Opinie o GACMET w Miedary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GACMET. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GACMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GACMET w Miedary

Czy z tymi próbkami to prawda? Przychodzili ludzie pospawać trochę i im nie wyszło? A co z operatorami? Bramówki i tokarki ogarniam, o nich też jest wzmianka u Was na stronie. powiedzcie czy warto jest aplikować? jakie wynagrodzenie w tym roku?

Pracownik niedoszły Nowy wpis

Gdyby nie było (usunięte przez administratora) a byłby kierownik to naprawdę ten zaolad byłby świetny. Przychodzą ludzie i po dwóch minutach mają faceta dość. Robią próbki i ìda dalej.

Monika Nowy wpis

te ogłoszenia na stronie dla operatora oraz spawacza to stałe nabory? widziałam opinie z ubiegłego roku na ich temat a obecnie po takim czasie wciąż są na stronie. była także opinia kiedyś o tym, że spawacze mają podobno jakieś specjalne względy. o co mogło chodzić? co z operatorami maszyn wobec tego? ciekawa też jestem innych stanowisk, które są możliwe do obsadzenia, opisze ktoś strukturę firmy?

Ewelina

Znalazłam na www ogłoszenie na ; Operator maszyn CNC. Czy firma z checia zatrudni na to stanowisko kobiete ? czy jednak woli mezczyzn do takiej pracy ?

operator cnc
@Ewelina

Firma może i nie chętnie zatrudni kobiety na maszynach, za to operatorzy na pewno by byli zadowoleni.

Irena
@operator cnc

O, to jak już pracownik pisze to się dopytam. W necie widziałam że szukali Spawacza. Szukam info dla brata. Czy na tej pozycji można liczyć na benefity i dodatki? Firma daje pracownikom coś extra poza pensją?

operator Nowy wpis
@Irena

Niech przyjdzie i się zapyta. Spawacze mają specjalne względy u jednego prezesa.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GACMET? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wuj

Czy firma gacmet potrzebuje operatora wypalarki gazowej.

Czy pracodawca GACMET motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Niemowa

Kiedyś jeszcze jakaś motywacja była. A to premia, jakieś godziny dopisane, a teraz Wielka (usunięte przez administratora) Zero motywacji. Zresztą widać to o 14, jak wszyscy mają na to wy...ane.

@Niemowa

No cóż, a jak konkretnie sytuacja wygląda tutaj właśnie o 14?

@Monika

Brak motywacji, więc wszyscy idą do domu.

Alicja
@Niemowa

Rozumiem :/ A bez tych premii i godzin dopisanych, to ile wynosi goła wypłata za miesiąc? Mój stary szuka pracy na już zaraz, a w kryzysie to żeby czasem nie wlazł na minimalną krajową

niemowa
@Alicja

Na pewno będzie miał większą wypłatę niż starzy pracownicy.

@niemowa

aha, a za co konkretnie? tzn na niego na plus to ale ci starsi co na to?

US

Prawda to że pieniążki za nadgodziny płacone są pod stołem?

Jakie godziny pracy obowiązują w GACMET?

Niemowa

Zależy na jakim stanowisku. Generalnie to już nie te czasy że trzeba było zapieprzać po 12 godz. Teraz to dłużej pracują tylko BIEDNI EMERYCI.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GACMET?

doświadczony:)

Pewnie że masz szansę na zatrudnienie. 80% załogi to jełopy bez doświadczenia.

Jakie są pytanka na rekrutacji?

@Kasia

Czy będzie Pan/Pani pracować po 12 godzin

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w GACMET?

Szukam.

Ktoś mi może odpowie na pytanie? Szukam pracodawcy wiec pytam znajomych. O gacmecie dowiedzialem się paru ciekawych rzeczy. Ale nie wierze w plotki wiec zapytam. Czy to fakt że minimalna dniowka to 10 godzin? Jak z nadgodzinami? Czy wszystko na pasku czy tak jak słyszałem nadgodziny pod stolem. Bo to mnie nie interesuje

Miedarzanin
@Szukam.

Tak to prawda, godziny już są i kalafiora pod stołem na konto minimalna krajowa. Super, brawo za profeske

dyrektor

na swoje

Co jaki okres czasu w GACMET można ubiegać się o podwyżkę?

Ubiegać można się zawsze. Pytanie czy ci dadzą:)

Podwyżka tylko jak będziesz się zwalniał

Stefan
@Tomek

Skoro tak trudno wywalczyć podwyżkę za pracę w tej firmie to może napiszecie ile dokładnie można zarobić pracując w tym miejscu? Może chociaż pod tym kątem jest na tyle dobrze, że o tę podwyżkę nie trzeba będzie tak bardzo się ubiegać?

Tarnogórzanin

Czy ten zakład zmierza ku końcowi???

gorol

Co tam słychać nowego w firmie? Dużo godzin?

Zuzanna
@gorol

Doprecyzujesz swoje pytanie? Pytasz o operatorów, spawaczy? Czy o jakieś inne stanowisko w GACMET?

Wolski M.

Szkoda że nawet gladi się wycofał w sprawie o (usunięte przez administratora) przecież tam są już dwa zarzuty karne dla Mońki i to nie są żarty, ale nie dziwi mnie to jak prezes się wypowiada że każdego zniszczy kto będzie dociekał prawdy, no szokuje to mocno, ale Michalik też tyle ludzi zniszczył i był takim popychaczem do niszczenia przez prezesa a potem płakał i został sam, wszyscy gadają że mamona Gackim wypaliła coś w głowie pewnie to prawda tylko szkoda tych ludzi i rodziny co cierpią,pewnie prawda się jak zawsze obroni i nikt nie będzie musiał walczyć z prezesem bo to nie ma sensu, on jest jeszcze głubszy i zachłanny na tą mamone że wszystko mu pasi, szkoda gadać, tylko z ludźmi do pracy chyba na dobre się kończy i będzie koniec gry????

To ja
@Wolski M.

Jeszcze nikt temu prostakowi nie wytłumaczył co to szacunek do ludzi?

Miły
@Wolski M.

To racja.Kierownik zje....jak paczka gwoździ.Zachowuje się jakby wyszedł z jakiejś patologii...Jak w każdej pracy ludzie i pozytywni i negatywni-z niektórymi można pogadać...przy innych trzeba uważać na słowa bo uszy gumowe i język do jaj...ludzi naprawdę "rownych" można policzyć na palcach jednej ręki.Pracuje już tu dosyc i mogę coś na ten temat powiedzieć...zarobki nie są złe.Ale czy warto dla zarobków być poniżanym,pracować w stresie i dziennie słuchać darcia ryja i głupiego pier...kierownika?Czasami się zastanawiam czy dobrze robię pracując tu...kasa to nie wszystko...a troszkę mniej zarobić A mieć spokój?dla tego prostaka wiecznie jest mało zrobione...wiecznie nie zadowolony...wyzwiska...jeden drugiego obgaduje...przepisow bhp zero

kunegunda

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie bo wystarczy spojrzeć w internecie to firma ma dobre opinie.

Spawacz

Witam. A może ktoś napisać jakie stawki proponowane są dla spawacza mag, z wieloletnim doswiadczeniem i dobrymi papierami?

Zuzanna
@Spawacz

Niestety nie orientuję się co do stawek oferowanych dla Spawaczy w firmie Gacmet, jednak jeśli uzyskasz na ten temat jakiekolwiek informacje, to niezwłocznie podziel się tym na forum. Czy masz zamiar w najbliższym czasie udać się do siedziby firmy w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej?

Spawacz
@Zuzanna

Witam. Zastanawiam się nad tym. Tylko trochę mi się nie podoba to co tutaj piszą o dziwnym zachowaniu pana kierownika. Może to prawda a może zagrywka taktyczna żeby odstraszyć potencjalną konkurencję. Fajnie by było jakby ktokolwiek przynajmniej podał w jakim przedziale stawek firma prosperuje.

Cvb
@Spawacz

20 zł

Gosc

Monka to kawał (usunięte przez administratora)

Operator Wózka Widłowego

Mam pytanie do obecnych pracowników Gacmetu. Firma poszukuje teraz doświadczonego operatora wózka widłowego. Tak sie składa że mam doświadczenie na takim stanowisku i aktualne kursy na wózki i suwnice z poziomu roboczego UDT. Polecacie aplikowanie na te stanowisko? Robota jest bardzo cieżka? Dużo jest dźwigania jakichś cieżkich rzeczy? Gacmet oferuje 18 zł na godzinę? Faktycznie tyle u was płacą? Dużo robicie nadgodzin!

Karol

Są różne punkty widzenia. Ja wiem, że firma ma dobrą opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o GACMET - Miedary

• Jak się pracuje w GACMET?

Zobacz opinie na temat firmy GACMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GACMET
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Tarnogórska 9
    42-676 Miedary