Opinie o Pepco w Lubawa Mikołaja Kopernika 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pepco. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pepco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco w Lubawa Mikołaja Kopernika 5

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy warto pracować w Pepco ? Jakie benefity dodatkowe?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Pepco?

karma Nowy wpis

@uygt nie zawsze jest to uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, ale jeśli w Pepco tak jest to super. Akurat szukają zastępcy kierownika sklepu. Wymagają min. średniego wykształcenia, min. 2 letniego doświadczenia w pracy w handlu a także doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.

gonzo Nowy wpis

jasne, że się rozwinęły, jak ktoś twirdzi inaczej to chyba początków Pepco nie widział. Terazn kupisz tam wszystko - dosłownie wszystko - i rzeczy do kuchni i ubrania i jakieś do wystroju i do łazienki i do szkoły, długo by wymieniać! Co ważne wszystko jest ładne ale i jakie tanie jeszcze! tak naprawde na kieszeń Polaka wszystko.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pepco spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Busik

Pepco wchodząc na rynek z artykułami domowymi ale również i tanią odzieżą dla dorosłych i dzieci zrobiło według mnie niesamowitą furorę. W Polsce może sklepy tego typu nie są zbyt popularne, albo oferują niski poziom obsługi klienta, a w wypadku Pepco sprawa wygląda zdecydowanie inaczej. Tylko nie wiem jak odnieść się do niektórych zarzutów odnośnie warunków pracy.

rumi
@Busik

jak to jak :) napisz czy zgadzasz się z nimi czy też nie. Chyba , że nie masz obecnie z pepco nic wspólnego. Sklepy Pepco moim zdaniem bardzo się w ostatnich latach rozwinęły. nie oznacza to jednak jakiejś zdecydowanej poprawy jeśli chodzi o warunki dla pracowników tych sklepów. Tu raczej jest bez zmian

inga

hej :-) wyslalam cv dzis do pepco w bialymstoku. napiszczie prosze cos na temat warunkow pracy w pepco. zapewne kazdy sklep zatrudnia pracownikow na takich samych zasadach w kazdym miescie/ zastanawia mnie tylko jak jest z umowami ( czy jesli sie sprawdze, jest mozliwosc na umowe o prace?). No i jak tam z zarobkami, bo sklepy dochody maja na pewno spore :-)

annaawr

Dziś byłam na zakupach w pepco z dziećmi. Zrobiłam zakupy za ok 200 zł niestety mojej córeczce (2,5 lat)zachciało się do WC, więc poprosiłam o możliwość skorzystania przez nią z toalety. Panie poszły się zapytać pani kierowniczki czy można - gdzie odpowiedz była kategoryczna - NIE(dziękuję paniom za ladą gdzie przepraszały za tą sytuację)(godz. 12.05). Zostawiłam więc zakupy (choć mi na nich zależało i przez myśl mi przeszło, żeby córa zrobiła kupę w jeden z nocników w sklepie)i musiałam szybko wrócić do domu samochodem (mieszkam poza Lubawą). Na szczęście zdążyłam. Na pewno tam już więcej nie wejdę (choć zostawiałam tam ok 300 złotych miesięcznie)bo nie lubię zostawiać zakupów, które wybierałam przez ponad godzinę z dwójką małych dzieci!!!

aw

Niestety nic z tego nie wyszło. Może i dobrze, jakaś dziwna atmosfera tam panuje; a kierowniczka nie wiem skąd tam się wzięłą:) Czekamy na dalsze oferty! Oby nie za długo1

Ryba

Daj znać jak się dostaniesz ;) powodzenia ;))

aw

Rozumiem. Też mam małe dziecko i wiem o co chodzi; ale na szczęście moja mama może się nią zaopiekowac. Praca w textilu jest na pół etatu ale na początek dobre i to:) Zobaczymy jak jutro pójdzie; dam znac. Też będę czekała na tą biedronkę, bo pół etatu mnie nie urządza:)

Ryba

wiesz co teraz niebardzo ;/ kurcze szkoda;/ mąż pojechał na szkółkę policyjną do szczytna i wraca tylko w weekendy a mamy małe dziecko więc nie mam czasu ;/ a z ta biedronka to słyszałam od kilku osób więc chyba to prawda ;)

aw

Fajnie. Na 100 % bęszie ta biedronka? Ciekawe kiedy będzie planowane otwarcie? Byłam zanieśc do textilu cv i już zadzwonili. Mam jutro rozmowę, a Ty byłaś złożyc czy nie byłaś zainteresowana?

Ryba

Biedronka ma być na ul.Rzepnikowskiego koło maksimusa ;) na jestem z osiedla królewskiego wiec bede miała blisko na zakupy hehe ;) o ccc też nic nie słyszałam , a w tekstilu widziałam ostatnio kartkę ,że szukają sprzedawcę.

aw

Biedronkę? Serio, gdzie ona miałaby byc? Ja niestety nic o tym nie słyszałam. O ccc też cisza:( Jak będziesz miała więcej informacji na ten temat to napisz. Dziś widziałam,że w textil market poszukują zastępcy kierownika i dwóch osób jako sprzedawcę. Nie wiem, czy jeszcze aktualne. Nie było mnie w Lubawie i przeoczyłam to ogłoszenie. Może warto jeszcze się tam wybrac!

Ryba

Hej ;) Dowiedziałam się że w Lubawie mają otwierać drugą biedronkę ;) Jak masz takie doświadczenie jak pisalas wczesniej to moze by warto bylo sie postarac o stanowisko kierowniczki ? Moja ciotka jest kierowniczą biedry i sobie chwali ;))

ryba

Słuchaj mieszkam od 12 lat w Lubawie ,znam dużo ludzi ale te dziewczyny to pierwszy raz na oczy widzę.Nie wiem skąd one się tam wzięły ;/ a o ccc nic jeszcze nie słyszałam niestety ;/

aw

Byłam w pepco; niestrty nie mam pojęcia kim są te dziewczyny, które dostały tam prace!!!!!!! Wiesz coś??? Z tym ccc też cisza; może będzie tam coś innego? Daj znac jak będziesz miała jakieś informacje? b c

ryba

No rzeczywiście 13 otwarcie ;/ No cóż trudno ....

aw

Na 100% otwierają 13. Sprawdź oficjalną stronę pepco.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco - Lubawa

Pepco