P.G.B. i P.H. POCH sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o P.G.B. i P.H. POCH sp. z o.o.

Super firma .Super się w niej pracuje i fajne zarobki. Polecam

Pinki
@anonim 04.10.2015 21:54
Super firma .Super się w niej pracuje i fajne zarobki. Polecam

anonim-jak tam pracujesz zrób sobie czerwony krzyżyk na szewce to ci nasr***m koło niej

gość
@Pinki 22.10.2017 19:56

Skąd tu tyle chejtu i nienawiści, idzie dobra zmiana Panie pisarzu

gość

Dzwoniłam do firmy w celu uzyskania konkretnych informacji niestety potraktowano mnie bardzo nie miło, że tak powiem PO CHAMSKU".. Nie szanują klienta. Nie polecam.

kama

A na jakie zarobki można wlasnie liczyć anonim' bo mowisz że są super, i na jakim stanowisku najlepiej zaczac pracę u nich, tym bardziej, że powyższe wpisy wcale nie były takie zachwalajace firmę dlatego się pytam.

niezadowolony

Niestety miałem okazje pracować w tej firmie mieszczącej się przy ulicy Kopalnianej w Zabrzu, kierownik tego oddziału żyje chyba jeszcze w czasach komuny jednym słowem na niczym się nie zna a wszystkich poucza, nie chcę tu wchodzić w jego kompetencje odnośnie zajmowanego stanowiska ale tak to wyglądało zatrudniłem się jako informatyk z komputerem miałem do czynienia jedynie kiedy \"dyrektorowi\" kończyło się miejsce na dysku z zapisu filmów z kamer oraz aby poinstruować jak poprawnie zamykać system w laptopie, jednym słowem masakra no ale nie każdy zna się na systemach komputerowych więc ok, gdy się zatrudniałem firma doskonale wiedziała że nadal się kształcę w trybie zaocznym a jednak ciągle pretensje ze co druga sobotę mam szkołę się nie kończyły po około 4 miesiącach zwichnąłem nogę na następny dzień L4 oczywiście po powrocie z l4 po kilku dniach zostałem zwolniony powodem zwolnienia było to ze nie dostarczyłem rzekomego L4 do firmy jednak mam świadka że zostało dostarczone bo ledwo chodziłem i sąsiadka mnie autem podwoziła stad tez \"dyrektor\" tego oddziału to kompletny idiota i nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

@niezadowolony 16.06.2012 13:01

ja jeszcze pracuje -ale cóż się dziwic nie jest tu dobrze -kadra zarządzająca musi się doszkolić

Zostaw opinię o P.G.B. i P.H. POCH sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.G.B. i P.H. POCH sp. z o.o.