pepco

Płock

Opinie o pepco

Milena

To co dziś spotkało mnie i mojego partnera w tym sklepie doprowadziło mnie do szału. Szanowna kasjerka p. Magdalena oskarżyła nas o kradzież bo - uwaga uwaga- chodziliśmy po całym sklepie i wykonywalismy ruchy typowe dla złodziei. Straszyła nagraniami bo nic nie znalazła przy nas,a później wymigywala się że nie może cofnąć kamer-bo wiedziała że nie ma racji. Oskarżyła nas przy innych klientach o kradzież i nawet nie usłyszeliśmy Przepraszam. Musi mieć niezle znajomości skoro tam pracuje bo bezczelność to jej drugie imię!

kjnajknlkj

@lala no nie gadaj że na pracę stałą 1700 zł na ręke to jest dobra stawka. Ja powiem szczerze nie chciałabym tyle zarabiać. Ale szukają tez zastępcy keirownika sklepu, tu kasa lepsza

icee

I nie prawda, że dziewczyny są nie miłe. Może trafił ktoś na zły dzień. Dla mnie zawsze gdy jestem miłe.

icee

W mazovi w pepco widziałam nową kierowniczkę. Bardzo sympatyczna dziewczyna (nie to co ta poprzednia), uprzejma i widać, że zależy jej na klientach. Takich ludzi potrzeba więcej.

x

W mazovi panie które tam pracują są bardzo nieprzyjemne i już napewno tam nie pójdę

klient

W sklepie znajdujący się w mazovi kierowniczka sklepu jest nie dość że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla klientów ma problem z podaniem towaru jak i wskazaniem go na sklepie a co wogóle ta pani tam jeszcze robi bo chyba jest tam z musu

@

To nie praca tylko tyrka 10 robót na raz a kasjer dla kerownika jest zwykłym śmieciem

Zostaw opinię o pepco - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco