pepco

Poznań

Opinie o pepco

Sklep w Koziegłowach koło Poznania to jakaś porażka. Kierowniczka nic tam nie robi a wymaga od wszystkich . Traktuje kasjerski jak małe dzieci. Nie idźcie tam do pracy!!!! Ostrzegam wszystkich

stop

Nie obwiniajcie za to szefostwa Pepco. To co sie wyprawia w punktach jest wyłącznie winą pracowników (zwłaszcza kierowników, którym się wydaje, że sa tam nietykalni niczym sam Bóg). Winą szeregowych pracowników jest to, że milczą i dają przyzwolenie na takie a nie inne traktowanie. Interwencja u menadżera a nawet wyżej (jeśli menadżer jest g**no wart i ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co się wyprawia w sklepie), ekspresowo podcięłaby te ,,pseudoskrzydełka" nierobom jakimi są właśnie kierownicy. Oczywiście nie mam tutaj na myśli wszystkich kierowników bo byłaby to ocena bardzo niesprawiedliwa. Nie jestem pracownikiem Pepco ale z własnego doświadczenia wiem, że można to łatwo ukrócić. W mojej poprzedniej pracy miałam kierowniczkę, która nadużywała swojego stanowiska (wychodziła w godzinach pracy, szukała jeleni do wykonywania jej obowiązków, obrażała, wymuszała posłuszeństwo, straszyła, tworzyła grafik z korzyścia dla niej itp.). Wraz z koleżankami zdobyłyśmy się na odwagę i jedna z nas zadzwoniła do samego dyrektora przedstawiając czarno na białym co sie wyprawia w naszym punkcie. Dyrektor poprosił o opisanie całej sytuacji w mailu do niego, po czym jakiś czas później bez zapowiedzi zawitał do naszego sklepu. Na jej nieszczęście w rozmowie z nią złapał ją na niejednym kłamstwie, na co my miałyśmy dowody (sms-y, maile i jedno nagranie rozmowy tel. w którym obrażała jedna z nas). Efekt? Wyleciała z takim hukiem i rykiem, że w momencie zrobiła sie tyci tyci. A że nasze miasto do wielkich aglomeracji nie należy :D nie miała szansy na znalezienie pracy na podobnym poziomie (miała w papierach opisany powód jej zwolnienia). Mijałam ją kiedyś w galerii jak myła podłogi na pasażu. Ot, tyle wyszło z jej ,,kierownikowania". Łatwo przyszło, łatwo poszło. Także zamiast narzekać dziewczyny wypadałoby wziąć sprawy w swoje ręce. Reagując na to we właściwy sposób dużo zyskacie.

sfrustrowana

Pracowałam w pepco w warszawie 2 miesiące i nie polecam tego nikomu. Od napisania skargi na kierowników dzieliła mnie cienka granica wytrzymałości. Od początku jako sezonowa byłam traktowana jak najgorszy śmieć, praca którą 3 osoby mogłyby wykonać w pół godziny była zwalana na jedną osobę która siedziała z tym cały dzień. Dziewczyny zmuszane do coraz większego wysiłku za coraz gorsze pieniądze. OSTRZEGAM ilość godzin na umowie a w rzeczywistości to dwie różne kwestie. Za samo wypuszczanie mnie do domu później za jeden miesiąc wychodziło mi po 15h nadgodzin! Kiedy pierwszy raz przyszłam zapytać o pracę proponowano mi 130h z wynagrodzeniem 2500 brutto. Gdy przyszłam podpisać papiery okazało się, że godzę się na 164h za 2300 brutto. Wszystkim kierowniczki obiecują cuda wianki i wielkie premie do TYSIĄCA złotych. Moja premia za pierwszy miesiąc to 35zł! PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ nad pracownikiem to norma. Jako kasjerka dostałam ochrzan za to, że wychodzę do pomieszczenia socjalnego się napić! Nie wspominając o tym, że gdy potrzebowałam wziąć wolne które mi przysługiwało, nasłuchałam się, że mi się "nic od nich nie należy i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Na odchodne od kierowniczki usłyszałam, że "nawet nie wiem jak jej zajebiście z tym że odchodzę", mimo że podczas mojej pracy nie odezwała się słowem żebym coś robiła źle albo musiała coś skorygować. Kiedy pewnego dnia zwróciłam głównej kierowniczce uwagę, że bezpodstawne teksty "wy tu macie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to mobbing ta odpowiedziała mi że chyba jeszcze nie wiem jak mobbing wygląda, po czym skutecznie mi to prezentowała. KODEKS PRACY kierowniczki mają w czterech literach. Nikogo nie obchodzi co masz na umowie. Kasjerki jak głupie harują po 12,5h po to żeby pod koniec pracy jeszcze latać z mopem, bo przecież kierowniczka tego nie dotknie. W efekcie ani razu nie wyszłam zgodnie z czasem jaki miałam na umowie , bo a to trzeba jeszcze posprzątać, a to kierowniczka liczy kasetkę pół godziny. A nadgodzin nikt nie liczy. PRZERWY pracowników pilnowane przez kierowniczki co do minuty. Na czas pracy 12h pół godziny. Dziewczyny były wywalane z przerw bo już mają pracować, a sama byłam świadkiem jak kierowniczki robiły sobie kilkugodzinne przerwy, wychodziły po fast foody i zamykały się w biurze na pół dnia. W tym czasie oczywiście żadna niższa rangą nie mogła zejść czegoś zjeść, bo NA PRZERWIE MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA OSOBA. W efekcie większość dziewczyn kryła się z jedzeniem w toalecie (o którą też dostawało się ochrzan za zbyt częste wychodzenie). BRAK NA KASIE kasjerki muszą oddawać z własnych pieniędzy. Dodajmy, że np Empik w budżecie zakłada że coś takiego ma miejsce i nikt niczego nie oddaje. Kiedy na kasie było za dużo, nikt nie widział problemu. Dziewczyny potrafiły mieć jednego dnia 20zł za dużo, a następnego 20 za mało i i tak musiały te pieniądze oddawać. Polityka sklepu to jakaś masakra, strzeżcie się tej pracy bo to co napisałam to tylko wierzchołek góry lodowej.

abc

Peppa, jasne że były pracownik może się ponownie starać się do pracy. U nas gdy zwalnia się miejsce pracy to najpierw dzwoni się do byłych pracowników, oczywiście do tych którzy już się sprawdzili wcześniej. Są to przewaznie sezonowi albo tacy co pracowali np. na zastępstwo. A zarobki są różne. Zależy to od budżetu sklepu, jego lokalizacji i od sprzedaży od której liczona jest premia.

Działdowo

Zgadzam sie do pracy przyjmuja tylko swoich znajomych czy rodzine. Po co wywieszaja te ogloszenia bylo tak teraz w Działdowie. Ktos inny powinien zająć sie przyjeciami do pracy .

xxx

Czy firma daje możliwość połączenia pracy i studiów???

PRACOWNIK

To chyba w każdym sklepie PEPCO pracuja takie ZOLZY. Umieja tylko lazic po sklepie i sie smiac z klientow a same nie lepsze. Starsze kasjerki sa nie tykalne ale jak przyjdzie nowa to jakas porazka. Czekaja az noga sie poslizgnie aby mialy o czym poplotkowac na zapleczu. A jesli chodzi o jakas mala pomylke to ARMAGEDON AFERA NA CALY SKLEP. Porazka niby WYNAGRODZENIE JEST OK. ALE ZA TAKA NERWOWKE CODZIENNIE TO JA DZIĘKUJĘ.JUTRO SKŁADAM WYPOWIEDZIENIE!!!!!!! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Zuzanna

@Anonimowy nie sadzę, żeby był to powód do osądzania sklepu pepco, że zatrudnia osoby po znajomości. Może akurat już ja składałaś CV była pierwsza tura rozmów i wybrali kogoś na to miejsce? Myślę, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków i spróbować następnym razem.

Anonimowy

Złożyłam CV o pracę w Pepco w bardzo małej mieścinie. Nawet do mnie nie zadzwoniono, żeby chociażby umówić się na rozmowę. Pracuje już tam inna dziewczyna. Nie wiem po co w ogóle wywieszają ogłoszenie o pracę skoro i tak mają już kogoś na to miejsce. A może byłam zbyt dobra na to stanowisko bo z dużym doświadczeniem w handlu. A tacy też są niemile widziani przez pozostały skład zespołu. Pani nawet niechętnie przyjęła ode mnie CV. Szkoda tylko że rotacja duża. No ale jak sie przyjmuje po znajomości albo kogoś kto nie stanowi zagrożenia dla pozostałych to niestety trzeba sie liczyć z tym, że wiecznie będą tam potrzebować pracownika. Jestem troche zniesmaczona chociażby tym, ze nie ma sie równych szans i nie dano mi możliwości przyjścia na rozmowę. Nawet nie mam wedzy kto przeprowadza taką rozmowę? Czy kierowniczka sklepu czy też kierownik z regionu. Szkoda, bo nawet cieszyłam sie na myśl, że mogę popracować wśród fatałaszków ;)

peppa

Czy były pracownik pepco może po jakimś czasie starać się o pracę też w pepco?

savitri81

a jakie są zarobki na stanowisku kasjera i zastępcy kierownika?

Zuzanna

@pracownik mądrze to powiedziałaś, że atmosfera zależy od ludzi. Rozumiem, ze sama jesteś zadowolona z pracy w Pepco. Czy to dobra praca dla osób uczących się? Można liczyć na elastyczny grafik? Są jakieś premie sprzedażowe. Poszukują teraz sprzedawcy i kierownika (http://www.gowork.pl/praca/pepco;pr). Warto aplikować?

Galeria pomorska Bydgoszcz

Bardzo niemiła obsługa. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Pani zamiast wydać Mi resztę to zaczęła obsługiwać następnego klienta,a później jak upomniałam się o pieniądze mówiła,że wydała i nie chciała wydać. Zawołała szefową i razem zaczęły liczyć wszystkie pieniądze ,a jak skomentowałam to mówiąc że rachunek wydaje się z resztą to ona do mnie proszę bez zbędnych komentarzy,bo są niepotrzebne. Jak doliczyły już się to okazało się że naprawdę nie wydały i się bezczelnie śmiały...

zz

jakie zarobki?? czy na cały etat jest najniższa czy coś więcej?? Jakiaś premia??

Beata

Czy warto złożyć CV? jest ogłoszenie, ale się waham, w innej pracy kończy mi się okres próbny i nie wiem czy warto zmieniać.

klient@brwinow

Sklep w Brwinowie jedna wielka porażka nigdy niema towaru na sklepie wiecznie syf. W zeszłym tygodniu coś zaczęło się dziać było ładnie więcej towaru , dziś byłam i znowu pustki. Wole jeździć na zakupy do Pruszkowa lub Milanówka tam zawszę cos wybiorę dla siebie i córki

Gaga

Lębork - Dodam jeszcze, że na inwentaryzacji jesteś przez 4-5 dni po 12h i jeszcze na koniec powie Ci taka "Pani" od Inwentaryzacji, że za wolno liczyłyście. Czy ktoś liczy na to że pracownik pracując 3 dni pod rząd po 12h będzie wydajny???? Dodam jeszcze, że w Lęborku się pracuje dokładnie 11:45 H czyli przysługuje Ci 15 min przerwy i tyle jej defacto masz... Błagam Was.... to już nie te czasy że z pracownika można robić ścierkę.

Gaga

Hej, Nie polecam pracy w Pepco. W szczególności jeśli chodzi o miasto Lębork. Praca po 12h. I tak oczywiście masz więcej dni wolnych ale po takiej harówie w dzień wolny po prostu padasz na twarz i nic Ci się nie chce. Praca ciężka fizycznie, wszystko w szybkim tempie. W sklepie wiecznie bałagan wszędzie porozstawiane kartony, wieszaki, wieczny chaos. Stanowiska kasowe są nie dostosowane do pracownika - powinny być wyższe wygodniejsze, przecież kasjer czasami kasuje non stop nie przerwanie przez np. 3h, za kasą mało miejsca-cały czas trzeba się przeciskać, jest nie wygodnie, ciasno to samo na sali sklepowej. Są to bardzo niewygodne warunki pracy, przez co szybciej czujesz zmęczenie i rozdrażnienie. Oprócz tego w Lęborku kierownik sklepu "Pani" Iza bardzo niekompetentna, nieprzyjemna i nieprofesjonalna. Swoim brakiem umiejętności managerskich wprowadza zła atmosferę pracy, nie potrafi zorganizować pracy nie mówiąc już, że nie potrafi szkolić pracowników - chaos. Ponadto brak miejsca na magazynie na towar, więc towar stoi w pomieszczeniach socjalnych czyli tam gdzie pracownik je i się przebiera przed i po pracy. Trzeba się przeciskać, nie ma jak przejść, ciężko dojść do zlewu by umyć naczynia, ciężko w ogóle usiąść i zjeść normalnie, czy też z trudem znaleźć miejsce aby się przebrać przed i po pracy. Choć firma ma swoje wartości między innymi SZACUNEK to nie okazuje go pracownikowi, bo czy brak możliwości spokojnie zjedzenia posiłku w normalnych warunkach to jest szacunek? Towar w toalecie przy sedesie, że masz wrażenie ze zwali Ci się karton na głowę to jest szacunek?? Nie wydaje mi się. A pieniądze jakie otrzymujesz za ta prace w mojej opinii są śmieszne. Pani rejonowa też nie ma wielkiego wpływu na sytuacje. Cała firma i zarząd wiedza jak wygląda praca w sklepach i nic z tym nie robią, bo liczy się zysk a nie inwestowanie w komfort pracy. Firma tyle lat na rynku a dopiero niedawno wprowadzili aby zwroty można było robić przy kasach a nie latać do biura i z powrotem. Swoją drogą, kto wpadł na pomysł by zrobić stanowiska kasowe a na drugim końcu sklepu biuro?? Żeby taki kierownik czy inna os prowadząca zmianę biegała w tą i wewtą?? Kompletny brak pomyślunku, zamiast to tak zorganizować by pracowało się normalnie, to wszystko by utrudnić pracę. I wszyscy są święcie przekonani, że mają dobrą pracę, że lepszej już nie znajdą.... co za bzdura... ??? Nie wyobrażam sobie, że ktoś pracuje w Pepco z przekonaniem, że będzie tam pracował przez kolejne naście lat?? helołl?? A już tym bardziej żaden szanowany kierownik czy zastępca nie będzie chciał tam pracować, nikt kto wcześniej pracował w innej firmie, bo ja pracowałam w wielu firmach ale takiego syfu jak w Pepco nigdzie nie widziała i nawet nie słyszałam z opowieści koleżanek z innych sklepów! Serdecznie nie polecam! Jeśli ktoś ma ambicje niech szuka innej pracy. Mi się udało!

W Poznaniu pracy ,a pracy tylko chętnych brak i nieukrywajac każdy sklep robi budżet i mają premię co miesiąc .Praca jest ciężka ale idzie się przyzwyczaić a kierownictwo takie jak pracownicy, wszystko ma swoją stronę i każdy będzie chciał pokazać jaki ten drugi jest zły .Nie ma idealnych ludzi jak nie ma idealnej super pracy !!!

Zofia

Składałam skargę do centrali i coś zrobili? Nic. Podobno nie tylko ja w ciągu całej kadencji p. Kierownik i nadal nią jest gdzie bardziej by się nadawała jej z-ca. Każdy każdego kryje rejonowe kierowniczki a rejonowe kryją regionalne. Jak ktoś jest dla nich zagrożeniem w pracy poprostu nie przedłuża ja umowy i mają spokój. Biorą następne naiwne tak co 3mc wykorzystują i tak im się pracuje. Wystarczy zauważyć jak w niektórych sklepach ciągle zmienia się obsada i ciągle szukają. Kierownik weryfikuje ludzi prYnoszacych cv po wyglądzie i jak ktoś jej się nie spodoba to cv ładuje w smieciach. Tak wygląda rekrutacja w pepco Milanówek. Nie wyrabia się budżetu. Praca bardzo fajna tylko wina kierownictwa że jest jak jest.

Zuzanna

@Zła Praca rozumiem, że Ty masz złe doświadczenia z pracy w firmie. Inni użytkownicy pisali, że sama praca im odpowiadała, jednak padały uwagi, tak jak zresztą i w Twoim przypadku, na kierowników. Wiele pewnie zależy więc od konkretnego sklepu i jego kadry. Jeśli w działaniu sklepu, czy też pracy kierowników występują jakieś nieprawidłowości, może warto zgłosić to do firmy?

Zła Praca

Odradzam pracę w Pepco wyzysk praca po 12 h albo i więcej ciągłe niezadowolenie a jak się bierzę opieke na dziecko to wielka obraza. W sklepie w którym pracuje jest fałsz kierownictwo to brak słów i nikt nie chce tam przyjść do pracy. Odradzam tą prace płaca szału nie ma premie to tylko jak się wyrobi budżet a ciężko go wyrobić.

Kejszczur

Cześć wszystkim, czy ktoś aplikował do Centrali - Zakupy lub Import? Coś wiadomo o warunkach pracy ? Czy są długie delegacje i nadgodziny?

ULLA

OSZUKANA W PEPCO W KĘTRZYNIE ! ! ! ! ----NIE KUPUJCIE DOŁADOWAŃ DO TELEFONU W PEPCO-MOJA MAMA KUPIŁA DOŁADOWANIE NIE ZWRÓCIŁA UWAGI ŻE JEST NIE DO TEJ SIECI CO CHCIAŁA - NA DRUGI DZIEŃ NA JEJ PROŚBĘ DOŁADOWANIE CHCIAŁAM WYMIENIĆ NA INNE- KIEROWNICZKA NIE PRZYJĘŁA REKLAMACJI - POSZŁAM DRUGI RAZ I TA SAMA KIEROWNICZKA NAWET NIE WYSZŁA Z ZAPLECZA ŻEBY ZEMNĄ POROZMAWIAĆ -TO CHYBA JEJ ZAKICHANY OBOWIĄZEK- WYSŁAŁA ZA TO PRACOWNIKA BO PEWNIE PIŁA KAWE I ZNOWU ODPRAWIONO MNIE Z PEPCO W KĘTRZYNIE Z NICZYM-NIEPRZYJĘCIE REKLAMACJI JEST NIEZGODNE Z PRAWEM -A TWIERDZENIE ŻE NIE MOŻNA SPRAWDZIĆ CZY DOŁADOWANIE NIE ZOSTAŁO WYKORZYSTANE TO EWIDENTNE KŁAMSTWO-WYSTARCZY ZADZWONIĆ NA INFOLINIĘ DANEJ SIECI I PODAĆ KOD DOŁADOWANIA I NUMER SERYJNY- TAM DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE DOŁADOWANIE JEST TREFNE I ZOSTAŁO SPRZEDANE DZIEŃ PRZED MOIM ZAKUPEM- W SIECI DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE TO NIE BŁĄD SYSTEMU TYLKO OSZUSTWO W SKLEPIE. RZECZNIK PRAW KONSUMENTA PORADZIŁ MI ZŁOŻENIE DONIESIENIA O OSZUSTWIE I WYŁUDZENIU NA POLICJĘ. DOPIERO TERAZ KIEROWNICZKA Z ŁASKI SWOJEJ PRZYJĘŁA REKLAMACJE. MAM PYTANIE CZY TO NIEKOMPETENCJA PRACOWNIKA CZY POLITYKA PEPCO W STYLU- JAK JUŻ KUPISZ DOŁADOWANIE DO TELEFONU TO SIĘ WYPCHAJ

Zuzanna

@justyskaa_96 wspominasz, że odbywałaś staż w pepco. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, ile taki staż trwa oraz co podczas niego udało Ci się nauczyć.

justyskaa_96

Dostałam się na staż, który skończył się 20 kwietnia. Muszę powiedzieć, że ekipa zajefajna :p brak problemów ze zwrotem, umowę po stażu dostałam, ale tylko na 1/2 etatu na 3 miesiące, w sumie lepsze to niż nic :) kierowniczka super, zastępczyni troszkę gorsza (tzn. oby tylko siedzieć i się nie przepraować, a jak wejdę na magazyn jak jest towar to mnie szlak trafia, bo rozpierdziel po całości i odnajdź się człowieku, co, gdzie), ale takto nie ma co narzekać :p płaca słyszałam, że podobno też całkiem niezła :)

Zainteresowana

A pepco w Grójcu jako sklep szkoleniowy??

Nieee

Pracowałam kiedyś w pepco...nie polecam ...kierownictwo zakłamane,grafik ukladny pod siebie,weźmiesz opiekę na dziecko to mega wielka obraza. .W pracy dajesz z siebie 100%...I tak kierownictwo ma Cię za nic..wiecznie nie zadowolone...same potrafią siedzieć w biurze...socjalu...po kilka godzin. Kasjerka biedna stoi po 6-7godzin bądź więcej na kasie,nawet nie może się napić ...az szkoda wiecej pisac i sie denerowowac ....nie polecam ...

Marysia

Witam czy jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował w pepco w Grodzisku Mazowieckim bo zastanawiam się nad oferta lecz obawiam się bo już kilku krotnie widziałam aktualizowana ofertę. Jaka tam atmosfera panuje jakie podejście mają dziewczyny do nowych pracowników ?

Wawaaaaaa

Hej Pracuje w Pepco juz ponad 2 lata. Pracuje w sklepie wysoko budżetowym. .. wiec mamy ostry zap. ... ale jak narazie nie zmieniłabym pracy na inna. Zarobki jako kasjer 2.5 netto. ( premia zależna od inwentaryzacji oraz obrotu sklepu ) jesteśmy jednym z najlepszych sklepów w warszawie. Nasze wyniki są tak naprawdę zależne od zaangażowania nas samych. My jesteśmy zgranym timem nasza kierowniczka to skarb, wszystkie naprawdę się lubimy. Praca jest ciężka fizyczna i Po12h ale masz wolne 14-15 dni w miesiącu. Grafik jest stały,umowa o pracę. .. myślę że jak na polski rynek jest ok. Ale wszystko zależy od składu. I zaangażowania pracowników. Klienci oczywiście opryskliwi i nie mili a ubrania traktuja jak szmaty do puki za nie nie zapłacą. Ale w intelektualntym sposób można każdemu klientowi zwrócić uwagę i pokazać że nie podoba nam się jego zachowanie. ... ale też jest wielkie grono klientów którzy nas traktuja jak znajomychcesz i szanują nasza prace.

Zuzanna

Pracujesz w firmie PEPCO? Chętnie dowiemy się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy. Na jakie pytania powinni być przygotowani aplikujący?

bacha

Co sadzicie o pepco w Śremie?

Agnieszka

Witam Czy ktoś się orientuje jak jest kierownik rejonu w woj. Świętokrzyskim. Czy ludzki czy czy bardzo wymagający?

BHP

Czy ktoś może wie co dzieje się w BHP, że co chwilę szukają inspektora BHP?

zainteresowana

Dzień dobry. Ile wynosi wynagrodzenie kierownika i zastępcy kierownika po nowym roku? Pytam bo czekam na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać.

Też tam pracowałam

Co do pepco Milanówek to prawda, dodam jeszcze że ciągle jest Bałagan na sklepie przy kasach porozstawiane kartony z odzieżą, wieszakami, ciężko dojść do półek klientom, podłoga myta codziennie lecz zamiatana co 3-4dni. Brud się rozmazuje. socjalne pomieszczenie sprzątane raz w tygodniu. Gdy się idzie na przerwę nie ma gdzie talerz postawić i zjeść bo dziewczyny nie sprzątają po sobie wszędzie kubki talerze. Zostawiają jedna osobę na kasie a reszta ginie na magazynie na godzinę półtorej albo między regalami się chichraja. Postawisz się to ci uprzykrzaja pracę. Wystarczy że się odwrócisz a już po tobie jadą takie zawistne. Każdy nowy to dla nich zagrożenie i trzeba je wyeliminować. Powiem tak jeśli w tym pepco nie tańczysz jak ci zagra kierowniczka to Wylatujesz a do tego czasu psychicznie cie wymecza. Nie wiem czy to kompleksy przez nie przemawiają? Czy wiejska mentalność? Dziewczyny z pepco Milanówek! Dbajcie o siebie i swój wizerunek bo co wy sobą reprezentujecie? G.Wno byście spod siebie zjadły jak by trzeba było. Nie zapowiedziana kontrola i by porządek tam nastał

Milanówek pepco

Wyzysk, stanie na kasie po 12h, zero przy uczenia do pracy na sklepie do rozkładania dostaw. Ciągle tłumaczenie że to odgórna polecenie. Po trupach do celu zamiast sobie pomagać to podklądanie klod pod nogi. Jeżdżenie po innych sklepach na prośbę kierownika na nadgodziny w dni wolne (na umowie próbnej) bo nikt nie chciał. Zero braków w kasie gdzie innym brakowało po 50zl i wszystko tuszowane. A na koniec nie przedłużenie umowy bez podania przyczyny i to przy innym pracowniku. Upokorzenie chamstwo i wiesniacka ekipa. Stracony czas kierownik traktował mnie jak powietrze. Dno dna

wolnaaaa

Makabra jakaś. I jeszcze to bezsensowne codzienne liczenie sejfu, bo kierownik podejrzewa kogoś z pracowniko o kradzież nie wiadomo wogole na jakiej podstawie. Zamiast porozmawiać z tą osobą, to się zachowuje jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robi jakieś dziwne podchody. Nikomu nie uda, co ktoś powie na kogoś, to też ma takie same podejrzenia czy takie samo zdanie o tej osobie. Każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafi obrobic, a sama siebie nie widzi. Skąd wogole do łba im sie bierze podejrzenie, ze ktoś może wyciągać pieniądze z sejfu? Nie tylko jedna osoba na dostęp do sejfu. I jak już kuwa podejrzewac, to wszystkie te osoby, a nie jedną niewinną.

Jasslo

Jeśli chodzi o sklep Pepco w Jaśle to obiektywnie patrząc muszę przyznać że jest naprawdę w porządku. Każdy narzeka na to że dziewczyny proponują produkt dodatkowy, a przecież sprzedaż wiązana jest w każdej prawie sieciowce!Taki maja obowiązek, wystarczy grzecznie podziękować albo skinąc po prostu głową że nie i przestać pluc jadem! W Jaśle dziewczyny są naprawdę mile, zasuwaja ciężko, ja nie mam zastrzeżeń. Reklamację (swoją drogą zasadna) uznają bez problemu, z wymianą także nie ma zadnego kłopotu, jasielskie Pepco polecam i zakupy robić tam będę:)

Halina

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jakie są zarobki? Czy pracuje się na nocki? Pozdrawiam:)

Lol

Jeżeli jest dobry kierownik to w Pepco pracuje się dobrze, ale jeżeli kierownikiem zostaje jakaś niediświadczona pani ze wsi, której ta praca to największe marzenie I która obraża pracowników to nie warto tu przychodzić. W okolicach Warszawy pewna pani kierownik nie lubi jak w pracy jest dobra atmosfera, ma swojego ulubieńca który jej donosi o tym co podsłucha od pracowników. Obie donoszą na pracowników że nic nie robią(towar sam wychodzi z magazynunimi na sklep) , a prawda jest taka że same mało co robią. Grafik jest niesprawiedliwie układany oczywiście ulubieniec ma weekendy wolne albo pracuje jeden w miesiącu gdzie weekendów jest 4. Nie polecam. Chcesz pracować w pepco? Porozmawiaj z pracownikami o tym jaki jest kierownik, bo możesz trafic na idiotke jak ta opisana wyżej.

KIHA

Witam. Czy ktoś orientuje się ile zarabia miesięcznie zastępca kierownika w Warszawie ? Ewentualnie jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna ? Pozdrawiam

Praca w pepco to totalna pomyłka. Zapierdziela się jak wół za giwniane pieniądze. Nastawiaja pepco na pepco i nie idzie wyrobić plany budżetowego bo takie budżety dowala, ze się posrac można. Nic nie można sobie zaplanować bo co chwila się grafik zmienia. Nawet wieczorem i to późnym wieczorem dowiaduje się ze musisz następnego dnia przyjść na 12 godzin do pracy. Wraca się do domu późno i to bardzonpozno a następnego dnia z rana trzeba znów tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I calybczas się przychodzi za kogoś do pracy, bo "cos wypadki tej osobie innej może przyjsc". A zazwyczaj to "cos" to się nazywa "nie chce mi się przychodzić jutro, ktoś za mnie przyjdzie". A o współpracownikami to już szkoda gadać. Takie obludne ze to szok. Byle N złość zrobić i obrobic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogólnie zarząd pepco to pomyłka. I jeszcze te dostawy... N paletach na samej górze kładą ciężkie kartony, które i tak trzeba zdjąć na dół. I przy tym przekracza sie ze 3 razy normę dzwigania. Wracają do pensji: niech najpierw nosrmalnie zapłacą a później czegoś od nas oczekują. Bo za psi pieniądz to nikt tam dlugo nie popracuje. No i kierownictwo... wyżej dra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma. Mam nadzieję ze niedługo ten dramat się skończy i się zwolnie. Bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12 godzin kilka dni z rzędu to już przesada.

nowa

Witam prosze o info czy w pepko zdazaja sie nocki prosze o odp pozdrawiam

XXXXX

Są oferty pracy do nowo otwieranego Pepco w Nowym Sączu w Galerii Trzy Korony Niestety obowiązuje mnie wypowiedzenie u obecnego pracodawcy Czy może mi ktos napisać kiedy jest otwarcie nowego sklepu ?

Zastępca

Praca ciężka i nie doceniana przez rejonową za dużo wysłanych łez... I strach czy cię nie zwolnią a masz rodzinę i wydatki dziewczyny super ale co z tego jak ciągle niepewność...

klient

Sklep PEPCO w Karpaczu tragedia obsługa nie miła w szczególności Pani Paulina stojąc przy kasie zamiast obsługiwać klientów poprawia sobie czupryne,lekcewazace podejście do klienta ,bałagan i brud na sklepie .

LoL

Tarnów świetny sklep tylko sZkoda że na kierowniczke czeka się ponad 10 min żeby zwrot zrobić więc wszystko oddaliśmy zamiast wymienić może kawę piła i jeszcze chowanie ciuchów jak człowiek wchodzi do przymierzalni i wmawiają bezczelnie ,,ale tu nic nie było,, bo była jakaś promocja i pewnie dla siebie zachowały niech im bokiem wyjdzie

ja tej

O widzę, że nie tylko ja miałam do czynienia z Adą, od siebie mogę tylko dodać ,że tak wyrachowanej, sztucznej i zakłamanej osoby jak ona w życiu wcześniej nie spotkałam...ale ona lubi jak tak się o niej mówi, chwali się wręcz jaka to jest ostra....cha cha cha, co za idiotka, miejmy nadzieję, że całe zło , które tylu ludziom wyrządziła prędzej czy później wróci do niej...Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, szkoda,że tylko Bóg a nie Radosław.

Zostaw opinię o pepco - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco