Opinie o Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. w Zabrze

Arleta Nowy wpis

@anonim fajne, czyli jakie mniej więcej?

ja Nowy wpis

@ACID czyli powyżej (usunięte przez administratora)się nie wyciągnie? A jest szansa na podwyżkę?

Mc.3g Nowy wpis

Jak atmosfera i zarobki w firmie . Warto tam aplikować ?.

Mirosław Nowy wpis
@Mc.3g

Też mnie to ciekawi, szkoda jednak że tak mało osób odwiedza ostatnio wątek. Liczę jednak na to, że ktoś z pracowników odpowie na Twoje pytanie, dodatkowo ciekawi mnie też kwestia szkoleń w Poch.

Mirosław

Rozumiem Twoje niezadowolenie z niedogodności, o których wspominasz, ale chciałbym zapytać o sprawę związaną z zatrudnieniem. Firma na swojej stronie zamieszcza posiadane uprawnienia, dopuszczenia i kwalifikacje. Nowo przyjęci pracownicy, także muszą mieć odpowiednie certyfikaty, czy takie uprawnienia mogą już zrobić podczas zatrudnienia i są one finansowane przez pracodawcę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

D

Dostałam propozycje podjęcia pracy w rej firmie bardzo proszę o jakieś informacje, pozdrawiam ;)

Mirosław
@D

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Minęło już trzy miesiące, więc jeśli możesz napisz o swoich doświadczeniach z pierwszych dni pracy.

niko

szukaja kontrolera podobno warto ?

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie P.G.B. i P.H. POCH sp. z o.o.? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

kama

A na jakie zarobki można wlasnie liczyć anonim' bo mowisz że są super, i na jakim stanowisku najlepiej zaczac pracę u nich, tym bardziej, że powyższe wpisy wcale nie były takie zachwalajace firmę dlatego się pytam.

Super firma .Super się w niej pracuje i fajne zarobki. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szybowa 2
    41-808 Zabrze
  • NIP: 6480011336 REGON: 271180360 KRS: 0000122382
Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o.