Windex Holding Sp. z o.o.

Opinie o Windex Holding Sp. z o.o.

Bronisław

@Xxx, moja uwaga nie dotyczyła podawania danych osobowych. Przeczytaj proszę dokładnie mój ostatni wpis. Proszę Cię raz jeszcze trzymaj się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Zaglądają tutaj osoby zainteresowane informacjami na temat zatrudnienia w firmie Windex Holding. Może słyszałeś coś o ostatnich rekrutacjach?

Bronisław

@Anonim, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum GoWork.pl nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Proszę Cię skoncentruj się na informacjach przydatnych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Windex Holding? Czy w ostatnim czasie były jakieś zmiany w poziomie wynagrodzenia?

Xxx
@Bronisław 03.09.2018 09:10

Przecież nie podałam danych tej osoby, więc nie wiem po co te uwagi. Poza tym nikogo nie obraziłem. Wręcz przeciwnie, więc chyba coś nie pyklo. Więc pozdrawiam szanownego Bronisława. Chyba, że znowu nagialem regulamin?!

Krampo

Ogromna rotacja na stanowisku sekretarka, co trzy, cztery miesiące nowa twarz, ponieważ stanowisko marnie płatne. 0 przeszkolenia na stanowisku w/w, ewentualnie wprowadzenie trwa 2,3h i to wszystko. Ewentualnie pytania trzeba kierować do kadrowej, która również nie jest przyjemna, ciężko ją znaleźć na swoim miejscu. Każdy obgaduje każdego na ‚ papierosku’ co wprowadza toksyczną atmosferę. Ogółem nie polecam. Te warunki co daje ta firma znajdziecie również w innych średnich firmach.

Anonim
@Krampo 20.08.2018 17:28

To przemiła Pani w uroczych lokach już nie pracuje?

Bronisław

@M.W., Czy możesz jakoś uargumentować swoje zdanie? Co prawda Twoja opinie o firmie Windex Holding jest pozytywna, ale kandydaci na pewno chcieliby się dowiedzieć więcej o tej firmie. Czy można liczyć na dodatki pozapłacowe albo premie za dobre wyniki w pracy? Może chciałbyś napisać coś na ten temat?

M.W.

ATMOSFERA MEGA SUPER PRACA W EXTRA ATMOSFERZE Z SUPER LUDZMI PIENIĄDZE SUPER.... POLECAM WSZYSTKIM

Bronisław

@Karola, czy od Twojego ostatniego wpisu udało Ci się zdobyć jakieś nowe informacje o firmie Windex Holding? Może brak nowych wpisów, świadczy o tym, że pracownicy tej firmy są zadowoleni ze swoich warunków i wynagrodzenia. Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować, czy zdecydowałeś się już wysłać CV?

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Windex Holding Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Karola
@Administrator 06.05.2018 11:51

Podłączam się do pytania.

anonymous

Nie polecam! Paskudna atmosfera w biurze, każdy sobie jest tu szefem

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w WINDEX HOLDING Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

anonymus

Witam a jak ocenianie pracę na dziale handlowym?

Lil
@anonymus 22.09.2017 10:31

Jest jak w porządku, przyjdź a się przekonasz.

były pracownik

firma jeden wielki przekręt co innego obiecują na rozmowie co innego w rzeczywistości. Brak narzędzi godziny pracy które nie są wypłacane, premie do koperty które i tak się nie zgadzają . Poprostu jedna wielka fuszera nie polecam nikomu !!!!

jojo

Ludzie w Windexie są oderwani od rzeczywistości. Na produkcji nie ma czym ani na czym pracować( usunięte przez administratora )o innego oferują a co innego dają.

chudy
@jojo 19.06.2015 16:47

Ja nie narzekam, kasa pewna, roboty jest sporo, ze sprzetem walczymy ale jest ok, co jakis czas cos dochodzi...jest ok.

Zostaw opinię o Windex Holding Sp. z o.o. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windex Holding Sp. z o.o.