Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.

marysia

Szukamy administratora na nasze osiedle , dobrze by było, żeby był z okolic Katowic , Chorzów i bierzemy pod uwagę mur -beton,

marysia

Dzień dobry Proszę o kontakt osoby , które znaja sposób administrowania Mur- Beton sprawa pilna

Maniek
@marysia 02.03.2017 11:33

Dzień dobry, No to Marysiu o co chodzi z tą pilną sprawą?

Jolanta O.

Totalna porażka. Mają bałagan w dokumentach, Pan od przeglądów nie ma pojęcia o czym mówi.... niby dają gratisy jak wysyłanie korespondencji za free, sala na zebrania ale koszty podnoszą tak że Wspólnota i tak za to płaci. Ogólnie katastrofa i radzę uciekać jak najdalej od nich.

Makepeace

Niestety zachowanie "grubej beki" i jej pracowników jest naganne. W końcu to właściciele mieszkań dają im utrzymanie. Profesjonalizm -10 pkt.

cawe

Terminowość terminowością to też zależy z zapisów w umowie @złe wspomnienia, przynajmniej wynagrodzenie się wam zgadzało czy kasa też lipna? Dzięki za odpowiedź

złe wspomnienia

Ilość pracy niewspółmierna do ilosci zatrudnionych. Standardowa "dniówka" to 10 godzin, zeby sie wyrobić - zapłacone tylko za 8. Warunki finansowe marne. Więcej można zarobić na słuchawce w call center, wychodząc na spokojnie po 8 h. Kasa nieterminowa, uzależniona od tego czy dział księgowy przeleje kase ze wspolnot do firmy i kiedy. Bywało, że wypłaty były dopiero 15 go, mimo,ze umowa mowi o 10.Atmosfera mobingu - Własciciel Pan Machnik Senior, potrafi zwyzywać od najgorszych. Ambicje ogromne, anmosfera fatalna.

Władysław

Administrując naszą wspólnotą narazili ją na spore straty . nie chcę nikogo pomawiać ale chyba mieli jakiś interes w roztrwanianiu finansów . Przy rozwiązywaniu umowy Gruba Grażyna pokazała prawdziwą twarz , nie było to miłe

Jacek

Jednym słowem tragedia.

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Grupa Mur-Beton Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Mur-Beton Sp. z o.o.