Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Dżulien
Kandydat

Czy w tym roku przyjmowane są osoby na sezon świąteczny ( listopad, grudzień)??

Chjdss
@Dżulien

Tak

@Dżulien

U nas w mieście nie a są 4 pepco

Ja sie ciesze że wydłużają godziny dla klienta. O wiele wiecej utargu będziemy robic dzieki czemu może bedzie stabilna sytuacja w firmie. A te którym nie pasuje nic, to niech sie zwolnią albo ida na l4 bo jest tu bardzo dużo pracownic które jak widzę wypłatę by chciały ale pracować sie "boją"

@Pracownik

Dokładnie.. Każda by tak chciała. Zawsze można się zwolnić i iść do opieki po bony na jedzenie.

@Kierownik

Tyraj tyraj tylko dobrze nozki podwijaj na polu bitwy hehe hehe.... Co za glupie (usunięte przez administratora)

@Dziara

Dziewczyno nie przesadzaj.. Jakim polu bitwy?? Co, ty bredzisz w ogóle?? Nie róbcie z tego wirusa nie wiadomo czego.. 80 % ludzi przechodzi bez większych dolegliwości.. Jak, by każdy tak, się sr.. ł to co to by było?? Ja osobiście byłam, dziś w lerya i też było mega dużo ludzi kasy wszystkie otwarte.. I tak powinno być

@Kierownik

Tylko w leroy..... O kurcze a na wakacje na plaze nie pojechałaś buahahaha..... Zobaczysz za jakis czas ta moja przesade.....tepa dzido

Kkkkkk
@Kierownik

A nie pomyślałaś że ktoś może ma.starsze osoby w domu które są w szczegolny sposób narażone. Zresztą nikt tu się nie uchyla od pracy. Myślę że każdy już chciałby wrócic. Ale strach jest i bedzie. Zapewniam cię że nikt nie ma ochoty siedzieć w domu i brać kasę. Wszyscy wiemy że wypłata nie bierze się znikąd. Myślę też że każdy już ma dość i chce wrócić. Sama wymyślasz problemy i posyłasz na zielonka trawkę. Wnioskuje że twoje dziewcyzny nie mają prawa narzekać przy tobie. Współczuję im.

@Dziara

Ty zobaczysz (usunięte przez administratora) jak ludzie będą umierać z głodu i depresji jak nie będzie pracy.. A nie od wirusa..

Gratuluję kultury "kierowniku"

@Kierownik

Zacznij dbac o swoich bliskich bo pracowac mozna ale bezpiecznie a tu nikt nie da Tobie gwarancji. Nie tylko my sami sie liczymy ale takze ludzie obok i nasi bliscy.... Zal mi Twoich.Jestes egoistka pozbawiona empatii i wyrozumialosci dla innych..... oby to byl tylko nick bo takich niedorozwojow i bezmozgow jak ty to nawet do czyszczenia toalet nie powinni zatrudniac....

@Kierownik

Pepco ponad wszystko to twoja myśl przewodnia . Gratuluję ! Masz szanse awansować , po trupach do celu .

Pracownik Lublin
@Dziara

Moim zdaniem to, jest to jakiś (usunięte przez administratora) internetowy. Nie ma co odpisywać w ogóle i zwracać uwagi i się denerwować. Pewnie nudzi się hejtuje i obraża wszystko i wszystkich w internecie.. Pewnie jest takim nieudacznikiem życiowym że musi, gdzieś odreagować frustracje ????

P.
@Pracownik

Zauważ, że są osoby, które mają rodziny. Nie można myśleć tylko o sobie.

Niki
@Pracownik

Pracujemy na innych sklepach i jesteśmy zadowolone ze nasnie zwalniają

@Niki

Odezwały się te co tylko(usunięte przez administratora).rejonowym liżą a one i tak was mają gdzieś kiedy wy dziewczyny w końcu to zrozumiecie dla nich liczy się tylko to żeby premię dostać

Krk
@Pracownik

Cieszę się że podoba Ci się (usunięte przez administratora) jeszcze nr na ręce i ok

No faktycznie u nas może 1 osoba po wydłużeniu godzin pracy znowu skracają

Maria

Dotyczy PEPCO w Częstochowie przy ulicy Okulickiego. Obsługa w tym sklepie jest niemiła, arogancka i bardzo niekometentna. Wiecznie tylko układają towar, a jak zapytać o cokolwiek to nie wiedzą, co gdzie się znajduje. Często tam robię zakupy i dochodzę do wniosku, aby ZMIENIĆ OBSADĘ TEGO SKLEPU.

Zła kobieta
@Maria

Ogarnij się , jak często robisz zakupy to po co zaczepiasz ludzi na sklepie jak sama wiesz co gdzie leży . Niemiła jesteś ty ,pisząc takie głupoty na forum . Jak nie chcesz robić zakupów to po prostu zmień sklep , a nie siejesz propagandę . Znając życie poproszono cię o zachowanie dystansu , lub musiałaś poczekać chwile przed sklepem i to ci się nie spodobało . Ojej zapomnialysmy , ze my nic nie możemy .

@Maria

Dziewczyny z Częstochowy apel do was musicie zgłosić się do programu A wybacz mi i jechać do Pani z kwiatami koniecznie przeprosić bo kolejnej się obsluga w Pepco nie podoba to po co przychodzicie brak słów na to wszystko

N
@Maria

Pani Mario. Może Pani zgłosić do centrali skargę na ten konkretny sklep. Dane kontaktowe znajdują się na stronie firmy. Pozdrawiam.

Tak właśnie tak
@N

Dzwon pani Mario dzwon , tam czekają na panią . Jeszcze proszę nakłamać coś dodatkowo , to wtedy dziewczyny cięższa karę dostaną np: będą musiały cały sklep na kolanach wyszorować . Zdrowia pani życzymy , bo na rozum już za późno .

@Maria

To po co tam lazisz to jest sklep samoobslugowy i wystarczy sie dobrze rozejrzec zeby cos znalesc.... Wiecej inicjatywy i samodzielnosci kobieto.... Takie sieroty chodza po swiecie niestety i truja gitarę nam sprzedawca a my mamy roboty po pachy..... Gdzie jest to a gdzie tamto a jaki rozmiar majtek bedzie dobry jak pani mysli????!!! Zlituj sie kobieto a jak nie masz z kim pogadac to sie w telemarketingu zatrudnij

@N

Dziękuję za informację. SKORZYSTAM Z PODPOWIEDZI

Grażyna
@Dziara

Ona nie musi byc zatrudniona , jej płaci MOPS !

@Maria

Tylko kablowac i donosic potraficie puste głupie baby. Wielce obrazona na sklep ale jak usłyszy przecena i zobaczy czerwone metki wszystko jej przechodzi i leci jak miś do miodu. Takie obłędne jesteście!

@Zoe

Boże jak wy nienawidzicie tej roboty. To musi być straszne chodzić codziennie do tak znienawidzonego miejsca. I jeszcze klienci przeszkadzają, że w ogóle przychodzą. Masakra jakaś :)

@123

Zgadzam sie z Toba. Ja swoja prace lubie mimo ze momentami jest ciezko i mozna sie zalamc, ale przychodza chwile kiedy wszstko sie zmieni na lepsze, pozniej na gorsze itp, itd. Tez bola mnie plecy, jestem zmeczona po tej akcji, czasami chce mi sie plakac kiedy przychodze do domu, ale wiem ze to minie. Tak bylo, jest i bedzie w kazdej pracy, pracodawca kogos nie szanuje a kogos wywyzsza ponad niebiosa. Jest zle kiedy jest duzo roboty, jest zle kiedy tej roboty nie ma. Widze ze tutaj udzielaja sie w wiekszosci ludzie, ktorzy nie sa zadowoleni z pracy, wiec pytam dlaczego tu jeszcze jestescie skoro odgrazacie sie ze trzeba szukac czegos innego, czegos lepszego?

@123

Wiesz dlaczego? .. Masz racje ktos musi to robic bo z wasza bezradnoscia to pewnie macie problem(usunięte przez administratora)

Nie dogodzi
@Maria

Klientowi jednak nie dogodzi . Dziewczyny wykładały towar , żeby taka małpa miała co kupić , spieszyły się pewnie nawet nie miały czasu iść do kibla . A taka małpa zamiast to uszanować i się cieszyć , ze na promo się załapie to jeszcze narzeka . Ciesz się babo bo firma zamiast nas docenić za prace , to klientom Dziekuje .

@Zizi Top

A co tu jest do lubienia ? Praca to praca , pracuję aby nie musieć żyć z zasiłków od państwa bo tak mnie wychowano . W każdym miejscu pracy znajdzie się jakiś nadgorliwiec czy socjopatyczna kierowniczka ( sprawdź w słowniku co to znaczy) chodzi o to aby na takie jak najrzadziej trafiać , chodzi o to aby nadmiarem pracy fizycznej bo taka jest w sklepie szczególnie pepco nie niszczono nam zdrowia ! A w innych miejscach tez jest najczęściej tak że roboty ful a pracowników mało . Tak to jest w Polsce że jeden pracuje za trzech bo pracodawca oszczędza na etatach . W Europie jest inaczej , zapewniam was , ale nasz kraj to wiecznie "na dorobku" a teraz bedzie jeszcze gorzej dla takich jak my bo wirus będzie wymówką ....

@Stefania

Nie znam slowa socjopatyczna bo nie wiem co to jest slownik. Duzo osob piszacych tutaj uwaza sie za najmadrzejszych obrazajac innych, a wydaje mi sie ze sami slownika w rekach nie trzymali bo cwaniakowac i obrazac na forach jest najlatwiej. Wyobraz sobie ze czasami trafia sie ludzie, ktorzy lubia swoja prace i nie mialcza pod nosem ze jest im zle. Pracowalam kilka lat w Holandii i myslisz ze tam jest inaczej niz w Polsce? Moze i kasa lepsza ale jakie zle warunki mieszkaniowe i ludzie nad Toba. Tam to dopiero pomiataja nami. Wyjechalam tam bo nie moglam zniesc sytuacji w PL, po powrocie znajdywalam prace w Polsce za najnizsza krajowa, ktora ledwo co wystarczala przy kilku zoobowiazaniach finansowych. W pepco moze nie zarobie kokosow ale wole (usunięte przez administratora)c za taka kase jaka daja, niz robic wiecej za najnizsza, a takie dwie prace juz mialam.

xdxdxd
@Maria

A ty uważasz, że w sklepie towar leży ciągle w tym samym miejscu? Nie ma cie dwa dni w pracy i już nie wiesz gdzie co jest bo sekcje pozamieniali. Poza tym sklep jest samoobsługowy, to szukaj sobie sama. Myślisz, że pracownicy mają teraz czas, żeby biegać za klientami i co chwile im łaskawie usługiwać? Mamy teraz taki zapi*****, że nie ma kiedy się po (usunięte przez administratora) podrapać. Przychodzą dostawy, trzeba je szybko rozłożyć, żeby w magazynie nic nie stało. Do tego ktoś musi stać przy drzwiach i pilnować żeby odpowiednia ilość osób była na sklepie. Na kasie trzy kasjerki praktycznie ciągle stoją aby kolejki dużej nie było. Może trochę zrozumienia dla nas pracowników? Bo my teraz zapier****** żebyś ty mogła sobie kupić majtki z przeceny.

@123

Prace lubię tylko niecierpie NIEKTORYCH wrednych i upierdliwych klientów, którzy skutecznie umilaja nam pracę. A Ty, jak się domyślam, siedzisz za biurkiem a po pracy chodzić pić krew dziewczynom w pepco. Poza tym to nie jest forum dla klientów tylko pracowników

@Zizi Top

Słabo koleżanko - nie wiesz co znaczy słownik ?? To zajrzyj do Wikipedii - znajdziesz tam i to i termin z dziedziny psychiatrii "socjopata " .

@Zoe

Z takim podejściem do klienta możesz pracować w Pepco bo porządna firma nie zatrudni kogoś takiego pokroju. Wiadomo, że Pepco to taka biedronka tylko z mniejszą pensja :)

@123

Idź się położyć spać kobieto niech Ci głowa odpocznie bo mózgu to Ty nie masz my wszystkie tutaj nie życzymy sobie obrażania nas

Jojo
@Kierownik

Dokładnie to jest forum dla pracowników a nie dla klientów. Praca jest ok. Ale jest ogromna presja czasu, przynajmniej u mnie w sklepie ma być tip top 100 zdań i przez to nienawidzę tej roboty. He he. Mam takie kierowniczki że masz w 1 minutę wyłożyć wszytsko. Psychicznie nie idzie wytrzymać. Rejnowa też ma kaprysy. Ciągle coś wymyśla. Bez sens. Dobrze że tej popapranej gazetki nie ma. Przynajmniej z tym spokój.

@Jojo

Bo 123 tyra w Netto .....takie zwykle sklepy i tanie to po jakiego wala tam łazi.... No tak jak tyra w Netto to nie ma kasy hahaha

@Stefania

Kolezankami nie jestesmy a i widze ze na zartach sie nie znasz i trzeba wylapac tylko to co dotyczy ciebie w wiadomosci :) widze ze to forum jest tylko do narzekania, a kazde w miare pozytywne slowo jest zle komentowane przez innych. Chyba nie mozna miec swojego zdania bo od tazu mieszaja z blotem. To tobie gratuluje zgryzoty i (usunięte przez administratora) Ps. Slowo zgryzota tez jest w slowniku jakbys potrzebowala

@Dziara

No jak tak tyra i wybudowała sama 80m dom i pięknie go wykończyła to już pierdoly woli kupić za taniochę w takim Pepco. Nieźle płacą w tym... Netto... :) HAHAHA. Teraz tyram na wyposażenie ogrodu... Hahaha

To w takim razie nie masz żadnego wykształcenia skoro pracujesz w Pepco bo lubisz. Ani umiejętności żeby założyć coś swojego. No cóż. Życie.

@123

Weź już z stąd wypier.alaj ok?

@123

Hahahaha id..... tka z ciebie nie martw sie o moje doswiadczenie zdradze tobie "boś"chyba ciekawa... moje doswiadczenie jest niepelne wyższe tak z pelna szczeroscia tobie odpowiem a pracuje w pepco bo mi k.... dobrze z tym i mam 3 kroki od domu i lubie wkor takie klientki jak ty...... Dobra już dobra zjezdzaj z tego forum sa tutaj wazniejsze sprawy niz konwersacja z nieudolnymi klientami

@123

I jeszcze jedno kto powiedzial ze praca jest wyznacznikiem inteligencji danego czlowieka chyba tylko id....tak pomysli..... A pepco netto biedronka moze byc tylko przystankiem w naszej karierze zawodowej o tym nie pomyslalas kolezanko.... Wlasny biznes owszem moze bedzie bo swoj plan mam a nawet biznes plan tez jest..... Wlacz wiadomosci babo i zobacz co sie dzieje jak ludzie z wlasna dzialalnoscia placza..... I to sa momenty w ktorych sie ciesze ze moge pracowac u kogos a nawet w tym Pepco...

@Dziara

Podobno nie musisz pracować tylko chcesz... To jednak musisz... Gratuluję kariery

@Dziara

Doświadczenie masz niepełne wyższe czy wykształcenie? To jakieś novum...

@123

A ty z mopsu jesteś ze prowadzisz wywiad środowiskowy??? No dobra masz tu cala prawde ....wiec mam ukonczony licencjat a wczesniej technikum z matura i egzaminem zawodowym wszystko zdane na cacy hahaha...pracowac nie musze ale jestem nauczona cos robic i nie byc śmierdzącym leniem. Doceniam prace kazdego czlowieka. Staram sie w zaden sposob nie byc ciezarem dla nikogo nawet w sklepie jak robie zakupy nie drecze głupimi pytaniami sprzedawcow..... Zadna praca nie hańbi pamietaj bo nawet kible trzeba sprzątać i smieci wywozic. Gdyby nie to to gnila bys w (usunięte przez administratora) koleżanko ... A pozatym kto by cie wkor....? jak nie tacy sprzedawcy jak ja... I zapamietaj moje slowa jak zobaczysz usmiech na twarzy kasjerki z Pepco..... Moze to bede ja

Diana
@Maria

Podpinam się do podpowiedzi wyżej. Może Pani zmienić sklep, ale argumenty jakie Pani przytoczyła uważam za słabe. Dziś byłam w tym Pepco, Panie bardzo miłe i cierpliwe do klientów, każdemu, kto wchodził tłumaczyły grzecznie, że ma wziąć koszyk lub przed sklepem czekać na wolny koszyk. Jednocześnie kasowały zakupy klientów. Było to krótko przed zamknięciem sklepu, do kasy ciągle kolejka, ciągle nowi ludzie wchodzi, a Panie z obsługi były miłe, choć pewnie zmęczone. Więc radzę w tym szalonym czasie spuścić trochę z tonu, a za to włączyć wyrozumiałość.

Młoda
@Maria

Hehe.. dobrzy pracownicy. Firma zawsze szuka takich co pracują układając towar. Czyli pracownicy nie są źli. To Ty jesteś be be.. hi hi

@Maria

Zacznijmy od tego gdzie jest miła obsługa? Dziewuchy po podstawówce nadają się tylko do pepco albo na bazar stanąć z kartoflami albo gaciami.

Kasia
@Maria

To nie jest miejsce do dzielenia się opinią o niemiłych kasjerkach, tylko o warunkach pracy, rekrutacji itp. Pzdr.

Sprzedawca z krwi i kości
@Dziara

uhhhu ktoś powinien zawód zmienić i to natychmiastowo!! Chyba kobieto masz marne pojęcie czym jest zawód sprzedawcy, jakie powinien mieć atuty, czym się zajmuje itd. Zmień pracę, ponieważ wstyd sprzedawcom przynosisz! To jest to, jak teraz każdego do sklepu zatrudniają! Kiedyś sprzedawca to był ktoś! i jeszcze słownik ortograficzny polecam, za darmo w necie można sprawdzać słowa.

Sprzedawca to był ktoś!!!
@Sprzedawca z krwi i kości

Ooooo patrzcie...Nauczycielka języka polskiego...Witamy w Pepco! Może w sklepie czerwony dywan rozwinąć dla Pani? Proponuję się zatrudnić i pokazać swoje możliwości. Pepco potrzebuje wzorcowych sprzedawcow że zdrowym kręgosłupem i mocnymi nerwami. Powodzenia trzymamy kciuki i życzymy udanej rekrutacji...

Krzych
@Maria

Dziwie sie ze wogule w tym (usunięte przez administratora) pepco kupujesz cokolwiek. Życie ci nie mile??

Ona
@Maria

To nie homen dyu, nikt Ci w (usunięte przez administratora) nie będzie wchodził ????

Gienia
@Maria

A ŁASKAWA PANCIA JEST PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY? ŻE ŻALE I DUPOŚCISKI TU WYLEWA?

Mi

I tu się zgodzę w 100 procentach

Wir

Zgadzam się. Masz rację

MIKI
@Gienia

Kultura u ciebie jak u menela. A to niby klienci są be.

NickNick
@Maria

A może zmienić klientòw na normalnych ,a nie wrednych egoistòw

N
@Maria

Może najpierw warto zmienić podejście? Albo zatrudnić się w obsłudze klienta i zobaczyć na czym polega taka praca. Gwarantuje że po roku pracy w Pepco kiku czy innym badziewie gdzie jest 10 rzeczy na raz do zrobienia i stania po 10 godzin dziennie nie będzie panią dziwiło to że pracownicy nie całują po du.ach klientów którzy myślą że są bogami bo postanowili zrobić jakieś marne zakupy

@123

Owszem nienawidzimy jak można lubić prace za takie warunki i pieniądze

Kasandra

Hej dziewczyny :) i jak wam się podobają grafiki na Wrzesień?

Mika
@Kasandra

skaczę z radości...

Moni

Przecież są dwa dni wolne , rano zawsze możesz zrobić obiad jak idziesz od 13 , albo jak idziesz na rano to po powrocie masz jeszcze kupę czasu aby coś zrobić ! Powtarzam , dwa dni w tygodniu to jest wystarczające !! Nie chce ubliżać nikomu ale tu po prostu widać kto ma ochotę do pracy a kto nie ……

Bukano
@Moni

Pewnie ci krzywda była do tej pory jak miałaś więcej wolnego. Dziwne zmieniają cos na gorzej a ta zadowolona. Poczekaj nie długo będą wolontariuszy przyjmowac to się zglosisz

@Bukano

Ja pracowałam zawsze po 8 godzin dzienne ,w tym 1 godzinę przerwy na obiad ! W tygodniu 2 dni wolnego …….nadal żyje ! Jakoś nic mi się nie stało !! Mam czas na dla siebie i dla innych !!! Dziewczyny naprawdę nie macie ochoty pracować ???

Terefere
@Moni

Jak się zatrudniałam za tą zniewalająca stawkę to było mówione że po 12 godzin pracuje a teraz kto mi dołozy do paliwa inaczej bym nie zaczynała tu pracować a jak dzieci mam widzieć jak w miesiącu 2dni na rano pracuje a reszta do 21. Pewnie łatwo gadać

Bukano
@Moni

To sobie pracuj dalej po 8h. Ja przyszlam do pepco bo są 12tki i wyobraź sobie, ze mam i mialam ochotę pracować, dodatkowo to głosów przeciw tej zmianie jest więcej więc nie tylko ja jestem dziwadlem. Wypisać ci za i przeciw tej zmianie? Zapewniam minusów będzie więcej!

Planująca odejść
@Moni

Dobrze się czujesz ? Czy jesteś od tych z góry co to wymyślili ??? Puknij się w czółko i pomyśl logicznie - czy dla Nas pracowników ta zmiana jest na plus ??? Jest to kompletna porażka !!! Zwalniam się i wcale żałować nie będę !!! Żal tylko tamtego czasu , tamtego dawnego Pepco i poprzedniego Szefa - ten obecny doprowadzi do ruiny

@Moni

Mam tylko 4 zmiany na rano w ciągu, pozostałe zmiany to najczęściej od 11 do 20stej, więc nie mów mi ile ja teraz mam niby czasu, bo przy wcześniejszych grafikach miałam też czas na życie towarzyskie, już nie mówię o tych dziewczynach które w ogóle swoich dzieci nie będą widywać ( a nie no przecież dwa dni w tygodniu to kupa czasu żeby dziecko nie zapomniało jak matka wygląda) I po drugie koleżanko, ja nie pracuje dlatego, że mam na to ochotę lub nie, a dlatego, że potrzebuje mieć kasę żeby opłacić rachunki.

Tamara
@Lili

U mnie podobnie, idę na 8 do 16 albo na 12 do 20. Do pracy jadę 40min, oczywiście przygotować się wcześniej trzeba. Wychodzę po 7 lub 11, wracam o 17 albo 21. I ktos mi powie, ze mam więcej czasu!!!!! Mam nadzieję, ze TO nowe To To szybko spadnie z krzesełka! Na tą firmę zapiep.rzaja sklepy, bo to my generujemy dla Was $$$. Pycha kroczy przed upadkiem!

Praca czyni wolnym
@Planująca odejść

Podwyżek tez pewnie nie bedzie w styczniu bo po co ?

@Lili

Dziewczyny tutaj gdzie pracuje od zawsze pracowało się 8 godzin , plus godzina przerwy ! Także na sklepie się siedziało i siedzi 9 godzin !!!! Jakoś nikt nie umarł , nikt się nie rozwiódł , dzieci jakoś nadal nas rozpoznają !! Po pracy jest czas jak ktoś chce aby zrobić wypad z koleżankami ……w tym , są dwa DNI wolne w tygodniu !!!! Naprawdę bym chciała aby ktoś z górnej pułki czytał te wasze żale , i tym osobą bym po prostu podziękowała ! Jeśli tak wam to nie pasuje , znajdzie si ktoś na na pewno prace w pepco przyjmę z otwartymi rękoma !!

Hejka
@Moni

Hejka A Pani w Polsce pracuje ?

Tamra
@Hejka

Jak mniemam na księżycu albo w centrali

@Moni

To lepiej powiedz ile u Ciebie jest zmian na rano w miesiącu, poza tym chwaliłas się że masz też zmiany od 13 stej.

Marcelina
@Moni

Przerwa godzinę .Gdzie się tak pracuje .

Moni

Ci co naprawdę chcą pójść na l4 tylko dlatego że będą musiały pracować po 8 godzin , ja na drugi dzień bym zwolniła !!! Dziewczyny , , to nie jest wymysł kogoś tam ale całej firmy !! Naprawdę ryzykujecie utratę pracy! Macie kurde dwa dni wolne w tygodniu , pracujecie po pare godzin …..co w tym złego ? Chyba że naprawdę nie macie ochoty pracować , a ro już inna sprawa

Haaa
@Moni

Monisia, ty jakas niedorozwinięta jesteś. My , polaczki godzilysmy się pracować za tak niska stawke po 12 godzin , ZEBY ZA TO MIEC WOLNE CHOCIAZ ! a teraz niska stawka jaka była, roboty więcej, wiele dziewczyn dojeżdża- jeszcze mniej czasu, jeszcze mniejsza wypłata bo trzeba dojechać. Pochwal się ile ty tam zarabiasz. I od początku godzilas się na takie warunki. Teraz sytuacja odwrotna. Sledze to forum trochę czasu pamiętasz jaka byłaś zdziwiona i przerażona że polki po 12 godzin pracują?? No i co nie pasowałoby ci to co nie, bo to duża zmiana! To może zrozum i nas a nie gadasz takie bzdury że rzygac się chce. Mogłabyś wrocic do polski I zobaczyć na własnej skórze jak to jest fajnie pracować za psie pieniądze, nie mieć czasu i zycia I dopiero się wypowiadać.

Kasjer
@Haaa

Brawo !!! W punkt !!!! Monisia do Polsji przyjedź i tyraj - potem się wypowiesz !!! (usunięte przez administratora)

@Haaa

Przecież praca jest ta sama , zarobki są te same ……ta burza jest tylko bo będziecie mieć dwa dni wolne zamiast trzech ???? Będziecie przecież pracować tylko 8 godzin dzienne , kto idzie na rano , popołudnie będzie mieć wolne !!!!!(usunięte przez administratora) Trochę respektu

Bela
@Moni

Coś mi tu tracisz prowokatorem. Tu jest pepco Poland, jak umiesz czytać, masz swoje forum Made in Eldorado tam sobie idź pisać złote myśli

nefaa
@Moni

Przypomnę swoją wypiwiedz .. "ty czytać nie potrafisz ze zrozumieniem? Nie ja zadałam pytanie, ale po co mówić o czymś, czego nas nie dotyczy. I nie, twój argument nie ma sensu, bo to jest forum pracownicze Pepco Sp zoo POZNAŃ a o ile się orientuję to POZNAŃ jest w Polsce, nie we Wloszech:) Więc pytanie o zarobki w POLSCE bez przymusu pójścia na rozmowę kwalifikacyjna jest logiczna. Po to jest to forum, a nie by z daleka współczuć biednym polaczkom ile zarabiają i ile godzin pracują i ojeju jakie źle warunki no u nas we Włoszech to niebo" wtedy się babeczki tu rzuciły a teraz ci to samo mówią hahaha fałszywe wszystkie jestescie

Kiki
@Moni

Często czytałam tutaj opinie że praca po 12 godzin ponad siły 3 osoby na zmianie idt i się z tym zgadzalam. Teraz jest więcej ludzi, wcześniej się wychodzi lub na popołudnie ale... No właśnie wcale nie jest lepiej przynajmniej u mnie bo albo masz środkowe zmiany albo to trzeba zostać bo palety lub ciągniesz tylko popołudniówki i jeszcze jeśli nie 12-stki w tygodniu to po 10 godzin gdzie tu sprawiedliwość dobrze to jest ale dla kierowników chyba którzy wychodzą o 15.

@Moni

Czyli pracujesz po 7 godzin, my mamy na 8 godzin pracy przerwę 15 min. tak więc, po podgrzaniu posiłku na zjedzenie go zostaje ok 10 min

@Pola

Ja pracuje 8 godzin dzienne a mnie 7 !!!! Mam godzinę przerwy na obiad czyli jestem w pracy codzienne 9 godzin !!!!!

Ktosss
@Moni

Zapraszamy do Polski Monisia, tutaj będą ci dawać zmiany po 11:45 godzin, będziesz miała 15 minutek przerwy ;) bo dopiero jak jest 12 godzin masz jej więcej:))

@Ktosss

Czyli teraz pracując po 8 godzin będziecie nareszcie zadowolone !?!? Bo jak do tej pory 12 godzin to dla was za ciężko , 8 godzin za krótko ……..czego wy tak naprawdę chcecie ??

Kaja

No ale tu tak jakby pretensje powinny być kierowane w stronę osoby układającej grafik, a nie w stronę pani Moniki. Ja nie wiem co wy macie za kierowników, że grafiku dwuzmianowego ułożyć nie chcą/ nie potrafią. A co do wyzysku to przesadzacie.

@Kaja

U mnie jest jasno określone przez KR ze zmiany mają być układane nie tylko od 8-16 12-20 ale też 10-18 a jak są dni gdy jest ruch wpisywać w grafiki nawet po 4,6h, więc pretensji nienpowinnysmy mieć do naszej kiero, bo chciała to zrobić najmniej boleśnie dla nas, ale ma presję z góry i KR dokładnie sprawdza grafik tak żeby żadne udogodnienia dla pracowników sie nie wkradł

Koko
@Kaja

Drogie koleżanki i koledzy!! Dyrektor wyraźnie powiedział, że nie ma pracy zmianowej po 8 godzin. Kierownicy nie mogą układać grafików po 8h!! Grafik w danym sklepie ma być dostosowany w oparciu o raport sprzedaży. Zalecenia te przychodziły nie tak dawno meilowo,a kierownicy, którzy układają grafik po 8 h, to chyba mają samowolke i rządzą się swoimi prawami.

Mika
@Koko

ok a skąd te info?

Koko
@Mika

Informacja nie jest wymyślona z głowy, tylko oparta o wytyczne, które przesłała nie tak dawno dyrekcja.Kazdy kierownik o tym powinien juz wiedzieć. Pracownik może pracować w danym dniu 8 h, ale nie ma to wyglądać tak, że dzień w dzień /tydzień w tydzień przychodzi do pracy po 8 h. Godziny pracy maja zostać rozpisane adekwatnie do natężenia/sprzedaży jaka w ciągu dnia odbywa się w pojedynczych sklepach.

@Koko

No tak, mamy mieć zmiany 6,8,10 i 12 godzinne , w zależności od potrzeb sklepu, ale nie mogą to być same 12. Dni wolnych w miesiącu tyle ile jest sobót i niedziel + maksymalnie 2 dni. W zebrania oczywiście możemy być w pracy od 7 do 21

@Moni

Dwa dni, tzn niedziela i jeden dzień w tygodniu...

@Moni

A zebrania miesięczne też macie ? Pracujecie wtedy od 7 do 21?

@Pola

Zebrania „ miesięczne „ nie są tak dokładnie miesięczne ……są raz na 3 miesiące , i przeważnie trwają godzinę od 8-9 rano

Papa
@Moni

we wrześniu jest dwa zebrania.

@Papa

U nas nie wiadomo kiedy będzie …. Na pewno jeszcze w tym roku

Monika
@Moni

Co jest z Tobą nie tak? Ja mam dni wolne 3 w tygodniu i niedziele bez handlu. Dom i dziecko na głowie. Jestem samotna matka, ale chce pracować bo potrzebuje pieniędzy. Chcesz zajac sie w tym czasie moim dzieckiem, ktore potrzebuje pomocy w szkole a ja wyjde sobie z kolezankami na wypad wieczorem, żeby mieć życie towarzyskie? :)))

@Moni

No widzisz i tym min różni się nasza praca , u nas są częstsze zebrania, zaczynamy od 7:15 ,sklep czynny od 9- 21 , kilka osób musi zostać do końca, policz sibie ile to godzin. Zarobki u ciebie też są inne niż u nas, premie pewni również. Pewnie jeszcze macie dodatek do posiłku.

@Pola

Nie mamy ani premii ani żadnych dodatków do posiłków . Nasz sklep też jest otwarty od 9-21

@Monika

Bycie matką to nie choroba ……masz 3 dni w tygodniu wolne i jeszcze ci źle ????

@Moni

Skąd ty wzięłaś trzy dni w tygodniu wolne? Trzeba przepracować 40 godzin/ tydzień, 40: 8= 5, dni w tygodniu jest 7, 7- 5= 2. Jak dla mnie to niedziela i jeden dzień w zależności jaki ci kierownik da. Więc skąd 3 ??? Dziewczyno , weź się ogarnij. Jak zaczęłaś pisać na tym forum i inne Cię hejtowały nie podobało mi się to, ale to co teraz wyprawiasz woła o pomstę do nieba. I nie wierzę, że macie tylko goła pensję i żadnych dodatkowych profitów. Po drugie z pewnością nie zarabiasz najniższej krajowej.

@Pola

Po pierwsze ogarnij to się ty dziewczyno !! Po drugie to nie ja pisałam że mam 3 dni wolnego tylko dziewczyny na forum ! Przecież to one mówiły że będzie źle bo z trzech dni wolnego będą mieć tylko 2 !!!!

Patka
@Marcelina

Właśnie nie wiem. Godzine to bynajmniej my mamy jak jest zebranie a normalnie 15 minut i nara. Dobrze obiad sie nie odgrzeje

Patka
@Moni

Wyobraź sobie ze ja podpisywałm umowe ze zmianami 12 h a nie 4, 6 albo 8 godzin i wybacz ale mi sie nie opłaca dojezdzac 20 km na takie godziny. Jestem w pracy codziennie i nic nie moge zaplanować wiec ci co siedzą na górze niech sie lepiej 10 razy zastanowią nim podejmą jakieś decyzje. Firma nie dba w ogóle o pracownika a ty najwyraźniej masz niezłe plecy...

Ola
@Patka

A w którym miejscu na umowie masz napisane, że praca bedzie tylko po 12h? Bo nie kojarzę tego zapisu.

Krk
@Patka

Bo macie zap... na nasze bombelki a nie żreć

Poirytowana
@Pola

U nas zebrania 6 15 i dymasz do 19.45 z godzinna przerwa. Nawet normy przekroczone gdzie inspekcja pracy

Pati
@Poirytowana

A zglaszalas? Bez zgłoszenia oni sami nie przyjdą

Specjalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jedna z mniej przyjemnych rozmów kwalifikacyjnych w moim życiu. Pani z kadr najpierw zadzwoniła i prowadziła wywiad telefoniczny przez ok 15 min, od razu wypytując dlaczego chcę zmienić obecną pracę, po krótce o doświadczenie zawodowe i oczekiwania finansowe. Następnym etapem była rozmowa online z tą samę panią oraz kierowniczką działu, do którego aplikowałam. Nie wiem czy to wpływ rozmowy online, czy panie zawsze tak robią, ale obie miały strasznie naburmuszone miny zarówno w trakcie zadawania pytań jak i słuchania moich odpowiedzi. Cała rozmowa była bardzo w korpo tonie, pełno pytań typu: gdzie widzisz się za 5 lat, jakie są twoje mocne i słabe strony, jak radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych itp. Przez pół rozmowy obie panie cisnęły mnie, czy na pewno odnajdę się na nowym stanowisku (ponieważ obecnie pracuje w trochę innej rodzinie stanowisk).A jako oficjalny powód niezatrudnienia mnie pani z hr podała (w rozmowie tel. po 2 tyg od rozmowy kwalifikacyjnej) właśnie mój brak doświadczenia w tej branży. To po co dzwonią i zapraszają na rozmowy? Skoro w CV jest napisane czym się zajmuje? Jeżeli moje doświadczenie nie pasuje do ich działu, to po co to zawracanie głowy i zajmowanie naszego czasu? Cala rozmowa była bardzo niesympatyczna, sztywna i mocno korporacyjna. Nawet gdybym dostała propozycję pracy w tym miejscu, na pewno bym się nie zdecydowała. Nie polecam.

Pytania

Gdzie się widzisz za 5 lat? Jak radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych? Czego oczekujesz od nowego pracodawcy?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Popco Morąg to jedna wielka pomyłka kierowniczka pominęła się chyba z powołaniem jest nie przyjemna opryskliwa wiecznie zadufana tak jak i zastępca kierownika oraz starszy kasjer mieszkam w tym mieście więc znam te osoby może nie osobiście ale same przebywanie w sklepie odstrasza ludzie wychodzą nie zadowoleni z obsługi nic dziwnego ze przy takich przełożonych obsada zmienia się co chwilę praca fajna i czysta ale ludzie wolą iść zbierac puszki niż iść z gólem w gardle lub sraczka do pracy bo wiecznie nie zadowolenie wiecznie krytyka coś nie tak chciałam zlozyc cv lecz pani Marcela tak się przedstawiła powiedziala ze jestem za gruba żebym się zastanowiła bo moge nie podolac chyba się jej nie spodobałam....ogólnie po pracownikach w sklepie widać że pracują w stresie i nagonce bardzo często się zmieniają cały czas są nowe twarze więc chyba o czymś to świadczy i nie rozumiem czemu wiecznie zmieniają obsadę pracowniczą zamiast wyżej pomyśleć co jest tego przyczyną (raczej kierownictwo sklepu)

Aldona
@Maria

Zgłosić sprawę wyżej! Nie do rejonowej tylko regionalnej. Gwarantuje że pomoże

Dominika
@Maria

rotację to powodują palety pod sufit, wielkie powierzchnie sklepów i etatyzacja jaka w innych sieciach jest przy 3 krotnie niższych obrotach miesięcznych i 2,5 mniejszych wielkościach lokalu... tu pensję się powinno przemnożyć przez wielokrotność powierzchni czy obrotu. a nawet to by nie zatrzymało ludzi. nikt się nie będzie zajeżdżał nawet dla super pensji. plus odejście od 14-15 dni wolnych w miesiącu też ludzi zniechęca. a nie wiem w sumie, czy te pensje podchodzą pod super. wystarczyłyby po 2 osoby wiecej dziennie i już praca jest do przeżycia. i spiny byłoby mniej. i kasjer byłby szczęsliwy i kierownik zadowolony. szukajcie przyczyn tam gdzie są a nie tam gdzie ich nie ma... jak ktoś w 1 pracy tylko pracował to może i nie ma do czego "przyłożyć" pepcowe życie. ale większość z nas ma porównanie. i warto z tej refleksji skorzystać. co czułem w innych pracach. a co czuję w pepco. a co pepco robi z ludźmi , np. z kadrą zarządzającą i jak się ludzie zmieniają w pepco to już inna inszość, którą powyższy komentarz tylko potwierdza....

madaamm123
@Aldona

taaak...najlepiej napuścić ludzi na siebie nawzajem... typowo polskie podejście... zamiast zgniły tort wywalić do kosza i nowy upiec , to niech rejonowa czy tam regionalna poleje go czekoladą, wtedy już będzie am mniam mniam... weźcie się ludzie ogarnijcie. to nie praca w służbach żeby jednych na drugich napuszczać. to system jest nieprzyjazny dla pracowników a nie osoby tam zatrudnione... co do tego to chyba nie ma wątpliwości nikt, kto przeczytał chociaż ze 3-4 strony komentarzy na goworku.

johnny
@Dominika

sranie w banie

johnny
@madaamm123

guffno prafda hhhehehyhyhy

Hania

Dziewczyny ile osób liczy wasz zespół? I po ile jest was na zmianie?

Anka
@Hania

7. 2 na rano, 1 przed południem i 2 po południu. Jak się zmiany nakładają to bywa, że jest nas 6 w danym momencie.

Iga
@Anka

Jakie robicie dzienne utargi ?

Kiero
@Hania

U mnie jest 6 etatów 2 otwieraja 2 zamykają i czasem 2 bychadza na środkową zmianę A czasem i bo dzień wolny też trzeba dac. Nasze utargi to tak ok 15 tyś

Hania
@Kiero

I jak dzielicie się sobotami? Ile każdy ma roboczych?

Kiero
@Hania

Każdej układam po 2 soboty pracujące bo w soboty robię 12h i na zmianie są 3 osoby bądź tylko 2.

Kkkk

W jaki sposób naliczają premię do wypłaty?

Llll
@Kkkk

Jak wszędzie, przekroczysz założony budżet, dostaniesz premię. Wynik inwentaryzacji też ma wpływ.

Zainteresowana
Kandydat

Hej,mam pytanie do pracowników Pepco. Na przełomie kilku miesięcy wysłałam 3 aplikacje na stanowisko sprzedawca.Za każdym razem na profilu kandydata po dłuższym czasie wskakuje adnotacja : nieodpowiedni na to stanowisko. I tak się zastanawiam jakie kryteria trzeba spełniać żeby tam zostać sprzedawcą?Mam doświadczenie w handlu powyżej 6 lat.Nie mam wykształcenia handlowego tylko ekonomiczne.Wysyłam cv wraz z listem motywacyjnym(pierwszy raz spotykam się z sytuacją żeby do sklepu pisać list motywacyjny(!)).Czy to mnie automatycznie skreśla?Nikt nawet nie zaprosił mnie na rozmowę a w moim mieście codziennie są dodawane ogłoszenia w różnych lokalizacjach.Pytam z czystej ciekawości, bo nurtuje mnie jakimi kryteriami kierują się osoby odpowiedzialne za rekrutacje do sklepów.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

daisy
@Zainteresowana

ja jak nie mam odpowiedzi skądkolwiek, to idę osobiście zanieść cv

Anonimowka
@Zainteresowana

Pierwsze słyszę, że do pepco trzeba list motywacyjny. Nigdzie nie widzialam takiego ogłoszenia. Poza tym fakt, u mnie szukali sprzedawcy dłuższy czas, miałam ciszę, mimo kilkukrotnego wysłania CV (na przełomie paru tygodni, na różne etaty). Poszłam do sklepu i od ręki mnie wzięli. Poradziłabym właśnie to samo, przejście się do sklepu.

Zainteresowana
@Anonimowka

Wierz mi, że też byłam w szoku.Ale pisało tak w samym ogłoszeniu zamieszczonym na portalu jak i na profilu kandydata . Chyba będę musiała tak zrobić.Dziękuję za odpowiedzi,pozdrawiam.

Hillary
@Zainteresowana

Często w ogłoszeniach jest podany list motywacyjny zwłaszcza na tych dużych portalach ogłoszeniowych. Ale nigdy w życiu nie zdarzyło mi się napisać lm :-D. Olewam to i i tak oddzwaniają. Ogólnie takie miejsca jak knajpy, hotele, sklepy to najlepiej iść się pokazać i zostawić cv. W wielu przypadkach dostaniesz robotę od ręki.

Magda
Klient

Ostatnimi czasy byłam w Pruszczu Gdańskim w Pepco przy ulicy Kasprowicza na zakupach. Pani kierowniczka w blond włosach bardzo nie miła, poprosiłam o pomoc furknęła, że nie ma czasu. Panie na zmianie, jakby za karę. Dziwię się, że ten sklep tam funkcjonuje, paskudna atmosfera. Bardzo nie polecam!

Agaa
@Magda

To jest forum o opinich o pracodawcach, a nie klientów o skelpch

Ewa

I właśnie tym komentarzem pokazałaś swoją klasę ????????????. Dzięki temu możemy się domyślać jak obsługa tamtego sklepu została potraktowana przez Ciebie. Oczekujesz od innych kultury, a sama co sobą reprezentujesz?

Rozczarowana
@Magda

W Kożuchowie w lubuskim jest tak samo

Ala
@Rozczarowana

To forum dla pracowników … opinie proszę kierować do sklepu bo tak to niestety robi się bałagan w komentarzach

Pepcowiczka

Witam. Czy mogę gdziekolwiek złożyć skargę na kierowniczkę sklepu, że olewa sprawę iż połowa załogi ma koronawirusa, nie informuje o tym pracowników (tylko z zasłyszenia o tym wiem), nie zaleca ostrożności czy cokolwiek, a przecież pomieszczenie socjalne jakoś zbytnio ogromne nie jest, a raczej każda z nas sisdziala ze sobą niekoniecznie zachowując bezpieczną odległość, nie wysyła reszty swoich pracowników na testy tylko udaje że nic się nie stało i po prostu są chore i ich nie ma. Przecież to jakiś żart, każda z nas ma rodziny, w tej rodzinie osoby starsze, mlodsze silniejsze i slabsze odpornościowo...

Megi
@Pepcowiczka

Kierowniczkami w Pepco nie zostają osoby które potrafią rozmawiać z klientem , mają doświadczenie w handlu lubią pracę w zespole tylko egoistki , zwykle zawistne gówniary bez wiedzy i doświadczenia, które po pierwsze nie potrafią zarządzać zespołem , a po drugie klientów traktują jak śmieci , które zawracają im tyłek!

Hahah
@Pepcowiczka

U nas to samo. Dziewczyny były chore a kierowniczka powiedziała, że najlepiej jakby nie szły do lekarza, bo lekarz je na testy skieruje. Finalnie prawie cały zespół był na kwarantannie, bo dziewczyny głupie nie są i zrobiły testy. Uważam, że to nienormalne. Załoga chora ale do lekarza iść nie mogą ponieważ nie będzie miał kto pracować.

Kiki
@Hahah

Ja mam też taka kierowniczkę udaje że nie widzi jak ktoś chory przychodzi... Brak słów.

@Megi

Wypraszam sobie takie komentarze na kierowniczki. Jestem kierowniczka jednego ze sklepów i nie wszystkie są takie jak mówisz. Może źle trafiłaś.Kierownikiem w tej firmie nie zostaje się się z przypadku.

Juuppiii
@Hahah

Nie wiem skąd wy takie rzeczy bierzecie u nas na rejonie dziewczyny były chore i na kwarantannach a te co były zdrowe pracowały ale godziny sklep miał skrócone

Basia
@Juuppiii

U nas w rejonie wysyłają nas na zastępstwa do takich sklepów, nie ma mowy o skracaniu godzin... Paranoja...

Juuppiii
@Basia

No jak widać kierownik kierownikowi nie równy i rejony tak samo u mnie jest całkiem inaczej tym bardziej że na większości sklepach są zwolnienia i nie ma opcji aby jechać do innego do pomocy jak u siebie na sklepie też jest cieżko

Mi

Dzwoń do Poznania.

Lil
@Megi

Święta prawda.

Lil
@Kierownik

Podpierdalaczki zostają kierowniczka mi. Nie mów że tak nie jest

ktoś
@Lil

Subiektywnie wygląda mi to trochę tak, jakby w niektórych punktach struktura sprzedażowa była nastawiona na manipulacje, roszady i napuszczanie ludzi na siebie. To tylko osobista opinia, ale wydaje mi się, że osoby z ludzkim podejściem, posiadające minimum godności osobistej źle się będą czuły w takich warunkach. Jeśli ktoś jest zakredytowany i pracuje w słabym zarobkowo rejonie Polski, to zostanie, ale pozostali, z doświadczeniem, szybką wywąchają co trzeba i uciekną.

Sybilla
@ktoś

Tu się zgodzę całkowita racja !!!! Kierowniczka moja jest osobą udająca miłą do wszystkich swoich pracownic ... co nie jest niestety prawdą . Najlepiej traktuje i najlepiej się czuje w towarzystwie zastępcy i starszego kasjera . Z zewnątrz dla wszystkich wyglądamy na super załogę , piękny sklep a w środku tak naprawdę jest dramat . Człowiek się stara jak tylko może - nie ma żadnej pochwały nic kompletnie , natomiast przy byle okazji co chwilę chwali swoich ulubieńców . Przykre to bardzo ... bo i traktowanie nie takie jak powinno być i grafiki robione pod siebie nie patrząc na resztę załogi . My to widzimy i słyszymy Pani kierownik

Iza
@Kierownik

Chyba jednak się zostaje .. u nas kierownik został kierownikiem po 6 msc pracy nawet na kasie obsługiwać nie potrafi

Anonimowkaa

Kochane kobietki, czy też przygotowywujecie się mentalnie na jeszcze większą niesprawiedliwość odnośnie grafików? Jak były zmiany po 12 godzin to przynajmniej wolne było, oczywiście nie-pupilki kierowniczki dostawały środkowe dni tygodnia, ale dało się cos zrobić, załatwić..aa teraz? Już się mentalnie przygotowałam na to, że w większości będę miala zmiany popoludniowe..zero życia i czasu wolnego by coś załatwić na spokojnie. Bo przed pracą? W stresie by zdazyc..nie dziekuje...źle sie dzieje

@Anonimowkaa

Nie panikujcie, z tego co wiem to tylko kierownik będzie musiał być po 8 godzin, reszta ludzi tak jak do tej pory. A poza tym nie da się zrobić 2 zmian. Więc bez paniki

Mloda
@Anonimowkaa

U nas kierowniczka zrobiła po 8h bo rejonowa tak kazała. Grafik naprawdę do kitu. Codziennie w pracy i z tego może jeden weekend wolny cały.

@Anonimowkaa

Ciężko jest niestety ????

Barbara M.
Klient

WITAM, byłam w sklepie w Pepco w Kłodawie WLKP, obsługa zmęczona życiem ekspedientka w telefonie siedziala , a pani kierownik z łaską wyszła z zaplecza na dzwonek ,po czym podeszła do starszej kobiety z dzieckiem i reszta kasjerek za nią, śmiechy hihi a przy kasie nie ma kto obsłuzyć,brak reakcji na dzwonek, jedzą za kasą , naprawde jesli nie mają ochoty pracowac niech sie zwolnią, zrobic w tym sklepie zwrot towaru czyni cuda, wole jechac 20 km dalej i zrobić zakupy w innym sklepie.ZAKUPY ROBIŁAM W NIEDZIELE 27.06.2021, oraz 26 czerwca

@Barbara M.

Jak widzę (usunięte przez administratora) nie tylko w Kożuchowie. Jak im się nie chce pracować to niech się zwolnią pseudo kasjerki,ale one nie mają sobie nic do zarzucenia to klienci są be. Tylko gdyby nie klienci to na chleb by nie zarobiły, ale jakie sklepy taka obsługa.

Tere fere
@Klient

To po co lazisz do TAKIEGO sklepu???jaki sklep taka klientela. O Was, klientach, to by dopiero książkę napisał. Paniusie z wyższych swer co jak nikt nie widzi potrafią kopnąć zrzucony ciuch pod regał. Majty wymierzone na krościate dupska na lewą stronę zostawić w przymierzalni, niech sprzątają i wiele innych przykładów co byście się wstydzili. Myślicie ze nie widzimy? Wiele rzeczy widzimy

magda
@Barbara M.

Szkoda tylko, że niektórym klientom się w głowach przewraca, wchodzą do Pepco, a myślą, że są w butiku Prady i że te wszystkie dziewczyny mają czas dla każdego z osobna, z każdym pójdą na sklep, wybiorą zakupy, spakują do koszyka a najlepiej jeszcze zanieść do auta i w domu wyprać i poustawiać. Pepco jednak jest sklepem samoobsługowym i nie raz będąc klientem byłam świadkiem sytuacji jak dziewczyny bywają poniżane, byłam w różnych sklepach Pepco w Polsce i zawsze dziewczyny miały ręce pełne roboty i zawsze starały się pomoc klientom chociaż miały dużo innej swojej roboty, ale ludzie myślą ze w tych czasach kasjerka na głowę wejdą, bo to tylko kasjerki. A jak już się karze chwileczkę poczekać, albo się wskaże gdzie dany towar leży to oburzenie bo jak można poczekać albo jak klient może sam iść po towar. Doskonale wiem jak to jest robić w sklepie w kilka osób na zmianie i mieć ręce pełne roboty i jeszcze obsługiwać klientów i być miłym cały dzień, bo sama kiedyś pracowałam w handlu. Klient jest oburzony wręcz jak nie rzucisz wszystkiego i nie podejdziesz od razu do niego, czy od razu nie obsłużysz go bez kolejki, bo tak chce. Każdy z nas jest takim samym człowiekiem, a nie raz tyle osób stara się pokazać swoją wyższość i obraza te kasjerki czy dziewczyny pracujące tam, a jakby ktoś się odezwał tak samo do klienta to tragedia, ale przecież im wszystko wolno bo to klient.

@Tere fere

Jaki sklep taki poziom wypowiedzi pracowników.

Tere fere
@Klient

Idź się zalic gdzie indziej ok? Można napisać opinię na Google albo na Fb ale tam trzeba się podpisać albo pokazać gębę więc lepiej anonimowo tutaj. Janusze zakupów

@Tere fere

Jesteś prostaczka jakich wiele w pepco.pokazujesz to swoje (usunięte przez administratora) w każdym komentarzu.

Domi
@Barbara M.

Obsługa nie zmęczona życiem, tylko właśnie takimi ludźmi jak Pani. Gdyby klient podszedł do kasy z uśmiechem a nie drącym ryjem ze nie ma tego czy tamtego to dzien byłby o wiele milszy

@magda

Dokładnie , czasami już niewiadomo jak się nazywasz bo siedzisz ciagle po 12 godzin a jeszcze wracasz i tez masz tam obowiązki. Ludzie myślą chyba ze my żyjemy tylka praca

Nefaa

Mam pytanie do tych, które już maja grafik 8 godzinny. Jak wasza kierowniczka poradziła sobie z ułożeniem go względem miesięcznego zebrania? Bo trochę nie rozumiem właśnie jak to będzie. Liczone jako nadgodziny ???

@Nefaa

Nie 13 h ktoś musi zostać i godzinna przerwa

Sandra
Kandydat

Znalazłam ogłoszenie na starszego kasjera i zastanawiam się czy wysyłać CV. Jestem ciekawa jakie są zarobki i czy jest jakaś możliwość awansu, czy biorą kierowników z zewnątrz? Będę wdzięczna jeśli ktoś zechce poświecić chwilę i dać znać czy warto.

Pop
@Sandra

starszych kasjer już nie ma są LIDERZY, nie polecam

Pepcowa_dziewczyna
@Pop

To ile dali Liderowi to kpina jakas

Moni

Mam ogromna nadzieje że na początku przyszłego miesiąca będę mogła się zobaczyć na żywo z niektórymi dziewczynami , bardzo bym chciała poznać Zoe i Pola …..i podziękować im za tą ciężką pracę którą wykonują ! Miałyście rejonową złą a będziecie mieć jeszcze gorszą ! Życzę wszystkim wszystkiego dobrego

@Moni

Straszysz czy co, bo nie za bardzo rozumiem ...

an

jesteś kierownikiem rejonu?

Ewa

Ogólnie powiem brzydko ale Pani Monika ma ze sobą problem, (osoba nadużywa wykrzykników w każdej wypowiedzi), A już ta wypowiedź jest mega dobrym przykładem, że coś nie styka, no tak ona już tu jedzie i pozna każda z osobna, wódka już się chłodzi. Masakra co się z tym forum porobiło, już nie czytam szkoda czasu.

Pola

Zgadzam się z Tobą, w moich wpisach też nigdy nic nie padło negatywnego na KS lub KR. Ta osoba chyba ma za dużo czasu i się nudzi, na forum jest tylko po to aby namieszać. Jak widać po jej wpisach nie ma życia prywatnego i stąd to wszystko.

Pepcowiczka
@Moni

Dopóki pani Monika nie siała takiego zamętu był jakiś porządek na tym forum. Nawet jej broniłam, bo przecież to, ze pracuje za granicą nie znaczy, ze nie moze wiedziec jakie warunki pracy sa w Polsce, skoro chce sie tutaj przeniesc do pepco. Ale to co teraz sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Nie mam pojecia czy to dalej ta sama Monika, czy jakis (usunięte przez administratora) ktory podlapal temat I sie podszywa, czy Monice cos odbilo. Tak czy inaczej raczej powinnysmy ignorowac te zaczepki, bo one nic nie wnosza, a robia balagan na forum I osoby które beda chcialy cos znalezc beda miały bardzo to utrudnione przez te bezsensowne zaczepki I prowokacje.

kasjerka

Taka mi się uwaga nasuwa odnośnie pani Moni że nie jest pracownikiem najniższego szczebla jak większość osób piszących na tym forum i stąd ta rozbieżność w opiniach ....

Kasia 777
Klient

Hej ile może zarobić zwykły kasjer w Pepco?

Anonimowka
@Kasia 777

Najniższą krajową a ile myślisz...

kasjerka
@Kasia 777

Kolejna spadła z księżyca i głupie pytanie zadaje a jak ankietę robisz to zadzwoń do centrali a najlepiej przyjmij się do pracy do sklepu i na sobie poczujesz i w portfelu ile to się zarabia .

Kajli
@kasjerka

Przecież w ogłoszeniu o pracę jest podana stawka.

Za mało

Sol
@kasjerka

Nie wiem czemu Jesteś tak niemiła. Dziewczyna zadała pytanie i w czym problem, zbrodnia że spytała?. w ofercie pracy w Pepco nie ma inf.o zarobkach bo sama patrzyłam , dowiadujesz się wszystkiego dopiero na rozmowie. Jeśli tak Cię to pytanie zbulwersowalo to wystarczyło nie odpisywać. Natomiast jeśli jesteś pracownikiem tej firmy to szczerze współczuję klientom bo skoro takie rzeczy Cię irytują to jaka musisz być przy sytuacjach spornych z ludźmi. Życzę więcej luzu i dobra!

Kryśka
@Kasia 777

Na okres próbny masz najniższą krajową potem dają 3000 brutto o plus wypracowana premia, Która zależy od wyrobionego założonego budżetu i wynosi maks 40%. Czyli na rękę dostaniesz od 2400 do 2900 tak wychodzi u mnie bo dość często wyrabiamy premie. Jak jesteś młodą i nie potrącają podatku będzie więcej. Aczkolwiek wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy. Bo robisz jak wół roboczy. Codziennie bolą plecy i nogi. Jak to co masz na dole pleców ci się nie pali szukaj czegoś lepszego bo w tym momencie Pepco to praca tylko na chwilę

Pepcowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jakieś info o pracownikach sezonowych na ten rok?

Domi

Niestety firma Pepco nie docenia pracowników, dla firmy jesteśmy tylko kolejnym numerem w SAP, a prawda jest taka że to pracownicy tworzą ta firmę i przynoszą jej zyski. PEPCO ogarnijcie sobie chociaż trochę szacunku dla pracowników!!!!

lena

Nigdy tak źle się nie czułam jak teraz.Jestem zwykla kasjerka i odczuwam ogromny brak poszanowania mojej osoby.Dzien w dzień stres i (usunięte przez administratora) ze strony rejonowej.Szukam nowej pracy bo psychicznie nie wytrzymam.To co się dzieje to jest poprostu chore.Zaraz nikt tutaj nie będzie pracował.Firma sama wyrabia sobie opinię

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 496 ocen.
Pepco Poland Sp. z o.o.