Opinie o Swim Live Krzysztof Bunk w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Swim Live Krzysztof Bunk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Swim Live Krzysztof Bunk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swim Live Krzysztof Bunk w Poznań

Ania Nowy wpis

Wiecie może czy firma zawsze przyjmuje na umowę o prace ? Czy na początku jest zlecenie ?

Szyma Nowy wpis

Cześć, sama praca jest ok. Spokojny basen bez tłumów. Wynagrodzenie zawsze na czas więc duży plus. Umowa na legalu, co miesiąc dostaje rachunek a PIT za zeszły rok potwierdził że pracodawca również w tej kwestii jest rzetelny. Mogłem dogadać się z grafikiem więc dla mnie mega pozytyw. Co rok podwyżka z tego co powiedzieli mi Ci co pracują dłużej, nie duża ale zawsze. Ogólnie polecam, wiadomo że to praca nie na stałe ale póki studia to praca z elastyczny grafikiem na 1 miejscu. ;)

Zuz Nowy wpis

Mam bardzo pozytywne zdanie. Dobrze zorganizowana praca, szkolenie i procedury. Na innym basenie mocno to kulało więc mam porównanie. Wypłata zawsze na czas a takie dodatki jak woda, kawa, herbata niby mała rzecz a cieszy :-)

Alicja Nowy wpis
@Zuz

Masz rację - powinniśmy doceniać swojego pracodawcę również za takie, niby małe, rzeczy. Ostatnio naprawdę niewiele osób zabierało głos na temat tego, jak wygląda praca w Swim Live Krzysztof Bunk, a więc Twój wpis może nieco "ożywi" ten wątek. Nadmieniasz w swoim poście o szkoleniach - mają one charakter cykliczny, czy niekoniecznie?

Lolek

Miło czytać tak pozytywne opinie. Podpowiedzcie czy firma rekrutuje??

Przemek
@Lolek

teraz chyba nie, ale zawsze możesz wysłać C.V. i gdy będą potrzebować to się skontaktują. tak było ze mną. pozdr.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Swim Live Krzysztof Bunk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Przemek

polecam, dobrze się współpracuje i można się dogadać

Seba

Dobra atmosfera i dodatkowe szkolenia. Ja jestem zadowolony. :-)

Miki

Bardzo profesjonalna firma, nie ma drógi na skróty. To mi się podoba

MJ

spoko gość. ma czarujący uśmiech :)

Baby One

Ze swoje strony polecam, wynagrodzenie mogłoby być wyższe... ;-) ale to wiadomo, zawsze.... :-) dobrze zorganizowane i atmosfera wśród ratowników ok. pracowałam na termach, tak słodko to tam nie ma, współpracownicy zawistni i często fałszywizna...

Ada

Pracuje od dwóch miesięcy. Jestem zadowolona z wewnętrznej organizacji. Wszystko poukładane i zorganizowane. Czasami klienci basenu dają się we znaki. Póki co jestem zadowolona :-)

Gawel

OK, z kasą bez problemu i przejrzyste zasady

kates

Współpracuje od dawna. Nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam

Becky

polecam! konkretnie i bez ściemy pracowałam na termach.... żenua...

camaro

zero? tzn.? pracuje jako ratownik od 7 miesięcy i ja jestem zadowolony. kasa na czas, co prawda dosyć konkretne wymagania jeśli chodzi o całą dokumentację ratowniczą ale z drugiej stronie kolo jest zorientowany w temacie ratownictwa. jest spoko bo mamy dodatkowe szkolenia bezpłatne cyklicznie więc gitara. aaaa i na początek robi test KPP więc lepiej sobie powtórzyć.... ha ha :-)

pl

totalne zero