Opinie o Impresta sp. z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impresta sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impresta sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impresta sp. z o. o. w Poznań

xvc

A na sklejarkach jaka panuje atmosfera ? potrzebują operatora ?

@xvc

Obecnie na sklejarkach operatorów mają aż nadmiar.

Łukasz
@xvc

Szuka Pan pracy? Jeśli tak, proszę o kontakt - kawkaa.lukasz@wp.pl :)

Maciej

Maszynista offsetowy 12 lat w branży druk etykiet Warto sie starać o prace przeprowadzam sie do poznania i rozglądam sie za praca

@Maciej

Tam jest stała ekipa i drukarzy nie potrzebują , probować możesz, ale marne szanse.

Leo

A jak pensja na czas odprowadzaja składki za wszystkie godziny czy podstawa reszta pod s......Jakis socjal jest paczki na swieta itp.

@Leo

Podstawa na konto nadgodziny nie wykazane w biurze dyrektor płaci

Alex

Nadgodziny płatne jako zwykła stawka Wiec atmosfera na lini szef pracownik słaba możesz robić po 8 ale wtedy długo nie zabawisz

@Alex

bzdura

Nie bzdura tylko fakt

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Impresta sp. z o. o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator składarko-sklejarki wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
M

Starałem się tam o prace pare dni byłem osobiście nie polecam szału nie ma chciałem zmienić firmę ale bym sobie pogorszył i nie zdecydowałem się

@M

Nie do końca jasny jest Twój wpis. Ale można z niego wywnioskować, że ubiegałeś się o pracę w Impresta Drukarnia i Ci się udało. Ale wyjaśnij Nam - nadal pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Skoro brałeś udział w rekrutacji, to może opowiesz Nam teraz, jak dokładnie ona przebiegała?

M
@Bożena

Nie zdecydowałem się tam na prace chociaż miałem zielone światło stawka jaka mi zaproponowano to jak bym się cofnął w rozwoju i szefostwo nie szczere mowili ze nie ma nadgodzin a Chłopacy na produkcji po 250 godz mieli i więcej dlatego dałem sobie spokój

Madry

Dziś pracownik ma prawa a pracodawca obowiązki czy mu to sie podoba czy nie jak lamia prawa pracy to są inspekcje rożnego typu i rodzaju

Dupki

Bo się osikam, mam wrażenie, że co drugi komentarz (usunięte przez administratora)sami sobie pisali... Drukarnia jak drukarnia, znam przyjemniejsze...a że to rodzinna i mała firmą to co więksi podlizywać że uprzejmie donoszą... Szczerze odradzam!

Hej jaki socjal oferuje firma jak jest płacone za nadgodziny dodatek nocny w jakiej wysokości jak rozliczają soboty

Byly
@Zainteresowany

Socjal brak dodatków za nocki brak sobota nie płatna jako nadgodziny tylko jak zwykły dzien

@Byly

Były dzięki za odpowiedz to fakt dobra firma

Janek

Aplikować warto bo z tego co wiem ludzie chcą odchodzić skąd wiem mam tam kumpla i można się szybko załapać na prace

Byly

Słaba firma brak organizacji panujący chaos niedocenianie pracownika to standardy tej firmy w dzisiejszych czasach gdzie szukają pracowników w każdej branży jest to dziwne

Drukarz

Dzięki za info poligrafia jest specyficzna branża wszyscy się znają a faktem jest ze właściciele drukarni maja problem z ludźmi z branży który wchodzi i robi i takiego wszędzie docenia to ma opinia a pracować trzeba wszędzie nikt za piękne oczy płacić nie będzie a jak kolega pisał ze obsadę maja stała to pewnie im dobrze np w mej firmie stosują praktyki podkupywania pracowników z innych firm a o drukarni impresta opinie są nie najgorsze Wiec chyba firma w miarę jest dobra

Drukarz

Jak się maja zarobki maszynistów offsetowych przymierzam się do zmiany pracy nie chodzi mi o konkretne stawki czy takie jak wszędzie w przedziale 35 40zl na h maszyny b1 6 do 8 kolorów plus lakier z góry dzięki za odpowiedz

Kacper
@Drukarz

Dokładnie nie wiem. Chyba drukarzy typowo nie szukają, nawet pomocników nie brakuje. Pomocnik ma tam 14-15 zl na ręke na godzine. Myślę że 35-40 na godzine tam nie ma.

Kacper
@Drukarz

Maszyny 6-kolorówki obydwie z lakierem ale nie uv. Nówki 2016 i chyba 2017.

E e e e

Siema byłem tam na testach jako pomocnik maszyny nowe roboty dużo szybko trzeba robić i chyba często po 12 godzin atmosfera chyba ok większość starszych pracowników tam robi po kilka lat drukarze i pomocnicy robią po kilka lat inne stanowiska nie wiem bo krótko tam byłem

Maras

Z tego co się zorientowałem firma nie jest zła faktycznie. Pieniądze na czas, walą (12) nadgodziny za które płacone mają zaraz w tym samym miesiącu. Jak na Poznań gdzie jest pełno kołchozów to na pewno nie jest źle. 15 zł/h na ręke można wywalczyć. Podstawowo na rozmowie pytać się dokładnie gdzie was chcą wsadzić na jakie stanowisko. Ludzie nie narzekają. Kamery w zakładzie , ale nikt z batem nie stoi. Nie mówi , że za mało robione. Ludzie pozytywnie nastawieni :)

Alex

Firma potencjał ma nowe maszyny inwestują i to tyle z pozytywów drukarni reszta pozostawia wiele do życzenia jak warunki socjalne płace

jonson

Jest dobrze , lecz co jakiś czas widzę , że szukają osób na składarko-sklejarke, sztance itp.

Bożena

@pracownikimpresy, dziękuję za odpowiedź. Dobrze to świadczy w takim razie o Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk jako o pracodawcy. Skoro nie ma problemu z podstawowymi kwestiami to może jeszcze dacie znać, jak jest z benefitami, np. z ubezpieczeniem zdrowotnym?

Jest grupowe. Warunki dobre

Igor

Jak się pracuje? Warto aplikować?

Aplikuj
@Igor

Pracuje się bardzo dobrze. Szef w porządku, atmosfera w porządku

Pytacie o warunki finansowe zatrudnienia- wszystko ustalane jest indywidualnie zależnie pd tego ile chcecie ile mogą dać oraz według umiejętności. Pracuje się tutaj bardzo dobrze, a pieniądze zawsze na czas. Nikt niebije nie krzyczy i nie stoi z batem nad pracownikami ale nie oznacza to, że tolerują sciemniaczy. Robić trzeba ale jak jesteś w porządku będziesz miec w tej drukarni bardzo dobrze

Bożena

@Gostek, a czy w Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk także są nadgodziny? Czy nie ma problemu później z wypłatą wynagrodzenia za nie lub z odbiorem wolnych dni? @Tymon, @yyy, widziałam, że byliście zainteresowani pracą w Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk. Zdecydowaliście się aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to jak wyglądał przebieg Waszego procesu kwalifikacyjnego?

Pracownik impresty
@Bożena

Nigdy nie ma problemu z wypłatą. Zawsze jest na czas. Tak są nadgodziny ale bez przymusu jak nie chcesz to nie robisz. Przebieg procesu kwalifikacyjnego- rozmowa plus kilka godzin pracy żeby zobaczyć co i jak

Zostaw merytoryczną opinię o Impresta sp. z o. o. - Poznań

Impresta sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 16 ocen.

Impresta sp. z o. o.