DPM - Doradztwo Personalne Menedżer

Katowice

Opinie o DPM - Doradztwo Personalne Menedżer

Zuzanna

@Sylwia widzę ,że jesteś zadowolona z praktyk w DPM - Doradztwo Personalne Menedżer. Powiedz nam ile czasu trwały Twoje praktyki i czy były one płatne? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które też zastanawiają się nad praktyką w tej firmie.

Sylwia

Bardzo dobra firma. Odbywałam staż w DPM, zespół jest miły i chcą jak najwięcej nauczyć praktykanta. Cierpliwie odpowiadali na moje pytania, wszystko dokładnie tłumaczyli i pomagali. Polecam firmę DPM na odbywanie stażu/praktyki!

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje między innymi osób na stanowisko Key Account Manager. Jest to oferta pracy w Katowicach. Zamierzacie aplikować?

wert

hej widze ze pojawlo sie kilka nowych ofert pracy od nich.na przyklad na stanowisko dyrektora finansowego- członika zarzadu oferuja samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Olka

Marnie, marnie, marnie - nieciekawe praktyki, brak perspektywy zatrudnienia.

kiki

oj @nastr jak Ty słabo orientujesz się jeszcze w dorosłym życiu i rynku pracy ;) DPM prowadzi rekrutacje cały czas , ale dla swoich klientów. U nich na stronie możesz znaleźć wszystkie oferty pracy które obecnie mają wystawione, a przyznam , że jest tego sporo. Inna sprawa jesli chciałbym wzmocnić ich zespół...

annap

Ponawiam pytanie kolegi Damiana: czy oferta pracy po praktykach jest w jakimś stopniu realna czy to tylko mrzonki? Nadal tylko pocztar, sklep i sprzątanie?

karolajna

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z praktyk w DPM-ie. Początkowo zapisałam się na 1 miesiąc a później nawet przedłużyłam o kolejny. Bardzo miła atmosfera, otwarty i życzliwy zespół i przesympatyczna koordynatorka. Bardzo dużo się nauczyłam i często chodziłam na rozmowy z Kandydatami a nawet interpretowałam testy. Z tego co wiem to większość moich koleżanek z Psychologii odbyła tam praktyki i dziewczyny też są bardzo zadowolone. Ogólnie polecam!

mona

Rodzinna firma, i tylko rodzina się tam liczy. Stażyści- tka jak wyżej bieganie na pocztę, po mleko, zamiatanie... No i sterta CV do przepisania, a w zamian nawet na rozmowy nie chcą brać. Atmosfera sztywna, ale to wynika z open space'a i kamer na każdym kroku. Na szczęście dają referencje.

lucka

masakra, nie polecam tej firmy nikomu

ola

przepisywanie, bieganie po mleko, sprzątanie i tyle, odwołanie dyżuru bezpłatnych praktyk należy odrobić i zwracaj uwagę na strój, bo też patrzą

Abott

Przestrzegam, zwłaszcza przed szefem

luiza

Złe traktowanie przez szefostwo, słabe kompetencje pracowników.

gole
@luiza 02.12.2013 10:22
Złe traktowanie przez szefostwo, słabe kompetencje pracowników.

duża rotacja kadry,trudne nie elastyczne podejście do pracowników, brak szacunku do wiedzy i doświadczenia zespołu, rozbuchany system nakazów , norm, brak spójności zarządzania

lumpo

spokojna, mała firemka rodzinna z swoją atmosferą pracy

billzone

mała rodzinna firmeka i nikłe pojęcie o tym co robią, trzyma się dzięki zespołowi ,który się rozpada czego jestem przykładem, ludzie odchodzą z powodu słabej płacy, dziwnych umów, braku rozwoju, podejścia do pracowników i pozorów jakie stwarza ta firma na każdym kroku, robią duże halo i dobry PR, a wychodzi tandeta.

emilia

Nie bardzo rozumiem skąd taka opinia akurat tutaj. To chyba raczej forum dla pracujących, którzy pragną podzielić się opinią o obecnym lub byłym pracodawcy z innymi zaintetesowanymi. Niemniej jednak ciekawe, a co najważniejsze potwierdza rzeczywiście, jakie są prawdziwe intencje tego typu agencji.

dolo
@emilia 23.03.2011 21:25

małe płace, małe zarobki, za duże progi do premii nikt nie dostaje, problemy z umowami, olewanie, pomijanie i zapominanie o pracownikach, pracownicy uciekają, stażyści muszą sprzątać i zamiatać i myć podłogę

Zostaw opinię o DPM - Doradztwo Personalne Menedżer - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPM - Doradztwo Personalne Menedżer