JSW Innowacje S.A.

Adres: Paderewskiego 41, 40-282 Warszawa

NIP: 9541026027 KRS: 0000116114

JSW Innowacje S.A.

Opinie o JSW Innowacje S.A.

Zainteresowany

Czy dowiem się coś o ewentualnej pracy ? Może ktoś napisze?

@Zainteresowany 09.04.2018 12:07

tez jestem ciekawy

@anonim 23.11.2018 12:24

Interesuje Cię praca w firmie JSW Innowacje? Mógłbyś podzielić się z nami informacją, dlaczego akurat praca w tym miejscu wydaje Ci się interesująca? Może masz jakąś wiedzę o tym miejscu pracy od osób, które tu pracowały? Chciałbym, abyś napisał coś na ten temat.

Leno
@Michał 05.12.2018 11:33

Też chciałbym sie coś dowiedzieć. Pomożecie?

@Leno 25.12.2018 22:50

Mam nadzieję, że w wątku pojawią się osoby, które mają doświadczenia związane z pracą w firmie JSW Innowacje. Czy Ty zdecydowałeś się już wysłać swoje CV do tego pracodawcy? Na jakie stanowisko chciałbyś się dostać? Odpowiedz, proszę. .

Werka
@Michał 04.01.2019 09:37

Chciałabym do biura, ale nie mogę znaleźć ani ogłoszenia, ani kontaktu. Ma ktoś informacje...?

@Werka 07.01.2019 20:03

Według informacji umieszczonych na oficjalnej stronie internetowej firmy JSW Innowacje obecnie poszukiwane są osoby na trzy stanowiska https://www.jswinnowacje.pl/o-nas/kariera Czy któreś z tych stanowisk mogłoby Cię zainteresować? Może warto, abyś wysłała swoje CV i wzięła udział w procesie rekrutacyjnym? Jak sądzisz? Napisz, proszę, czy odpowiadają Ci takie stanowiska.

czy ktos moze wie jakie warunki finansowe sa w tej firmie w biurze, samodzielne stanowiko. Jakie sa widełki?

Zostaw opinię o JSW Innowacje S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JSW Innowacje S.A.