Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Kowalski Jan

Dojechałem do biura w Holandii około 6 rano (Po 12 godzinach jazdy) , Wchodzę do biura około 50 osób i czeka na podpisanie umów. Chaos niesamowity. Doszła godzina 10 kiedy wyruszyliśmy spod biura do hotelu. Jak się okazało po około 2 godzinach jazdy ,że jedziemy do urzędu wyrobić pracownikom ,którzy niemieli nr SOFI właśnie ten dokument. Kolejne dwie godziny w biurze i pod hotel, podjeżdżamy w jednym nie ma dla nas miejsca, wchodzimy do drugiego jak się okazało powciskali nas tam gdzie wolne miejsca. Godzina 14 dopiero nas zameldowali.... Szkoda gadać . PORAŻKA !!!!

@Kowalski Jan

Drodzy Panowie, tak to wszystko wygląda jest to pierwszy dzień organizacyjny i nie ma możliwości z 50 osobami załatwić formalności w przeciągu 5 minut. Koordynator też nie ma czasu na to aby dwie osoby zawieźć na zakwaterowanie i wracać tą samą trasą aby z kolejnymi osobami jechać do urzędu po numery podatkowe które wyrabiamy za was (bez opłat) Poza tym proszę nie ukrywać się pod pseudonimami, ale zaraz.... przecież Panowie nie podjęli w ogóle pracy bo się ponoć nie wyspaliście i przez to w ogóle nie rozpoczęliście pracy co jest równoznaczne ze zwolnieniem. Z pozdrowieniami Wanda Świętkowski

Kowalski Jan
@Wanda Świętkowski i-Work

Tak , to może mogę pokazać zdjęcia w jakich warunkach żyją ludzie w Hotelu w Velp? Może wysłać nagranie jak Pan w I-work '' kulturalnie'' odnosi się do nas tekstami typu ''Co mi zrobisz chłopczyku'' Ba po telefonie do FLEXCRAFTA i przedstawieniu całej sytuacji wyłączyliście telefon !!!! Nikt po nas nie przyjechał do pracy a jak ogarnął was strach to nas wyrzuciliście z Hotelu !!!!!! PARANOJA

Marek Kamiński

Cała prawda

Remek
@Kowalski Jan

Co za czasy, człowiek jedzie do pracy a tu takie rzeczy....

Chmielewski Jan
@Wanda Świętkowski i-Work

Ciekaw jestem czy pani po takiej podrórzy i takim czasie oczekiwania na pokuj i rozpakowaniu sie zrobieniu jakiegos jedzenia wykapania i przespaniu 3godzin byla by w stanie isc do pracy traktowanie ludzi jak roboty juz sie poznalem z takimi firmami pozdrawiam firma kogucik

@Chmielewski Jan

Proszę nauczyć się czytania ze zrozumieniem (3 klasa podstawówki) nikt temu Panu nie kazał iść w ten dzień do pracy. Pan przyjechał w piątek, a do pracy zaplanowany był dopiero na poniedziałek . Teraz proszę policzyć jeszcze raz ile to godzin bo z moich obliczeń w żaden sposób nie wychodzi 3 godziny snu. Ponadto zapraszam Pana do powtórzenia szkoły podstawowej bo ani matematyka, ani czytanie ze zrozumieniem jak również ortografia nie jest Pana mocną stroną. Podejrzewam iż Pańscy poprzedni pracodawcy też nie byli zadowoleni z Pana pracy. Jak to się Pan określił "firma kogucik" sama nazwa mówi wiele o Pana osobie.

Pumba
@Wanda Świętkowski i-Work

Sama Pani wypowiedz jako reprezentantki firmy I work Tylko i wyłącznie świadczy o Pani bezczelności , jak może w tak chamski sposób wypowiadać Się pracownik biura ? To świadczy właśnie o Tym jak traktujecie ludzi

Legitny
@Wanda Świętkowski i-Work

Widać jak te biuro was zgnoi po wszystkim

Joanna K

Niestety przekonałam się na własnej skórze ... ;(

Jacek M

Zaświadczenie o niekaralności. Jesteście w błedzie: Ludzie są karani za różne wykroczenia. Za alimenty, posiadanie marihuany(dostałem criminal rekord w Anglii za jednego blanta) oraz za naruszenie nietykalności policjanta( pracy szukałem w Londynie i trzy razy mnie oszukali, spiłem się j jak podjechała (usunięte przez administratora) policyjna to zapytałem co to za prawo jest , że oszukują i nic nie możecie zrobić tylko odsyłacze do sądu?). No i nie chciałem wejść, postawiłem się j tyle. Także proszę nie generalizować. Nic nikomu nie ukradłem, nie pobiłem a Polakom ( jako że znam angola komunikatywnie zawsze pomagałem np z założeniem konta w Anglii i w Holandii). Gratis nigdy nie chciałem kasy itd. No i co zostałem KRYMINALISTA??????. Dużo tych skazanych to są honorowi ludzie Panie Mateuszu!!!. Proszę uważać co Pan pisze bo kryminalista to można zostać nawet przez przypadek a najczęściej przez głupotę. Teraz nie mogę znaleźć pracy w Holandii z Anglii też zjechałem bo też nie mogłem znaleźć. Mam stygmaty na 5 lat i duża karę finansowa. A niektórzy kradną miliony i są niewinni jak baranki???. Proszę nie generalizować ludzi ,że stygmatami bo są różni dużo z nich to porządni ludzie są tylko narobili sobie przez głupotę problemów. Lepiej uważajcie bo criminal record mozna złać niestety łatwo jak się nie uważa co się robi. A mam takie pytanie do agencjii?. Czy ja mogę dostać prace?. Mam pewne referencje z Anglii można zadzwonić i spytać o mnie?. Proszę o odpowiedź. Jacek jacek123690@interia.pl

@Jacek M

Tak, z całą pewnością po takim wpisie mamy dla Pana całą stertę ofert.

Grelew
@Jacek M

Jaki debil...boże

Jacek
@Wanda Świętkowski i-Work

Idz do kościółka klęknij i udawaj. Katol

Kamila

@Ilonka, @Filip, @PracownikX , a jak oceniasz pozostałe warunki oferowane przez i-Work agencja zatrudnienia? Na jakim poziomie jest oferowane zakwaterowanie, zazwyczaj ilu osób w pokoju można się spodziewać? Obecnie na gowork.pl możecie znaleźć liczne oferty pracy z i-work, głównie za granicą. Kto się wybiera? Dokąd najlepiej wyjeżdżać?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mil

Moze ktoś napisać jak praca przy kwiatach w szklarni? Czy jest ciężko? Ile godzin dziennie ?

Ilonka
@mil

W zależności na jaką szklarnie trafisz. Kiedyś pracowałam na papryce i było gorąco, ale teraz pracuję na bluszczyku to jest bajka. Praca na siedząco, zwijam bluszcz na pałąki. Koleżanka pracuje w laboratorium to ma jak w szpitalu, cisza spokój białe fartuchy nikt nie goni, tylko język trzeba znać w miarę dobrze. No i ona ma zawsze na 7 rano a ja różnie. Dzisiaj idę na 12. Spytaj się rekrutera na jaką szklarnie z kwiatami czy warzywa.

Aldonka
@Ilonka

Witam. Mieszkasz w hotelu pracowniczym? Też wybieram się na bluszcz. Mogę wiedzieć po ile godzin dziennie pracujesz? Będzie tych 40 godzin tygodniowo czy mniej? Pozdrawiam

przemek

Witam, czy ktoś z was pracował może na magazynie opon przez tą firme?

Filip
@przemek

Właśnie zbieram się do roboty na chyba ten sam magazyn o który pytasz w Etten-Leur. Nie jest źle ale też nie jest lekka praca, dodatki rekompensują, kasa na czas to się dzisiaj liczy. No tych opon trochę trzeba poprzerzucać, kontenery przyjeżdżają i zaraz trzeba ładować na wyjazd. Jak chcesz pracować i zarobić to tu się da.

PracownikX

Nie jest źle, jedna z lepszych agencji jaka mi się trafiła, a pracowałem w wielu

Patryk

Polecam :) . . . . Żartowałem :D:D

R2D2

Dzisiaj zadzwoniła do mnie rekruterka z iWork i poprosiła czy mógłbym wystawić opinie na ich temat. Nigdy się z tym nie spotkałem, ale tym razem proszę. A więc moja opinia: spokojnie można z nimi jechać bo faktycznie sprawdziło się to co mi obiecywała, no prawie, poza cepem z którym mieszkam na pokoju.

Alek
@R2D2

Fajnie masz :) Palce lizać xDDDD

Joianta Nowak

Ludzie na Boga , odradzam , zastanówcie się dwa razy zanim wyjedziecie przez tą agencję, zresztą przekonacie się sami. I wspomnicie moje słowa wracając ze łzami w oczach do Polski...

Joanna S.

Pieczarki w Weert, polecam, praca nie jest ciężka a godzin w tygodniu 40 do nawet 55 się zdażało

Marzenka

Mogę polecić, jestem na szklarni drugi tydzień i jest bardzo w porządku.

Kamila

Wytrzymałam tydzień - Odradzam Tyle w temacie

Nie sluchajcie obietnic kacpra wkreca wam to co chcecie usłyszec ale za granica nic sie nie spełniło i wam nie poradzi nic

Monika specjalista ds. rekruta
@pracownik

Witam Pana "pracownik" niezadowolonego. Drodzy Państwo, na 541 osób które podjęło zatrudnienie za naszym pośrednictwem w roku 2017, zawsze znajdzie się osoba niezadowolona która wyjeżdżając do pracy myśli że jedzie na wakacje do hotelu 5 gwiazdek, poleżeć i poodpoczywać. Niestety wyjeżdżają Państwo do pracy. Zdecydowana większość naszych pracowników, bo ponad 90%, jest zadowolonych z pracy i reszty warunków. Niestety zdarza się jakiś odsetek ludzi którym nie da się dogodzić, są to zazwyczaj osoby roszczeniowe bez i tu najlepsze, bez znajomości języka, prawa jazdy i jakichkolwiek kwalifikacji czy kompetencji. Natomiast my staramy się dopasować pracę do kandydata i odwrotnie. Ale jeżeli ktoś zwraca się do nas krzykiem z wyzwiskami, obelgami i od początku tylko "chce" nie dając nic w zamian, nie będziemy z takimi osobami więcej współpracowali i z całą pewnością nie uzyskają Państwo jakiejkolwiek pomocy z naszej strony. Natomiast jeżeli pojawiają się wśród naszych pracowników jakieś problemy zawsze, ale to zawsze stajemy na głowie aby pomóc w rozwiązaniu tych problemów.

Zdzisław
@Monika specjalista ds. rekruta

Dlaczego tak oszukujecie ludzi? Może wstawię filmiki i zapisy rozmów na Youtuba, to się wszyscy w końcu dowiedzą. Szkoda Tych biednych ludzi co wyjeżdżają przez IWORK. Już nie da się tego czytać, jak się Państwo podszywają niby pod pracowników, i zachwalają agencję. Czas to może w końcu zatrzymać?

@Zdzisław

Podać Panu link na (usunięte przez administratora)

Zdzisław
@Kacper i-Work

Na co ?

Wymagaja zaswiadczenia o nie karalnosci he smiech na sali w tej firmie co pracuje co 3 osoba ma po pare wyroków a co 10 po odsiadce w wiezieniu żalosna agencja

Kacper- i-Work
@pracownik

Nie ma możliwości aby którykolwiek z naszych pracowników nie przedstawił zaświadczenia o niekaralności. Wprowadza Pan ludzi w błąd i żałosne jest to iż ukrywa się Pan pod bezsensownym nickiem. Może by się Pan przedstawił, chętnie wyjaśniłbym na forum zaistniałą sytuację. Zapewne z przykładami w postaci emaili oraz sms-ów. Z wyrazami szacunku Kacper

Pracownik22
@Kacper- i-Work

Panie Kacprze dlaczego Pan kłamie?. To prawda nikt nie chciał zaświadczenia w biurze , zresztą widać jacy ludzie tam przyjechali. Zresztą po wypowiedziach Pana i Pani rekruterki widać jaki macie poziom, czyli zerowy. !

Kulfon
@Kacper- i-Work

Z nikad nie bierze się sz tyle a większości bardzo negatywnych opini

@Pracownik22

Pozdrawiam.

@Pracownik22

Nikt nie chciał zaświadczenia w biurze ponieważ wcześniej musiał Pan nam przesłać, więc po co kolejny raz?

Lukas

Według mnie agencja bez problemu, pracuję od kilku tygodni i nie narzekam, a pracuję w Holandii trzeci rok.

Monika- specjalista ds. rekrut
@Lukas

Monika- specjalista ds. rekrut
@Monika- specjalista ds. rekrut

Przepraszam, ale nie do Pana był ten wpis. Przez pomyłkę wpisałam nie w to okienko.Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do kontaktu w razie poszukiwania pracy

Kulfon
@Monika- specjalista ds. rekrut

Witam na polu potrzebują kwalifikacje a czy do każdej wykonywanej pracy trzeba wiadomo zdobyć doświadczenie nieprawdaz

Jakub Wasik

Również mogę z całą pewnością polecić iWork, nie wiem dlaczego pojawiają się tu tak beznadziejne opinie ale podejrzewam że są to osoby jak gość z którym przyjechałem do biura w Holandii podpisać umowę, facet nie wysiadł z busa tylko wypadł, nachlany jak bąk i dziwi się że odesłano go odrazu do domu bez podpisania umowy na własny koszt. Wygrażał się coś i wyklinał. Uważam że postąpiono prawidłowo, bo jak można przyjechać do biura na podpisanie umowy kompletnie pijanym. Co pracodawca miał pomyśleć o takiej osobie, że chlał będzie codziennie.

Odradzam prace przez tą agencje, a szczegulnie nie sluchajcie Kacpra bo to klamca i oszust.A jak wyjda jakies problemy w prac to w niczym ci nie pomoze BOGACA SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE

Spawacz

No to ja mogę podzielić się swoją opinią na temat tej agencji. Rozpocząłem pracę za ich pośrednictwem w Flexpoint przy produkcji tłumików. Praca świetna, zakwaterowania jak to na holandiie, wiadomo, szału nie ma ale czyste i wyposażone mieszkania. Niestety firma przestała działać na pięcio-brygadówce i zaczęli na trzy brygady, tak więc część osób do zwolnienia, i trafiło na mnie. Trudno, szukam coś innego, ale zadzwonili do mnie z iWorka w ten sam dzień kiedy się dowiedziałem o zwolnieniu i sami zaproponowali mi inny projekt. Teraz robię na ocynkowni, Tak więc jeden z nielicznych pośredników który dba o pracowników.

Karolina Pławsiuk

Hej, zamierzam wyjechać za granicę jako mój pierwszy wyjazd z koleżanką. Mamy po 19 lat i szukamy sprawdzonej agencji pracy. Mam znajomego ,który pracował kiedyś przez tą agencję i niestety nie poleca, za brak profesjonalizmu oraz za brak kultury Pana Kacpra,że jest chamem i burakiem. Lecz czytam opinie i jest tu dużo pozytywnych. Stąd moje pytanie czy te opinie wypisuje sam rzekomy Pan Kacper czy faktycznie jest okej. Bardzo proszę o prawdziwe opinie, gdyż zależy mi na szybkim wyjeździe. Dziękuję. Pozdrawiam Karolina Pławsiuk

ZADOWOLENI
@Karolina Pławsiuk

No dziewczyny to ten wasz kolega ładnie musiał zajść komuś za skórę w iWork, bo szczerze mówiąc to nie mieliśmy z nimi nigdy problemów, a Kacper bardzo rzeczowy człowiek, ale pamiętajcie że karma wraca ze zdwojoną siłą.

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia