Opinie o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Epstim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Epstim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

Justyna Nowy wpis

No i co jaka jest obecnie sytuacja firmy? Sporo żeście tu pisali o problemach z pieniędzmi i regulowaniem zobowiązań, jest nawet profil na FB wierzycieli i kontrahentów tej firmy :D Jestem ciekawa co się tu aktualnie dzieje, ktoś tu pracuje?

grafik Nowy wpis
@Justyna

no właśnie też mnie to ciekawi łukasz widze że robi kariere, że też ludzie chcą z nim współpracowac? dziwne nie? Chwali się rodzinką ja się zastanawiam czy Madzi powiedzieli koledzy i koleżanki z epstimu powiedzieli czy nie.....szkoda jej

Aneta Nowy wpis

A dlaczego ponoć osoby odpowiedzialne za bankructwo firmy są ścigane?

Fan Madzii Nowy wpis
@Aneta

Ale Luki Barto poniesli jakas odpowiedzialnosc? Czy umorzenie?

Iwona

Szukałam informacji (z czystej ciekawości) na temat firmy Epstim i wygląda na to, że została ona zamknięta na stałe. Przyznam szczerze, że mnie to zaskoczyło. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, co się stało? Czy firma w ostatnim czasie borykała się z jakimiś dużymi problemami?

@Iwona

Jakie jest twoje połączenie z EPSTIM?

@Iwona

EPSTIM zbankrutował, a osoby odpowiedzialne za to są ścigane przed katowickim sądem

życzliwy kolega B&L
@invest

i jak wygląda sytuacja w końcu odbyła się jakaś rozprawa dot obligacji? ktoś beknał?

broda

puk puk .... kto tam??? prokurator Bartoszku i Łukaszku

@broda

Znany dużo, ale nic nie zrobił ...... więc z radością nadal zarabiasz ...... czy nie? Panie Broda

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Epstim Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
invest

ich schreibe auf deutsch interessiert sich eigentlich noch jemand für EPSTIM?

Iwona

Rozumiem, ze firma Epstim Sp. z o.o. nadal zalega z płatnościami dla swoich pracowników. Czy sprawy się jakoś wyjaśniły? Jak zamierzacie rozwiązać te sytuacje z firmą?

Leon

czy wie ktos jaka jest obecna siedziba spolki? Juz sie pogubilem gdzie pisma slac.

advisor

zadzwoń i zapytaj na pewno powiedzą. jak zapytają z kim rozmawiają to przedstaw się jako wierzyciel który nie wie na jaki adres wysłać pismo :D

Wszystkiego dobrego chłopaki tobie Łukaszu nasz guru cudowny,fejsowym Tomaszom,Bortoszkowi,Jurkowi,waszym zwierzakom , dużo pieniazkow, zdrowia - bo się przyda w pewnych okolicznosciach i wytrwałości w splacaniu długów w nadchodzącym 2017.!!!!!!

efr

oj nie wiem czy to dobry pomysl na pisanie takich rzeczy.,

Jerzyk

Nikim....w sensie prawnym i penitencjarnym...

Bartek

Hahahhahahahahhahahaa, gdzie miesci sie ich siedziba? Gdzie tak dobrze zarabiaja?

Bartek

Ludzie co Wy tu za bzdury wypisujecie? Firma od 1,5roku nie wyplacila kasy ok 15 pracownikom, sprawa w sadzie pracy wygrana przez pracownikow + sprawa w prokuraturze jezeli chodzi o obligacje. Firma ma biuro wirtualne i nie ma zadnych pracownikow!

Bartek

Hahahahaha nadgodziny można było tylko wybrać w dniach wolnych :) 1,5 roku bez kasy- dziekuje

ostatni sprawiedliwy

Wiktor spokojnie :) juz niedlugo bedziesz mial okazje pogadac z panem prokuratorem :) cierpliowsci :)

Bylypracownik

Najlepiej to na spokojnie się rozmawia z prokuratorem....ktoś chce numer telefonu?

Bravo

Nie jestem twoim kolegą koronie i świnek z tobą nie pasalem

Bravo

Słupy z zarzadu Epstim nie wiedzą jeszcze, że nikt im ani złotówki nie podaruje......a czas działa tylko na ich niekorzysc....zamiast wypisywać tutaj bzdety niech się panowie,wkreceni w to szambo,biorą do roboty bo odsetki lecą lecą

Bylypracownik

Karuzela OSZCZERSTW? Ktoś kto pisze te komentarze chyba nie jest świadomy sytuacji jaka była i jest w tej firemce. Gratuluję chęci skłócenia ludzi, których połączył wspólny wróg (zarząd E), ponad rok spraw sądowych, sprawa prokuratorska no i niezapłacone faktury i wypłaty. Wszyscy zainteresowani wiedzą, że te komentarze pisze ktoś z otoczenia byłego zarządu i właściciela.

bravo

no a jednak! karol błyskawiczna reakcja na dodany tutaj komentarz! widać że nadal kumuluje w sobie negatywne emocje i ciągle tylko je podsyca wchodząc tutaj. wiadomo, że to on stoi za tą karuzelą oszczerstw!

Zostaw merytoryczną opinię o Epstim Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Epstim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epstim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epstim Sp. z o.o.?

Epstim Sp. z o.o.