Polstar Job

Łódź

Opinie o Polstar Job

Antek

@gzyru gdyby było inaczej, to pewnie byłaby większa rotacja między pracownikami. A widzę, że ofert brak...

Dawid

Agencja tragedia jest to para oszustow i tyle w temacie

faraon

Właśnie mają sprawę w sądzie

Edek

Odradzam pracę w tej firmie na stanowisku monter rusztowań. Na początku obiecywali dużo a później się wszytko zmieniło stawka za pracę w dół , Brak kompetentnych osób, żeby omówić pracę( gdzie i jakie rusztowanie postawić, zamówienie materiału itp.) a co najważniejsze jeszcze nie doczekałem się swoich pieniędzy, całe szczęście, że dali zaliczkę i nie ma tego dużo ale zawsze... i uwaga zmieniają co chwile nazwę teraz się nazywają interwork

Zostaw opinię o Polstar Job - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polstar Job