Opinie o Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. w Toruń

counter
3 17 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Co jaki okres czasu w Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Paula Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.
Kandydat

Jak wam się pracuje w tej firmie jacy ludzie dogadują się ze sobą ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 220 dni.

Czy pracownicy w Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Irek Nowy wpis

Niestety na forum najwięcej do powiedzenia mają osoby, którym nie po drodze z dobrą pracą.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Były
@Pytanie

Nie

Ostrzegam

Kadry to jakiś żart. Czy zatrudnianie ludzi bez kompetencji? Nie polecam

Cała prawda

Przykre jest to że administrator serwisu który powinien być bezstronny, usuwa negatywne opinie na temat zakładu pracy, pytanie czy z własnej inicjatywy czy pod naciskami zewnętrznymi. Podpinam się pod opinie ludzi którzy już się tu wypowiedzieli. Fabryka papieru w Czerwonaku ma praktycznie zerowy socjal, co można było zostało zabrane...Od wczasów pod gruszą, po premie jubileuszową. Posiłek w wigilię jak i coroczne ręczniki również - no bo po co dawać pracownikowi coś co nie jest wymagane w świetle przepisów. Jeżeli szukasz zakładu który dba o dobro pracownika i docenia go, to tego tu nie znajdziesz . W tempie podwyżek jakie miały miejsce przez ostatnie lata, pracownicy niedługo zrownają się z najniższa krajową. Pani Dyrektor nie widzi w tym problemu, ponieważ to są konieczne oszczędności, a problem ze znalezieniem pracowników i tak spada na barki kadry kierowniczej.

pracownik przed emerytura

Do Pracownika: W sumie fajnie, ze to napisalas. Potwierdzilas swoj brak klasy i co o nas myslalas przez ostatni rok. Widac, ze stracilismy duzo czasu! Ech... To my "lenie" pracujemy sobie dalej :)

Ten ktoremu nic sie nie chce

Do Pracownika - jestem przekonany, ze za 3 miesiące, po okresie próbnym w nowej firmie jak poznaja sie na twojej wiedzy i zapale do pracy napiszesz taką samą opinie, ale już na innego pracodawcę :) Pozdrawiam koleżankę z ciągłym bólem głowy !

obiektywny

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy. Szkoda, że nie zauważamy , że pracujemy w dobrej firmie!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.?

Wojtek

Co słychać w firmie, czy potrzebują pracowników?

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

trebor

Nie mogę nic pozytywnego powiedzieć.

NiEmAmNiCkU123
@trebor

A jak tam jest ? Jakie warunki np na magazynie ?

Pracownik FPCZ

Cho do nas pracować ????

Coś zmieniło się w firmie Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gdyńska 131