Opinie o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

www.osmo.pl Krystyna Zawidniak
2 54 71 5 1
Elisabetta Nowy wpis

Firma Regius Aqua zapraszam Panią na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w dniu jutrzejszym 12.09 o godz. 10:15 w Krakowie przy ul. Zawiłej 69. ZMIANA NAZWY FIRMY I ADRESU! I tak tez się stało, weszłam opryskliwy pan kazał wypełnić ankietę( panie jaka ankieta RODO MAMY) Cv chyba dostał! Może drukarki nie ma. Zapadło pytanie czy pani wie na jakie stanowisko była aplikacja? Odpowiedz ze nie zbyt pamietam ponieważ aplikuje na dużo ofert w rym okresie. Ale praca biurowa odpadłam! Wiec tak ;praca biurowa ( tu mi się spodobało) lecz nie tylko to. Sprzątanie hostelu. Opieka odnośnie wynajmu. SŁUCHAM! Moja rozmowa o prace trwała 2 min. Pan myślał ze znajdzie sekretarkę; księgowość; kadry; nieruchomości oraz panią sprzątająca w jednym. No to panie grubo się pomyliłeś. NIE POLECAM BARDZO ZŁA ATMOSFERA JUŻ OD SAMEGO PROGU ZGROZA WIEJE.

Wenndy Nowy wpis
@Elisabetta

Byłam tam dzisiaj. Potwierdzam w 100%.

x Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jezeli chcesz pracowac w nieprzyzwoitych warunkach pracy w jakims prywatnym mieszkaniu, gdzie pracownicy "siedza sobie na glowie" to jet to pracodawca idealny dla Ciebie. Telefon nie przestawal dzwonic, niezadowoleni klienci, ktorym musielismy mowic przez telefon wyuczony tekst a tak naprawde trzeba bylo tylko wysluchac narzekania i nic nie robic. Z czasem szlo na psychike. Nie polecam tego kurnika. Nie bez powodu firma dziala teraz pod nowa nazwa Regius Aqua z nowym pseudo prezesem i adresem, ale rowniez Bytom i rowniez ten sam numer telefonu. Pozdrawiam Byly Pracownik

Iwona Nowy wpis
@x

Skąd masz informacje, że działają pod inną nazwą? Co do samych warunków - czy możesz napisać jeszcze o wynagrodzeniu i czy to wszystko o czym napisałeś odbija się na atmosferze między pracownikami?

Hm

Porazka!

Zenek

Zastanawiająca sytuacja, trudno znaleźć więcej informacji.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
MieszkaniePszczelna
Nazwa działu: Handlowy

Kompletnie nie polecam, ta firma tez wynajmuje mieszkanie a po wyprowadzenie potrzebuje pieniądze kompletnie za wszystko, i trzeba zgłaszać się do sądu żeby ich nie płacić, jakiś bzdur. Moje sugestie dla www.osmo.pl Krystyna Zawidniak: Być przyzwoitymi ludźmi

Julita

@Miro Niestety, nie widziałam ostatnio, żeby firma http://www.osmo.pl Krystyna Zawidniak poszukiwała nowych kandydatów do pracy. Na ważniejszych portalach z ogłoszeniami o pracę brakuje ich ofert, co nie oznacza, że nie mają jakichś wakatów. Napisz do nich bezpośrednio i dopytaj http://www.osmo.pl/kontakt.html Powodzenia! @Stefan Też mnie to zastanawia, bowiem firma zdaje się funkcjonować normalnie. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą?

Stefan

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Serwisant
@Stefan

Powód jest prosty. Nowa nazwa firmy :-) szukaj regius aqua pod tym samym adresem ;-)

właściciel firmy

Czytam te opinie i są dla mnie bardzo pouczające - wyznaję pewna zasadę nie chcę ludzi którzy mają ochotę zarobić 800 do 1200 zł czemu to proste oni nie przynoszą korzyści i zysku dla firmy serwisanci zarobki za rok 2013 średnio 3800 zł netto telemarketer 2300 zł netto - ale ci którzy tak zarabiają wiedzą za co - nie ma zbędnych dyskusji - oni - mogę to stwierdzić są profesjonalistami co najmniej kilku serwisantów co miesiąc zarabia ponad 4500zł netto a telemarketing tez może ponad 3000 netto zarobić jak i wyżej w komentarzach nagrody dla pracowników za kilkaset zł i więcej to standard w OSMO więc żal i szkoda tych którzy nie byli wstanie spełnić rygorów i obowiązków pracy i szkoleń - jednak takie czasy albo profesjonalizm albo 800 zł Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych – prawda jest taka że zarobić można wszędzie jest jeden podstawowy problem , jak ze wszystkim musi się ‘’CHCIEĆ’’

TakNie1

Mhm
@właściciel firmy

Hahaha

Tamara

Może trzeba wyjaśnić sprawę w firmie a nie na forum?

Iga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

anonymous
@Iga

Nie polecam pracodawcy nie dostalam wyplaty i nie dotrzymuja uzgodnien a teraz unikaja kontaktu

s-z

Firma która założy filtr w każdej chwili ale faktury nie umie wystawić ,bałagan totalny ,pod tym względem nie zadbają o klienta , wręcz są opieszali i nieuprzejmi

Tak4Nie

Anita

Nie ma idealnych firm. Zupełnie normalne!

Darek

Siemka.Nie każdego da się zadowolić. Każdy ma prawo spróbować i zrezygnować. Pracowałem w Omoo 7 miesięcy i dużo się nauczyłem. Nie jestem zawiedziony z pracy znajomości ani tego czasu który poświęciłem.pozdrawiam Wszystkich .Trzymajcie się. Sfinks.kiedyś.

Erwin

Czy taka cisza na forum jest potwierdzeniem dobrej pracy?

Julita

@Lajdos o jakim druczku na umowie piszesz? rozumiem, że praca w http://www.osmo.pl Krystyna Zawidniak jest stabilna, ale niektóre osoby się przy niej nudzą? Trzeba pamiętać, że nie każdy zawód pasuje do każdego człowieka. Pewnie są osoby, które by się w tym odnalazły, nie sądzisz?

anonymous
@Julita

Święte słowa. Ja jestem zadowolony z pracy.

Seba

I pytanie się nasuwa jeszcze! Czy oklejanie produktów innych firm , własnymi etykietami z logo firmy i ich sprzedaż pod własnym szyldem nie jest przestępstwem? Zachęcam również do sprawdzenia adresu firmy Reqius Aqua w Wielkiej Brytanii , a dokładniej w Walii. Czy pracownicy nie biorą udziału w przestępstwie , podrabiając produkty i je sprzedając?

Tak9Nie

Lajdos

Ja w ostatnim miesiącu pracowałem tylko na paliwo do auta które jest wydatkiem dla serwisanta a zarodkiem firmy bo odlicza sobie VAT z twoich pienidzy za zapłacone paliwo.Średnio 800zł miesięcznie. Dodatkowo potrącenia w granicach 650zł doliczyć można jeszcze przelewy które zostały nie zapłacone . Ale firma jest do przodu serwisant w plecy.powiem tak nie polecam pracy współ pracy usług zakupów w tej firmie.

Tak10Nie
Lajdos 12

Nikomu nie polecę i kategorycznie nie polecam tej pracy. Od niedawna z umowy zleceń przechodzą na umowy o pracę. Na umowie najniższa krajowa. Za wszystko są kary , więc tak naprawdę "szef" wypłaci ci tyle ile on chce. Praca średnio 12-14 godzin. Jest się zwykłym wymieniaczem , no ale oni nazywają to handlowcem. Jak nie wciśniesz tego badziewia klientowi to zarobisz 1560 zł za 250 godzin.

Tak7Nie
Lajdos

Miałem chęć sprawdzić się przy serwisach filtrow. Dla mnie ta praca była nudna.człowiek się nie rozwijał. Jedyne co to kilometry przejechanie od świtu do nocy z małym przerywnikiem serwis u klienta.kto lubi pokonywać kilometry to polecam ale jako kierowca lepiej się na tym wyjdzie.a co do małego druczku na umowie to dobrze wiesz Judyta. Pozdrawiam

Tak2Nie

Mark

Witam Już więcej nie będę dyskutować z osobami tam pracującymi. Kupiłem filtr pol roku temu . Okazał się uszkodzony bo wylewa mi wodę poza obiegiem do kanalizacji przez co straciłem 700zł (mega rachunek) a osmo proponuje płatna wizytę serwisanta bo to mój problem i jak chce to serwisant ODPŁATNIE pomoże. Dodatkowo trzeba było się prosić o serwisanta 8 razy żeby oddzwonił. Skandal. Mieszkam niedaleko od siedziby ale co tam. Kupiłeś to martw się sam. Obsługa z PRL. A teraz po powrocie z serwisu określili, że to wina zbyt niskiego ciśnienia wody (powinno być 2.8-3.6 bara a wodociągi śląskie podają 2-5bara. Czyli filtr nie nadaje sie do naszych wodociągów. Absurd) lub zbyt brudnej wody z kranu. Widocznie filtra działa tylko filtrując Żywiec Zdrój. PARANOJA tej firmy.

Tak3Nie1
Kandydat

Witam czy ktoś może odpowiedzieć jak to jest z tą pracą w firmie jako serwisant. Czy warto się angażować, . Proszę o odpowiedź

Tak2Nie
Leon

Dlaczego serwisanci na umowie mają ilość zleceń nie do zrealizowania? Dlaczego klienci nie dostają paragonu fiskalnego? Dlaczego wypłata jest pod stołem wypłacana? Dlaczego filskalizacja towaru polega na klepaniu na kasie fiskalnej setek filtrów za jeden grosz? Dlaczego serwisanci są traktowani jak szmaty, pracując ponad 12 godzin na dobę? Proszę o odpowiedzi.

Tak5Nie
Julita

@Lajdos już nie pracujesz w firmie http://www.osmo.pl Krystyna Zawidniak? Widać po Twoim komentarzu, że jesteś zadowolony z pracy. To czemu odszedłeś? A co jest małym druczkiem napisane na umowie? Możesz to zdradzić?

Lajdos

Jestem pracownikiem za kilka dni będzie byłem.praca jest dobra warunki też.Prawdę mówiąc wszystko masz podane do ręki.tylko chęci do pracy a efekty widzisz sam.Jezeli chdzi o zarobki to ile wypracujesz to dostaniesz.dowiedz się szczegółowo za co ci potrącą na samym początku to nie będziesz zaskoczny (a o tym nie mówią dokładnie).pilnuj wszystkiego na umowie co napisane małym druczkiem.przestrzegaj wszystkiego co powiedzą a co nie dopowiedzą to sie dowiesz byle nie za póżno.zyczę sukcesu

Julita

Firma http://www.osmo.pl Krystyna Zawidniak poszukuje aktualnie nowych pracowników na stanowiska:MENADŻER SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ oraz HANDLOWIEC SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA, PRACOWNIK CALL CENTER, SERWISANT FILTRÓW WODY http://www.osmo.pl/oferty-pracy.html. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami? Może jakieś rady dla osób, które będą się starać o pracę.

Xxxxx

Ja jestem bardzo zadowolony. I uważam że ten któremu się nie chce pracować to jak będzie miał wolną rękę i będzie zarabiał po 10 000 to i tak zawsze będzie narzekać. Praca polega na tym że dostaje się wynagrodzenie za swoją pracę swoje osiągnięcia. A jeżeli to zbyt wielki wysiłek to proponuję zwolnić się i liczyć na zasiłki naszego wspaniałego rządu.

dorod

Serwisantem nie jestem @adrian, ale słyszałem, że jeśli chodzi o sprawy finansowe w tej firmie to nie ma żadnych zastrzeżeń, zawsze wszystko na czas, a przynajmniej nie ma opóźnień większych niż 2 dni. Ale to można im wybaczyć, jest umowa o pracę więc również spoko

adrian

Chciałbym poznać opinie o pracy jakiegoś serwisanta który obecnie tam pracuje jakieś konkrety typu jak długo , czy pieniądze wypłycane są na czas , czy można więcej zarobić jakiś akord lub więcej zleceń

Alegria

lol czytając Twój komentarz i biorąc pod uwagę mnogość zawartych w nim szczegółowych informacji (część z nich owszem zgodna z prawdą, jednak większość niestety albo totalna bzdura albo celowo przekręcona) należy sądzić że jesteś byłym lub obecnym (stawiam że obecnym) pracownikiem firmy. Więc skoro postanowiłeś wypowiedzieć się na forum i wylać swoje żale to może jeszcze odrobinę cywilnej odwagi żeby pisać pod swoim nazwiskiem a nie anonimowo? Ps. Pracuje w firmie Osmo od prawie 14 lat, jak wszędzie raz jest lepiej raz jest gorzej. Wymagania bywają duże, obowiązków też jest sporo. Ni mniej korzyści wynikające z pracy wartę są poświęconego czasu, wysiłku i zaangażowania.

Tak5Nie
lol

Firma no cóż zgadzam się z poprzednikami wyzysk i tyle, zaczynając od tego że umowa zlecenie i tak naprawdę nie wlicza się to w lata pracy po drugie nawet jak więcej się zarobi to i tak to wszystko jest dawane pod stołem bo na umowie sieciówka bez szans na zmianę na umowę o pracę, system kar jest wręcz fenomenalny zawsze jest się w plecy, a jeśli się zarobki przeliczy na ilość godzin to powiem szczerze, szału nie ma bo nawet jak się uda zarobić 3tyś to okazuje się że średnio jest się 11-14 godzin za kierownicą, do tego dodatkowe obowiązki, które są po za godzinami pracy oczywiście bezpłatne dla ciebie ale jeśli ich nie zrobisz to kara finansowa będzie, np musisz układać w magazynku towar, który jest przysyłany z autem firmowym w weekend jeździć po mechanikach ,a jak podpadniesz u szefa to karze ci auto zostawiać pod pracą po każdym dniu (kończysz w nysie o godz 20 w firmie jesteś po 22 zostaw auto i wracaj jakoś do domu, a rano sobie je odbierz i jedz w drogę), a wisienka na torcie to że za paliwo płacisz z własnej kieszeni, dostajesz co dzień na paliwo ok 60 zł ale przy wypłacie jest to odejmowane od wypłaty więc od tych 3-4tys obiecywanych przy rozmowie z szefem musisz odjąć za paliwo np 1tys dodatkowo kary za nieobecność klienta i no auto które się rozkraczyło bo nie naprawili (szef uznał, że jeszcze cześć wytrzyma) np 400zł i jeśli zgodzisz się na płatność przelewem, a klient nie zapłaci (lub płatność opóźni)to oczywiście też zostanie to odjęte od wypłaty powiedzmy ok 500 zł więc średnio w plecy masz już ok 2tys kosztów w plecy. Wnioski można samemu wyciągnąć :) ps. zapomniałem wspomnieć, że jeździsz na podsłuchu żeby szef wiedział czemu tak mało sprzedajesz albo raczej wciskasz klientom dodatkowe produkty i szkolenia obowiązkowe bezpłatne w weekendy co jakiś czas oczywiście nieobecność jest karana finansowo :)

Tak4Nie

Zostaw opinię o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak - Bytom