WINDEX HOLDING Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o WINDEX HOLDING Sp. z o.o.

anonymus

Witam a jak ocenianie pracę na dziale handlowym?

Lil
@anonymus 22.09.2017 10:31
Witam a jak ocenianie pracę na dziale handlowym?

Jest jak w porządku, przyjdź a się przekonasz.

były pracownik

firma jeden wielki przekręt co innego obiecują na rozmowie co innego w rzeczywistości. Brak narzędzi godziny pracy które nie są wypłacane, premie do koperty które i tak się nie zgadzają . Poprostu jedna wielka fuszera nie polecam nikomu !!!!

jojo

Ludzie w Windexie są oderwani od rzeczywistości. Na produkcji nie ma czym ani na czym pracować( usunięte przez administratora )o innego oferują a co innego dają.

chudy
@jojo 19.06.2015 16:47

Ja nie narzekam, kasa pewna, roboty jest sporo, ze sprzetem walczymy ale jest ok, co jakis czas cos dochodzi...jest ok.

Zostaw opinię o WINDEX HOLDING Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WINDEX HOLDING Sp. z o.o.