Pepco Poland Sp. z o.o.
counter
2 406 2506 5 1
Monika

Witam byłam wczoraj w Tłuszczu obsługa tragiczna panie nadąsane !!Jeszcze burczenie pod nosem że ludzie przychodzą sobie na wycieczki do Pepco !!!Jestem rozczarowana robiłam w tym sklepie często zakupy teraz po tej wizycie nie mam zamiaru więcej tam zawitać.Przez taki personel tracicie klientów!

Tak3Nie34
Maria

Dotyczy PEPCO w Częstochowie przy ulicy Okulickiego. Obsługa w tym sklepie jest niemiła, arogancka i bardzo niekometentna. Wiecznie tylko układają towar, a jak zapytać o cokolwiek to nie wiedzą, co gdzie się znajduje. Często tam robię zakupy i dochodzę do wniosku, aby ZMIENIĆ OBSADĘ TEGO SKLEPU.

Tak8Nie21

Zobaczcie ile ludzi umiera i to młodzi a my nadal sklepy mamy otwarte brak mi po prostu słów

Tak6Nie4

Ja sie ciesze że wydłużają godziny dla klienta. O wiele wiecej utargu będziemy robic dzieki czemu może bedzie stabilna sytuacja w firmie. A te którym nie pasuje nic, to niech sie zwolnią albo ida na l4 bo jest tu bardzo dużo pracownic które jak widzę wypłatę by chciały ale pracować sie "boją"

Tak4Nie14
Magda

Dziewczyny czy to prawda,że każdego klienta mamy pytać o to czy paragon czy faktura, bo takie oytanie jest w ankiecie tajemniczego klienta?

xdxdxd Nowy wpis
@Magda

No jeszcze czego. Już i tak się przy kasie nagadamy.

ktos Nowy wpis

plecam

Tak4Nie
Tutti

Będzie ci się wszystko opłacało jak zaczną zwalniać bo będą cięcia etatów

TakNie2
@Tutti

U nas już były cięcia etatów. Myślę że za chwilę wszyscy będziemy się zwalniać.

Ona

Nic nie wiem o wydłużaniu godzin. Od której do której pracujecie? Od kiedy wydłużają godziny?

@Ona

Nowe godziny od wtorku 20 października,, od 7:45 do 21:45.

TakNie1
@FIFI

A w jakim Pepco pracujesz? Galeryjnym czy wolnostojacym? Kurcze ja nic nie wiem o wydłużaniu godzin

@FIFI

Z ilu wam zabrali i ile? Jeśli możesz odp.

Wolnostojącym.

@Tutti

Jeżeli chodzi ci o etaty to zlikwidowali 0,5 etatów.

Bydg
Klient

U nas też wydluzli godziny 6.45 do 20. 45 etaty utną od nowego roku 0.5 wszystkim ale jesli druga fala dobije Sprzedaz to już straszyli ze zamiast 0.5 to będą 2

Zoe
@Bydg

A minus 30 przyniosło ogromne straty? Nie na darmo kazali zachować plakaty czyli biorą to pod uwagę. Ludzie inaczej teraz podchodzą tpdo tego cyrku zwanego wirusem, jedynie co ograniczają nas limity osób na sklepie, odbierają nam szansę zrobić budżety

Hiacynta Bukiet

Chcą nas zaorać i tyle w tym temacie kasa się liczy i tyle.... Żenada. Ale jasne musimy dać czas żeby ktoś i 22 kupił sobie majtki czy skarpetki...

Omgomg
@Hiacynta Bukiet

Skąd wiecie o tych cięciach jeśli chodzi o etaty? Będą tak po prostu zwalniać czy nie przedłużać umów jeśli komuś będzie się kończyła? Czy będą nam zmieniać umowę i zamiast całego etatu dawać pół etatu? Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat jeśli wiecie coś więcej?

Hiacynta Bukiet
@Omgomg

Ja o cięciach coś usłyszałam od kiero... Ale generalnie to się trzyma w tajemnicy u mnie żeby przypadkiem ktoś nie rozglądał się już za inna praca i nie odszedł szybciej. A o godzinach przedłużenia był mejl od rejo.... Co o tym sądzicie dziewcyzny jak i u was będzie ze zmianami napiszcie cos więcej.

@Hiacynta Bukiet

Dokładnie,,premie wszystkie ucięte, a ty (usunięte przez administratora) dodatko dłużej,, co kogo obchodzi. Gorzej niż (usunięte przez administratora) :-(((

Kaja

No to co się dzieje to jest po prostu jakaś paranoja!!!! ręce już opadają!! Najważniejszy dla nich jest pieniądz nie my!!

Tak1Nie1
Kaja
@FIFI

A o premiach to jeszcze nie slyszalam, czyli rozumiem, ze mozemy o tym pomażyć?!! Czekać tylko aż wszyscy pójdą na l4 albo się pozwalają , do tego dążą!!! A słyszeliście o zebraniu w listopadzie? rozdzielone na dwa dni dla każdej grupy, przecież to jakaś kpina!!!!

TakNie1
bydg
@Kaja

premie normlanie. nie ma podwyzek od nowego roku. I nie będzie grudniowej premi - tej za niewyrobienie budzetu. Nie wiadomo co z socjalem w grudniu... niby tarcza pozwala nie wyplacic ale trzeba spelnic warunki. a oni sie nie zaliczają... wiec musza zrobic coroczny odpis 300 zł... o tym 900 zł z maila na początku roku można więc pomarzyć..

Omgomg
@bydg

Więc co, w ogóle ma nie być premii świątecznej? Przecież skoro to idzie z socjala no to nie mogą nie wypłacić. Zresztą, równie dobrze mogą wypłacić po 100 zł i co? Nic z tym nie będziemy mogły zrobić. A tak w ogóle to jesteście w stanie napisać z jakiego województwa jesteście i ile zarabia u was zwykły kasjer?

Its me
Kandydat
@Hiacynta Bukiet

Nie wiadomo co robić. Pracować po 14 h kie można ale codziennie przychodzić też źle. Wtedy się widzimy. Jednego dnia każą rozbić zespół na 2 gryou żeby się mijać, drugiego każą pracować 14h więc siła rzeczy się widzimy i wymieniany.. Czy ktoś o tym tam "do góry" myśli????

Mali Nowy wpis
@Its me

Oni mają sieczke a nie mózg, wymyślają coś czego realnie nie da się zrobić mówię tu o o tych zmianach żeby się mijac, no nas tak urządzili że musimy otwierać sklep osiedlowy nie 8 30 dla klienta tylko 7 30 i pracując cały dzień żeby nie przekraczać 12 godz to mamy w tym godzinna przerwę nie płatna oczywiście, a przepraszam bardzo co ja mam robić w tej godzinie co? Chodzić po sklepach w pandemii albo siedziec na socjalu? I tak 13 godz poza domem. Aaa i rano do 8 30 cisza zero klienta. Bałwany do potęgi, idioci itp bo już nie mam słów na nich

Tak6Nie
wolny
 Rekomendacja

Witam Chciałbym podkreślić jedno ważne pytanie , dlaczego my mamy pracować w takim systemie po 14 godzin , czy Państwowa Inspekcja Pracy, ma tym się zająć , mamy pracować po 14 godzin , to jakiś żart czy my jesteśmy robotami w Centrali lub kierownicy regionalni też w takim systemie po 14 godzin będę wykonywać swoje obowiązki , Może otwórzcie sklepy dla klienta 24h

Tak9Nie1
neli
@wolny

z tego co mi wiadomo, czas pracy nie może przekraczać 12 godzin na dobę, więc pewnie będziecie podzielone na grupy tak jak u mnie w sklepie. Jedna grupa od rana do południa, druga od południa do wieczora i tak chyba przez cały tydzień. Kolejny tydzień zamiana. Niestety nic więcej nie wiem bo to za świeża sprawa, a kierowniczka też nam nic nie mówi, bo sama jest za mało poinformowana

@wolny

Kto w tej firmie patrzy na pracownika nikt i teraz ktoś kto ma daleko do pracy będzie jeździć codziennie bo zmiany muszą być kpina co się dzieje Pepco najgorszą firma jaką znam (usunięte przez administratora) pracy

@Pracownik

Wolalabys być od rana do wieczora przez te 14h z dodatkową bezpłatną przerwą? Nie przesadzaj, w innych zakładach ludzie codziennie pracują i muszą dojeżdżać. To nie będzie trwało wieki, przeżyjesz

TakNie2
Jej
@Ona

A do kiedy to ma być? do świąt, do skończenia COVID CZY JAK? I TO DECYZJA Z DNIA NA DZIEŃ. ŻART JAKIŚ

wirus
@Ona

Witaj , nie wiem na jakim stanowisku pracujesz , dlatego nie wypowiadaj się w ten sposób . Jak dla mnie możesz pracować w Pepco nawet 24 h , życzę Ci dobrego utargu i premii za wykonanie miesięcznego budżetu . Jestem ciekaw jak z twoich pracowników zachoruje czy też także będziesz miała taki zdanie na temat godzin pracy powodzenia

@wirus

Też mam rodzinę i wcale mnie nie cieszy wizja pracy w innych godzinach. Jednak nie nie da psioczenie, góra i tak ma wasze zdanie gdzieś. Skoro tak wam źle to czemu nie zastrajkujecie? Wszyscy są mądrzy na forum ale prawda jest taka, że i tak przyjedziecie do pracy, bez względu na to ile jadu z siebie wyplujecie. Na początku pandemii zostałyśmy w 5 osób z 8 osobowej załogi i dawałyśmy sobie radę.

Tak2Nie1
@wirus

To właśnie przez takie (usunięte przez administratora) które zrobią wszystko dla firm reszta cierpi bo przecież są na każde zawołanie tylko że rejonowe i firma i tak ma je gdzieś

Tak4Nie
JZP
Kandydat
@Pracownik

Dokładnie.Na zebraniach kierowników zamiast mówić wprost o problemach albo że się z czymś nie zgadzają to wszystko (usunięte przez administratora)!!! Za chwilę firma każe otworzyć sklepy 24h to też przytakną, D poliżą A tyrać same będą i pracownicy za te samą kasę bo firma "straty ma" wielce

Tak5Nie
Julia
@Pracownik

W wielu firmach jest praca zmianowa , w dyskontach i marketach też i pracownicy codziennie jeżdżą do pracy - tak , CODZIENNIE ! Skąd to oburzenie tu w pepco że mają pracować na zmiany czyli pewnie po 8 godzin ??

Tak2Nie2
Kasjer Nowy wpis
@Julia

Oburzenie jest, ponieważ ja przyjmując się do pracy w pepco przyjęłam się przede wszystkim z powodu godzin pracy, a dokładniej ilości dni wolnych. Wychodziło około 15 dni w miesiącu. Co przeliczajac na koszty paliwa, które muszę ponieść będąc w pracy codziennie, poza niedzielami robi mi ogromną różnice.

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kiero

Czytając wasza opinie to jest chore. Przecież nikt nie trzyma was tu siła. Powiem tak, jestem w pepco 3 lata nie wiem na jakie kierowniczki trafiliście ale pamiętajcie że jest coś takiego jak trudna sprawa która możecie zgłosić anonimowo. Nie wyobrażam sobie aby moja załoga tak na mnie nadawała, chyba bym się zwolniła...???? Albo z nimi jest coś nie tak albo z wami. Nikt w żadnej pracy was nie posadzi i nie będzie wam rozdawał heebatek. Kiedy jest pracy to jest praca kiedy jej nie ma jest luźniej. Zawsze powtarzam to mojej załodze że niestety ale więcej czasu spędzamy w pracy niż w domu bo w domu musimy się jeszcze wyspać i nie przychodzimy do pracy z przymusem i żalem bo jak wchodzisz to od razu to widać i nie jest to przyjemne. Pepco to może nie szczyt marzeń wszystkich ale uwierzcie mi tyczy się to do kierowników i kasjerow nikt nie jest niezastąpiony i uwierzcie mi ze jeżeli macie problem to razwiazcie go jak najszybciej bo nie da się pracować w takiej atmosferze i z żalem do innych ludzi.

Tak5Nie27
Alicja
@Kiero

A ma pani kontakt na te trudne sprawy bo w pracy tego nie dostanę, a u nas jest dość duży problem z kierowniczka.

Kasjer
@Alicja

Adres e-mail na trudną sprawę powinien wisieć na socjalu, wraz z numerem telefonu do kierownika rejonu.

@Alicja

Na socjalu tak jak pisze koleżanka musi wisieć numer kierownika rejonu regionu i na trudną sprawę

@Alicja

Tak na socjalu musi być wywieszony nim.do K.Rejonu ,Regionu i e-mail na Trudną sprawę. A z jakiego miasta Pani jest?

No właśnie skąd Pani jest może z Wielkopolski

@Alicja

Niech Pani napiszę skąd jest Pomożemy Pani zgłosić problem z kierownikiem na Trudna spraw Proszę o kontakt

kierownica :)
@Kiero

Ja nie mogę zrozumiec jak inni kierownicy mogą tak nie szanować swoich pracownikow... U mnie na sklepie jwst inaczej wiadomo jak jest robota to robimy , ale jest taka atmosfera ze nawet miło sie pracuje wspólnie- to my jesteśmy ekipą i to my tworzymy ten sklep... zawsze chciałam dążyć do tego zw dziewczyny przychodzimy do pracy i każda wie co ma robić... doprowadzilyśmy wspólnie do tego ze każda wie co zrobić i życie jest naprawdę łatwiejsze oczywiscie kierownik siedzi w biurze jak musi a zrzesztą zapoerdzielamy razem ... ze wszystkim bo dobrze wiemy ze samo sie nie zrobi .. Mogę powiedziec tylko że naprawde ekipa którą my tworzymy -jest Niezastapiona ... mamy młody zespół ale uważam że mega zgrany , czasami wydaje mi sie ze trzymamy same siebie nawzajem w tym pepko . Ostatnio usłyszałyśmy że w naszym sklepie jest taka rodzinna atmosfera.. bylo nam bardzo miło:) Dziewczyny jak na kierowniczym stanowisku jest służbista to dobrze nie będzie . Ale o takich sytuacjach jakie czytam niektóre to jest mi obce wszystko..

Zoe
@kierownica :)

Mogę przy nic Ci piątkę, bo u nas jest to samo. Powiedzcie dziewczyny czy slyszalyscie coś nt zwolnień? Mają zostawiać tylko po 7 a nawet 6 etatów na sklep

@Zoe

U nas od stycznia znika 0.5 etatu, będziemy miały na sklepie 5.5 etatu.

@Magda

W jakiej kategorii sklepu jesteście?

Kat. C

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam. Pracuje w firmie PEPCO od ponad roku....do tej pory było prawie wszystko jak należy po za małymi wyjątkami...np mega coraz większy budżet do zrobienia gdzie człowiek w samoobsludze nie ma możliwości sprzedania więcej niż klient ma w koszyku i przez to nie ma premii co miesiąc tylko od święta, ciągle pisanie "referatów" dlaczego produkt tygodnia sprzedaje się kiepsko....a jak ma się sprzedawać jak jest kiepski i sama bym go nie kupiła i jest tego jeszcze więcej mogłabym tu wymieniać ale przejdę do sedna sprawy o co mi chodzi.... Kochani ludzie pracujący na stanowiskach wyższych niż kierownik sklepu i sprzedawcy...po co wprowadzacie pracę po 14 h sklep czynny do 22 gdzie klienci o 21 to zaledwie 1 lub 2 osoby....dla kogo mamy tak długo siedzieć???? My mamy swoje rodziny małe dzieci które praktycznie w ogóle nas nie widzą bo jak rano idą do przedszkola szkoły a my wracamy po 21 to one już kładą się spać a co tu mówić jak bedziemy koło 23 w domu...a już nie wspomnę o masie kobiet które nie mają co zrobić z tymi dziećmi....jestescie świadomi że może wam odejść mnóstwo pracowników??? Widzę że w tej pandemii chyba macie za dużo czasu i z nudów cudujecie!!! Jeszce trochę i może całodobowo nas zrobicie?? Trochę więcej szacunku i mądrzejszych decyzji życzę. Żegnam ozięble....gdyż odchodzę niestety z firmy bo nie mam co zrobić z dziećmi...i pewnie niebawem będziecie mieć więcej wypowiedzeń. Brawo Wy!!! Siedzący po 8h za biurkiem. !!

Tak18Nie1
Kama

Byłam z trzema dziewczynami zatrudniona od sierpnia. Szkolenie, tydzień na innym sklepie i zatowarowanie naszego sklepu. Wtedy poznałyśmy się na naszej pani kierownik. Nasza pani kierownik jedynie do osób które sobie upatrzyła była miła i zwracała się z jakimkolwiek szacunkiem a reszta to kłamczuchy, matacze, ściemniacze. Jeden głupi przykład... Rozchorowałam się, tydzień byłam na antybiotyku a dopiero w drugim tygodniu choroby raczyli mnie poinformować, że to zapalenie oskrzeli. Moja kierowniczka stwierdziła, że ściemniam chociaż widziała mnie dzień przed pójściem do lekarza w pracy z gorączką i co jest najlepsze to nie ona zwolniła mnie wtedy do domu tylko pani, która była z nami na zatowarowaniu bo bała się, że ją zarażę. Pomijam fakt, że umowę mamy na 3 miesiące czyli do 31 października. Poinformowałam kierowniczkę, że nie chce przedłużanej umowy bo, nie czułam się dobrze w tej pracy. A i tak mieli kogoś zwolnić to stwierdziłam, że wolę poinformować wcześniej, żeby innej dziewczyny nie zwolnili. Od momentu mojej decyzji były plotki o mnie i to tak żebym nawet widziała że gadają. Nie wspomnę o zganianiu na siebie przez inne dziewczyny. Kierowniczka stosuje mobbing na pracownikach. Dwie dziewczyny są na zwolnieniu od psychiatry bo nie dają rady psychicznie. Kierowniczka ma o wszystko pretensje. Oczywiście nie do tych co są jej ulubienicami. Dziewczyny były gnębione i poniżane przez nią. No i najważniejsze! Kierowniczka, ktora czepia się o wszystko siedzi tylko w biurze albo na socjalu i gada sobie albo z zastępcą albo z jedną ze swoich ulubienic czasami dobre pół godziny a my mamy przerwę 15 minut i broń Boże jak się spóźnisz minutę. Pani kierownik niby w firmie pracuje 6 lat a najprostszych rzeczy nie potrafi zrobić. Tak jak wpisanie nadgodzin, których przez nią teraz nie chcą nam wypłacić. Koleżanka, która była na każde ich zawołanie bo np nie miał kto przyjść do pracy to ona szła, dostała wypowiedzenie. Takie jest podziękowanie firmy. Oczywiście taka była sytuacja z naszą panią kierownik, ktoś inny może trafić o wiele lepiej. Ale sama polityka firmy nie jest zachęcająca. Więcej zabierają niż dają. Najważniejszy jest dla nich klient a pracownik może zdychać(usunięte przez administratora)za gorsze po 12h przez 6 dni pod rząd.

Tak7Nie
Pracownica sklepu Plewiska
@Kama

Nie pozdrawiam Pani Marzeny kierowniczki sklepu niestety dno totalne zero szacunku. Gdy przez jej niekompetentności nie zapłacili nam za 49 nadgodzin i gdy została poinformowana przez kadry ze to ona zawaliła sprawę związana z wypłata tych pieniędzy nawet nie potrafiła przeprosić ani nic po prostu podeszła do tego bez szacunku do swoich ludzi ( no tak jest ale nie ma co się denerwować przecież wypłaca ) zero jakiejkolwiek skruchy ze to przez nią jesteśmy prawie 1000 zł lżejsze. Oczywiście po telefonie do kadr okazuje się ze w