Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.

Adres: Józefińska 2, 30-529 Kraków

NIP: 8940005167 KRS: 0000067077

Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.

Opinie o Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.

Tomek

Pracuję w Mapa Spontex już kilka lat, pracowałem wcześniej w kilku miejscach i mając porównanie to naprawdę nie ma podstaw do narzekania, jest mało korporacyjnie a bardziej jak w małej firmie - ze wszystkimi tego plusami i minusami, generalnie polecam

Edyta
@Tomek 26.11.2018 10:42

W związku z tym napisz, jakie konkretne są to plusy i minusy pracy w Mapa-Spontex Polska? Czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych znanych Tobie? Użytkownicy obecni na forum doceniają merytoryczne wpisy, gdyż ułatwiają one im decyzję, czy warto aplikować do firmy.

Puciopucio

Madzia jest tak piękna i tak wspaniała że to aż niewiarygodne że nie jest noszona w lektyce każdego dnia i jej boskie stopy muszą kaleczyć się o pospolity bruk, Ania posługuje się językiem gorszym niż sprzedawcy na Kleparzu, bardzo rozwijające środowisko pracy. Stażysta, na chwilę, asystent na moment takie mają stanowiska:-)

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Eryk

Ja nie spotkałam się z tym żeby firma dzwoniła jeśli nie mają zamiaru kogoś zatrudnić! Generalnie uprzedzają , więc skąd to oburzenie??

Janek
@Eryk 12.02.2018 14:55

A ja wiem i wszyscy szanujący się wzajemnie że że firmy informują czy się zakwalifikowało czy nie i dziękują za udział w rekrutacji widocznie widocznie nie spotkałas się z poważnymi firmami

Handlowiec

Szkoda tylko ze nie odpowiadają po rozmowach czy się zakwalifikowało czy tez nie, firmy szanujące ludzi jak i siebie informują o procesach rekrutacji ,Ale to właśnie świadczy o tym jaki jest szacunek dla ludzi w tej firmie .

Zdziwiona

Przecież w Spontexie nigdy nie było dyrektora pana Ł.., tym bardziej problemów z odzyskaniem pieniędzy.

uprzejmie donoszę
@Zdziwiona 16.11.2015 15:30

W Spontexie nie ale w Mapie tak

mam juz dosć

Niestety z głodową pensją trzeba się zgodzić. Własna działalność po odliczeniu wszystkiego wyjdzie 2800-3400 maksymalnie. Oczywiście jak zrobisz plan. Byle gdzie dostaniesz więcej z umową o pracę, prawami pracownika, w razie "w" płatne chorobowe.

Jurek

Wazelina z biura pisze posty

Beatrice

Pracowałam tam koło 3 lat, ta firma to jedna wielka tragedia, szczególnie jeśli chodzi o wpsółprace z dyrektorem panem Ł., na dodatek sporo problemów z odzyskaniem pieniędzy po zakończeniu pracy, na początku firma obiecuje złote góry a później chcą aby pracować dla nich 24h

karaluszek

Zalezy o jakim stanowisku w dziale sprzedaży mówisz. Jeśli chodzi o PH to tak - pracują na działalności. Targety do realizacji. Warunki srednie. Jeśli chodzi o stanowiska z działu sprzedaży w biurze - to normalne umowy o prace , ciepłe posadki z furą kasy.

mniejzainteresowany

Jaki socjal jeśli jesteś na własnej działalności? Nie po to firma zatrudnia w tej formie żeby bawić się w socjale, prawa wynikające z kodeksu pracy itp itd

zainteresowany

Proszę o informację jak wygląda praca w tej firmie - chodzi o dział sprzedaży. Podobno trzeba mieć własną działalność. Jak jest w wynagrodzeniem , socjalem, wykonaniem targetów-są wywindowane czy jednak do realizacji ?

Gastarbeiter

Tez potwierdzam niepochlebne opiniie na temat dzialu handlowego. Takze Tomaszu nie wiesz chyba co piszesz , znajomosci , place wywindowane w kosmos niewspółmiernie do wykonanej pracy na tych kilku wysokich stanowiskach są na porządku dziennym. Ludzie , którzy na prawde pracuja na wynik nie sa w ogóle doceniani , przedstawiciele pracuja na glodowych warunkach , cala smietanke spija ich wielki menedzer , ktory tylko gada a efektow nie ma. No i snobistyczna szefowa traktujaca pracownikow jak swoich poddanych. Naprawdę szczerze nie polecam.

Tomek L.

Witam. Nie mogę zgodzić się z koleżanką, że dział sprzedaży jest taki jak pisze. Prawda jest taka, jeżeli osoba wykonuje swoje obowiązki to może i nawet pracować do emerytury w tej firmie. Jeżeli chodzi o atmosferę w dziale sprzedaży to jest fantastyczna i jak jest problem to z chęcią pomogą go rozwiązać.

Marti

Pozwolę sobie powtórzyć moje pytanie: Czy Mapa Spontex ma w Polsce fabryki (produkcję) czy tylko magazyny i sprzedaje towar wyprodukowany gdzieś indziej na świecie ? Z góry dziękuję za odpowiedź ! Pozdrawiam, _Marti

Anna Maria

Potwierdzam opinie o dziale sprzedazy. Bardzo niemile osoby aczkolwiek jesli sie wkupisz w ich szeregi mozesz liczyc na bardzo wysokie zarobki o ktorych reszta firmy moze tylko pomarzyć. Jesli chodzi o zaplecze socjalne - jest ono na wysokim poziomie , na szczescie juz dla calej firmy , bez rozgraniczenia na działy.

Jak z zarobkami w Mapie ?

Marti

vx

A konkretnie to co tam w tym dziale sprzedaży się dzieje? czyta ta firma zatrudnia przedstawicieli handlowych? i jak wygląda u nich ta praca?

Pracowalem tam przez jakis czas. Kilka osob w tej firmie jest naprawde bardzo sympatycznych i pomocnych i atmosfera z nimi super. Jednak wystrzegajcie się dzialu sprzedazy - jest to jakby firma w firmie. Szczególnie dwie Panie sa przerazliwie niemile nawet dla wlasnych wspolpracownikow i chodza z glowa w chmurach przekonane o wlasnej wspanialosci.

Bardzo dobrze ich wspominam. Pracowałam tam kilka lat i było naprawdę świetnie.

Zostaw opinię o Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapa-Spontex Polska Sp. z o.o.