Windex Holding Sp. z o.o.

Adres: Franklina Roosevelta 120B, 41-800 Zabrze

NIP: 6292110861 KRS: 0000207682

Windex Holding Sp. z o.o.
2 14 21 5 1

Opinie o Windex Holding Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czempielownik
 Opinia

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor, jakie sa narzędzia pracy, jakie oprogramowanie ?

Apelajda
@Czempielownik 03.06.2019 19:21

Konstruktor może liczyć na standardowe wynagrodzenie plus dodatkowe zlecenia. Pracy na stanowisku jest dużo.

Snoop Dog
@Apelajda 06.06.2019 13:49

Zdefiniuj owo magiczne "standardowe wynagrodzenie" . Czyżby najniższa krajowa?

Olga
 Opinia

Czy tak dobrze jest , że nie ma chętnej osoby która podzieli się swoją opinią?

Opinia

@Xxx, moja uwaga nie dotyczyła podawania danych osobowych. Przeczytaj proszę dokładnie mój ostatni wpis. Proszę Cię raz jeszcze trzymaj się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Zaglądają tutaj osoby zainteresowane informacjami na temat zatrudnienia w firmie Windex Holding. Może słyszałeś coś o ostatnich rekrutacjach?

Opinia

@Anonim, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum GoWork.pl nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Proszę Cię skoncentruj się na informacjach przydatnych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Windex Holding? Czy w ostatnim czasie były jakieś zmiany w poziomie wynagrodzenia?

Xxx
@Bronisław 03.09.2018 09:10

Przecież nie podałam danych tej osoby, więc nie wiem po co te uwagi. Poza tym nikogo nie obraziłem. Wręcz przeciwnie, więc chyba coś nie pyklo. Więc pozdrawiam szanownego Bronisława. Chyba, że znowu nagialem regulamin?!

Krampo
 Opinia

Ogromna rotacja na stanowisku sekretarka, co trzy, cztery miesiące nowa twarz, ponieważ stanowisko marnie płatne. 0 przeszkolenia na stanowisku w/w, ewentualnie wprowadzenie trwa 2,3h i to wszystko. Ewentualnie pytania trzeba kierować do kadrowej, która również nie jest przyjemna, ciężko ją znaleźć na swoim miejscu. Każdy obgaduje każdego na ‚ papierosku’ co wprowadza toksyczną atmosferę. Ogółem nie polecam. Te warunki co daje ta firma znajdziecie również w innych średnich firmach.

Tak3Nie1

Anonim
@Krampo 20.08.2018 17:28

To przemiła Pani w uroczych lokach już nie pracuje?

Opinia

@M.W., Czy możesz jakoś uargumentować swoje zdanie? Co prawda Twoja opinie o firmie Windex Holding jest pozytywna, ale kandydaci na pewno chcieliby się dowiedzieć więcej o tej firmie. Czy można liczyć na dodatki pozapłacowe albo premie za dobre wyniki w pracy? Może chciałbyś napisać coś na ten temat?

Tak3Nie

M.W.
 Opinia

ATMOSFERA MEGA SUPER PRACA W EXTRA ATMOSFERZE Z SUPER LUDZMI PIENIĄDZE SUPER.... POLECAM WSZYSTKIM

Tak8Nie1

Opinia

@Karola, czy od Twojego ostatniego wpisu udało Ci się zdobyć jakieś nowe informacje o firmie Windex Holding? Może brak nowych wpisów, świadczy o tym, że pracownicy tej firmy są zadowoleni ze swoich warunków i wynagrodzenia. Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować, czy zdecydowałeś się już wysłać CV?

Opinia

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Windex Holding Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Karola
@Administrator 06.05.2018 11:51

Podłączam się do pytania.

anonymous
 Opinia

Nie polecam! Paskudna atmosfera w biurze, każdy sobie jest tu szefem

Tak2Nie

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w WINDEX HOLDING Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Tak10Nie

anonymus
 Opinia

Witam a jak ocenianie pracę na dziale handlowym?

Lil
@anonymus 22.09.2017 10:31

Jest jak w porządku, przyjdź a się przekonasz.

były pracownik
 Opinia

firma jeden wielki przekręt co innego obiecują na rozmowie co innego w rzeczywistości. Brak narzędzi godziny pracy które nie są wypłacane, premie do koperty które i tak się nie zgadzają . Poprostu jedna wielka fuszera nie polecam nikomu !!!!

Tak13Nie

jojo
 Opinia

Ludzie w Windexie są oderwani od rzeczywistości. Na produkcji nie ma czym ani na czym pracować( usunięte przez administratora )o innego oferują a co innego dają.

Tak26Nie

chudy
@jojo 19.06.2015 16:47

Ja nie narzekam, kasa pewna, roboty jest sporo, ze sprzetem walczymy ale jest ok, co jakis czas cos dochodzi...jest ok.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Windex Holding Sp. z o.o. - Zabrze