Gibus Tamara Gibbucci Mara

Łódź

Opinie o Gibus Tamara Gibbucci Mara

Irena

Jestem zadowolona ze współpracy choć nie obyło się bez zgrzytów ale takie uroki pracy w branży tekstylnej. Przynajmniej da się po ludzku pogadać i dowiedzieć czegoś sensownego. Polecam

tośka

Pozytywy pisane przez znajomych i rodzinę. Odradzam współpracę z tą osobą przekonaną o swojej nieomylności i egocentryczną do granic możliwości. Płatności wg widzimisię właścicielki.

ila

Jak dla mnie bomba. Kasa na czas!

gosc

Mila,sympatyczna projektantka w dodatku kocha zwierzeta jak ja. Polecam!

Dorka

Dziwią mnie negatywne wpisy na te temat tej firmy. Jak można oczerniać kogoś tak sympatycznego jak Pani Tamara? Nie rozumiem ale zawiść ludzka nie zna granic. Mnie współpraca układa się bardzo dobrze a pracowała już w kilku firmach.

Angelika

Widzę że w reszcie trafił się ktoś odważny żeby powiedzieć prawdę. Człowiek nie jest tu traktowany życzliwie, chyba że mowa tu tak jak zostalo wspomniane o zdaniu znajomych tak samo snobistycznych.

Joko

Koko potwierdzam

koko

nie ma jak to same pozytywy pisane przez znajomych

Zofia

Przesympatyczny zleceniodawca. Wszystko jest jasne i klarowne od poczatku do konca, raz sie zdarzylo nieporozumienie ale wszystko bardzo szybko sobie wyjasnilysmy.

Anna

Super kontakt! Warto bylo poczekac.

Paulina

Pani projektantka jest sympatyczna. Współpraca układa się pomyślnie dla obu stron. Faktury zawsze są opłacane w rozsądnych terminach.

Mirka

Moge sie zgodzic z przedmowczyniami. Wascicielka jest mila i kinkretna. Czasem sie poklociny ale zaszw dochodzimy do rozwiazania problemu. Najwazniesze,ze faktury sa placone w 100%.

Magdalena

Witam, zgadza się, płatności są zawsze na czas. Miła atmosfera bo właścicielka jest wspaniałym człowiekiem. Pracuje się bardzo przyjemnie i bez zgrzytów. POLECAM !

Zostaw opinię o Gibus Tamara Gibbucci Mara - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gibus Tamara Gibbucci Mara