Opinie o Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy w Gliwice

W sieci jest parę ofert i zauważyłem, że na prostowacza potrzebują dwóch osób. Zastanawiam się czy to ze względu na rotacje a jeśli tak to czy prostowacz ma ciężej niż taki gięciarz chociażby? na razie chce być na bieżąco w tym jak praca teraz wygląda, bo może bym aplikował

Czy w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Były Nowy wpis

Możesz wziąć pożyczkę ze związków ,chwilówki hahahaha......takich trzeba by utrzymywać frajerstwo

Bolek

Witam, czy warto rozpocząć pracę w firmie na stanowisku spawacza? Na jakie realne zarobki można liczyć, czy są jakieś premie, dodatki?

@Bolek

Zawsze warto :) A tak na poważnie to ja też jestem zainteresowany pracą i szukam info o wypłatach. Wysłałeś już CV? Jakbyś był na rozmowie, to powiesz ile proponują? Będę bardzo wdzięczny.

Papa smerf
@Jakub

Abyś się nie przeliczył tu nie musisz być gwiazda dobrze będziesz wchodził w zad będzie kasa tu jest rywalizacja jesteś (usunięte przez administratora) należysz do jebnietych związków masz coś nie spełniasz warunków jebiesz za psi h...j

Marzena
@Papa smerf

Twój komentarz ciężko zrozumieć :D Drogi Papo Smerf, jesteś pracownikiem tej firmy że posiadasz taką ciekawą opinię na temat atmosfery w zakładzie?

Papa smerf
@Marzena

Żeby zjadłem 30 lat ponad w tym sypie wiek już nie pozwala jeszcze 4 lata Panienko jak zagrzałaś (usunięte przez administratora) na 360 więc siedź i nie odzywaj się Panienko z kontry

@Papa smerf

To co jesteś przed emeryturą? Bo 30 lat w jednej robocie to sukces. Gratuluje. Jak kasa jest słaba to chociaż może za nadgodziny płacą ekstra? Wiesz coś?

sweet

Nie płacą.

Miron
@Jakub

Nie mówią na rozmowie konkretnych kwot od razu. Ale słyszałem że płacą dobrze.

były Nowy wpis

dokładnie kontra się sprzedała

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy?

Anon

Zależy jak często (usunięte przez administratora) na kolegów ????

@Anon

Myślisz, że to jest naprawdę czynnik decydujący? Ciekawa jestem, na jakiej podstawie takie wnioski. Jakieś przykre doświadczenia masz czy tak po prostu?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konstruktor? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Planuję aplikować na stanowisko Monter do firmy Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Anon

Uwierz mi ,są lepsze firmy niż ZKS ????

Prawda boli

Brygadzistą z lakierni została osoba która nie potrafi zorganizować pracy. Osobnik ten nic nie potrafi zorganizować dla zespołu jedynie dla siebie samego,ale czego spodziewać się po osobie która w ciągu roku jest przynajmniej kilka razy na L4 ,a w dodatku po chwilowej rozmowie z owym brygadzistą można śmiało stwierdzić że ma wrodzony (usunięte przez administratora)? Od pracownika do prawdziwego fachowca jest daleka droga, niektórzy niestety idą na skróty tak jak i w tym przypadku.

Lelum polelum
@Prawda boli

Nic dziwnego (usunięte przez administratora) kolesiostwo jest zmora zks-u zakład jest bardzo specyficzny banda (usunięte przez administratora) związkowych tzn jesteś w związkowy masz jesteś w zarządzie masz więcej nie ważne że nic nie potrafisz płacisz składkę jesteś git fachowców została garstka reszta to pomyłka prezes galgan totalny ,ale układa się z (usunięte przez administratora) związkowa i kasa pasuje reszta to ściema ważne że smoluchy dostają chwilówki i resztę (usunięte przez administratora)

@Lelum polelum

Takie obrażanie innych niewiele ci da. Koniecznie musisz wylewać frustracje? Wiadomo, że praca przez znajomości szczególnie na kierownicze stanowisko to głupota, bo potem brak odpowiedniego zarządzania załogą powoduje tylko straty. Często są takie sytuacje?

Cycu
@Prawda boli

Pytanie tylko z którego wydziału bo są dwie lakiernie

@Cycu

Też bym się chciał dowiedzieć bo myślałem o pracy a wolałbym trafić do działu gdzie atmosfera jest lepsza i nie ma takich przepychanek. Napiszesz jak się dowiesz?

Percik85
@Prawda boli

Mam wrodzony talent do olewania lebrów którzy wpadli do tej firmy z łapanki, nagadali się jacy to fachowcy. Doświadczenia w malowaniu konstrukcji 25 lat a okazuje się że owy fachowiec jest mega słaby i tylko dużo gada. Więc po co takiemu osłowi coś załatwić jak długo nie popracuje.

DAWID DOSTAWCA

NIESTETY NIE MA TAKIEGO PORTALU DLA KONTRAHENTÓW WIĘC NAPISZĘ TO TUTAJ. FIRMA NIE REGULUJE SWOICH NALEŻNOŚCI W TERMINIE- WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z ZKS KILKA LAT TEMU NIE PŁACILI W TERMINIE DOPIERO PO DRUGIE WEZWANIE DO ZAPŁATY M MOTYWUJE ICH DO REGULOWANIA FAKTUR. PO KILKU LATACH DALIŚMY IM DRUGĄ SZANSĘ REALIZUJĄC ZAMÓWIENIE I ZNÓW TA SAMA SYTUACJA FAKTURA MIESIĄC PO TERMINIE - NIE ZAPŁACONA. FIRMA FINANSUJE SIĘ DOSTAWCAMI. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!!!!!!

@DAWID DOSTAWCA

Coś na temat wiem prezesi się zmieniają masakra poprostu czeski (usunięte przez administratora)

Lidia

Czy firma za każdym razem płaci w terminie? Bo były tu jakieś info, że chyba nie ...

Były

W firmie doceniane są tylko te osoby, które umią się dobrze "zakręcić". Osoby pracujące uczciwie, nigdy nie zostają docenione, nie mają adekwatnej stawki bo po prostu siedzą cicho, co odpowiada innym. Osobiście nie polecam.

Magdalena
@Były

Może wystarczy się po prostu upomnieć o jakąś podwyżkę? :) Może wtedy jest szansa na dostanie jej? Jak sądzisz?

Karol

Czy zakład często zmienia pracowników czy raczej ma stała ekipę w firmie?

Fajnie

Zakład na stan z dnia 1 lipca 2020 roku tonie w długach, roboty praktycznie brak i co miesiąc prezes zwalnia po 29 osób. W tym "zakładzie" jedyne co idzie zauważyć to kolesiostwo i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Syn Majstra pracujący na zakładzie niecały rok dostaje stawke 24 za godzine a człowiek pracujący lata (usunięte przez administratora) za śmieszne 17 złotych. Mobbing czai się na ZKSie wszędzie i zwalnia się starych Majstrów praktycznie bez powodu by na ich miejsce posadzić człowieka który nie ma zielonego pojęcia o robocie i po roku zostaje STARSZYM MISTRZEM ale przecież ważne że ma znajomości. Co do płacy także totalna katastrofa, za wdychanie ogromnego syfu i zapierdzielania oferują 16, 17 złotych i bez znajomości nie ma szans by po latach pracy ktoś docenił starego pracownika i podwyższył mu stawkę. Podsumowując totalnie odradzam każdej nowej osobie zatrudniania się na ZKSie szkoda waszych nerwów.

Krzysiek
@Fajnie

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, usłyszałeś gdzieś słowo mobing a nie wiesz wogóle co ono znaczy i kiedy ma zastosowanie. Podziękowanie komuś za pracę z tego czy innego powodu nie jest mobingiem. To że ktoś pracuje lata nie świadczy że jest lepszy od tego co pracuje rok czy dwa. A zgłosiłeś swoje problemy do Zarządu, związków czy komisji mobingowej która działa w naszej firmie od lat. Jak znam życie to nie bo i po co, lepiej napisać bzdury niż się tłumaczyć za pomocą pseudo faktów. To że teraz są problemy w firmie odnośnie zamówień to nie wina zarządu tylko sytuacji na świecie, a jeśli chodzi o Zarząd to mamy najlepszy od lat. Za Krzyszkowskiego to dopiero była patologia, wystarczyło dobrze lizać i byłeś gość. A super że wszystko się obróciło o 180 st i jest normalnie. Pozdrawiam wszystkich malkontentów. Pracownik 300

Byly
@Fajnie

Dokladnie

Gustaw

Szkoda, że tak sporadycznie zostawiają opinie o pracy na wątku ludzie zadowoleni z pracy w firmie. Jest takich bardzo wielu i firma jest dobrze oceniana.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Zakład Konstrukcji Spawanych "BUMAR-Łabędy"?

Premia jest 20% od podstawy ale uwaga!!! Jest to premia uznaniowa i jak kierownik chce to da a jak nie ma na to ochoty to nie da i wcale nie musi mieć powodów (a wiadomo jak się chce to się powód znajdzie) w dodatku, wcale nie musi wyjaśnić swojemu pracownikowi dlaczego mu ja zabrał.

Ragnar

Premia haha dobre pytanie,z mojego doświadczenia wiem że jest dla swoich "kolesiestwo"albo dla tych co mają dużo wazeliny.

Byly
@Ragnar

Tylko czopy i gaciowi gdzie wchodzą spawalnikowi do dupy, związkowcy podpierdalacze, zapisz się do związków kopalnia uch to Pan Przewodniczący coś ogarnie lepiej kup wiadro wazeliny i dobrze rób galę

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy?

Były

Musisz łaskę zrobić komuś że związków zawodowych są takie na zakładzie

Forty

Kierownizka jakze znana zrobiła mnie w (usunięte przez administratora). Rozmowa inna na papierze co innego (już drugi raz mnie (usunięte przez administratora)) Jeszcze raz i ide do sadu pracy. Innych tez nasciemniala a na koniec wreczyla wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)

Witajcie, po raz pierwszy dowiecie się wszystkiego normalnie bez wyzwisk i kłamstw :) Prace jako monter zaczniesz faktycznie ze stawką 16/17 zł na godzinę, nie ma się co dołować... Premia plus inne dodatki przez pierwszy miesiąc/ dwa miesiące pozwoli Ci spokojnie zarobić 2700 zł na rękę. Po skończeniu okresu próbnego (który nie musi trwać 3 miesiące) dostaniesz podwyżkę, będą pytać o nadgodziny które są płatne 100% (jeżeli będzie taka potrzeba) wtedy zarobisz spokojnie 3000 + na rękę. Sama praca jest ciekawa i wcale nie jest ciężka, ZKS jest jednym z niewielu zakładów gdzie jesteś traktowany po ludzku, możesz normalnie zapalić, skorzystać z toalety, napić się bez jakiego kolejek marudzenia przełożonych. Całe te znajomości... Wiadomo że są i będą jak w każdym zakładzie, wyzywanie narzekanie i inne rzeczy to owoce myślenia o tym i nie zajmowania się swoimi obowiązkami to wszystko. Znajomości denerwują itd ale to fakt i nie ma się co przejmować. Praca na dwie zmiany, czasem na jedną. Z urlopem nie ma problemu, przepustkami tak samo, luźna atmosfera pracy. Jedyny problem i minus to prezez nie mający pojęcia o tym kogo zwalnia ,co robi, co się dzieje na zakladzie.. drugi człowiek problem to przewodniczący związku kontra. Człowiek wazelinka który jakimś sposobem wkradł się w łaski prezesa figuranta i sprzedaje mu urojoną rzeczywistość. Po za tym wszystko jest okej.

Adam...

Jakie zarobki na stanowisku magazyniera, na początek ?

@Adam...

Zarobki z Bangladeszu 2200 netto. Maksymalny pułap do którego możesz dojść przez lata pracy to 2500 z ciężką biedą.

@Lolek Firma jako pracodawca ma dobrą opinię więc z pewnością warto!!

Lolek

Czy warto rozpocząć pracę w firmie jako spawacz?

Pierwszy Sekretarz

Dobre czasy komuny sie skończyly , gdzie tokarz, slusarz itp byl szanowanym zawodem , czlowiek mial twarz i byl kims , a nie TYLKO slusarzem . Bumar placil bardzo dobrze , nie zalowal . Dzis bogaca sie prezesi , ktorzy zarabiaja kosmiczne pieniadze , a fachowcy , od ktorych tak duzo zalezy , dostana tyle aby jakos dociagneli do pierwszeo .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy?

Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy
  • Mechaników 9