Opinie o Ekologus Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekologus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekologus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekologus Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Ona Nowy wpis

O kurczę, ta firma to dramat. Zarobki są tak niskie, nie wiem gdzie jest pip a zachowania niektórych ludzi to po prostu (usunięte przez administratora) Cały czas czuje się zestresowanie, zdrowie psychiczne i fizyczne cierpią. Trzęsą mi się nawet ręce! Nie wiem, kto widzi sens dalej tam pracować, bo atmosfera jest fatalna. Nie da się współpracować z starszym zarządem, bo ma totalnie inne pomysły niż młodszy zarząd, który jest bardziej wyrozumiały. Ale niestety, starszy zarząd trzyma nad młodszym bat i nie chce odpuścić. Pozostałe opinie są jakby prawdziwe, nie ma tu nic wyolbrzymionego. Cała prawda o tym miejscu pracy. Myślę, że warto zgłosić ten bajzel do kogoś, kto może pomóc.

Obecnie Ekologus Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Na Aplikuj.pl dodano ogłoszenie 8 listopada.

@Pracodawca Nowy wpis

Obecnie poszukujemy do pracy stacjonarnej osoby z Bielska-Białej lub okolic, kreatywnej i nastawionej na samorozwój. Oferujemy pracę administracyjno-biurową z elementami obsługi Klientów i social mediów, na stanowisku Asystenta biura. Ponadto Firma prowadzi cały czas nabór na stanowisko Specjalisty ds. ochrony środowiska, które wiąże się z samodzielnym opracowaniem dokumentacji z obszaru ochrony środowiska. W przypadku chęci przystąpienia do procesu rekrutacyjnego prosimy o przesłania CV (mile widziany opis realizowanych obowiązków służbowych w poprzednich miejscach pracy) na maila - ekologus@ekologus.pl.

Kandydatka Nowy wpis

Czy Twoja opinia dotyczy stanowiska: asystentka biura? Opinie nie są zbyt zachęcające - a po wstępnej rozmowie odniosłam wrażenie, że oczekuje się od kandydatki bardzo dużo...

Usunięte

Dalej płaci się tam najniższe pieniądze, bez ustalonego zakresu obowiązków?

@Pracodawca
@Usunięte

Dla każdego stanowiska określony jest zakres działań merytorycznych i organizacyjnych. Ekologus posiada wdrożony addytywny model kompetencyjny, który konkretnie i precyzyjnie komunikuje pracownikom oczekiwania na ich stanowisku pracy w oparciu o kluczowe wartości firmy, które budują kulturę organizacyjną i są zestrojone z postawą, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, standardami realizacji zadań. Wynagrodzenie skalowane jest w zależności od stanowiska. Posiadamy system premiowy powiązany z systemem motywacyjnym oraz benefity pozapłacowe. W przypadku dalszych pytań lub zainteresowania współpracą zapraszamy kontaktu - https://www.ekologus.pl/kontakt/

Usunięte Nowy wpis
@@Pracodawca

Dokładnie! Choć zakres obowiązków jest ściśle określony dla każdego stanowiska, często zdarza się, że szefowa nakazuje wykonanie zadań wykraczających poza ten zakres. Nikt nie odważył się jej sprzeciwić, bo trudno jest rozróżnić, kiedy mówi poważnie, a kiedy żartuje. Szefowa wymaga od pracowników np. czyszczenia przed firmą lub kontaktowania się z klientami z martwej bazy, ponieważ nie chce ponosić kosztów zatrudnienia specjalisty.

Kolorowy

Sytuacja w firmie jest trudna z powodu stosowania (usunięte przez administratora) i niepewności co do decyzji Prezeski. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby przekazanie władzy młodszemu pokoleniu, co mogłoby przynieść świeże pomysły i poprawić atmosferę pracy. Warto rozważyć zmiany na stanowisku Asystenta, aby firma rozwijała się zwinnie i sprawnie, może warto zatrudnić na stałe pracownika a nie posiłkować się ludźmi z doskoku, stażystami, praktykantami. Przez to tworzy się bałagan!

Brak nazwy
@Kolorowy

Na stanowisku Asystenta nikt nie wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy bo takie traktowanie za najniższą krajową nie jest tego warte. Nabawisz się jedynie wrzodów żołądka nerwicy lub problemów psychicznych. Nakazywanie zwracania się do siebie PANI PREZES pokazuje podejście i „hierarchię” zejdźmy na ziemię -to nie (usunięte przez administratora) Nazwanie Prezeski po imieniu jest w tej firmie zbrodnią a jedno jej spojrzenie sprowadzi Cię na ziemię. Szanuje się tam tylko zespół ekspertyz a i też „jakotako”. Reszta poniżej krytyki !!!

Aplikowałeś do firmy Ekologus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mini

Atmosfera pracy straszna, odżywki ze strony"prezeski" urągajace, minimum kultury organizacyjnej, pod przykrywką uśmieszku wymaganie rzeczy niezgodnych z jakimkolwiek regulaminem, umową i obowiązkami pracy tj. odsnieżanie posesji, plewienie kostki brukowej czy też usługiwanie jaśnie pani prezes, otwierając i zamykając za nią rozwaloną bramę wjazdową. Czy to są obowazki specjalisty ds. ochrony środowiska, pracownika administracji....chyba NIE!!!

Ekodeko

Osoba zarządzająca powinna odejść na zasłużoną emeryturę, uniknęłaby w ten sposób upadku firmy, która gdyby nie zespół projektowy cienko by przędła, niestety nie ma również odwagi na przekazanie firmy bo i nie ma komu. Zarządzanie tworem ekologusowym to zarzadzanie w sposób ubliżający pracownikom, poprzez wylewanie swoich frustracji,poprzez zapominanie co się ustaliło. Nie bez znaczenia jest fakt, że zmiany w sekretariacie bezpośrednio funkcjonującym z "prezesozarzadem" są bardzo częste. Jest to tłumaczone brakiem kompetencji pracownika, jednak współpraca z prezes jest cieżka a wręcz niemożliwa.Frustracja goni frustrację co przekłada się na efekty.Nie polecam!

Jak dużo osób pracuje w Ekologus Sp. z o.o.?

Grażyna

Stara powinna już dawno zostawić firmę i odejść na zasłużona emeryturę, jej zapominanie i roztrzepanie nikomu nie służy. Córka szefowej to kompletny nieogar, ale myśle ze jest to spowodowane faktem ze stara nie daje jej możliwości rozwinąć skrzydeł strofując i podważając każda jej decyzje. Rotujący sekretariat nie stawia w dobrym świetle całej firmy, bo każdy wie czemu sekretariat się zwalnia, przez starą. Dziewczyny w biurze projektu bardzo sympatyczne, pomocne i do rany przyłóż. Zresztą, to ze tam zespół nie rotuje to akurat mówi samo za siebie. Szkoleniowcy naburmuszeni i ciężko się z nimi porozumieć, raczej nie polecam tej firmy do rozwoju osobistego.

Ona
@Grażyna

A to Prezes nadal tam rządzi? Przecież Agata już dawno miała przejąć firmę, skąd te opóźnienia? Czyżby Prezes nie chciała zostawić swojego dobytku w rękach córki? Rotacja Asystentek jaka była taka jest, nikogo to nie dziwi. Ileż można wytrzymać ten (usunięte przez administratora) i stanie za plecami.

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Ekologus Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Ekologus Sp. z o.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Ekologus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekologus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekologus Sp. z o.o.?

Ekologus Sp. z o.o.
  • Jaskółcza 29