Opinie o Impresta sp. z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impresta sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impresta sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impresta sp. z o. o. w Poznań

Monika Nowy wpis

Myślicie, że dalej te wypłaty dalej są „ok”, jak ktoś już pisał? Szukam dla siebie pracy w zakresie kadr oraz plac w Nowym Mieście. Z zeszłorocznej oferty dowiedziałam się, że na Nieszawską ktoś taki był poszukiwany na kwotę liczona do 4 500 zł, czy w tym roku na spokojnie przebija się pięć tysięcy? A jeżeli już tak to w jakiej atmosferze i czy nabory będą jeszcze opcjonalne?

Ile jest zmian w Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk?

Ryszard

Czy zatrudniony pracownik może negocjować z kierownikiem zmiany w danym tygodniu pracy? Zakładając, że ktoś ma inne obowiązki, gdzie pasowałoby mu pracować tylko na rano to kierownik idzie na rękę i sporządza grafik właśnie pod pracownika? Napisz mi to proszę.

Dla ryszarda
@Ryszard

Zwariowałes ??

Mały
@Ryszard

Kierownik stara się iść pracownikom na rękę, idzie się dogadać.

Mały Nowy wpis

Są 2 zmiany

Michał Nowy wpis
@Mały

Dzięki za info. A jak z zarobkami? Płacą tyle że warto żebym wysyłał CV? Nie wymagam bardzo dużo ale nie chciałbym na początek dostać najniższej krajowej.

pracownik Nowy wpis
@Michał

Wypłaty są ok.

Nowy Kierownik

To zapraszam do DOT2DOT tam to poczujecie pracę w drukarni. Laboch

Jaką podstawę ma pomocnik drukarza ? Jestem zainteresowany pracą lecz w ogłoszeniu nie ma nic o wynagrodzeniu

Stary
@Nowy

Na Heidelbergach nie pracuje ale z tego co widzę to mają tam fajnie. Sprzęt w niezłym stanie na płace nie słyszalem żeby narzekali. Szukają teraz chyba drukarza i pomocnika wiec można wysłać cv.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Impresta sp. z o. o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator składarko-sklejarki wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Praca dla tych co chca pracowac.nikt tobie nie stoi nad glowa robisz swoje masz zaplacone za swoja robote.szef ok krzywdy tobie nikt nie zrobi jak robisz swoje.

Danuta

@Pracownik Super, że jest tak jak piszesz. Pomiędzy pracownikami również jest pozytywna atmosfera?

operator

te opinie mi wystarczą, ja podziękuję za prace tam.

Grzegorz
@operator

Planowałeś zatrudnienie w firmie Impresta? Rozumiem, że opinie mogły zniechęcić Cię do pracy w tym miejscu, jednak mimo wszystko chciałbym poznać Twoje preferencje zawodowe. Możesz napisać, co najbardziej sobie cenisz w nowym miejscu pracy?

Cześć szukam pracy jako pomoc drukarza maja wolne miejsca

Jan

Od Twojego wpisu minął prawie miesiąc, czy zostałeś pracownikiem drukarni Impresta? Jeśli tak, to może napiszesz jakie są Twoje pierwsze wrażenia związane z firmą? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna, jakie są wymagania pracodawcy? Czy warunki finansowe zaproponowane przez firmę spełniły Twoje oczekiwania? Jestem ciekaw tych kwestii, napisz koniecznie.

@Jan

Nie pomogę znalazłem pracę w innej drukarni

Zuzanna

Ok, powodzenia zatem. Tymczasem na stronie Drukarni Impresta poszukiwany jest operator sztancy/złociarki (oferta na dole strony): https://impresta.pl/kariera/ Może ktoś z pracowników napisze szerzej niż dotychczas, co sądzi o pracy w tej drukarni? W ogłoszeniu mowa o wysokich zarobkach - czy rzeczywiście można na takie liczyć? Cenne będą rzetelne i umotywowane opinie o zaletach i wadach pracy u tego pracodawcy.

Tymon

Dużo osób ma wiele pytań a z pracowników nikt nie odpowiada. Jakiś powód??

@Tymon

Rewelacji nie ma

XXX

Może i nie ma rewelacji ale zarobić można :)

Xxxxx

(usunięte przez administratora)Praca ogólnie nie jest zła, nikt nie stoi nad Tobą z batem że za wolno. Pracuje się w tej firmie na luzie. Atmosfera w pracy to prawdziwa tragedia. Brak organizacji pracy. Nie polecam tej firmy nie warto tracić czasu na rozmowę kwalifikacyjną.

@Xxxxx

Cześć a nadgodziny są i jak są płatne co z sobotami jaki dodatek za godziny nocne jakie profity proponują np kartę multi sport itd tak zwany socjal jaki jest

Xxxxx
@Zainteresowany

Nadgodziny są ale za zwykłą stawkę. Zapomnij o 50% czy 100% tam nie ma takiego czegoś. Żadnych dodatków A o premii wcale nawet nie myśl. Żadnego socjalu o tym to już całkowicie zapomnij.

@Xxxxx

Dzięki czyli robi się nadgodziny za zwykła stawkę dużo ludzi z branży mówi ze omijać te drukarnie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i z tego co widzę i słyszę się potwierdza

Nie pisz bzdur
@Xxxxx

Masz odwagę pisać takie rzeczy to miej odwagę podpisać się inaczej niż "XXX" . Składki są odprowadzane- nie wiem skąd takie bzdury bierzesz. Nie ma socjalu?! A wiesz na czym polega zapewnienie socjalu?Chyba nie więc oto przykłady: 1) to jest np zapewnienie ubrań roboczych i butów. Masz je zapewnione i wyprane regularnie. Są? Są. 2) wszelkie środki czystości są? Są. Zarówno płyny jak i mydło czy pasta do rąk. O kopercie na święta szef też pamięta. Nie pisz bzdur tylko weź się do roboty

@Nie pisz bzdur

To dlaczego (usunięte przez administratora) od tego podatek płaca weź się zastanow

Ogarniety
@Nie pisz bzdur

He he co za wiara wdzięczni pracodawcy ze daje pastę do rak i udostępnia wodę ale nie do końca robisz tam latem 40 stopni na hali a nawet prysznica nie ma niezły ten socjal ha ha

@Ogarniety

Wiesz może co nie którym wydaje się to bardzo dużo w końcu to aż pasta do rąk i woda.???? nie warto tracić czasu na ta firmę.

Pracownik drukarni nie tej
@Nie pisz bzdur

Zapewnienie ubrań roboczych nie ośmieszaj się przecież to standard to co maja robić w swoich pasta w drukarni to tez obowiązek wykonujesz prace dla pracodawcy nie dla siebie Wiec to nie socjal ze ktoś tam pisze bzdury nie sadze impresta jest przykładem maxymalnej oszczędności na pracowniku i jak największych zysków pokątnie przykładów można mnożyć ale po co to komu odradzam prace tam

Pracownik drukarni nie tej
@Nie pisz bzdur

Witam przyłącze się do dyskusji rzetelnie odprowadzane składki zarobisz 3tys i od tego podatek a u nich zarobisz 3 tys z czego podatek od 1800zl a gdzie podatek od 1200zl jak dostajesz do ręki Wiec skończ wkurzać ludzi w czasach takiej technologi każdy nagrać może wizytę w biurze u szefa i po co zaprzeczać ze są w tej kwesti ok

@Pracownik drukarni nie tej

Wiesz prawda boli. Jak oni nic nie zmienili od kilkunastu lat z tym płaceniem składek to mają ludzi tak jak mają co chwilę ktoś się będzie zwalnial. Szkoda tylko że nie doceniają ludzi.

Pracownik nie tej
@Ktoś

Ludzi maja bardzo dobrych bo załoga impresta jest fachowa a to czy odchodza czy nie to już nie wiem

@Pracownik nie tej

Odchodzą bez przerwy masz ogłoszenie że potrzebują. Właśnie dlatego odchodzą bo ludzia się to nie podoba że (usunięte przez administratora)no i brak organizacji.

Pracownik nie tej
@Ktoś

Robiłem tam ale na szczęście to już historia

Nie pisz bzdur
@Xxx

Dlaczego? Może dlatego że ludzie tego chcą a oni idą każdemu na rękę

Skarbówce tez tak powiesz

Ktoś taki

Masz pewność że się za to wzięli?

Nowy na forum
@Ktoś taki

Tak tylko to kwestia czasu odnośnie tego przypadku

nicki
@Ktoś

Nie zgadzam się z tym, że nie doceniają. Pracowałam w drukarnii swojego czasu i wszystko było okey. Chyba, że coś się zmieniło

@nicki

Tak doceniają ludzi że nie mają pakowaczek. (usunięte przez administratora)

@Pracownik nie tej

Bardzo fachowa zwłaszcza na sztancy hihihi. Ryce niszczy przecinakiem bo mu przecinają.

M
@Ktoś

Już nie przesadzajcie ze ludzie odchodzą jakoś pracują drukują itd

@M

To dlaczego brakuje ludzi? Zwłaszcza na pakowanie? Mają od dawna ogłoszenie że poszukują pakowaczki. Jakoś nie mogą nikogo znaleźć dlaczego? Odpowie sobie na to pytanie sam/a.

M
@Ktoś

A to nie wiem mozliwe ze maja braki personalne ale nie ze ludzie odchodza masowo nie dajmy sie zwariować

@Nie pisz bzdur

Odzież robocza środki czystości woda zdatna do picia to obowiązek pracodawcy a fundusz socjalny pracownika to oddzielna sprawa polecam lekturę Kodeks Pracy. (usunięte przez administratora)I jeszcze się zapyta ileeeee?

Pomocnik
@Pracownik nie tej

Chce zmienić drukarnie by mieć bliżej czy pomocnik w imprescie jako tako zarobi i jakie ma obowiązki obecnie pracuje na tym stanowisku

yyy

ile można wyciągnąć na godzinę na sklejarce ??

Pracownik impresty
@yyy

To zależy od Ciebie

Dominik
@yyy

Witam, Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko operatora składarko-sklejarki. Ogłoszenie jest dostępne na gowork.pl . Proszę o kontakt na e-mail praca@impresta.pl . Wprawnym operatorom oferujemy wysokie wynagrodzenie.

Nicki90
@Pracownik impresty

Dokładnie, jak pracujesz tyle wyrobisz. :)

@Dominik

Jesteś śmieszny wysokie wynagrodzenie wy nie wiecie co to znaczy. Połowa na konto (usunięte przez administratora) Najpierw naucz cię się zarządzać produkcja a później szukajcie ludzi.

Co cię to
@QWERTY

Dokładnie wysokie zarobki (usunięte przez administratora) na minimalnej zatrudniają (usunięte przez administratora)

Pozdro 600

POpaprana drukarnia szefostwo oszukuje zreszta są pośmiewiskiem w branży poligraficznej kto ma wiedzieć to wie o co chodzi starzy wyjadacze z branży wiedza

Pozdro 600

A jakie tam cuda odchodzą podczas procesu produkcj to nawet szkoda gadac

Nicki90
@Pozdro 600

No nie powiedziałbym. Ja pracuję w drukarnii i jakoś nigdy nie miałem takich nieciekawych sytuacji, może jesteście z konkurencji co? :D nie zdziwiłbym się jakie praktyki się teraz stosuje

Byly pracownik

Pracowałem w imprescie zwolniłem się obecnie bliźniacze stanowisko 3 zł więcej na stawce godzinowej plus premia za efektywność sumienne wykonywanie obowiązków itd co daje dodatkowe profity do tego dochodzi finansowana przez pracodawcę karta multi sportu pakiet medyczny i częściowo refundowane koszty dojazdu Wiec widać można znaleźć prace gdzie jest dobrze a nie psioczyc a jak nie dobrze to kładziesz wypowiedzenie i idziesz ja z perspektywy czasu polepszylem sobie finansowo i to o dużo zatem można? Mozna

Maxx

Witam.. Mam pytanie.. A jak jest na sztancach? I jakie stawki są? Mam 6 lat pracy na takich maszynach.. Przeglądałem ogloszenie,ze poszukują na Bobsts..Zastanawiam sie, by aplikowac na opetatora sztancy i jakie zmiany są?

Marian

(usunięte przez administratora)szeptaja obgadują inwigiluja wręcz skakasz po zmianach rano z rana na popołudnie i nawet możesz kończyć nocka ogólnie (usunięte przez administratora)wychodzą z założenia ze płaca i mogą wymagać wszystko za stawkę jedna ogólnie nie polecam

Xxx

Zapewnienia pasty w drukarni to socjal ktoś tu nie wie co to socjal socjal jest to motywowanie pracownika do lepszej pracy a mydło ciuchy to obowiązek pracodawcy

Byla

Ta firma to nieporozumienie stawki pare lat wstecz były takie nadgodziny robisz nic nie dostajesz tylko gola stawka i musisz siedzieć bo firma ważniejsza niż dzieci rodzina cała trojka mocno mataczą na pracowniku nie polecam

JasnyGwint
@Byla

Z szefem prawie zawsze idzie sie dogadac co do wolnego czy wczesniejszego wyjscia. Czasem prosi aby przyjsc w weekend czy zostac dluzej bo jest ytuacja awaryjna ale nie naduzywa tego wg mnie. Wiele osob rozmawia z szefem o tych sprawach operatorzy pakowaczki i wiekszosc sie jakos umie dogadac. no ale jak sie tylko ma roszczenia i jest zawsze na nie to nie dziwie sie..

@JasnyGwint

A czy placi za ten weekend wedlug kodeksu z tego co wiem ze swego przykładu to nie wiec proszenie za darmo to już dawno umarlo nie te czasy

@Byla

Dokładnie za dziękuje się nic nie kupuje

Obecny
@JasnyGwint

Sytulacja awaryjna jest średnio co drugi dzień wiem bo tam pracuje jeszcze

Stary
@Obecny

Nie dajmy się zwariować. Znam takich którzy sami chcą nadgodziny. Miałem swoje zastrzerzenia co do organizacji zwłascza jak rudego zatrudnili, ale potem się na nim pokapowali że ma problemy ze sobą i poleciał. Teraz jest 100x lepiej

Byla

Hej tak przeglądam te opinie i zgadzam się z co niektórymi jak Np nie płaci za nadgodziny to jakim prawem je wymagają a wymagają (usunięte przez administratora)

Robert

Bylem oprowadzany po firmie doznałem szoku na kazde stanowisko po 2 kamery ogółem kamer więcej niż ludzi to daje do myślenia szefostwo mierzy załogę swoją miarka skoro tak pilnują pytanie czego przecież to nie mennica gdzie drukują pieniądze szefostwo dziwne podziękowałem

Qwerty

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia. Jeden wielki bałagan organizacyjny.(usunięte przez administratora). Nowe maszyny to nie wszystko.

Byly
@Qwerty

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Impresta sp. z o. o. - Poznań

Impresta sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 16 ocen.

Impresta sp. z o. o.