Opinie o Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o. w Kraków

Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.
2 4 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

anonim Nowy wpis

Tomek Nowy wpis

Pracuję w Mapa Spontex już kilka lat, pracowałem wcześniej w kilku miejscach i mając porównanie to naprawdę nie ma podstaw do narzekania, jest mało korporacyjnie a bardziej jak w małej firmie - ze wszystkimi tego plusami i minusami, generalnie polecam

Puciopucio Nowy wpis

Madzia jest tak piękna i tak wspaniała że to aż niewiarygodne że nie jest noszona w lektyce każdego dnia i jej boskie stopy muszą kaleczyć się o pospolity bruk, Ania posługuje się językiem gorszym niż sprzedawcy na Kleparzu, bardzo rozwijające środowisko pracy. Stażysta, na chwilę, asystent na moment takie mają stanowiska:-)

TakNie

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Eryk

Ja nie spotkałam się z tym żeby firma dzwoniła jeśli nie mają zamiaru kogoś zatrudnić! Generalnie uprzedzają , więc skąd to oburzenie??

Janek
@Eryk

A ja wiem i wszyscy szanujący się wzajemnie że że firmy informują czy się zakwalifikowało czy nie i dziękują za udział w rekrutacji widocznie widocznie nie spotkałas się z poważnymi firmami

Tak1Nie

Handlowiec

Szkoda tylko ze nie odpowiadają po rozmowach czy się zakwalifikowało czy tez nie, firmy szanujące ludzi jak i siebie informują o procesach rekrutacji ,Ale to właśnie świadczy o tym jaki jest szacunek dla ludzi w tej firmie .

Tak4Nie

Zdziwiona

Przecież w Spontexie nigdy nie było dyrektora pana Ł.., tym bardziej problemów z odzyskaniem pieniędzy.

uprzejmie donoszę
@Zdziwiona

W Spontexie nie ale w Mapie tak

mam juz dosć

Niestety z głodową pensją trzeba się zgodzić. Własna działalność po odliczeniu wszystkiego wyjdzie 2800-3400 maksymalnie. Oczywiście jak zrobisz plan. Byle gdzie dostaniesz więcej z umową o pracę, prawami pracownika, w razie "w" płatne chorobowe.

Tak2Nie

Jurek

Wazelina z biura pisze posty

Beatrice

Pracowałam tam koło 3 lat, ta firma to jedna wielka tragedia, szczególnie jeśli chodzi o wpsółprace z dyrektorem panem Ł., na dodatek sporo problemów z odzyskaniem pieniędzy po zakończeniu pracy, na początku firma obiecuje złote góry a później chcą aby pracować dla nich 24h

karaluszek

Zalezy o jakim stanowisku w dziale sprzedaży mówisz. Jeśli chodzi o PH to tak - pracują na działalności. Targety do realizacji. Warunki srednie. Jeśli chodzi o stanowiska z działu sprzedaży w biurze - to normalne umowy o prace , ciepłe posadki z furą kasy.

mniejzainteresowany

Jaki socjal jeśli jesteś na własnej działalności? Nie po to firma zatrudnia w tej formie żeby bawić się w socjale, prawa wynikające z kodeksu pracy itp itd

zainteresowany

Proszę o informację jak wygląda praca w tej firmie - chodzi o dział sprzedaży. Podobno trzeba mieć własną działalność. Jak jest w wynagrodzeniem , socjalem, wykonaniem targetów-są wywindowane czy jednak do realizacji ?

Gastarbeiter

Tez potwierdzam niepochlebne opiniie na temat dzialu handlowego. Takze Tomaszu nie wiesz chyba co piszesz , znajomosci , place wywindowane w kosmos niewspółmiernie do wykonanej pracy na tych kilku wysokich stanowiskach są na porządku dziennym. Ludzie , którzy na prawde pracuja na wynik nie sa w ogóle doceniani , przedstawiciele pracuja na glodowych warunkach , cala smietanke spija ich wielki menedzer , ktory tylko gada a efektow nie ma. No i snobistyczna szefowa traktujaca pracownikow jak swoich poddanych. Naprawdę szczerze nie polecam.

Tomek L.

Witam. Nie mogę zgodzić się z koleżanką, że dział sprzedaży jest taki jak pisze. Prawda jest taka, jeżeli osoba wykonuje swoje obowiązki to może i nawet pracować do emerytury w tej firmie. Jeżeli chodzi o atmosferę w dziale sprzedaży to jest fantastyczna i jak jest problem to z chęcią pomogą go rozwiązać.

Marti

Pozwolę sobie powtórzyć moje pytanie: Czy Mapa Spontex ma w Polsce fabryki (produkcję) czy tylko magazyny i sprzedaje towar wyprodukowany gdzieś indziej na świecie ? Z góry dziękuję za odpowiedź ! Pozdrawiam, _Marti

Anna Maria

Potwierdzam opinie o dziale sprzedazy. Bardzo niemile osoby aczkolwiek jesli sie wkupisz w ich szeregi mozesz liczyc na bardzo wysokie zarobki o ktorych reszta firmy moze tylko pomarzyć. Jesli chodzi o zaplecze socjalne - jest ono na wysokim poziomie , na szczescie juz dla calej firmy , bez rozgraniczenia na działy.

TakNie

Jak z zarobkami w Mapie ?

Marti

vx

A konkretnie to co tam w tym dziale sprzedaży się dzieje? czyta ta firma zatrudnia przedstawicieli handlowych? i jak wygląda u nich ta praca?

TakNie

Pracowalem tam przez jakis czas. Kilka osob w tej firmie jest naprawde bardzo sympatycznych i pomocnych i atmosfera z nimi super. Jednak wystrzegajcie się dzialu sprzedazy - jest to jakby firma w firmie. Szczególnie dwie Panie sa przerazliwie niemile nawet dla wlasnych wspolpracownikow i chodza z glowa w chmurach przekonane o wlasnej wspanialosci.

TakNie

Bardzo dobrze ich wspominam. Pracowałam tam kilka lat i było naprawdę świetnie.

TakNie

Zostaw opinię o Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.