Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Witam byłam wczoraj w Tłuszczu obsługa tragiczna panie nadąsane !!Jeszcze burczenie pod nosem że ludzie przychodzą sobie na wycieczki do Pepco !!!Jestem rozczarowana robiłam w tym sklepie często zakupy teraz po tej wizycie nie mam zamiaru więcej tam zawitać.Przez taki personel tracicie klientów!

Iskra
@Monika

@Starz Niestety nasza firma nie przyjmuje na starz nieletnich.

Gdybym dostała propozycje rozpoczęcia drugi raz pracy w firmie Pepco za żadne skarby bym jej nie przyjęła. Firma niestety nie liczy się z dobrym pracownika. Patrzy tylko i wyłącznie na to aby Firma miała z tego zysk a pracownik to osoba która im to umożliwia.

Tola

Powiesz na jakim stanowisku pracujesz?

Masakra

Wiecie coś więcej na temat zwolnień które mają nastąpić już w najbliższym czasie? Powiedział Wam ktoś coś więcej na ten temat?

@Masakra

U nas była dziś z samego rana rozmowa z kierownikiem, ale tylko wspomniał że u Nas nic nie będzie i nie mamy się czego obawiać.

Barbara

Będąc niegdyś pracownikiem tej firmy, postanowiłam sprawdzić co słychać i zajrzałam na ten portal. Niektóre Panie chyba nie zdają sobie sprawy, ze kierownik rejonowy to nie jest osoba, która wymyśla sobie z czterech liter panujące teraz zasady. W każdej pracy są lepsze i gorsze czasy, nigdzie nie jest kolorowo. Panie poniżej, które krytykują Trójmiasto - pracowałam tam wiele lat i wiadomo, do pracy trzeba się dostosować. Jeżeli wam nie odpowiada ta praca ( po komentarzach wnioskuję, że nadajecie się tylko do prania brudnych gaci swoich mężów), to zrezygnujcie albo weźcie się za naukę żeby wymądrzać się na wyższych stanowiskach. Zatrudnianie rodziny? Nawet jeśli to co z tego? W tych czasach kompetencja i rozum na stanowisko kierownicze jest rzadkim zjawiskiem, a jeśli dana osoba według KR jest na to odpowiednia, to dlaczego nie moze zostać kierownikiem? Kobiety, trochę zrozumienia. Nieraz byłam świadkiem, kiedy KR nadstawiał karku dla swoich sklepów. Zawiść i zazdrość jest w tych komentarzach, nic więcej. Pozdrawiam wszystkie rejonowe, oby wam było tylko lepiej i życzę mniej pyskatych pracowników. Współczuje wam z całego serca!

@Niko

Dobre pytanie. Zawsze muszą podać powód zwolnienia.

Nickilona

Mam pytanie jak wygląda grafik pracy przy etacie 3/4? Zostałam zaproszona na rozmowę i zastanawiam się jak to jest godzinowo jak to wszystko wygląda. Czytając komentarze trochę się przestraszyłam ????

@Nickilona

Zależne od sklepu i zapotrzebowania. Pracuje się w 3 miesięcznym okresie rozliczenia. I jeśli w jednym miesiącu przepracujesz więcej godzin to w kolejnych analogicznie mniej. Możesz pracować na zmiany 12h jak większość pełnoetatowców a po prostu mniej będziesz miała godzin do zrobienia. To zawsze jest do dogadania z twoim kierownikiem.

Nickilona

Czy godziny pracy są ściśle ustalone ze po 12 h? Czy jest to do ustelania w miarę możliwości ? Aplikuje na 3/4 etatu i mogłabym pracować max po 8 h że względu na opiekę nad dziećmi nie dałabym rady chodzić na 12 h I stąd moje pytanie .czy informując na rozmowie o moich możliwościach godzinowych nie będę skreślona na starcie...

Wlkpkiero
@Nickilona

System pracy jest równoważny. To że jest 3 4 etatu nie znaczy że pracujesz po 8 h. Możesz mieć też 12. Niestety ale etaty są tak okrojone że ciężko jest dostosować się pod jedna osobę... Każdy chce mieć życie a nie pracować pod jedna osobę.... Idź na rozmowe to się dowiesz na jakiej zasadzie ktoś szuka do pracy bo sklep sklepowi nie równy..

@Nickilona

Ja np. W lipcu mam 138 godzin plus 24h „dopracowania” żeby wyszły mi godziny jak na całym etacie. Ogólnie to jest paranoja…

@Linda

A musisz zgadzać się na to dopracowanie? Albo nadgodziny albo mój etat taki jak na umowie , krótko mówiąc nie daj sobie

Dop
@Linda

Niestety zatrudniają na okrojone etaty licząc na to że ludzie będą robić dopracowanie ale to się poprostu nie opłaca bo jest płacone mniej niż nadgodziny pozatym skoro ktoś zatrudnia się na część etatu to pewnie ma powód ,i nie trzeba się zgadać na dopracowanie i nie warto

Linda

Jeśli chce zarobić więcej niż to co mam w tej śmiesznej umowie to będę robić, teoretycznie wydaje mi się, że nie muszę się zgadzać ale praktycznie, moja kierownik dostała info, że musi być mnie pewna, że będę robić to dopracowanie

@Dop

Tylko u mnie problem polega na tym, że umowa na cały etat kończyła mi się w czerwcu i mimo moich pytań czy będzie dalej umowa taka jak jest (pytałam miesiąc i dwa wcześniej) żeby być pewna że mam gdzie pracować, dosłownie parę dni wcześniej dostałam info, że umowa będzie przedłużona ale na 3/4 więc w zasadzie nie miałam nic do gadania oczywiście jeśli chciałam dalej pracować, no ale innego wyboru nie miałam bo nie znajdę sobie nowej pracy w trzy dni. W każdym razie po takim potraktowaniu pracownika najwyższy czas pożegnać się niedługo z tą śmieszną firmą.

@Linda

Jeśli masz umowę o pracę z dopracowaniem to pracodawca decyduje czy i jeśli tak to ile godzin masz do dopracowania - nie musi pytać cię o zgodę - zgodę wyraziłaś podpisując umowę o pracę z doprwcowaniem.

Linda

Czyli kolejne (usunięte przez administratora) Bo informację dostałam, że dopracowuje godziny do pełnego etatu i tyle, oraz że mogę odmówić jakiś np. Dzień tego dopracowania jeśli będę chcieć. Ta firma to dno, nie ma co się (usunięte przez administratora)

Bzdura, nie ma zgody na pracę 12h przy 3/4 etatu. Ja mam 3/4 i kazano na 6 h przychodzić i nie było gadki

Gaba Nowy wpis

U mnie w sklepie osoba na 3/4 etatu pracuje po 11 godzin ( taki dzień pracy mamy) więc to zależy od KR .

Eses Nowy wpis

Wszystko zależy od specyfiki pracy sklepu i ilości etatów. U nas 0.5 i 0.75 pracują po 6,8 i 12godz, w zależności od potrzeby.

???

Czy ktoś już coś wie odnośnie nowego podziału i roszadach na rejonach czy na razie cisza????

Klocuch
@???

Ale że co? O jakich roszadach niby mówisz?

@Klocuch

Chodzi mi o roszady między sklepami na rejonie ????

klocuch
@???

u nas nic takiego nie było, nie wiem o co chodzi

Weronika Nowy wpis
@???

Napisz coś więcej bo u nas cisza ? Będą wymieniać kierowników na sklepach ?

Eses Nowy wpis
@Weronika

Pewnie chodzi o nowy podział rejonów ? czyli to,co sie dzieje co roku na początku nowego roku operacyjnego. Niektore sklepy przechodza w inne rejony,pod innych rejonowych.Póki co chyba jeszcze za szybko, cale 2 msc do końca starego operacyjnego.

nie

Nie polecam, pracowałam tutaj przez rok (ropczyce) i podejście kierowniczki do Nas, to jakiś żart. Kto w ogóle te kobiete tam zatrudnił!!!

@nie

Tam przy trójkącie pracowałaś?

nie
@???

Tak, teraz szukam w innych miejscach bo może będzie troche lepiej, chociaz patrze jeszcze na biedronke własnie na trójkącie, moze stawki beda lepsze

Jaka ona

Co sądzicie o KR DT

3d
@Jaka ona

Bez komentarza ‼️

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
???

Dziewczyny czy tegoroczna konferencja jest tylko dla rejonych i szczeble wyżej? Ktoś coś wie na ten temat?

Brocha
@???

Konferencja jedna już się odbyła.... I nie zaproszono kierowników sklepów...

kierow
@Brocha

i to jest właśnie sprawiedliwość

pzn
@kierow

wy naprawde chcecie tam jechac? szkoda czasu ( za dojazd nikt czasu nie liczy) a fajne impezy w pepco to juz byly - 10 lat temu.

kierow
@pzn

Zawsze to jakaś opcja na wyrwanie się i coś nowego ;)

pracownica

Czy tylko u Nas kierowniczka udaje ze pracuje, a obija sie cały dzień? U was też tak to wygląda???

@pracownica

nie, wszędzie tak to wygląda, najlepiej jakby ich wymienili na pracowników którzy są niżej, wtedy by zobaczyli jakby wszystko ruszyło!

….
@nick

Hahaha jak to możliwe że znasz każdego kierownika w każdym sklepie ???????????? i wiesz że każdy taki jest? Ja mam inne zdanie. Polecam nie patrzyć na świat zero jedynkowo ;)

@….

jak sie pracowało w 3 sklepach to można juz sobie wyrobić opinie, a ja mam taką i nie zmienie!

Rys

To nic nie daje i tak rejonowe mają to gdzieś. Może będą zmiany od nowego roku operacyjnego to wyjdzie wszystko

@Rys

Tak jak piszesz, nikogo wyżej nie będzie to interesowało. Mają to zupełnie gdzieś, tam ręka rękę myje

Qwerty

Rejonowa MWS ma wszystko gdzieś,przyjeżdża,tylko się czepia i nic nie wnosi. Żadnej pomocy i wsparcia z jej strony nie ma chyba że jesteś jej pupilem wtedy patrzy na ciebie inaczej,w dodatku straszna z niej plotkara

Xxxx
@Qwerty

Ciekawe która kierowniczka tak psioczy na rejonowa ? Wy się cieszcie że za was się nie wzięła tak porządnie i nie wymaga tak jak powinna. Ona dużo wie kto sobie nie radzi a i tak siedzi cicho. Więc się cieszcie

Edzia
@Xxxx

Co straszysz dziewczyny ,wiadomo że jesteś jedną z rejonowych wszystkie jesteście siebie warte. Nie potraficie rozwiązywać problemów tylko gnębic dziewczyny . Zawsze bronicie swoich co wam donoszą. Sprawy nie są zamiatane pod dywan.

Smile
@Qwerty

Niestety ale czas najwyższy sprawdzać czy grafiki są robione sprawiedliwie. Praca 1-1 a kierownik całe dnie w biurze jak nie ma dostawy. Kasjer stoi tyle godzin bez zmiany chociażby na 2-3h.

Qwer

A bo to jeden taki kierownik sklepu. U nas to samo przecież. Porazkatotalna, KS nic nie robi a KR nigdy nie zna odp na zadane pytania więc co się dziwić ze firma pada. Zwalniając niższy "szczebel" obudzą się z ręką w nocniku

@Qwer

o no dokładnie! My mamy ten sam problem, przychodzi i tylko udaje że pracuje, tragedia!

@pracownica

A gdzie nie ma, kierownicy tutaj pracuja na pół gwizdka zeby tylko do konca zmiany wysiedziec...

Kiki

Hej dziewczyny ile razy do roku macie inventury? Nam niestety wprowadzili 2 miałyśmy jedną.

Krystyna
@Kiki

Tak zostały wprowadzone spowrotem 2 chyba że będziesz miała dobre wyniki i załapiesz się na sklep jednoroczny

Innka
@Krystyna

Ciekawe kto będzie na te inwentury jeździł ???? nawet sklepów nie ma kto otwierać a wymyślają inwentury, chyba po to żeby premii już nikomu nie dać

Jolcia

Tylko że nikt o zdanie nie będzie cię pytał.Bedziesz miała jechać to pojedziesz ????????????

Ttg
@Jolcia

Nie wiem czy wiesz ale można sobie wpisać że vjak się opiekuje dzieckiem do 4 roku życia ( a nie wiem czy to się zmieniło że nawet do 8smego roku życia), że się nie wyraża zgody na delegacje.

Jolcia
@Ttg

Hm...wszyscy mają dzieci w takim wieku????Nie sądzę

@Kiki

To jakaś globalna zmiana bo u nas też teraz są dwie

Kondziu

w firmie pepco rozładowanie towarów jest podczas otwartego sklepu, czy przygotowanie jest po zamknięciu/przed otwarciem?

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Pepco Skierniewice na Widoku.Porazka totalna,pracownice nie mile,szczegolnie jedna w krotkich kreconych wlosach,babsko nakrzyczalo na mnie bo nie uslyszala co mowie...niech uszy zacznie czyscic niemiluch wstretny.Nie polecam tam chodzic..omijam ten sklep.Moze przydaloby sie kadre wymienic?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Są już wyniki badania opinii pracowniczej?

Ktoś tu mówił o redukcjach, coś słyszałam u nas o tym, ale to jakaś większa akcja?

Nowa
@.

Narazie nic nie wiadomo tylko że będzie redukcja etatów znowu i nawet czy co mają już stały umowy

Luiza
@Nowa

Nic nie słyszałem na ten temat,podobno wszytko wstrzymane do grudnia

T
@Luiza

To akurat nie prawda

Lila

A wiadomo coś znowu o cięcia etatów?

@Lila

A ktoś mówił że będą?

Innka
@Lila

Z czego te cięcia ? Z 4 etatów do 3 ? Już teraz nie ma tygodnia żeby nie miał kto sklepów otworzyć u nas w rejonie, dziewczyny mają dość, biorą l4 i mają rację. Może najwyższa pora żeby sklepy stanęły ? Przyszedł stary dyrektor, naobiecywał a cięcia są nadal. Inspekcja pracy powinna się zainteresować zwalnianiem osób tuż przed umową na stałe

Eh
@Innka

No u nas ktoś mówił że mogą kogoś zwolnić, ale nie wiem czy o to ci chodzi

Raczej nie

Nie wiem
@Innka

No u nas jest 5 etatów i nie wyrabiamy budżetów wszyscy. Sklep mały, więc pewnie zwolnią.

Pepco

Którego dnia miesiąca jest wypłacane stażowe?(5,10,15 lecie)

Krono
@Pepco

Do ostatniego dnia miesiąca. W którym. Na bywasz prawo do jubileuszowki.

@Krono

Dziękuję

Widziałam ofertę pracy, warto tu składać? Czy zignorować?

Polka

Nie

Gal anonim

Nie polecam pracy w tej firmie !!!!!!!!!!!!

Kaname

Hej czy ktoś już testował czy zniżka ze starego sklepu wychodzi na nowy ? Miesiąc temu próbowałam i nie wchodziło

Alan
@Kaname

Ktoś już o to pytał i podobno nie ma żadnego problemu

Nowa

Czy coś wiecie może coś, że znowu będą obcinać etaty? Czy narazie temat znikł?

Mik
@Nowa

Gdzie niby taki temat był? Ktoś to może potwierdzić?

nick

Jak się Wam aktualnie tu pracuje?

@nick

ŹLE

Korek

Jak wyżej, pracuje się tutaj koszmarnie

Kasieńka

Redukcja etatów z 8 na 5.5 - więcej pracy za tą samą kwotę, dokładają jeszcze więcej obowiązków niz przed cięciami i rejonowi tylko przyjeżdżają i prują puche ze to to czy tamto jest nie zrobione... Po 2 czasem 3 na sklepie nie ma kiedy usiąść i sie porządnie wysr*ć nawet na przerwie ...To juz w żabce 50m2 nie kiedy spotka sie 3 pracowników... (usunięte przez administratora) robią co chcą , wynoszą co chcą, nie długo będą całymi jezdzakami wyjeżdżać - firma nic nie robi albo maja super ubezpieczenie lub w jakiś sposób im sie to opłaca,bo co inwentaryzacja rosną progi na premie nie trzeba tego płacić super. A ty się człowieku martw nie dość ze robotą to jeszcze tym czy ci ktoś nie strzeli z kija jak wyjedziesz ze sklepu .. ale to wszystko przez to ze sobie na to pozwalamy pokazaliśmy że można i sie da i to teraz robia z nami co chcą. Kierownicy chodzą chorzy do pracy i oczekują tego samego od każdego innego, bo martwią sie o to ze jak zachorują to sie sklep nie otworzy i będą mieli problemy ... Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1256, z czego 117 to opinie pozytywne, 371 to opinie negatywne, a 768 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 693 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.