Opinie o JSW Innowacje S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy JSW Innowacje S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Innowacje S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Innowacje S.A. w Warszawa

Pifon Nowy wpis

Jakie są zarobki w JSW innowacje w Katowicach?

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o Zakład Varmo, najlepsza praca na świecie fakt trochę syfu jest jak nie lubisz brudu to się nie odnajdziesz atmosfera super, szkoda że już tam nie pracuję pozdrowienia do byłych kolegów.

Ewa Nowy wpis

Cześć, skoro napisałeś, że to jest najlepsza praca na świecie to dlaczego już w firmie nie pracujesz? :) Chętnie też bym się dowiedziała dlaczego według Ciebie jest najlepsza - co jest na plus prócz atmosfery pracy?

Czy dowiem się coś o ewentualnej pracy ? Może ktoś napisze?

@Zainteresowany

tez jestem ciekawy

Interesuje Cię praca w firmie JSW Innowacje? Mógłbyś podzielić się z nami informacją, dlaczego akurat praca w tym miejscu wydaje Ci się interesująca? Może masz jakąś wiedzę o tym miejscu pracy od osób, które tu pracowały? Chciałbym, abyś napisał coś na ten temat.

Leno
@Michał

Też chciałbym sie coś dowiedzieć. Pomożecie?

@Leno

Mam nadzieję, że w wątku pojawią się osoby, które mają doświadczenia związane z pracą w firmie JSW Innowacje. Czy Ty zdecydowałeś się już wysłać swoje CV do tego pracodawcy? Na jakie stanowisko chciałbyś się dostać? Odpowiedz, proszę. .

Werka
@Michał

Chciałabym do biura, ale nie mogę znaleźć ani ogłoszenia, ani kontaktu. Ma ktoś informacje...?

Michał Nowy wpis
@Werka

Według informacji umieszczonych na oficjalnej stronie internetowej firmy JSW Innowacje obecnie poszukiwane są osoby na trzy stanowiska https://www.jswinnowacje.pl/o-nas/kariera Czy któreś z tych stanowisk mogłoby Cię zainteresować? Może warto, abyś wysłała swoje CV i wzięła udział w procesie rekrutacyjnym? Jak sądzisz? Napisz proszę, czy w ogóle odpowiadają Ci takie stanowiska.

czy ktos moze wie jakie warunki finansowe sa w tej firmie w biurze, samodzielne stanowiko. Jakie sa widełki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JSW Innowacje S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Innowacje S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w JSW Innowacje S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Innowacje S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JSW Innowacje S.A.
  • Paderewskiego 41