Opinie o Jawi sp.z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jawi sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jawi sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawi sp.z o.o w Warszawa

agata bielaczek

dobry wieczor chcialam sie dowiedziec z jakiego przyczynu zostalam zwolniona mpk w legnicy przez kierowniczke (usunięte przez administratora) ktora jest przeciwna osoba .jestem pracujaca osoba na autobusach robilam w poprzedniej firmie piast w legnicy ktora rowniez pracowala na autobusach i w tej firmie nie mnialam zadnego problemu z brygadzistą zylam w zgodzie nieraz mnial swoje chumory ale bardzo polubilam (usunięte przez administratora) bo pomogli mi przy sprzataniu chal bardzo jestem zalamana ze tak sie stalo a rownierz mozna podziekowac p (usunięte przez administratora) ktora przyjeli na kierowniczke na mpk

Koszka

Jawi sp z o o z Warszawy dużych szans na sukces chyba nie mają. Bo z tego co zrozumiałem to sprzedają filmy i książki, a jak wiadomo w internecie można za darmo wszystko znaleźć, może dlatego też nie ma ofert pracy bo firma chce zooptymalizować wydatki, w sumie już sam nie wiem, dobrze gdyby ktoś z ich otoczenia wypowiedział się na ten temat.

jaskier

Czy ktoś w ogóle aktualnie pracuje w Jawi? bo z tego co widze, to zbyt wielu aktualnych komentarzy na ich temat to tu jednak nie ma, a szkoda. Może wiecie, jak w ogóle wyglądają tutaj rozmowy rekrutacyjne, o co pytają i ile jest etapów tych rozmów, bo widze, że mało kto opisuje swoje wrażenia, a bardzo mi zalezy na takich informacjach.

Pracowałam w Gdańsku w zajezdni całe wakacje. Fakt zarobki nie są ogromne, ale wystarczy pracować " normalnie". NAjgorsze co mnie tam spotkało to współpracownicy, którzy walili w ch. z pracą, kitrali się po autobusach i popijali, a Ci normalni musieli robić więcej, ale po mału zaczeliśmy wytępiać te karaluszki i praca zrobiła się spoko. Dla niektorych nawet plusem jest praca na nocki. Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Jawi sp.z o.o? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator ds. Usług Czystościowych na terenie miasta Poznania
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
misio

A ja kocham firme Jawi

Najgorsza firma sprzątająca na rynku! Brud,smrud i ubogie zarobki Biali murzyni tam pracują Wyzysk,wyzysk,wyzysk Pozdrawiam

marina
@ja

MACIE STO PROCENT RACJI CO PISZECIE O JAVI NIKT NIE OBRAZA BO TAK JEST ZA 5 ZL NA GODZ PRACA BARDZO CIEZKA ODZEZ WLASNA ODSNIEZANIE PO 8 GODZINNEJ PRACY BO SNIEG PADA MUSISZ ISC NIEMA ZE BOLI ZAMIAST DAC PODWYZKE OBNIZYLI DO 5ZL GDZIE TYLE PLACA? KTOS SOBIE NABIJA KOSZTEM BIEDNYCH LUDZI ZASTRASZONYCH WYPLATA PO20TYM SZOK LUDZIE WIECEJ SA W PACY NIZ W DOMU ODKURZACZE NIE ODKURZAJA BROD SMROD I UBOSTWO PATOLOGIA WSTYD KLANIAM SIE KU POZNANIOWI

Gienek

Witam Jawi jak dla mnie jest ok, nie narzekajcie , bo nie znacie innych firm tak na marginesie pozdrawiam ...

witam to prawda wyzysk czlowieka

lola

ale ściema,beznadziejna firma płaca grosze 3.90 zł.w gdańsku,wykorzystuja ludzi ze szok.uwazajcie na tą firme to zwykli oszusci,pracujesz za grosze i na czarno...

DONALD TUSK

ja pracuję w tej warszawa jawi firmie i zarabiam 5.000 na miesięcznie za mycie tranwaje .ludzie jest suuuuper

Mariolka

Praca w Gdansku,sprzatamy tramwaje za psi pieniąz , walą nas w (usunięte przez administratora) na kase i ogólnie (usunięte przez administratora)

Wojtek

Nie rozumiem czemu wy odkurzacie te autobusy? Przecierz odkurza się dywany a podłogi się zamiata miotłą

Przem..JAWI

Prosze o nieobrażanie naszej firmy ..jawi jest bardzo dobrą firmą sprzatającą .....i nie 200 tylko 160.wozów a tak na marginesie ..aby zarobić trzeba ciężko sie napracowac ...

marina
@Przem..JAWI

nie panie PRZEMKU byl pan sprawdzil? wie pan jak sie tam pracuje ciezko za 5zl? polecam moze ktos da podwyzke tym ludzia no tak ta firma istnieje bo ci ludzie tyraja tam na nia

byly pracownik bydgoszcz

Witam - 2012-04-16 12:02:01 sprzątanie autobusów w bydgoszczy,masakra jakaś,umiem ciężko pracować,ale to co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie,jedna czynność,ale minuta na 1autobus. 200 autobusów w ciągu 8 godzin,oczywiście umowe dają dopiero po miesiacu ,więc jeśli ktoś wytrzyma to dostanie,jak nie to zegnaj z niczym,no i myjesz te autobusy brudną szmatą jak od podłogi ,a wode masz czarną z piaskiem,bo ty nie masz czasu iść jej sobie wymienic,a nikt inny tego nie zrobi,odkurzacze pożal sie boże.zarabiają na tym,że ktoś przyjdzie porobi i sam odchodzi,a o wynagrodzeniu zapomnij,nie polecamto co tutaj piszecie o Jawi w Bydgoszczy to wszystko klamstwa

Witam

big

Poza pania prezes która osobą normalna nie jest ;-/ i ktora powinna miec sprawe o mobbing - w firmie było ok. Placili na czas urlopy były etc. Reszta szefostwa normalna - wspolpracownicy ok. Natomiast - jak wpadala ta wariatka w szał (a czesto ja tak bralo) to potrafiła katronami rzycac i wyzywac ludzi. ten czlowiek nie powinien miec stycznosci z pracownikami. Ja odeszlem bo z nia sie nie dalo pracowac - za duzy stres. Gdyby nie ona - pracowałbym dalej. acha- o podwyzce mozna zapomniec- ile wynegocjujesz - tyle masz. (to biuro) - na magazynach podobno wieksza hujnia.

agata bielaczek
@big

robilam w piascie w legnicy 5 lat na autobusach i nie mnialam zadnego problemu nie pokazywali co mam robic patrzyłam na inne osoby jak myją autobusy

Witam chciałbym opowiedzieć co się dzieje na zajezdni Poznań warszawska zacznę od tego że zarabiam tam 5zł na godzinę to nie żart to smutna prawda:( jesteśmy upodlani i wykorzystywani za te marne grosze:( no dobra konkrety autobusy są odkurzane nie sprawnymi starymi odkurzaczami w wężach są dziury przez co nie wsysają dobrze piachu chodzimy w swoich ubraniach na stronie firmy pisze że każdy ma ubranie od firmy ściema!! grzebiemy w śmieciach bez żadnej ochrony smieją sie z nas kierowcy patrzą na nas jak na śmieciarzy:( jak się odezwiesz to pan napisałem z małej litery bo to nie pan tylko oszust i zaganiara [usunięte przez moderatora] :)WIELKA POSTAĆ Z ZAWODÓWKĄ kiedyś zamiatał tak jak my ale teraz jest wielkim kierownikiem biznesmen ahhaah zapomniał jak zamiatał powie jak coś się nie podoba to do domu a jeśli chodzi o wypłate to powinna być 20 ale jak się coś ci nie podoba to możesz dostać 25 tak jest w umowie:) na [usunięte przez moderatora] MÓWIMY (MUŁ) o wszystko trzeba się prosić nie stać mnie na bilety na i jeżdże do pracy na gape na fajki też nie starcza jak sie znajdzie w autobusie to się zapali:) aha a inspekcja pracy nie wiem co robi dlaczego nie ma żadnej kontroli:(który bierze łapówke za to żeby tam było cicho pracuje tam pani janina tez z małej litery:) zaganiara która informuje o wszystkim [usunięte przez moderatora] jeszcze dodam że gdy maja byc kontrole [usunięte przez moderatora] wie o tym dzień wcześniej i jest wszystko tuszowane panowie z kontroli biorą łapówke:(i jest spokój zmywam się powodzenia życze nowym pracownikom aha dodam że jest mało wpisów na strone bo ludzie rezygnują z tej pracy z ciągu kilku tygodni i chca o nich szybko zapomnieć dlatego jet cicho ale ja nie będę cicho powiadomie odpowiednie służby a jak to nie zadziała to pójdę do gazety i pokaże zdjecia i filmy jak są robione autobusy w poznaniu:(żal [usunięte przez moderatora] ty [usunięte przez moderatora] z powazaniem praconik jawi

niezadowolony pracownik

Dzien dobry mam zastrzeżenia do firmy Jawi Bydgoszcz a tak ogólnie to pani [usunięte przez moderatora] mojej byłej Brygadzistki.oszukuje z godzinami ludzi pyta sie innych pracowników jaka ma dać premie zwalnia osoby bez podania przyczyny nakłania inne osoby zeby podkładali alkochol innym zeby mogła ich zwolnic,każe kupować sprzet który się psuje i ma pracownik kupic nowy odcina premie nie uzasadniając tego każe pracowników za byle co np.jak kogos chce sie pozbyc szuka byle jakiego powodu bije pracowników krzyczy na nich,bardzo prosze o zmiane pani brygadzistki.zatrudnia nieletnie osoby na nocne zmiany np.swoją córke a takze jej córka nic nie robi i wiec za co ma płacone prosze o przyjżenie sie pani [usunięte przez moderatora] to sami zobaczycie a przez nia ta firma zle wyglada w Bydgoszczy.nie zadowolony pracownik.

jbydg

czy wie ktos cos na temat jawi zajmujacej sie sprzataniem taboru autobusowego w bydgoszczy?mialem problem bo zamiast dostac umowe na miesiac to mialem dostac za miesiac:D

...

tak to prawda !!! beznadziejna firma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jawi sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Jawi sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Jawi sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jawi sp.z o.o