Opinie o Mazur Firma Piotr Mazur w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Mazur Firma Piotr Mazur, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mazur Firma Piotr Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazur Firma Piotr Mazur w Bytom

chciałbymswojepieniądze

(usunięte przez administratora) Sekretarka szuka transportów które potwierdza z krótkim terminem. Towar jedzie, firma jak przyjdzie faktura wypycha jeszcze z 3 transporty termin mija i Pani Sylwia przestaje odbierać telefony. Doskonale kobieta wie że firma nie płaci ale dalej wprowadza ludzi w bambuko. Ktoś przekazuje kontakt do niby " derektorka" który nie odbiera telefonów albo klnie do telefonu " "słowo na k " o co ci " słowo na k" chodzi " i rozłącza słuchawkę. Do tego pana czy też pani prezes nie ma nigdy w firmie, zawsze jest w rozjazdach, albo wieczni na spotkaniach i e-rozmowach. W social mediach udają wielką fajną firmą a tutaj proszę okazuje się że to zwykła firemka (usunięte przez administratora)

Honorata

Już ćwierć wieku Mazur Firma Piotr Mazur funkcjonuje na polskim rynku. Jest to dość okazała liczba. Może jest ktoś kto odwiedza tę firmę i jednocześnie zna ją od podszewki, ponieważ pracuje w niej od początku założenia? Jeżeli jest taki ktoś, to proszę o przedstawienie swojej opinii o tym pracodawcy. Będzie ona ważna dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w tej firmie.

AT Nowy wpis
Kandydat

Prezes nie sprawia dobrego wrażenia.

Honorata

Paweł Nowy wpis
@Honorata

Oprócz pana Piotra i parę osób w księgowości trudno znaleźć osoby, która by się tutaj ostała na dłużej.

Paweł Nowy wpis

Ludzie piszą, że firma nie płaci za transport. Nie tylko... za podwykonawstwo również nie płaci. Faktury są czytane, a potem utylizowane.

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mazur Firma Piotr Mazur?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Mazur Firma Piotr Mazur po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku POMOCNIK POLOWY. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki dress code obowiązuje w Mazur Firma Piotr Mazur?

Pracownica
@Pytanie

Generalnie na co dzień jest casual. Z wyprzedzeniem wiadomo kiedy będą goście, więc wtedy osoby zaangażowane w to spotkanie ubierają się stosownie do spotkania. W kwestii ubioru jest swoboda, każdy ubiera się jak mu wygodnie i wychodzi na to, że króluje jeans, koszula, kardigan itp.

Beka
@Pracownica

Najśmieszniejszy komentarz świata! xdddddd

Kicia
Kandydat

Czy ktoś tam wcześniej pracował jako Sprzataczka bo potrzebuje opinie

Grzegorz
Klient

Na jakie warunki finansowe można liczyć jako kierownik magazynu?

chciałbymswojepieniądze

@Byłypracownikopowiada Firma wiemy że ma pieniądze i robi nowe kontrakty, problem w tym że oni pieniądze dostają a nie płacą ich dalej. Możesz coś więcej o nich powiedzieć? My już bijemy się o pieniądze od 5 miesięcy, a oni dalej sobie spokojnie pracują, wstawiają zdjęcia nowych realizacji do internetu, córka prezesa podróżuje poświecie, on sam też korzysta z rajskich wakacji.

mariusz 1202
@chciałbymswojepieniądze

ta firma to jedna porażka nie płaca za prace i nic nie można zrobić bo na umowach nie ma terminu wypłaty chcą zęby chodzi w soboty a nie płaca .

water
@mariusz 1202

Kierować sprawę na drogę sądową, na gowork nikt jie pomoże

Amon1023
@water

Niestety droga sądowa nie pomoże, bo akurat w tym są dobrzy. Jakbym podczas kilkudziesięciu spotkań zwrócił uwagę na to, że właściciel ciągle spotyka się z mecenasami to może bym zaoszczędził wiele czasu i pieniędzy. Ale brnąłem w nieznane ... W sądzie odegrana szopka jakich mało. Przegrałem i odpuściłem. Po prostu są nieuczciwi, żal czasami wraca, ale pozostaje tylko przestrzec innych.

Mirek
Klient

Uwaga firma nieuczciwa! Robiliśmy transport w 2020 r. Nie chcą nam zapłacić. Jest pół roku po terminie. Dzwonimy i dzwonimy, a właściciel unika rozmów telefonicznych z nami. Kierujemy sprawę do sądu.

Firma nie płaci ludziom za wykonane usługi. Kpina i żenada. Jest kilka firm które proszą się o pieniądze a wszyscy ich mają gdzieś. Prezesi robią sobie wycieczki za ich pieniądze a że ludzie nie mają za co żyć to ich nie interesuje. ZACZNIJCIE PŁACIĆ LUDZIOM ZA WYKONANĄ ROBOTĘ. Nie pozdrawiam oszukany

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mazur Firma Piotr Mazur odbywa się również w języku angielskim?

Gość
@Pytanie

Jeżeli Pan Prezes nauczy się angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym, to pewnie kiedyś tak :D

Masakra,(usunięte przez administratora)!! Straszna arogancja, traktują pracowników jak roboty bez prawa własnego zdania,o pieniądze trzeba się prosić zawsze mają jakieś wymówki. W biurze JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą firmę !! Sprawę kieruje to Państwowej Inspekcji Pracy.

TRANSPORT

NIE PŁACĄ PODWYKONAWCĄ ZA TRANSPORT!!!!! Ludzie z księgowości i finansów są niemili i mają wszystko gdzieś. Odbywa się jedna wielka spychologia. Płatności nie mogę odzyskać. Firma jest zgłoszona do windykacji, widnieje w BIK i KRD. UWAŻAJCIE!!!!!!!!

Maciej stańczyk

(usunięte przez administratora) nie licząc dużej ilości nadgodzin. Sprawa kierowana będzie do Pamstwowej Inspekcji Pracy oraz do sądu! Nie wywinięcie się. Nie polecam tam pracować

Stefan

(usunięte przez administratora) tej informacji ,niech firmy wiedzą ze mają doczynienia z firmą nie wiarygodną

Szymon

Dowiem się od was ile wynosi średnie wynagrodzenie w tej firmie? Widziałem również komentarze o złym traktowaniu pracownika. Czy w związku z tym nadal jest taka zła atmosfera?

Zespół
@Szymon

Zależy od działu pewnie. Co do atmosfery, to generalnie cały czas jest co robić, więc nie ma podśmiechujek ;) Powiedziałbym atmosfera jest pracowita, ale co najlepsze to zespół sobie pomaga!

Koleżanka
@Zespół

Tak nadal tak jest. Obecnie wypłaty nie wpływają na czas Zusy również nie są płacone. Ogólnie robi sie tragicznie

Sylwia
@Koleżanka

Opóźnienia w wypłacie od firmy Pana Mazur zdarzają się często? Czy tylko tak w tym miesiącu? Podobno szukają na produkcję?

Dorota

@Mont12 a nadal pracujesz w firmie czy się już z niej zwolniłeś ?

Mont12

wyjątkowo nieuczciwa firma, na pokaz oczywiście najlepsza pod słońcem. A wewnątrz pełen (usunięte przez administratora) zupełny brak kultury, brak szacunku i totalne zero na koncie. Polecam omijać wielkim łukiem.

@Mont12

A samo składanie zjeżdżalni jest trudne? Trzeba mieć umiejętności alpinistyczne? Widziałem ofertę innej firmy na montażystów i rozważałem... ale jak mówisz, żeby omijać... może jednak nie jest tak zabawowo jak wygląda ;D

Produktywny

Praca jest w porządku. Tempo jest duże... Oczywiście w zależności od ilości zamówień w danym okresie, jednak dzięki wprowadzeniu nowych modeli atrakcji firma nie może narzekać na przestoje w produkcji. Jeśli chce się pracować to to miejsce jest ok.

Nerd

Nie polecam oj nie. Zarząd któremu sie wydaje ze sa jedynymi pracodawcami w polsce i moga traktowac pracownika jak śmiecia. Totalny nie ład w księgowości. Chec uzyskania nawet odcinka z wyplaty graniczy z cudem. Przeladowanie n produkcji w każdy możliwy sposób byle jak byle by bylo i ma być zrobione koniec i kropka. Jeśli nie masz juz nawet co do garnka włożyć to lepiej pojść kraść niż tam pracowac!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mazur Firma Piotr Mazur - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mazur Firma Piotr Mazur
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szyby Rycerskie 1