętnych do pracy bo nikt nie będzie pracował za najniższą albo każdy weekend. Porażka

Nn

Nie poelacm pracy w Monnari, w galerii rondo w Bygoszczy, najpierw mnie zatrudnili od ręki a wczoraj zwolnij, niby dlatego że się uczę zaocznie, prawda jest taka że zatrudnili nową na umowę o pracę, ogólnie sklep zacofany strasznie, dopiero teraz wprowadzają łączenie się terminala z pos, nowe ceny trzeba wbijać ręcznie w system, to samo promocje.

Ols
@Nn

A Ty jaką miałaś umowę? Zlecenie czy co?

Ankis
@Ols

Pewnie że zlecenie jak szybko ją wzięli i szybko podziękowali :/

Aga
@Nn

Ale co zwolniło Cię to pocieszenia szukasz na goworku? Wszędzie zwalniają

Barilcia

A ta promocja to tylko przez neta czy w sklepach normalnie tez?

Serio

Czy Pani/Pan serio o torebkach na portalu odnośnie pracy w sumie???

Absolwentka

Dobry wieczór, a jaka jest atmosfera w centrali firmy? Chciałabym tam wysłać swoje CV i tak się zastanawiam. Można się tam czegoś ciekawego nauczyć?

Renia

Powiedzcie mi proszę, jak w ogóle wygląda pierwszy dzień w pracy? Od razu zostanę rzucona na głęboką wodę, czy ktoś w ogóle będzie sprawował nade mną opiekę? Nie mam jeszcze doświadczenia w tego typu pracy i wolałabym jednak, aby ktoś mnie odpowiednio wdrożył.

barbraa
@Renia

U mnie było tak że te doświadczone dziewczyny na sklepie mnie uczyły, ale też nie licz na to że przez dwa tygodnie będzie Cię ktoś wdrażać. Na to nie ma czasu, ale jak ogarniesz kasę i program to nic nie będzie takie trudne. Bez przesady to też nie jest fizyka jądrowa.

Roksana
@barbraa

A jest jakichś podział, że np. na kasę idą bardziej doświadczone osoby, czy od razu uczę się wszystkiego i wszystko muszę opanować, po pracy w tym wdrożeniu?

Mart@
@Roksana

Po wdrożeniu jesteś odpowiedzialna za wszystko, ale do połapania po kilku godzinach nawet :)

Olka
@Roksana

To nie jest fizyka kwantowa i nie musisz sie tego przez miesiące uczyć. Kilka kodzin tak naprawdę Ci wystarczy i ogarniesz

Alicja

Widziałam ofertę pracy jako Asystent Projektanta. Warto aplikować? Wiecie może jak wygląda rekrutacja z zakresu "talentu twórczego" jak wymagają? Z góry dziękuję za informację.

Basik
@Alicja

też się chętnie dowiem czegoś o tym stanowisku. Czy znajomość jeszcze jakichś programów oprócz COREL DRAW jest konieczna?

Maja
@Basik

Czy wiecie może dlaczego Monnari nie produkuje już kolekcji plus size?U nas mnóstwo kobiet się ubierało a teraz nie ma nic.Inne marki wychodzą naprzeciw klientkom w większych rozmiarach i coraz częściej mają ubrania w dużych rozmiarach a u nas jak zwykle wszystko w drugą stronę...

Ptyś

Hejka dziewczyny, tez na umowę zlecenie dostajecie wypłatę jak im się zachce? Ponieważ u mnie to już któraś taka sytuacja ze nie dostaje w terminie do 10. Porażka.

Ekler
@Ptyś

A masz na umowie, ze wypłata jest do 10ego?

Eh
@Ptyś

Ja tez jestem umową zleceniem i wypłaty dalej brak

Regina

Serdecznie polecam obsługę młodych miłych Pań z Galerii Askana w Gorzowie . Panie doradziły i pomogły w wyborze ubrań na komunie . Oby więcej takich pracownic . Pozdrawiam Regina

Halyna

Dziewczyny czy u Was też powychodziły różne kwiatki z inwentaryzacją?mam na myśli różnicę między stanem faktycznym a fizycznym ??

@Halyna

Ten nowy program to totalna porażka zamiast ułatwić pracę to jeszcze utrudnił

@Kinia

Takiego bałaganu w zasobach to jeszcze nie było. Sprzedajesz, sprawdzasz stan, cyk jest :). Przyjmujesz towar, na stanach nie ma, sprawdzasz jeszcze raz, jest... Normalnie czary :)))

@5566

No dokładnie jak jest odsylka towaru i nie wiem skąd on bierze te stany w optimie nie ma w tej nowej wyszukiwarce nie ma na sklepie nie ma ale w posie jest , i potrafi napisać że nie wszystko zostało odesłane.i jeszcze o wyjaśnienia prosi ????

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 494.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 395, z czego 17 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.