Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"

Gliwice

Opinie o Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"

ggft

Brak szacunku dla dobrych pracowników. Liczy się już sztuka. po 15 latach pracy jesteś tyle wart co Ukrainiec z firmy, których się przewija setki

Hanys

Robi się syf... Nie wiadomo na czym człowiek stoi pracując tam... Straszą zwolnieniami, prezes 3w tym roku,długu kupę,ludzi przyjmują z umową na max rok, nie ma już jakości tylko sztuka się liczy

spawacz1

Vlasek to porostu firma tam akord jak i w Bumar łabedy to samo potrafią dać popalić!!

Obeznany

Popieram realistę, spawacz z dużym doświadczenie jest na samym wstępie od razu równany z Ziemią po prostu nie możesz mieć swojego zdania,poprzez zadufanych w sobie ludzi pracujących tam nie możesz nawet się odezwać bo jeśli to zrobisz od razu jest na ciebie nagonka-brygadzistów ,mistrzów i wyższe kierownictwo,kablowanie w rosło tak jak by to była normalna sprawa ,sprzeciwiłeś się to sugerują byś się najlepiej od razu zwolnił.Po prostu stosunki miedzy ludzkie miedzy ludzkie są na poziomie -0 .Zarobki też nie są na start za wysokie ,jak to się mówi jest to nie zapłacona robota a musisz się tak starać jakbyś spawał promy dla NASA.Wiec początkujący spawacz będzie miał duży problem a spawacz z dużym doś.może zostać zatłamszony jak kot w worku a zapierdalać trzeba ,moja noga już tam więcej nie powstanie choć był to ostatni zakład na ziemi jaki mógłby dać mi chleb .Powodzenia dla nowo przyjętych naiwnych.

drdree

Witam jakie zarobki są w firmie na stanowiskach technolog lub kierowniczych?

killBILL
@drdree 25.08.2017 15:14
Witam jakie zarobki są w firmie na stanowiskach technolog lub kierowniczych?

5-6tys

Piotr

Teraz jest taki bałagan że tylko czekać aż się ten ZKS rozleci - Poważnie !

zainteresowany

Vlassenrot Gliwice daje początkującemu spawaczowi 2700 zł na rękę , taka informacja była nawet w urzędzie pracy to może warto się zainteresować ;-)

Pimp
@zainteresowany 11.04.2017 14:31

Uważasz, że 2700 dla spawacza takich konstrukcji to dobra stawka?

welder

A Ja byłem i próby zaliczyłem :)

spawacz

A ja dzwoniłęm do Vlassenroota w Gliwicach i powiedzieli że przyjmują najniższa stawka dla spawacza to 18 zeta + premia 30 % tylko próby trzeba zdać, to co idziemy?

on

A teraz wysłali ludzi na przestoje 70% a ludzie wykonali swą robotę i gdzie tu sprawiedliwość 2100 netto wyplaty a przede wszystkim co maja powiedziec ludzie co maja stawki 14 lub 15 brutto na godzinę a w brygadach maja wybrańcy ponad 20/h . Skoro tak to powinni wyrównać mniej więcej stawkę a nie różnica w brygadzie po 6 zł a człowiek robi ponad 10 lat w szkodliwych warunkach. Brak sprawiedliwości w ZKS.

edi

a to w takim razie ile jest teraz a na ile mieliby dżwignąć?

on1985

on
@on1985 22.06.2016 10:51
Zakład dobry nie narzekajcie ludzie jedyne co to niektórym osobom mogliby stwaki dżwignąć godzinowe bo jest zbyt duża różnica.....

Dokładnie pracuje tam 12 lat i stawka jak dla gowniarza 2200 netto

Chciałbym

Ponoć bumar wygrał jakiś przetrag wojsokwy. Jest szansa dostać tam pracę??

marcin

Dostałem ofertę pracy jako tokarz (tokarka manualna).Może mi ktoś napisać jakie są zarobki,warunki pracy itp,itd.Z góry dziękuję:)

niezdecydowany

zastanawiam się czy złozyc papiery do zks czy vlassenrota bo słyszałem że we vlasenroocie dali podwyzki i stawki sa już na poziomie 24 zeta plus premia...

Tomyboy

Najpiękniejsza rzecz na ZKS-ie jest taka że jest to zakład państwowy czyli "pańszczyzna", oczywiście że są minusy ale jedno jest pewne: Nie przyjdzie do ciebie żaden frajer w postaci majstra po korenspondencyjnym kursie krawiectwa w ESKK i nie powie: "Pan dzisiaj do 18:00" a ty zostaniesz dłużej bo będziesz się bał że zwolnią cię na zbity pysk. Tylko grzecznie zapyta bo jak ty albo twój kolega nie zostanie to nikt mu roboty nie zrobi a on już kierownikowi obiecał że robota będzie zrobiona czyli to ty rozdajesz karty w tej rozmowie. I nie ma sygnału dźwiękowego na śniadanie. ZKS-owiec.

aaa

A ja bym powiedzial, ze to jeden z ostatnich dobrych zakladow w okolicy.Placa bardzo przyzwoita, podejscie do czlowieka tez. Nie harujesz nie wiadomo jak.Wiadomo swoje musisz zrobic. Masz dodatki jak stazowe, jubilaty. Podstawowym problemem tej firmy jest fakt ze wywodzi sie z BUMARU i z nim jest czesto kojarzona. Chociaz na chwile obecna to juz zamieszchla przeszlosc. Ja polecam.

realista

Najlepsze co było w tym zakładzie to to że mozna było się z niego zwolnić.

Zostaw opinię o Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy" - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"