Opinie o Marrodent Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Od ponad 25 lat krajowy lider na rynku stomatologicznym i protetycznym. Wyłączny dystrybutor wielu światowych marek, kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych, bogata oferta sprzętowa, ortodontyczna, implantologiczna, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marrodent Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marrodent Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marrodent Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mg
Kandydat

Jakie są aktualnie warunki płacowe?

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Marrodent Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

New Nowy wpis
Kandydat

Poda ktoś widełki zarobków jakie oferuje firma jako serwisant sprzętu?

R.R Nowy wpis

Porządna firma , Atmosfera bardzo fajna, kierownicy ok. Oby tak dalej.

Aneta Nowy wpis
@R.R

Porządna, czyli jaka? Strasznie ogólnikowy ten komentarz. Napisz, z czego jesteś zadowolony/na, jakie zajmujesz stanowisko. Fajnie byłoby się dowiedzieć, jak jest w firmie z możliwościami rozwoju, podwyżkami itp.

K.K.

Bardzo fajna firma i fajni ludzie. Rzadkość na rynku pracy.

Karol
@K.K.

Nie taka rzadkość. W wielu firmach fajnie się pracuje. Co tobie się tu konkretnie podoba prócz atmosfery. Kasa jest na dobrym poziomie? Powiedz ile można zarobić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Marrodent Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. stomatologii cyfrowej CAD/CAM? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Monter elektryk - okablowanie maszyn oraz szafy sterownicze
Bielsko-Biała
Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.
(15 opinii)
logo firmy Magazynier, prace magazynowe
Iturri Poland Sp. z o.o.
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Mg
Kandydat

Jakie są aktualnie warunki płacowe?

Fajna firma i tyle.

Nick
@pracownik

Jakie świadczenia socjalne oferuje f.Marrodent?

@Nick

Czy planujesz aplikować do firmy? Jeśli tak, na jakie stanowisko? Może masz to już za sobą? Warto zajrzeć na stronę internetową pracodawcy, może przy ogłoszeniu będą wyszczególnione benefity, a jeśli nie, z pewnością pracodawca opowie o nich podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli przechodzisz rekrutację, opisz proszę jej przebieg!

ALa
@Nick

zero świadczeń

@ALa

A może firma oferuje możliwości rozwoju? Przeczytałam, że Marrodent regularnie organizuje teoretyczne i praktyczne szkolenia dla osób związanych z branżą stomatologiczną i protetyczną (lekarze, technicy, studenci, asystentki i higienistki stomatologiczne). Czy dla pracowników również możliwe jest uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach finansowanych przez Marrodent?

nick2
@pracownik

...ale to już było, i nie wróci więcej ... ;)

Wiesz jak wyglądają zarobki w Marrodent Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Marrodent Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

Paulo

Czy można mieć widoczną próchnicę?

Aneta

Jak wygląda proces rekrutacji? Jakie wymagania musi spełnić osoba, która chciałaby pracować w Państwa firmie? Co Marrodent jest w stanie zaoferować jako pracodawca? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzielili nam przedstawiciele firmy. Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, który znajdziecie klikając w link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,155031,wywiad-artur-podolski

Ala

Marrodent to ugruntowana firma, pracuje sie ciężko tak jak wszędzie, wysokie plany, rynek bardzo ciasny. Firma daje dużo czasu na wypracowanie sobie rynku. To jest duży plus bo jest na prawdę nie łatwo .Jednak jaki ostatni miesiąc taki dobry jesteś. Pracują tam fantastyczni ludzie!!! Ekipa super. Kasa ....ile pracujesz tyle zarabiasz.....proste... Właściciele wysoka klasa, kultura i pełen profesjonalizm.. Polecam jako jedną z firm handlowych , która człowieka traktuje w miarę przyzwoicie.

sdf

no tam mimo wszystko chyba bym wolal sie do nich załapac jako przedstawiecil handlowy wiaodmo ze tutaj na takim stanowisku to glownie przyciagaja calkiem wysokie zarobki ktore jednak w duzej mierze zalezne sa od ciebie samego i ze co miesac sa inne..

gość

Właśnie kończę swoją współpracę z Marrodentem po niespełna roku czasu (dostałam wymarzoną pracę w swoim zawodzie). Uważam, że jest to stabilna firma, z bardzo miłą atmosferą, dająca możliwość zarobienia sensownych pieniędzy (podstawa jest słaba, ale bardzo uczciwie skonstruowany system prowizyjny). GPS jest, ale mi to nie przeszkadzało, samochód na początek to Skoda Fabia, po jakimś czasie (czasem niestety dość długim) Skoda Octawia. Marrodent oferuje duży wachlarz produktów, w tym też produkty najwyższej jakości, dlatego dość łatwo i z czystym sumieniem się je sprzedaje. Nie ma możliwości stracić pracę, jak ktoś sumiennie ją wykonuje. Marrodent to takie micro korpo, ale z miłą atmosferą i bez zbędnych niedorzecznych zasad, które występują w korporacjach. Myślę, że dlatego firma jest tak przyjazna, ponieważ ma bardzo fajnych, normalnych i ludzkich właścicieli, którzy zatrudniają na swoje podobieństwo managerów. W końcu: Jaki Pan Taki Kran ;) Oczywiście, nic nie jest doskonałe i tu też można się przyczepić do paru szczegółów, ale uważam, że w Marrodencie jest ich bardzo niewiele. Dla chcących pracować i zarabiać sensowne pieniądze, ZDECYDOWANIE POLECAM! Powodzenia!

golas

pracuje w Marrodent pracodawcy bardzo mili i przyjaźni dla pracownika Sama praca bardzo cięzka, nowa osoba na nowym terenie praktycznie bez szans. teren już dawno podzielony

ciekaw

no właśnie ... obsmarować pracodawcę to nie ma problemu, ale co zrobić ...dla kogoś dosłownie wpis 1min. a dla mnie maga pomoc ----niestety

fiona

Bo Ci ktoś powie :P

ciekaw

jaka kasa , umowa, auto , gps ? itd dzięki !!!

zeus

Nie wiem skad oni biora ludzi z dzialu technicznego, chyba z lapanki, nie maja pojecia co robia... dawno nie spotkalem sie z takim brakiem profesjonalizmu. Jezeli zalezy komus na kompleksowej obsludze zdecydownie nie polecam!!!

zeus
@zeus

wpisno w innym dziale, porsze o usuniecie

kabanero

@brezyl, hej możesz jeszcze dopisać na jakim dokładnie stanowisku pracujesz w marrodent? Czy pracujesz może jako przedstawiciel handlowy? Czy polecasz firmę tylko za sprawa dobrej atmosfery, czy jednak widzisz inne powody aby dla nich pracować? Czy kwestie finansowe tez sa w porządku, bo nie samą atmosfera człowiek żyje.

Tymbark

Pracuje ktoś w Marro na południu? Czy RKS jest ok, jak zarobki, autko, plany etc.

Zostaw merytoryczną opinię o Marrodent Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Marrodent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marrodent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marrodent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marrodent Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 142 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marrodent Sp. z o.o.