Mazur Firma Piotr Mazur

Bytom

Opinie o Mazur Firma Piotr Mazur

On

Firma Mazur ma niewielka strukture, więc bardzo szybko można awansować ze specjalisty na kierownika działu. Wymagania są wysokie, ale to chyba normalne dla firmy o międzynarodowym zasięgu. Charakterystyka działalności to typowa budowlanka. Pracodawca wymaga 110% zaangażowania i z najlepszymi buduje długoletnie partnerstwo zawodowe. Niektórzy wracają po wielu latach pracy w innych firmach. Praca opiera się na delegacjach, więc trzeba być na to przygotowanym w każdym czasie.

LTE

Bardzo zły i nieuczciwy pracodawca. Ciągły stres, presja, niesprawiedliwość, wyzysk i mobbing. Zdecydowanie przestrzegam i odradzam.

Zostaw opinię o Mazur Firma Piotr Mazur - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazur Firma Piotr Mazur