Adres: Krasińskiego 31, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 9372343899 KRS: 0000048347

3 141 44 5 1

Opinie o Marrodent Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Fajna firma i tyle.

Nick
@pracownik

Jakie świadczenia socjalne oferuje f.Marrodent?

@Nick

Czy planujesz aplikować do firmy? Jeśli tak, na jakie stanowisko? Może masz to już za sobą? Warto zajrzeć na stronę internetową pracodawcy, może przy ogłoszeniu będą wyszczególnione benefity, a jeśli nie, z pewnością pracodawca opowie o nich podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli przechodzisz rekrutację, opisz proszę jej przebieg!

ALa
@Nick

zero świadczeń

@ALa

A może firma oferuje możliwości rozwoju? Przeczytałam, że Marrodent regularnie organizuje teoretyczne i praktyczne szkolenia dla osób związanych z branżą stomatologiczną i protetyczną (lekarze, technicy, studenci, asystentki i higienistki stomatologiczne). Czy dla pracowników również możliwe jest uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach finansowanych przez Marrodent?

nick2
@pracownik

...ale to już było, i nie wróci więcej ... ;)

Karol
@nick2

Twoja wypowiedź jest nie do końca zrozumiała. Wiem, że pisałeś kilka miesięcy temu, ale może mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/marrodent;kw jest kilka aktualnych ofert pracy. Pracodawca oferuje możliwość doskonalenia zawodowego i system premiowy. Piszcie jeżeli będziecie aplikować.

TakNie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Marrodent Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

TakNie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Marrodent Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

Paulo

Czy można mieć widoczną próchnicę?

Aneta

Jak wygląda proces rekrutacji? Jakie wymagania musi spełnić osoba, która chciałaby pracować w Państwa firmie? Co Marrodent jest w stanie zaoferować jako pracodawca? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzielili nam przedstawiciele firmy. Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, który znajdziecie klikając w link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,155031,wywiad-artur-podolski

Tak4Nie

Ala

Marrodent to ugruntowana firma, pracuje sie ciężko tak jak wszędzie, wysokie plany, rynek bardzo ciasny. Firma daje dużo czasu na wypracowanie sobie rynku. To jest duży plus bo jest na prawdę nie łatwo .Jednak jaki ostatni miesiąc taki dobry jesteś. Pracują tam fantastyczni ludzie!!! Ekipa super. Kasa ....ile pracujesz tyle zarabiasz.....proste... Właściciele wysoka klasa, kultura i pełen profesjonalizm.. Polecam jako jedną z firm handlowych , która człowieka traktuje w miarę przyzwoicie.

sdf

no tam mimo wszystko chyba bym wolal sie do nich załapac jako przedstawiecil handlowy wiaodmo ze tutaj na takim stanowisku to glownie przyciagaja calkiem wysokie zarobki ktore jednak w duzej mierze zalezne sa od ciebie samego i ze co miesac sa inne..

gość

Właśnie kończę swoją współpracę z Marrodentem po niespełna roku czasu (dostałam wymarzoną pracę w swoim zawodzie). Uważam, że jest to stabilna firma, z bardzo miłą atmosferą, dająca możliwość zarobienia sensownych pieniędzy (podstawa jest słaba, ale bardzo uczciwie skonstruowany system prowizyjny). GPS jest, ale mi to nie przeszkadzało, samochód na początek to Skoda Fabia, po jakimś czasie (czasem niestety dość długim) Skoda Octawia. Marrodent oferuje duży wachlarz produktów, w tym też produkty najwyższej jakości, dlatego dość łatwo i z czystym sumieniem się je sprzedaje. Nie ma możliwości stracić pracę, jak ktoś sumiennie ją wykonuje. Marrodent to takie micro korpo, ale z miłą atmosferą i bez zbędnych niedorzecznych zasad, które występują w korporacjach. Myślę, że dlatego firma jest tak przyjazna, ponieważ ma bardzo fajnych, normalnych i ludzkich właścicieli, którzy zatrudniają na swoje podobieństwo managerów. W końcu: Jaki Pan Taki Kran ;) Oczywiście, nic nie jest doskonałe i tu też można się przyczepić do paru szczegółów, ale uważam, że w Marrodencie jest ich bardzo niewiele. Dla chcących pracować i zarabiać sensowne pieniądze, ZDECYDOWANIE POLECAM! Powodzenia!

Tak2Nie

golas

pracuje w Marrodent pracodawcy bardzo mili i przyjaźni dla pracownika Sama praca bardzo cięzka, nowa osoba na nowym terenie praktycznie bez szans. teren już dawno podzielony

ciekaw

no właśnie ... obsmarować pracodawcę to nie ma problemu, ale co zrobić ...dla kogoś dosłownie wpis 1min. a dla mnie maga pomoc ----niestety

fiona

Bo Ci ktoś powie :P

ciekaw

jaka kasa , umowa, auto , gps ? itd dzięki !!!

zeus

Nie wiem skad oni biora ludzi z dzialu technicznego, chyba z lapanki, nie maja pojecia co robia... dawno nie spotkalem sie z takim brakiem profesjonalizmu. Jezeli zalezy komus na kompleksowej obsludze zdecydownie nie polecam!!!

Tak3Nie

zeus
@zeus

wpisno w innym dziale, porsze o usuniecie

kabanero

@brezyl, hej możesz jeszcze dopisać na jakim dokładnie stanowisku pracujesz w marrodent? Czy pracujesz może jako przedstawiciel handlowy? Czy polecasz firmę tylko za sprawa dobrej atmosfery, czy jednak widzisz inne powody aby dla nich pracować? Czy kwestie finansowe tez sa w porządku, bo nie samą atmosfera człowiek żyje.

Tymbark

Pracuje ktoś w Marro na południu? Czy RKS jest ok, jak zarobki, autko, plany etc.

Tak6Nie

mm

czy ktoś się orientuje jaka forma umowy jest zawierana czy to jest umowa o prace? czy to stabilna firma?

rabek

ok fajna robota z doktorkami:)

Tak2Nie

las

zarabiam powyżej sred. krajowej stać mnie kredyt atmosfera ok maruderzy za burtą!!!

now

odpadli slabi................fajna ekipa..........

denta

pracowalem w kilku miejscach.tu jest mi NAJLEPIEJ

ver

lubie prace lubie marrodent

leniwy

prace traca chyba tylko Ci ktorzy nie pracowali. po wynikach widac pracujesz masz sie dobrze.

miki

QBA - 2012-11-28 00:21:56 Staram się o prace w Marrodencie, widzę opinie są podzielone. CV wysłałem jakoś pod koniec października - na przedstawiciela. Po kilku dniach zadziwił do mnie Pan kierownik i zaproponował spotkanie. Od razu na samym początku wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, miły sympatyczny a zarazem konkretny facet. Przedstawił mi firmę, jej cele założenia. Po rozpowie powiedział czego oczkuje i na jakim stanowisku widzi moja osobę, bardzo mi się to spodobało. Nie wiem co kieruje Wami, ze macie takie negatywne podejście do tej firmy. Kilka razy spotkałem się już z pracownikami tej firmy, i nikt nie wypowiadał się źle.Zarobki z tego co słyszałem nie są złe, a to że prawodawca naciska na pracownika to normalne, przecież nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie na krześle i nic nierobienie. Każdy chyba ma ambicje: - mieć stałą pracę - zarabiać normalne pieniądze, PRACA PRACA PRACA - to jest chyba metoda na sukces, I mam nadzieję iż uda mi się to osiągnąć, może w Marrodencie. DOTYCHCZASOWE DOŚWIADCZENIE, ROZMOWA KWALIFIKACYJNA KONTAKT TELEFONICZNY - WSPOMINAM POZYTYWNIEUWAŻAJ, ŻEBY CIĘ NIE ZATRUDNILI CZASEM - idź i się poskarż co tutaj jest napisane na temat tej dennej firmy. Może Cie docenią i podwyżkę dadzą

QBA

Pite

Masakros ta firma

Ulka

Cześć, MARRODENT - firma ciekawa, tak powiedziała moja koleżanka w Bielsku Białej, mówi Ulka spróbuj warto. Zadzwoniła do mnie, że w Katowicach potrzebują Przedstawiciela - pomyślałam czemu NIE, dała mi namiar na Katowice zadzwoniłam do jakiejś Pani bardzo miła, powiedziała: TAK szukamy pracowników proszę wysłać CV Pan Kierownik się na pewno odezwie - MIJA 3 TYDZIEŃ: NIC jak próbowałam dzwonić do kierownika to nigdy nie odbiera. Gdzy zadzwoniłam do siedziby, powiedziano mi, że kierownik z Katowic gdzie starałam się o prace - skrupulatnie przegląda nadesłane CV i kontaktuje się z wybranymi osobami. A ja zadałam pytanie Czy o relacje z klientami tak samo dbacie jak z potencjalnymi kandydatami? Nie uzyskałam odpowiedzi na to pytanie. Tymczasem firma konkurencyjna perzyła mnie bez problemu. A firma Marrodent niech żałuje.

mp@.pl
@Ulka

Witam, mogę wiedzieć co to za firma? pozdrawiam

jo

jest dobrze:)

ja

kumpel wlasnie stracil prace w innej firmie gdzie dostawal marna pesje. tu jest spoko. premie fajne i stabilnie.

telefon

jestem nowym pracownikiem i musze powiedziec ze jest naprawde dobrze. zajmuje sie sprzedaża przez tel. widze ze niektore osoby awansuja. wiec moze i mi sie uda.

lolo
@telefon

czy ktos w Bielsku pracuje na magazynie , jakie sa zarobki na poczatku i po 3 miesiacach?

bystry

im wiecej sprzedaż tym wiecej otrzymasz. Firma idzie do przodu. Rozwija sie. Jestem zadowolony 3 lata jako Przedst.

Zostaw opinię o Marrodent Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować: