Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

2 361 939 5 1
Ikswonas Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.

Praca w Pepco nie jest o tyle co ciężka a długa. Nie siedzisz stoisz dźwigasz, 12 godzin czasem 3 dni pod rząd co z tego że masz 2 dni wolnego skoro wszystko ci puchnie. Pracuje tam dopiero 3 miesiące ale nie zamierzam tam zostać tak mała płaca za takie zapier.... i jeszcze dostawy po 5 czy 7 palet

Ewcia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Moge się dowiedzieć czy są jakieś bonifikaty na zakupy dla pracownika?

Tosia
 Rekomendacja

Nie polecam pracy w pepco brak zruzumienia 2 czlowieka,brak szacunku dla pracownika co chwile zmieniaja grafik bo sobie chodza mlode na chorobowe a pracownik ktory szanuje prace i ani razu nie byl na l4 ma gorzej bo sie obrywa ze jak sie nie podoba to sie mozna zwolnic praca po 12 godzin miako byc podzielone po 1 sobocie na pracownika a pozniej jak mloda specialnie weznie l4 to musi isc za nia i ma 2 soboty pracujace i oczywiscie zero planow bo grafik zmieniaja z chwili na chwile

@Tosia

Ooo i tu ma Pani rację też nigdy nie brałam zwolnienia chodziłam do pracy zawsze nawet jak miałam szkolenie raz mi się tylko zdarzyło wziąść dwa dni zwolnienia na dziecko i odrazu nie została przedłużona umowa a osoba co ciągle coś wymyślala dostała umowę na dwa lata i gdzie tu sprawiedliwość . Również nie polecam pracy w tej firmie

Tak2Nie1
Samanta Nowy wpis
@Aneta

No to widzisz musisz wziąść l4 jak jestes chora a nie do pracy biegac.. a jak firma sie nie podoba to proponuje zmienic prace;)

Tak2Nie2
Przemek
Nazwa działu: Handlowy

Chciałem się zapytać i dowiedzieć od centrali pepco dlaczego są łamane prawa pracownika w Siemianowicach i jakim prawem kierownik sklepu planuje mojej żonie urlop , dlaczego moja żona pracuje po 14 godzin w dni kiedy sa odbywane zebrania , na pewno powinna ta sytuacja być przedstawiona w państwowej inspekcji pracy i jako mąż osoby traktowanej w ten sposób na pewno to zgłoszę

xc60
@Przemek

jesli chciales sie zapytac to napewno nie jest to miejsce do tego adekwatne ;) masz nr do centrali oraz sama zainteresowana moze zadzwonic do swojego przelozonego (Kierownika rejonu) lub kadr. To prawda planuje sie 13,3 h nie 14. Dodawana jest godzinna bezpłatna przerwa oraz pół godziny płacone jest w nadgodzinach - tak jest wszędzie w dniu zebran. Co do urlopu no to jest to rażące zaniedbanie - nie mozna za pracownika wypisyhwac urlopu - jest od tego wniosek urlopowy na Indywidualnym koncie - co innego jesli pracownik chce UŻ. Więc dopytaj zony czy napewno sie "dobrze" rozumiecie.

@Przemek

pracownik sam wypisuje wniosek o urlop w systemie SAP to taki program kadrowy do którego ma dostęp dany pracownik za pomocą swojego hasła, więc sam prosi o taki termin

Niki Nowy wpis
@pracownik

Sam prosi o taki termin?tyle, ze termin urlopu ma już wcześniej zaznaczony w grafiku który dostaje na cały miesiąc, więc gdzie tu mowa o dobrowolności?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Zosia

Pracuje tam 3 lata. Praca bardzo ciężka ostatnio coraz więcej pracy a budżety tak jak piszą inne dziewczyny są nie wyrabiane ponieważ cały czas je zwiększają. Jeżeli chodzi o umowę to firma jest jak najbardziej okej najlpiew na 3 miesiące później 2 lata i na czas nieokreślony. Kierowniczka zależy jaka się trafi u mnie niestety jest źle robi grafiki pod siebie nie chce dawać urlopu kiedy potrzebujemy tylko jak jej się podoba zero szacunku z jej strony obraża się o wszystko jak z dzieckiem dosłownie więc jest ciężko wytrzymać. Jeżeli chodzi o samą pracę dla mnie jest ok każdy się dzieli ile na sklepie pracujemy ile na kasie.kontrole są nawet 3 razy w miesiącu i oceniany jest sklep dosłownie za wszystko kierowniczka wszystko zwala na pracowników wiadomo. Praca naprawdę jest ciężka wszystko trzeba przerabiać, nowym osobom będzie ciężko ponieważ w tej firmie jest dużo zasad do nauczenia się, dlatego na początku też stoją na kasie a później w wolniejsze dni są uczone jak to wygląda. Wynagrodzenie jeżeli jest premia to da się wyzyzc ale bez to jakieś 1970zl a uwierzcie że trzeba się na te pieniądze napracować całe 12 godzinę na pełnych obrotach dzięki kierownicę nie ma nawej jak odpocząć i przerwa jest 30 min lecz po 15 już przychodzić pytać się czy skończyła jeść więc śmieszne jest to że człowiek z człowiekiem nie potrafić żyć tak jak się powinno. Jeszcze inwentaryzacje przygotowanie swojego sklepu to jest po prostu jedna z najgorszych rzeczy później liczenie towaru jesteście oceniane za to oczywiście i liczy się to do premii, jeździ się też na inwentaryzacje na inne sklepy i to wcale nie blisko oddalone od siebie a płacone macie jak za normalny dzień pracy oddają wam tylko za paliwo.

Tak17Nie1
Bronisław
@Zosia

Napisałaś dość szczegółową opinię. Od czego zależą premie w Pepco. Czy od miesięcznych obrotów, czy od zaangażowania w pracę? Dobre relacje z przełożona są bardzo ważne i działają motywująco. Myślisz, że można by je poprawić tak , żeby pracować w bardzie przyjaznym otoczeniu?

@Bronisław

Premie zależą od miesięcznych obrotów. Moim zdaniem relacji z przełożoną nie da się poprawić bo niby jak? Moim zdaniem jak ktoś ma stanowisko kierownicze to często mu sodówka uderza do głowy.

Tak14Nie
golka
@Zosia

mało wiesz ,jak przyjezdża KR to kierownik sklepu obrywa za wszystko i nie ważne ,że pracownicy tego nie zrobili. Kierownik tłumaczy się ze wszystkiego a jak coś zawalone -to znaczy że sobie nie radzi z załogą -tak to wygląda

gość
Nazwa działu: Sprzedaż

Praca w Pepco jest bardzo ciężka bez względu na zajmowane stanowisko, oczywiście mówimy o pracy w sklepach. Kierownicy tak jak pozostali pracownicy wykonują cały zakres prac włącznie z obsługą kas. Dostaw jest bardzo dużo i niestety codziennie jak w marketach spożywczych-----to jest wykańczające, ludzie są zmęczeni coraz częściej odnoszę wrażenie , że Ktoś zapomniał, iż w sklepach pracują LUDZIE. Zarobki są nieadekwatne do wykonywanej pracy, brak dodatków stażowych oraz funkcyjnych np. dla VM. Pozdrawiam

Tak12Nie
Bang
@gość

Dodatek stazowy jest... Dla kasjerow i starszych którzy pracują w firmie więcej niż dwa lata.

golka
@Bang

szkoda tylko że do kasjerów a kierownicy i zastepcy nic, będą się martwić niedługo jak ta grupa odejdzie

Nazwa działu: Sprzedaż

Umowę podpisałam 22.08.2019 do 31.10.2019 . Jako nowo otwierający się sklep na ul.Spacerowej 48 w Gdańsku największy w trójmieście całe zatowarowanie przeżyłam było ciężko ale daliśmy radę z dziewczynami gdyż dnia 31.10.2019 otrzymuję informację o redukcji etatów i że nie zostanie przedłużona mi umowa gdyż parę dni temu zatrudnili dwie nowe dziewczyny woleli nie przedłużyć umowy pracownikowi który jest już od samego początku w tym sklepie a zatrzymać pracowników nowych to nic innego jak bić wam brawa nic też dziwnego że nikt nie chce tam pracować. Z pozdrowieniami

Ewa
@Aneta

Witam . A moge wiedzieć czy premia należy się również nowym pracownikom oraz ile na rękę Pani zarabiała? I kiedy poinformowali o nieprzedłużeniu umowy ? Czy tak z dnia na dzień?

@Ewa

Witam tego nie wiem czy premia należy się nowemu pracownikowi . Nie oszukując kokosów się w tej firmie nie zarobi miesięcznie 1800-1900 tyle wychodzi na rękę na umowie jest 2550 brutto trzeba się narobić nie jest to praca lekka . Umowa kończyła mi się 31 października i tego samego dnia poinformowali mnie o tym niby redukcja etatów a dwie nowe Panie zatrudnili i one zostały a mnie niestety zwolnili po 3 miesiącach pracy a jeszcze ogłoszenie jest wystawione na olx z dnia 29 października że poszukują pracownika

Xc6p
@Aneta

Aneta ale te dwie są zatrudnione w ramach pomocy na sezon.. Także umowa do grudnia i także im się skończy... W całej sieci są redukcję etatów. U nas były w maju. Teraz w innym sklepie zredukowali.. Tną koszty bo niedzielę odpadły i nie robią budżetu a i pewno po nowym jak zamkną niedzielę całkowicie znowu obetna etat...

@Xc6p

Jedna jest tylko zatrudniona na sezon a druga normalnie . No dobrze ale powinni wcześniej poinformować pracownika że zostanie zwolniony ja teraz zostałam bez pracy . Tylko dziwne bo ogłoszenie że poszukują pracownika jest nadal

@Aneta

Firma Pepco Poland często korzysta z sezonowego zatrudniania pracowników? Nie wiedziałem, że w ogóle taka forma współpracy jest możliwa, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

@Czesław

Witam tak Pepco zatrudnia osoby na okres świąt niestety taka umowa trwa tylko na ten okres chyba że zdecydują się przedłużyć umowe

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Nazwa działu: Sprzedaż

A co w tym roku z świadczeniami na święta?

Staz w pepco 1rok 3 msc
Nazwa działu: Sprzedaż

Czesc, obecnie pracuje w Pepco. Zatrudnilam sie poniewaz chcialam sprobowac czegos innego niz dotychczas. Zaczelam od zastepcy, obowiazkow sporo ale zaczynalam od zera wiec wszystko bylo dla mnie nowe. Z czasem bylo coraz latwiej. Trafilam na nowo otwierany sklep.. zatowarowanie ciezkie fizycznie ale bardzo fajnie wspominam ten czas. Rok bez premii, czesto jest tak na nowych sklepach bo budzety jak z kosmosu szcegolnie w galeriach, ale teraz gdy sa juz rebudzety premie beda porzadne na poziomie 20% wynagrodzenia. To nie pierwsza moja praca, bywalo o wiele gorzej dlatego nie narzekam na ogrom pracy tylko organizuja ja tak by byla dla kazdego jednakowa wtedy zmeczenie jest rozlozone na ekipe i nikt nie jest przemeczony.. klientow mamy przecudownych natomiast kasjerki sa zawsze mile i pomocne nawet gdy nie mamy czasu czy ochoty pomoc to robimy to z usmiechem i klient wtedy nam to odwzajemnia... ile z siebie damy tyle do Nas wraca. Czasem za duzo ie wymaga od kierownikow bo i w biurze coraz wiecej do ogarniecia a i dostawe trzeba ogarnac i zwroty itp itd dlatego zgrana ekipa to podstawa. Polecam ta firme

Czwartek

Pepco to najgorsza firma. Samo logo mówi WIEVEJ ZA MNIEJ pracownicy robią więcej A mniej im się płaci. Palet coraz więcej towaru coraz więcej godzin pracy coraz więcej A kasy jeszcze mniej. Po co dawać premię jak można zrobić większy budżet aby nikt go nie wyrobił:). Nie polecam tam pracy. Robią z ludzi głupków. Nie dają umowy na stałe ludzie którzy pracują uczciwie. Zwalniają z dnia na dzień. Powiedzą Ci o zwolnieniu na koniec dnia żebyś robiła cały dzień:). Nie polecam tam pracy gbury. Pepco w etc Swarzędz nie polecam pracy kierowniczka nic tam nie robi :)nie pracuje w weekend bo po co :)

Tak44Nie4
XnickX
@Czwartek

Kierownik sklepu wcale nie musi pracować w weekendy. Jest bardziej potrzebny w tygodniu. Tak dla przypomnienia ????

Tak8Nie19
Aga
@Czwartek

Kierownik to Kierownik!!! I napewno podrzedny pracownik nie ma prawa komentowac pracy Kierownik i tego ile i kiedy pracuje!!! Czy to Pepco, Stokrotka czy Obi - każdy ma swojego przełożonego!!! I to przełożony ocenia swego pracownika - na każdym szczeblu!! Niech każdy pilnuje siebie...

Tak14Nie41
Ceko
@Aga

Tak dokładnie kierownik jest od zarządzania sklepem a jeżeli coś jest nie tak.zawsze informacje zwrotną udziela KR to jest dla kierownika osoba która może podważyć ewentualnie decyzje i pomóc lub zwrócić uwagę aby coś zmienić. Pracy jest dużo i bezsensem jest oczernianie wiecznie kierowników bo oni to zapierdzielają fizycznie jeszcze więcej niż nie jeden kasjer szanujcie to dziewczyny bo jak zamknie sie kiero w biurze gdzie jest też moc pracy to sie dopiero zajedziecie. Bo nikt nikogo tutaj nie głaska i głaskać nie będzie.

Tak8Nie12
Dawido
@Ceko

Ale mi z was chce się śmiać. Czy wy wszyscy jesteście po podstawówkach czy kierownikami? Tak bronicie tych kierowników, którzy tak naprawdę też nic nie mogą, jefyne co mogą to pójść odpocząć do biura i nasluchać się z góry marudzenia. Zluzujcie trochę, kiero i zastępca to nie bogowie. Pepco to ogólnie firma, która ma jak najwięcej zarobić, jak najmniej zapłacić ludziom i jeszcze ich pognębić. Na 12.5 h pracy 30 min przerwy. Nara

Tak40Nie1
@XnickX

????

TuzToc
@XnickX

Ale ktos zmiane prowadzic musi. To lepiej starszego kasjera poslac niech baka. Taka prawda

Tak4Nie2
Empatyczna
@TuzToc

Za to starszy tez ma płacone więc sory. W czym widzicie problem za darmo nie pracuje .... jak kierownik stoi na kasie myje za was podloge myje po was naczynia to tego kasjer nie widzi . Oczy szeroko otworzcie jak chcecie gadac to najpierw czy warto. !!!

Tak8Nie5
Baj baj obozie
@Empatyczna

Jak tak traktują ludzi i nie ma chętnych to niech kierownicy zasuwaja na kasie i niech szorują kible i podłogi. Stara rada jak świat: wiem że nie każdy może być inżynierem, ale jak bardzo chce to będzie, to niech trochę poszanuje ludzi, bo kiedyś też kierownicy za.... też zaczynali od kasy i mycia podłogi. Ludzie pokory!

Tak13Nie1
Ola
@Aga

I tu sie mylisz kierownik jest tak sama pracownikiem i musi wykonywac swoje obowiazki i to ze ma w umowie kierownik nie oznzcza ze bedzie traktowal kogos za losia do wykonywaniaza niego pracy.

Tak11Nie2
Stara
@TuzToc

Już nie wierze że tak baka jak to brzydko piszesz. Skoro wydelegował mu kierownik prowadzenie zmiany to widocznie coś na celu miał ważnego do zrobienia po to starszy kasjer jest osobą pełniącą dodatkową funkcję aby wspomóc kierownika jak sa dni że nie rozdwoi się. Chyba że w tym czasie kaweczki ploteczki telefoneczki to też bym się wkurzała. Ale jak robi faktycznie coś to czemu ma nie pomóc. Zawsze milej jak sa zgrani pomagają sobie bezinteresownie niż wojny toczą. Kiedyś awansuje starszy i zrozumie jak pomocna jest dana funkcja jak warto pomagać nie mylić robienie za kogas.

Mika
@Czwartek

Pepco istnieje praca na umowę na czas nieokreślony? Czy tylko na określony? A jeśli to drugie- to na jakie okresy czasu? Z góry dziękuję za odpowiedź

...
@Empatyczna

A co to znaczy że kierownik myje za kasjera podłogę? Z jakiej racji kierownicy nie mogą myć podłogi? Kasjer zatrudnia się na kasę a nie na sprzątanie. A jak kierownikowi korona spadnie z głowy jak ma podłogę umyć to może lepiej zmienić prace

Tak19Nie2
Oijka
@Dawido

Ja przy 11 h tylko 15 min ..

little_k
@Czwartek

to ile się dokładnie zarabia za ile godzin, bo wszyscy w komentarzach narzekają, że mało Pepco płaci, ale na razie nikt nie napisał ile

Tak2Nie1
@little_k

zależy jaki sklep i jaka lokalizacja, średnio kasjer (usunięte przez administratora) jak beduin za 2600-2700 brutto, oczywiście +premia za budżet którego sklep nie jest w stanie zrobić bo w jednej miejscowości nasrane 20 sklepów i weź tu się martw

Kasia
@Dawido

30 min przerwy? To jakiś żart? Moja przerwa wynosiła 15 minut, a nie, sorry, 10 minut, bo ostatnie 5 min przerwy zajmowała chora psychicznie pani kierownik, która wymieniała mi zadania do wykonania po przerwie. Plusy pracy w PEPCO: + można szybko schudnąć, ja schudłam 10 kg w 3 miesiące + wynagrodzenie z premią, czasem sięgało nawet 2300 zł na rękę + rabat pracowniczy + świadczenie gwiazdkowe Minusy: - praca w trybie 12h, zdarzało się, że stałam na kasie cały boży dzień - presja, jeśli nie wyrobisz odpowiedniej normy doładowań i sprzedaży produktu tygodnia, to wtedy jest wielki dym na zebraniu - krótka przerwa, nikt o zdrowych zmysłach nie wymyśliłby czegoś takiego - klienci traktują cię jak śmiecia, szczególnie wszystkie karyny etc NIE POLECAM tej pracy, wyniszczyła mnie psychicznie.

Tak19Nie1
Adel
@Kasia

Bardzo ciekawa opinia. Niestety podzielam ją. Jest dokładnie tak jak napisałaś Kasiu. Ja jak mam 12 h w pracy mam tylko 15 min przerwy więc nie wiem o co chodzi z tą 30 minutówką ale może ma ktoś dobrego kierownika. Hi hi. Plusy są dokładnie te co wymieniłeś ale co z tego jak robisz za dwóch, OBSESJA na punkcie sprzedaży doładowań produktów tygodnia jakieś rankingi i ten dym że tak słabo. Mnie podobnie psychicznie wykańcza ta robota. Bardzo jestem ciekawa jak jest w innych sieciówkach.

diabełek
@Empatyczna

Prawda jest taka że st. Kasjer ma tylko 100 zł wiecej niż z zwykły kasjer , a obowiązków prawie tyle co kierownik czy zastępca . Więc nie zbija kokosów.

@Aga

Ha ha ha kierownik w pepco to zwykły robol tylko udaje że o tym nie wie masa obowiązków marne pieniądze i tak się płaszczycie przed rejonowymi że aż żal nie macie swojego zdania bo portykami trzęsiecie tylko o co ? I co to znaczy podrzędny pracownik robisz to samo jeśli jesteś kierownikiem to brawo Ty za szacunek dla twojej załogi która ciężko pracuje żebyś mogła jako kierownik się poszczycić jaka jesteś super

Real°
@Ceko

Ale kierownik świętą krową nie jest i w każdym przypadku powinien być w porządku, a nie fochy, dąsania i wywyższanie. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a to że ktoś jest na stanowisku wyżej nie czyni z niego boga.

Michał
@...

Sama sobie odpowiedzialas, kasjer zatrudnia sie na kasę a nie na sprzątanie. Idac twoim tokiem rozumowania kierownik zatrudnia sie na kierownika a nie by myć podłogi. Korona z głowy kasjerowi tez nie spadnie gdy umyje podłogę. Zawsze można przecież zmienić pracę. To sa wszystko twoje słowa, obróciłem je tylko w stronę kasjera. Nie wylewaj swoich frustracji w necie tylko zmien coś. Życie jest jedno. Pozdrawiam.

...
@Michał

Mądrego to aż miło posłuchać ????????

barbara
@diabełek

zupełnie się z tym nie zgodzę starszy kasjer ma o 200 zł mniej od zastępcy !????? a ile robi zastępca ?co miesiąc dodatkowe zadania od rejonowych , za wszystko odpowiada tak jak kierownik , a kierownik ma dużo więcej a wszystko za niego robi zastępca ? nie narzekajcie trochę pracowałam w handlu i na pewno w Pepco pracuje lżej za porównywalne pieniądze, nie wierzcie w bzdury że w Biedronce lepiej płacą, porównajcie Biedronkę a Pepco? nie chce mi się czytać już tych opinii, żenujące ... wszędzie tak sama płaca? wejdźcie rano do Pepco, wejdźcie rano do Biedronki? nie pracowałyście w firmie gdzie codziennie p 40 palet wjeżdżało ojjj tu przyjeżdża po 5-6 palet i narzekacie?

Tak3Nie1
Moniś
@barbara

Masz rację pracuje w Biedronce i bardzo ciężka praca za pewnie taka sama kasę i myślę sama nad zmianą przejścia do Pepco ,chyba ludzie nie znają handlu jak pracuje dlatego marudzą nad sześcioma paletami ????Pozdrawiam

Furby
@Mika

oczywi@cie bo ją mam

Piotr
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w tej firmie przez 21 miesięcy przez agencję tymczasową w Rawie odszedłem bo umowy przedłużane były na 3 miesiące nie chcieli dać umowy przez firmę więc przed końcem umowy poszedłem na zwolnienie które trwało 6 miesięcy potem zasiłek 4 miesiące wyjazd do sanatorium zarejestrowałem się w urzędzie pracy dali mi ponownie skierowanie do centrum dystrybucji Pepco w Rawie Mazowieckiej śmiać mi się chciało jak pewna Pani Katarzyna zapytała się czy znam język Rosyjski bo potrzebują do pracy 20 osób które będą przyuczały ukraińców wyśmiałem ją i powiedziałem gdzie ja w końcu chcę pracować na Ukrainie czy w Polsce umówiła mnie następnego dnia z ukraińcem którego ściągnęła z magazynu żebym przeprowadził rozmowę po Rosyjsku myślała że na idiotę trafiła a ja ostro do niej proszę podpisać mi skierowanie że nie nadaję się z powodu nie znajomości języka ukraińskiego żenada żeby Polak w swoim kraju uczył ukraińców śmieszne to jest ten zakład jest straszny każdy narzeka to jest (usunięte przez administratora) koncentracyjny nie polecam pracy w tym o to zakładzie na pierwszym miejscu powinni pozwalniać te nie przestępne i nie miłe Paniusie z biura i zastąpić je nowymi dziadostwo same w tym biurze że nie ma się kto wziąść za ten zakład i wiele innych nie dość że nie traktują pracowników jak się należy to stawiają wygurowane swoje wymagania ostrzegam wszystkich tych którzy chcą podjąć tam pracę nie polecam tego zakładu.

Furby
@Piotr

Pytanko jak mogłeś pracować w pepco na magazynie 21miesięcy przez agencję skoro przepis jest ze max 18 m-cy

Nick ????
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Sprzedaż

Pytanie 1 - jaką dokładnie podstawę netto otrzymuje kasjer przy pełnym etacie (tj. 168h)? Pytanie 2 - jaka jest średnia roczna premii netto?

Marlena

Pani niby kierowniczka dziś mnie i moją rodzinę zaatokawala że robię bałagan na pułkach bo szukam dla corki ciuszki maletogo straszyła mnie ochrona mówiła że robię bałagan co to naezy do niej upokorzyła mnie przy ludziach co zawsze robiłam zakupy za niemałą sumę była wurgana przy ludziach i mnie straszyła pójdę z tym dalej jeżeli nie zareaguje cię ponieważ już wcześniej była wurgalna

Bela
@Marlena

Popatrzcie, szanowni klienci, jak wy zachowujecie względem nas, pracowników. To właśnie wy okazujecie zero szacunku dla naszej pracy. Na naszych oczach rozwalacie to, co przed sekunda się układało,wieczny (usunięte przez administratora) poniszczone pobrudzone rzeczy to standard. Wymagać kultury trzeba samemu ja prezentować. Brawo dla Pani kierownik, może po prostu puściły jej nerwy na to co wyrabiacie ze swoimi (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
pepcowyzysk
Nazwa działu: Sprzedaż

Pepco jako firma przeciętna, wynagrodzenie nieadekwatne do ilości pracy . Ciasne magazyny towar jest wszędzie nawet w wc nikt nie docenia pracownika. Najgorsza jest atmosfera ze strony kierownika rejonu, która dosłownie wrzeszczy na pracowników mówiąc ,że mamy nie narzekać bo będzie tylko gorzej ,a jak nam nie pasuje mamy się zwolnić . Czy takie zachowanie nie podchodzi pod mobing???

Niki
@pepcowyzysk

Zgadzam się z ta opinia. Pracy jest tyle, że nieraz nie ma czasucnkrmalnie zjeść, pod warunkiem, że mamy gdzie, bo towar trzymamy wszędzie. Codzienne dostawy nie dostosowane do potrzeb sklepu (tego co brakuje nie ma a co inne dla bez pamięci w nadmiarze ), przychodzi po kilka palet dziennie, które często rozpakowujemy na sklepie bo magazyn nie mieści. "Gora" ma nas w du@e, bhp to tylko fikcja. Marne premie nie rekompensuja wysiłku jaki trzeba włożyć w pracę w tym sklepie. Kierownik rejonu przyjeżdża i nie widzi problemu, bo albo nie może albo nie chce. Nie walczy i nie chroni swoich pracowników.

Pracownica sklepu
@pepcowyzysk

A później się dziwią, że " taka duża rotacja, dlaczego?!". Niestety firma nie szanuje pracowników sklepu. Nie rozumie, jak ciężka jest praca z klientem, rozbijanie palet i próby upchniecia gdziekolwiek(WC, magazyn, socjal, biuro-bo na sklep trzydziesty karton swieczek już nie wejdzie). Myślę, że gdyby przez tydzień taka rejonowa czy regionalna popracowala na sklepie w okrojonym składzie przed świętami, w tydzień gazetkowy (zmiany szczytów, mnóstwo ubrań) to może zaczęłaby doceniać nas kasjerow. Bo niestety, osoby które awansowały ponad pracownika sklepu, szybko zapominają jak wygląda praca na sklepie. A i my też uslyszalysmy od KR, że jak nam nie pasuje to możemy się zwolnić. Trzy dziewczyny odeszły. I nagle szok. Brak pracowników, urlopy trzeba rozdać, nikt nie wali drzwiami i oknami i nie składa cv. Sklep zaniedbany, magazyn, socjal zagracony, gazetka nie wyłożona, kosmetyka robiona po łebku. Ale to już problem kierownika sklepu, a nie KR... Zero pomocy od "góry", zero zrozumienia tylko krytyka i czepliwosc. Oczywiście budżet nie wyrobiony, więc premi brak za taką ogromną tyrke

@Niki

Ta opinia bardzo dokładnie obrazuje to co dzieje się w tej firmie. Palet mnóstwo w których towar na sklep już nie wchodzi potem upychasz to po socjalu kiblu biurze wszędzie gdzie się da bo miejsca nie ma. Czy tam na górze pracują sami (usunięte przez administratora) pytam się? Oni myślą że jak sezon świąteczny to klienci będą czyścić półki z towaru a wcale tak nie jest !!! BHP kuleje zapraszam do wszytskich magazynów w Polsce Inspekcje Pracy niech zobaczą co się dzieje bo (usunięte przez administratora) góra nie reaguje ma to gdzieś. (usunięte przez administratora) Człowiek jest przepracowany i albo masz to 1 nosie i charujesz albo się zwalniasz bo psychika siada.

Tak4Nie
kura domowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Faktycznie jest aż tak źle? Czytając powyższe opinie odechciewa się aplikować.

Tak1Nie3
Iwona
Nazwa działu: Finanse

Pracuję kilka lat w pepco i czesto się zastanawiam co tam jeszcze robię ,chyba trzyma mnie załoga z którą fajnie sie pracuję,praca w pepco to czysty wyzysk ,budżety które sa do wyrobienia to porażka,biorą je z kosmosu ,dodam jeszcze że starszy kasjer to nie jest w ogóle doceniony dostaje 80 zl więcej wyplaty od kasjera,a ma sporo obowiązków ,to samo vm która pracuje za frii ,jeździ na szkolenia itp.zwykly poczatkujacy kasjer ma 100 zl mniej ,gdzie tu sprawiedliwość

danka
Nazwa działu: Handlowy

Witam, macie jakieś bonusy, dodatkowe świadczenia, jakiś fundusz socjalny?

TakNie1
@danka

Jedyne co mamy to premie za wyrobiony budżet. Jak się wyrobi oczywiście a tak to nic.

@Nina

Trudno jest wyrobić narzucony przez pracodawcę budżet? Chciałbym zweryfikować, czy są szansę, aby każdego miesiąca móc otrzymać dodatkowe wynagrodzenie.

Porazka
Nazwa działu: Sprzedaż

Pewna Pani KR nie szanuje ludzi , nie docierają do niej argumenty pracownika . Wchodzi na rodzinne tematy i w tym ciśnie pracownikowi. Twierdzi że sklep jest przetowarowany a to że na magazynie i socjal oraz WC stoja kartony bo towar się wylewa jest ok .

Tak8Nie1

Po dniu pracy stwierdzam ze ta firma to porażka ..

Tak9Nie1
Ona11111
Nazwa działu: Sprzedaż

Cześć ludziska. Powiedzcie mi jak to jest gdy mam umowę na okres próbny ale jednak chce Zrezygnować z pracy ? Obowiązuje mnie wypowiedzenie ? Co jeśli się nie stawie do pracy ? Co mi za to grozi ?

TakNie5
Toya
@Ona11111

Kochana no napewno pochwała ????????albo wiezienie masz wybór ????

Kasjerka
@Ona11111

Chyba możesz normalnie złożyć wypowiedzenie.

@Ona11111

Możesz napisać co spowodowało ,że chcesz zrezygnować z pracy już w czasie okresu próbnego? Dzięki za odpowiedź.

XXX

Ile zarabia kasjer sprzedawca w pepco czy ktoś sie orientuje? Idę na rozmowę nie wiem czego sie spodziewać bo praca cięzka:)

@XXX

Na początek bodajże 2400 brutto. Po okresie próbnym 2600 brutto. Zależy też jak premia wyjdzie miesięcznie

Kasjerka
Nazwa działu: Sprzedaż

Mam pytanie jak jest u was z tym krzeslem przy kasie? Bo u nas stoi obok kasy a kasjerki dalej stoją bo kierownicy krzywo patrzą i jest obgadywanie czy im przypadkiem nie za wygodnie. A skoro jest to krzesło to chyba nie tak duży problem jak ktoś sobie usiądzie na godzinkę skoro stoi w jednym miejscu 12h. Zwłaszcza że kierownicy co chwilę idą sobie usiąść do biura popijając przy tym kawusie

Roxana
@Kasjerka

U nas dziewczyny korzystają i nie ma problemu. Jeśli ktoś chce robić na siedząco nikt pretensji nie ma.

Pracownikpepco
Nazwa działu: Sprzedaż

Dodając jestem nieco starsza i chce mieć stabilną pracuje odkładać emeryturę i takie tam. Ale bóg wie ile tam można wytrzymać, w wielkim mieście dużo ludzi, ciężko wyrobić z czymkolwiek jak trzeba cały czas starć przy kasie a wszyscy gonią za czasem.. 15minut przerwy to jest chyba niezgodne z prawem. Czas czas czas i jeszcze raz czas, a w sumie jego brak ciągły stres...........

@Pracownikpepco

Rozumiem, że praca jest stresująca, ale każda firma przykłada wagę do dobrej sprzedaży i zysku. Czy za dobre wyniki dostajesz premie lub inne dodatki finansowe? Chętnie się tego dowiem.

Była pracownica
@Pracownikpepco

Ja pracę w pepco przypłaciłam zdrowiem... Przerwa 15 min na 12 godzin pracy jest niedopuszczalna i jeszcze przy takim nawale pracy z towarem i klientem. Do tego przed każdą inwentaryzacją cała załoga przychodziła codziennie na 12 godzin żeby przygotować sklep i to przez 2 tygodnie! Dramat!

Gość
@Pracownikpepco

Mam pytanie moze ktoś napisać ile zarabia zastępca kierownika e pepco

TakNie

Czy są tu pracownicę PEPCO ?? Czy u was na sklepie występuje zastraszanie pracowników?? Typu nagana lub zwolnienie np za przymiezenie bluzki.

Pracownikpepco
@Pracownik

Za przymierze ie bluzki na pewno nie. Ale ostatnio pojawił się czas. Gdy nie wyrobisz z czymś na czas leci pismo, trzy pisma i nagrana! To jest chore paletę zrobić w godzinę, cały dzień w biegu, czasami się zastanawiam czy na te 12godzin nie jestem zbyt długo na przerwie która trwa 15min!!

Roxana
@Pracownik

U mnie to nie występuje. Może czasem jakiś komentarz ale nic po za tym. Ja jednak myślę że praca to nie czas na przymierzanie ubrań więc robię to po pracy lub w wolny dzień jak coś chce kupić.

@Pracownikpepco

Czas? No to pięknie to jest chore. Człowiek nie jest robotem, zresztą węże tu coś zrób jak musisz dochodzić na kasę robić obchody lub pomagać klientom którzy akurat czegoś potrzebują. U mnie na sklepie są osoby które dosłownie biegają i twierdzą że my nie pracujemy na 100% ale na 120% . Nic sobie z tego nie robię dlatego że nie jestem robotem, wołem, maszyną. Ale ciężko z takimi ludźmi jak coś ci dadzą a za pół godz pytają czy zrobione gdzie nie uwzględnią jak pisałam tego że lecisz na kasę idt.

Tak4Nie
Niki
Nazwa działu: Sprzedaż

Mam pytanie do pracowników ze sklepów relokowanych niedawno- czy zmienily się u Was zasady premiowania za realizację budżetu? Dzięki za odp

TakNie

Chcecie wiedzieć jak jest naprawdę w PEPCO? 1.W czasie pracy należy ci się przerwa jest to najczęściej 30 minut ale i tak nie możesz ich wykorzystać bo już "siedzisz za długo", "ty tu posiedzieć przyszłaś" itp. a kiedy jest remanent to na 12H przerwa 15 minut, nikt się nie odzywa bo nie chce wylecieć! 2.Wypowiedzenie bez podania przyczyny w trybie 2 tygodniowym, oczywiście nikt nie traktuje cię jak człowieka dają i mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kiedy się upomnisz o swoje prawa to wykwalifikowana kadra kierownicza nigdy nic nie wie 3.Traktują cię tam jak pod człowieka tylko robić i robić, zero szacunku kiedy potrzeba to po palcu by weszli nie powiem gdzie a jak człowiek coś chce od nich to wieczne pretensje i czekanie 4.Nie decydujesz w ogóle o urlopie, dają kiedy chcą a jak się nie podoba to wypad. 5.Kiedy wystąpił w sklepie mobbing to zero reakcji, po jednej dziewczynie tak druga jeździła, przy klientach od idiotek ją wyzywała a kierowniczka na to "no ja jeszcze premię ci dam że je tak ciśniesz, dobrze bo one mają robić" 6.Kiedy zatrudnili złodziejkę wszyscy wiedzieli dobrze że kradnie a i tak jej nie zwolnili 7.Każą proponować każdemu klientowi jakiś produkt i doładowanie a jak będzie dorszy dzień czy kijowy produkt i się nie sprzedaje to oczywiście wina kasjerki jak byśmy musiały po 10 same dziennie kupować... PORAŻKA

Tak25Nie3
@pracownik

Niestety do tej pory tak jest

Wanda
@Ja

Masz prawo podzielać zdanie @pracownik, ale prosilibyśmy Cię, żeby podał nam własne argumenty. Jesteś zatrudniony w Pepco Poland, a więc na pewno sporo wiesz o tym pracodawcy i mógłbyś w związku z tym podzielić się z nami tą wiedzą. Wiele kwestii zostało już tu poruszonych, ale interesowałaby nas jeszcze jedna. Czy w Pepco Poland Wasza pensja to jedynie sama podstawa, czy może obowiązuje Was jakaś prowizja od sprzedaży?

Ustawiona :)
@Ja

Trochę to się mija z prawdą moim zdaniem. Ja siedzę w tej pracy ponad 3 lata i jakoś mi nikt nie powiedział że za długo siedzę na przerwie itp. A siedzę dłużej niż powinnam i kto mi coś zrobi? Prawda jest taka że wy same głupie baby sobie to wmawiacie. Jak ktoś (usunięte przez administratora) za dwóch i nie korzysta z przerw to kierownik to szybko zauważy i to wykorzystuje. A jak ci odpowiada wykorzystywanie to nie narzekaj po cichu w internecie.

@Wanda

Pensja kasjerki to 1930 na rękę a premie jak wyrobisz. A prowizji od sprzedaży nie ma jeżeli chodzi ci o te żałosne doładowania czy produkt tyg

Tak6Nie1
@Ustawiona :)

Z tą przerwą to akuratnie racja. Ale myślę że zależy od kierownictwa. U mnie no przestrzega się kodeksu pracy i 15 minut spokojnie mogę sobie wykorzystać na śniadanie.

@Roxi

No 15 min to rzeczywiście spokojnie na 12h. Jeszcze zdążysz się wynudzic. Ogólnie to jest chyba niezgodne z prawem.

XxX
@Pracownik

To jest zgodne z kodeksem pracy.

TakNie1
Weronika
@Pracownik

Oczywiscie, że jest premia od sprzedaży - naturalnie jeśli planowany budżet sklepu zostanie osiągnięty. Premie sięgają nawet 40% licząc od podstawy wynagrodzenia. Dodatkowo czynnikiem widełek w jakich mieści się premia jest wynik inwentaryzacji. Nie rozumiem większości tych narzekań, musialyscie naprawdę źle trafić - ja pracuję w świetnym zespole, mamy premie co miesiąc, u kasjera suma podstawa + premia sięga czesto 3000 więc nie ma dramatu :) tak myślę :) I do inwentaryzacji też jakoś nie mamy takiego nakładu pracy jak tu opisujecie - oczywiście trzeba się trochę bardziej przyłożyć ale jeśli sklep się utrzymuje w ladzie cały czas i dba się o niego, to inwentaryzacja to tylko formalność :) sklep prawie 500m a załoga aktualnie 8 osób i da się. Co do proponowania - tak trzeba - to jest czynnik podbijania utargu. Nie chcesz dorabiać do premii? Chcesz wynik tk przez Twoje niechcenie słaby? Jednak pamiętaj że to przez Ciebie koleżanki które się starają nie zostana docenione. W restauracji widziałaś kiedyś aby kelner nie zaproponował 'czegos do tego?' taką teraz moda, wszędzie proponują, a Pepco nie jest wyjątkiem. Przestańcie rzeźbić cytaty 'jak mi źle, jak niedobrze' tylko weźcie się za pracę - bo ona sama się nie wykona a z czegoś musicie żyć. A jeśli poziom ambicji przerasta Pepco to je należy zrealizowac a nie siedziec i marudzic, demotywujac innych. Pozdrawiam.

Tak11Nie11
@Weronika

Oj widzę że to kadra kierownicza chyba napisała to prawda premie są od wyrobionego budżetu ale ... Budżety są nieosiągalne może raz dwa razy w roku się uda, inwentura to największy absurd z jakim się spotkałam w czasie swojej pracy odbywa się ona w dzień przy otwartym sklepie poprostu śmiech na sali a potem że się coś nie zgadza . Jeśli chodzi o obsługę klienta i oferowanie ty h wszystkich bzdur to nie zgodzę się z tym że to norma bo sieciówki znanych marek tego nie preferują bo wiedzą jak mają zarobić wypuszczając sensowne kolekcje ,a nie wciskają buble no ale to już sprawa centrali żeby się nad tym zastanowić .Trzeba polecać to polecam. Nierówne traktowanie pracowników pracujących na sklepach i w centrali .Brak pakietu socjalnego ,brak paczek dla dzieci na święta ( oczywiście nie mowa tutaj o pracownikach centrali ich dzieci są lepsze) brak premiera za inwenturę frekfęcję itp kierownictwo może być super ale ludzie i tak się będą się zwalniać dopuki centrala nie pomyśli żeby wprowadzić to co w innych firmach jest oczywiste zachęcam do przemyślenia no i stanowczo za mało personelu a potem trzeba charować za kogoś .

Sss
@Pracownik

A jaka jest pensja przez pierwsze trzy miesiące. Czy coś dopłacają do najniższej krajowej???

@Weronika

3000 to chyba w Warszawie...

Real°
@XxX

Może przerwa 15min na 8h, ale na 12 to chyba druga się należy nieprawdaż panie kodeks pracy doczytaj...

Jedna z wielu
Nazwa działu: Sprzedaż

Praca fizycznie dość ciężka, mało czasu na zjedzenie wartosciowego posiłku, praktycznie caly czas na nogach - nie polecam osobom z problemami kręgosłupa. Mimo wszystko Pepco odwdzięcza się pracownikom w postaci benefitów i nienajgorszych zarobków po okresie próbnym. Mnie osobiście praca się podoba.

@Jedna z wielu

Nie ulega wątpliwości, że praca w handlu do najłatwiejszych nie należy. Dlatego Ci, którzy się na nią decydują, powinni być odporni i fizycznie, i psychicznie. Ale nadmieniłaś, że Pepco oferuje Wam bogaty pakiet benefitów. Możesz powiedzieć, co dokładnie wchodzi w jego skład?

Nazwa działu: Sprzedaż

Jestem była pracownica pepco Brzeg i powiem że tam też są dwie kierowniczki w sklepie nr 1 i 2 za które trzeba robić cała pracę. Kierowniczki koleżanki są kryte i za nie też trzeba pracę wykonać ponadto są kryte przez kierownika rejonu co jest skandalem. Jak zgłaszałem problem kierownikowi wyżej to ona próbowała mi wcisnąć że że mną jet coś nie tak jednoznacznie dając do zrozumienia że jak nie będę cicho to mnie zwolni. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM PEPCO!!!

Tak7Nie1
Była pracownica

Jeśli chodzi o Grodków to wyzysk. Praca 12-14godzin. Kierowniczka nie radzi sobie, układa grafik pod siebie, przerwa 15 minutowa na raty, nie można spokojnie zjeść bo masz iść na kase, przepisy prawa pracy to jej interpretacja. Druga przerwa że tak powiem haha. Poza tym wyzysk za psie pieniądze. Odradzam szczerze, no chyba że jest się jej koleżanką z biedronki???? To da się mieć i przerwy i urlop kiedy się zechce, a nawet wolne jak pasuje.

@Była pracownica

Co prawda bieżący wątek dotyczy Pepco, które zlokalizowane jest akurat w Poznaniu. Ale oczywiście dobrze, że postanowiłaś wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy. Nadmieniłaś, iż pracowałaś po ok. 12-14 godzin, co jest już dużo ponad normę. I dlatego teraz rodzi się pytanie: czy miałaś za te przepracowane godziny wypłacane dodatkowe wynagrodzenie?

@Była pracownica

Dokładnie. Kierownictwo chce żebyś miała 4 ręce a sobie grafiki ustalają o 08:45-12:15!!! A ty rób 12 godzin jak ten wół do 17 lub 18 jak masz szczęście dwa razy w ciągu miesiąca. Dużo by pisać. Odradzam pracę. Zero szkoleń od załogi a potem pretensje że nie umiesz tego czy tamtego po pół roku pracy. Chore.

Ela
@Była pracownica

Zgadzam się z tym w 100% Chciałam dodać że kierowniczka stosuje mobing na pracownikach ale nie wszystkich .Koleżanek z Biedronki i dupolizajców nie rusza .Jak by się któraś z Was wybierała do pracy w Pepco w Grodkowie to nastawcie się że będziecie musiały pracować na koleżanki kierowniczki no i polecam wizyty u psychiatry .

@Ela

Dlaczego nikt z góry nie zauważa tego co się dzieje, żałosne....

@Ja

Faktycznie - doniesienia @Ela są bardzo niepokojące, ponieważ w żadnej pracy mobbing nie powinien mieć miejsca. Dlatego chyba najlepiej byłoby właśnie zwrócić się z tym problem do instytucji, które są wyżej postawione - wtedy miałoby to sens. A Ty też pracujesz może w Pepco?

Wolna ????
Nazwa działu: Handlowy

Witam Praca w pepco ???? nie polecam ! W Bielsku na premię nie ma co liczyć, awans......dostają lizusy, pupile. Wystarczy jak powiesz NIE to już po Tobie,a każdy ma prawo do własnego zdania,choroby. Nie doceniają ludzi brak atmosfery,organizacji,komunikacji,motywacji. Szczególnie nie polecam Kolistej bo tam dopóki nie zmienią kierownictwa to nic się nie zmieni.

@Wolna ????

Wolna, bardzo dobrze, że udzielasz się na forum GoWork jednak ten wątek dotyczy pracy w Pepco na terenie Poznania. To co dzieje się w danym sklepie często zależy od kierownictwa firmy, które to może być zupełnie inne ( zupełnie inaczej podchodzić do swoich obowiązków ) w różnych miastach. Zachęcam Ciebie do odszukania, bądź założenia oddzielnego wątku o Pepco z miastem, o którym piszesz. Tu z kolei zachęcam wszystkich z Poznania, którzy mają jakiekolwiek doświadczenia z tą firmą, do dzielenia się informacjami.

Zostaw opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pepco Poland Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 361 ocen.