Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Monika

Witam byłam wczoraj w Tłuszczu obsługa tragiczna panie nadąsane !!Jeszcze burczenie pod nosem że ludzie przychodzą sobie na wycieczki do Pepco !!!Jestem rozczarowana robiłam w tym sklepie często zakupy teraz po tej wizycie nie mam zamiaru więcej tam zawitać.Przez taki personel tracicie klientów!

Iskra
@Monika

@Starz Niestety nasza firma nie przyjmuje na starz nieletnich.

Gdybym dostała propozycje rozpoczęcia drugi raz pracy w firmie Pepco za żadne skarby bym jej nie przyjęła. Firma niestety nie liczy się z dobrym pracownika. Patrzy tylko i wyłącznie na to aby Firma miała z tego zysk a pracownik to osoba która im to umożliwia.

Tola
@Pracownik

Powiesz na jakim stanowisku pracujesz?

Masakra

Wiecie coś więcej na temat zwolnień które mają nastąpić już w najbliższym czasie? Powiedział Wam ktoś coś więcej na ten temat?

Michał
@Masakra

U nas była dziś z samego rana rozmowa z kierownikiem, ale tylko wspomniał że u Nas nic nie będzie i nie mamy się czego obawiać.

Barbara

Będąc niegdyś pracownikiem tej firmy, postanowiłam sprawdzić co słychać i zajrzałam na ten portal. Niektóre Panie chyba nie zdają sobie sprawy, ze kierownik rejonowy to nie jest osoba, która wymyśla sobie z czterech liter panujące teraz zasady. W każdej pracy są lepsze i gorsze czasy, nigdzie nie jest kolorowo. Panie poniżej, które krytykują Trójmiasto - pracowałam tam wiele lat i wiadomo, do pracy trzeba się dostosować. Jeżeli wam nie odpowiada ta praca ( po komentarzach wnioskuję, że nadajecie się tylko do prania brudnych gaci swoich mężów), to zrezygnujcie albo weźcie się za naukę żeby wymądrzać się na wyższych stanowiskach. Zatrudnianie rodziny? Nawet jeśli to co z tego? W tych czasach kompetencja i rozum na stanowisko kierownicze jest rzadkim zjawiskiem, a jeśli dana osoba według KR jest na to odpowiednia, to dlaczego nie moze zostać kierownikiem? Kobiety, trochę zrozumienia. Nieraz byłam świadkiem, kiedy KR nadstawiał karku dla swoich sklepów. Zawiść i zazdrość jest w tych komentarzach, nic więcej. Pozdrawiam wszystkie rejonowe, oby wam było tylko lepiej i życzę mniej pyskatych pracowników. Współczuje wam z całego serca!

Michał
@Niko

Dobre pytanie. Zawsze muszą podać powód zwolnienia.

Anka

A ja nie pozdrawiam kierowniczek i ich pupilków liderek które siedzą w biurze po 6-7 h a potem gonią kasjerki do roboty bo wiecznie jest nie wyrobka !!! Co wy robicie w tych biurach?! Na szczęście zaraz się za was zabiorą !!

Ryba
@Anka

W Bydgoszczy to samo jest kierowniczka siedzi całe dnie a kasjer na kasie się męczy. Rejonowa nic z tym nie robi ale PIP się weźmie za to. Wazne że pupile wychodzą 10x na fajkę z nią

To Nowy wpis
@Ryba

U mnie podobnie gangi przyjaźni pupilki siedzą a później wszystko szybko , spacery parami

Pimpirimpi Nowy wpis
@Ryba

Ciekawi mnie, co te kierowniczki tyle robią w biurze?. U nas kierowniczka czy liderka to czasem robią prace biurowe na sali sprzedaży albo w magazynie podczas przyjmowania dostawy. Jak siedzą pół godziny w biurze, poza teamsem z KR czy innymi szkoleniami to jest wyczyn. Współczuję wam waszych kierowniczek. Nasza kierowniczka i jej liderka normalnie pół zmiany stoją na kasie, rano przyjmują i ogarniają dostawę.

Nika Nowy wpis
@Anka

A ja nie pozdrawiam ludzi którzy nie mieli ambicji zeby być kimś więcej niż są i potrafią tylko narzekać. Z doświadczenia wiem jacy ludzie potrafią być z zwykłej zawiści. Jak się nie podoba to pracę zawsze można zmienić... bycie kierownikiem to naprawdę nic fajnego patrząc na to jacy są ludzie. Pozdrawiam wszystkich kierowników.

Milek Nowy wpis
Inne

Pepco na Kubusiu nie było naklejki

Kto

Doszly nas słuchy o tym ile pan dostal odprawy za 9 miesięcy pracy. Dziwi was teraz dlaczego nagle zaprzestali działań z new lookami?nowych sklepow w tym roku otwiera sie nie wiele w porównaniu do poprzednich lat?i najlepsze na koniec, zwalniać ile się da,bo gdzie oszczędzać najlepiej jak nie na najniższym szczeblu tego łańcucha. Jedyna opcja na jakieś zmiany to ta niby anonimowa ankieta,gdzie pracownicy mogli wyrazic swoją prawdziwą opinię tylko w dwóch punktach. Żenada. Ścieli etaty do maksimum,pracujemy w garstce ludzi,nie ma nawet kiedy pójść na l4 bo nigdy nie ma odpowiedniej pory, żeby chorowac. Premii nie widać już prawie od roku i nie zapowiada sie,zeby mialo sie coś zmienić. Duzo można by pisać,jedyne co mnie dziwi,to gdzie te nasze niby związki zawodowe. Od kilku lat cisza,jak mamy sie zebrać i cos zrobic,gdy grupa,ktora nas reprezentuje siedzi cicho?

Zakopany
@Kto

Grupa Nas nie reprezentuje. Grupa reprezentuje osoby które płacą składki. Mają wygodne pośladki porobiły sobie stanowiska inspektorow i co? Chyba kontrolują sklepy w obrębie swoich rejonów bo nie słychać i nie widać ich dalej. Bhp jak nie było tak. Nie jest przestrzegane. Procedury odnośnie magazynu wchodzenia na drabinę. Tylko kto ma mi pomóc na tym magazynie jak jedna osoba pracuje na sklepie druga pracuje na kasie? Kto. Ma. Mi. Pomoc zdjąć karton przekroczony kg bo załadują w karton zbiorczy przemysł i odzież. z Palety jak robisz te palety samemu. Objazdy bhp robione na odczepnego w okresie kiedy nie ma palet niech przyjadą w święta gdzie przez magazyn przejść nie idzie. I wtedy prawią morały o za stawianiu przejść ewakuacyjnych. Bo wtedy można bo ma. Być stock na święta!!

Daria
@Kto

Skoro pisanie konkretnych, podpisanych skarg do HR jest zamiatane pod dywan to kto się przejmie anonimową ankietą? Tu nikt się nie przejmuje pracownikiem sklepu. Ani eksploatowaniem go do granic wytrzymałości, ani wszechobecnym (usunięte przez administratora)

Nicky

W artykule napisane że pracownik na sklepie zarabia 4600, pytam się gdzie? A jak chcą zaoszczędzić to niech tych wszystkich dyrektorów pozwalniaja bo błądzą jak dzieci we mgle.

Gaba
@Nicky

Może i gdzieś w szczególnych lokalizacjach mają kasjerki te 4600 zł ale BRUTTO! Netto to płaca minimalna krajowa , a w sklepach po 4-5 etatów .

Kokolina
@Daria

Niestety na stanowiska kierownicze są zatrudniane totalnie niekompetentne osoby. Praca jak praca, ale traktowanie przez kierowniczke gorsze niż z (usunięte przez administratora) Moja kiero jak to ujęła oczekuje, żeby pot nam po (usunięte przez administratora) ściekał. Kiedy klient zapyta o produkt pokazywany jest on jest palcem ( idź sobie sam znajdź i zejdź mi z oczu) krzyczenie na dzieci, nieprofesjonalne komentarze przy klientach (typu: jest (usunięte przez administratora) na sklepie), o obsłudze kogokolwiek można zapomnieć bo kartony ważniejsze niż klient. Gdzie to zgłosić? Mi było wstyd słuchać tego a co dopiero myśli człowiek który przyszedł zrobić kulturalnie zakupy.

Aneta W.
@Kokolina

Współczuję... Może rozmowa z rejonową? U nas z kolei kiero wiecznie dopisuje sobie godziny na Sapie , miotły nie weźmie do ręki, jak ktoś jest z nią na zamknięciu musi zamiatać cały sklep sam! Nie potrafi nawet kasy obsługiwać! A pracuje kilka lat jako kierownik! O ile jeszcze tego nie sprzątania jestem w stanie zaakceptować to dopisywania sobie godzin nie ... Ja zawsze jestem na każde zawołanie, ale skończyło się, niech zapomni ...

@Aneta W.

U nas to samo... Albo rejonowe niech to sprawdzają albo Lider. Bo to już jest gruba przesada. Nie mam odwagi zwrócić uwagi, bo nie mam ochoty pracować później w beznadziejnej atmosferze... A wiem, że taka będzie.No chyba, że kierownik ma pozwolenie na takie coś, wychodzić do domu kiedy chce i nie odrabiać tych godzin. Jak to jest? Kierownicy ?

KIEROWNIK
@Słoneczko

Kierownik kierownikowi nie równy, więc pisząc coś o kierownikach mówicie tylko o swoim a nie ogólnie KIEROWNICY W PEPCO. Jestem sklepem z 4 etatami, na zmianie jestem tylko z koleżanką co stoi na kasie- lider ma takie same zmiany. Robimy dostawy, sprzątamy, wykładamy towar itp codzienne życie sklepu, w połowie dnia zmieniamy się z kasjerka i same obsługujemy klientów na kasie. Więc nie mówicie ogólnie o kierownikach bo to nie sprawiedliwe, doskonale wiem że wśród kierowników są gwiazdy co nic nie robią, ale wśród kasjerow również trafią się perełki. Miłego dnia dziewczyny.

@KIEROWNIK

Potwierdzam Twoje słowa. Dokładnie tak samo wygląda u nas praca. Robimy to samo co reszta dziewczyn. Nie wywyższamy się bo mamy stanowisko. Jak trzeba chwycić za miotłę to to się robi i tyle. A jak ktoś wam mówi że jakiś kierownik pół dnia w biurze spędza bo ma tam dużo pracy to chyba siedzi i fb przegląda bo sama jestem kierownikiem i wystarczy chwilka dziennie na przeczytanie maili i ewentualnie jakieś tabelki. Raz w mies grafik i sap i to tyle co jest konieczne żeby zrobić w biurze.

Abc
@…

Brawo dla ciebie, znam takie kierowniczki, które po 12 h zmianie kasjera na kasie ( zmiana kasjer i kierownik tylko) potrafią kazać mu myć całą podłogę i zamiast pomóc, czeka aż ja umyje bo przecież gdzie kierownik zlapie się za mopa.

@KIEROWNIK

Brawo! Ja niestety nie mam takiego szczęścia u siebie w pracy, bo mój kierownik jak nie siedzi w biurze to chodzi po sklepie i mówi co trzeba zrobić. Miotły nie weźmie, na kasie nie stanie, za kasjerkę jak ma L4 nie przyjdzie do pracy , wiecznie wychodzi wcześniej. Dlatego zapytałam , czy jest na to przyzwolenie , żeby wychodzić kiedy się chce i nie odrabiać tego. Nam każde głupie 5 minut spóźnienia każe odrabiać.

@KIEROWNIK

I dlatego chciałam się dowiedzieć czy to można gdzieś zgłosić, czy dopisywanie sobie godzin w Sapie ( i nie mówię tutaj o 1h , 2, 3, to wychodzą całe dnie!) jest dopuszczalne??

KIEROWNIK
@Słoneczko

Nie jest dopuszczalne wręcz jest karalne. Jak wyjdzie Wasz kiero wcześniej i nie zmieni tego w sap, to zadz odrazu do rejonowej. KR ma mozliwosc sprawdzenia w jakich godzinach kierowniczka powinna prwcowac. Nie można przymykać oka na takie (usunięte przez administratora) jesteśmy takimi samymi pracownikami jak reszta załogi i mamy takie same normy do wypracowania. Nie dajcie się dziewczyny wykorzystywać .

Nieznana

Dziewczyny ,czy wiadomo coś już o podwyżkach lipcowych ?czy dostaniemy zgodnie z najniższą czy firma coś dorzuci od siebie ?

,,,,,
@Nieznana

A mają jakieś być?

Anonim
@Nieznana

Tak, będą tylko dla kasjerow, wyrównujące najniższą krajową

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Pytania

Hydro NRG Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zbyszek

Centrum dystrybucji Rawa Mazowiecka ogólna (usunięte przez administratora) radzę trzymać się z daleka od tego miejsca

Arka

Nie, musi pracownik wystawić

Kasia

Nowy system nie przepusci FV na taką kwotę. Trzeba ręcznie wypisać ten załącznik gdzie się wpisuje dane odbiorcy. Do 450 zł nowy system tylko paragon z nipem

Ulala
@Kasia

Paragon z nipem normalnie i do tego dopisać dane klienta przez przypisywanie klienta. Wtedy masz NIP na paragonie i wpisane dane odbiorcy.

Kinia
@Ulala

A to na kasie mam dopisać dane klienta do paragonu z nipem? To wszystkie dane będą na tym paragonie, czy coś w biurze trzeba wydrukować?

Abc
@Kinia

Na nowym systemie robisz to jako faktura a nie paragon z nipem

Simpson111
Inne

Temat dotyczy ilości pracowników na sklepach. Jakiś czas temu firma zafundowała cięcia kadrowe na sklepach co w chwili obecnej skutkuje brakiem personelu, a to natomiast powoduje wiekszy nakład pracy mniejszej ekipy na sklepach. Firma oczekuje że mniej liczebna ekipa na sklepie będzie tak samo pracować jak przed redukcja etatów płacąc tyle samo. Dostawy, przeceny, zatowarowanie, a na sklepie często po 2 osoby na zmianie, a jak weźmiemy sklepy wysokobudżetowe gdzie sprzedaż jest wysoka to naprawdę nie wiadomo za co się zabrać. Łatwo się na to patrzy siedząc w centrali za biurkiem.

Ula

Zamawiamy teraz nowe koszulki, polówki. Czy rozmiarowka jest zawyzona? Zanizona? Taka sama jak np nasze stare koszule?

@Ula

Zależy z której partii wam przypadną. Pierwsza partia połówek była zgodna z rozmiarami koszul. Kolejne już zdecydowanie zaniżona. Ostatnia znowu była większa. Lepiej sobie zamówić o rozmiar większą.

Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Wiadomo coś na temat etatów? Będą zwiększać?

...
Kandydat

Kiedy wypłaty? W jaki dzień są najczęściej, są jakieś opóźnienia?

Kinia
@...

Żadnych opóźnień nie ma. Zawsze jest do każdego 10 tego dnia miesiąca.

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Mam pytanko jeśli moja delegacja trwała od 6.30 tak wyjechałam z domu,do 17.30 powrot,t o ile należy mi się diety?

Eloszka
Inne

Jak Wam podoba się powrót pracujących niedziel? Podobno ma być więcej płatne

Nina

Nic nie będzie płatne , projekt przewiduje dzień wolny jak teraz za soboty . Kiedyś jak były wszystkie handlowe było tak samo .

Hkf
@Nina

Kiedyś tak Nie było mogłaś mieć wszystkie weekendy pracujące i jeden wolny. Co nie zmienia faktu te za niedziela była jedyna pewna rzeczą w miesiącu która miałaś wolne ???? bez sens totalny rozumiem galerie bo tam. Ludzie chodzą ale sklepy wolnostojące kompletnie ludzie się odzwyczaili od zakupów w niedzielę...

Galerianka

Po ponad 10 latach pracy powiedziałam dość....myślałam że nic się nie liczy oprócz pracy w Pepco dziewczyny poza tą praca jest coś więcej....więcej swobody, życia prywatnego...jest więcej opcji niż to czego doświadczyłam przez tyle lat, czuję taka ulgę odchodząc z tego miejsca....obecna praca daje mi tyle satysfakcji, życia prywatnego - w końcu istnieje ! Do odważnych świat należy ! Nie dajcie się i uwierzcie w siebie i swoje możliwości :)

Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Dziewczyny czy wszystkie rejonowe na Kraków i okolice są takie czepialskie nie potrafią dobrego słowa powiedzieć?

Renia

Czy u was też oprócz 2 przerw 15min chodzą osoby dodatkowo na papierosa ?

Maria
@Renia

Tak. Dlaczego? Ponieważ praca, to nie więzienie oraz w umowie nie ma słowa o zakazie palenia. Niepalące również mogą wyskoczyć zaczerpnąć powietrza, wykonać telefon, skoczyć do rossmanna po tampony, bo dostały okres, porozmawiać z najbliższymi, którzy przyszli na chwilę. Przykładów można by mnożyć. Można też być katem dla siebie wzajemnie, ale na co to komu?

Pracownik sklepu
@Renia

Niestety tak, a Ty jak chcesz pójść do toalety to krzywo się patrzą. Kiedyś liczyłam ile razy w ciągu dnia Lider był na papierosie to mniej więcej 10 razy średnio po 2-3 min., ale żeby zastąpić na kasie przez 10 min, żeby kasjer coś zjadł szybko to problem. Niestety jest to nie sprawiedliwe w stosunku do osób nie palących.

Ola

A jaki problem żeby porozmawiać z kr, tymbardziej że na socjalu masz wywieszony do niej nr telefonu.

Ola
@Pracownik sklepu

A poruszyłaś ten temat u siebie w sklepie, może warto porozmawiać o tym że swoją kierowniczką?

Dorota255
Inne

Uważam to samo, czasami jest tak ze na przerwie jesz w biegu, żeby robić jak najwięcej, czasami nie ma się czasu na pójście do lazienki bo Pani Magdalena wymyślą sobie milion rzeczy, to nie może tak być, tamto nie może tak być. Wogole uważam że polityka firmy to dno. Robią wszystko żeby ludzie sami zaczęli się zwalniać, bo chcą żeby człowiek sie chyba rozdwoił i robił wszystko na raz. Tabelki, w kółko przekładanie rzeczy bo są wymyślą nagle że coś innego ma być. Tragedia.

Kara

Wszyscy dostali podwyżki, czy tylko w naszym sklepie taka fala pozytywna?

@Kara

Witam. Jakie podwyżki?? Jednorazowy zastrzyk czy jaki aneks??

Pracownik1.
@Kara

No my nic nie wiemy na temat jakiś podwyżek.... Może coś więcej powiesz?

Lider

A co pani z biura w Poznaniu ???? bo na sklepach to raczej nikt nie dostał i nie datanie.

Kierownik
@Lider

Nie u mnie nie chodzą,dlaczego osoby które palą mają mieć więcej przerw o tych co nie palą?

Nieznana
@Kara

Jakie podwyżki? wynagrodzenia?czy chodzi o aneks do umowy i podwyżka związana z podniesieniem najniższej krajowej od lipca ?

Rara
@Lider

Biuro nie dostało żadnych premii, ani nie dostanie, bo Barry już robi grunt, że tak nam słabo idzie, że sprzedaż słaba. Podwyżek też nie było.

Zoska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Tyle jest pisane, że jaka płaca, taka praca, ale jakoś nie widzę żeby to się działo. Jak musimy, bądź możemy, zmobilizować się, żeby pokazać firmie, że nami nie mogą pomiatać? Może pomyślmy, jakieś konkretne pomysły mamy?

Nigdy_wiecej

Pracowalam kilka lat, właśnie się zwolniłam. Nigdy więcej nie wrócę do tego (usunięte przez administratora) Pepco nie ma nic, absolutnie nic żeby zatrzymać u siebie pracownika. Zniżkę i wypłatę na czas dostaniecie w każdym innym sklepie. A w pepco w gratisie nerwica i stany lękowe. Ktoś powinien zrobić jakieś kontrole, bo to co sie dzieje na sklepach przechodzi w szelkie pojęcie

Lider

Hej. A co wy na to że Marcin wstrzymuje optymalizację do końca roku.

@Lider

Jest jeszcze z czego zabierać etaty? Może wszyscy będą pracować na ta bandę(usunięte przez administratora) w centrali na 0,75 etatu lub 0,5 a co gorsze na umowę zlecenie. Ktoś w końcu musi polozyc temu kres. Rejonowych, regionalnych i SC juz dawno powinni okroić o polowe, a przede wszystkim dyrektorów.

Pracownik.
@Lider

A ciekawe czy dodadzą etatów tym którym odebrali, z 0,75 czy 0,5.... Przydało by się bo za sekunde urlopy...

Ktoś
@Pracownik.

My już zostalysmy w 4 osoby,jestesmy zalamane i normalnie nie chce nam sie juz pracowac

Koerownik

To prawda że pan Marcin wstrzymał wszystkie redukcję etatów i będą zatrudniać?

Elka
@Lider

Tak wstrzymuje redukcję że ostatnio moja kierownik powiedziała że nasz sklep nie wyrabia budżetów i mamy mieć z tyłu głowy że mogą któraś zwolnić

Kbgi
@Elka

Ale to. Jest akurat inna postać rzeczy. To jest normalne i tak zawsze było. A nie ze w sklepach wysokobudzet. Poobcinali etaty a robimy budżety.

@Elka
@Kbgi

A jaki metraż sklepu macie i jaka średnia wysokość codziennego utargu oraz ile etatów

Kbgi
@@Elka

Jesteśmy w topie regionu W topie rejonu i Mamy 5.5 etatu. 400m. W ciągu ostatniego roku ścieli nam z 8 etatów do 5.5

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1228, z czego 116 to opinie pozytywne, 363 to opinie negatywne, a 749 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 689 ocen.