GRUPA FKD SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GRUPA FKD SP. Z O.O.

mula

to racja firma GRUPA FKD SP. Z O.O. caly czas trzyma sie na rynku i z tego co widze to ma dosyc rozbudowana oferta. widze ze swiadczy uslugi w druku- prepress, druk logistyka i introligatornia. ale takze prace studyjne- reklama prasowa, opkowania,katalogi,wydawnictwa, materialy pos, aranzopwane reportaze, czy strony www. jak widac dobrze sie rozwija. wiec mysle ze maja szanse stac sie wieksza firma poprzez oferowane uslugi

Nowych informacji brak, ale firma GRUPA FKD SP. Z O.O. nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o GRUPA FKD SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA FKD SP. Z O.O.