Opinie o G- Weld Patryk Leśniowski w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy G- Weld Patryk Leśniowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w G- Weld Patryk Leśniowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G- Weld Patryk Leśniowski w Zabrze

Sebastian

Witam nie zgadzam się z opiniami powyżej pracowałem u Pana Patryk i jedynie co mogę powiedzieć gościu jest konkretny uczciwy kasa była na czas i z zaliczkowaniem też nie było problemów więc mogę go polecić a że współpraca mu nie wyszła z większymi firmami (Został oszukany)To już nie jego wina

ON Nowy wpis
@Sebastian

nie wyszla to jego problem a nie ludzi ktorzy uczciwie u niego pracowali

Danuta

Mąż prosił o dodanie opini,fajnie mu się współpracowało z stałą ekipą tej firmy i mówił ze jak bd mieli zlecenia to idzie bo fajny stały zespół zgrany wszyscy znający się na swojej pracy i obowiązkach...jedyny minus że dobierają ludzi z poleceń na roboty...mąż robił 8 mies u nich i dostał bonus za rzetelność...

Anonim Nowy wpis
@Danuta

lesiek przestan sobie opinie pisac tylko lepiej kase oddaj.

Gabriela Nowy wpis
@Anonim

"Lesiek" ma męża? :o A tak serio to co z tą kasą, o której piszesz? Bo widziałam dawne opinie. Czyli nikomu nie udało się jeszcze z tego rozliczyć?

Tedy

Uwaga na tą firmę ostrzegam wszystkich ,wiele osób w tym ja nie zobaczyłem swoich pieniędzy za pracę u Leśniowskiego bo je nam zagrabił

Justyna Nowy wpis
@Tedy

Ale jak to możliwe? Jeśli podpisałeś umowę to to jest obowiązek pracodawcy aby wypłacił...w przeciwnym razie możesz zgłosić się no do pip-u. Ostatecznie dostałeś je?

Spawacz 111 -135

Ta firma to czyste (usunięte przez administratora) nie wypłaca ustalonego wynagrodzenia,wiele osób zostało wykiwanych na kase

on
@Spawacz 111 -135

kiedy pracowałeś?

Damian
@on

Ja pracowałem w Żmigrodzie w 2017 w Elektromontaz Zachód ,ten pseudo szef wykiwał wszystkich na kase

Justyna
@Spawacz 111 -135

Podpisałeś z nimi jakąkolwiek umowę zlecenie/o pracę, aby się zabezpieczyć? Próbowaliście może coś z tym zrobić czy dalej nic się nie zmieniło w tej kwestii?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie G- Weld Patryk Leśniowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zibi

Idealnych firm raczej nie ma. Ja nie mam powodu do narzekania, pewnie trzeba starać się lepiej pracować.

Norbert

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do firmy. nawet najlepszy czasami popełnia błędy.

Gregor

@Oszusta z G weld przed Sąd Bardzo łatwo jest oskarżać ale czy przemyślałeś co piszesz? Jakie masz podstawy żeby tak pisać, firma spoko

Oszusta z G weld przed Sąd

Firma to czyste oszustwo,przestrzegam przed zatrudnieniem się w G-Weld bo ja o swoje wynagrodzenie walczę w sądzie a pozytywne opinie wystawia sobie prawdopodobnie właściciel

Spawacz Adam

Witam! Pracuję pod Panem Patrykiem już około 4 miesięcy, wszystko się zgadza co do umowy! Wypłata na czas. Jak najbardziej polecam.

Małgorzata

@Monter Spawacz Czy możesz opisać dokładniej swoją współpracę z firmą G- Weld Patryk Leśniowski? Czy chciałeś napisać, że firma nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoją opinię? Może wynikało to z czynników niezależnych od firmy, czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z szefem firmy?

Góral

dobrze ze ostrzegasz innych

Rafał F. 135 spawacz \G/
@Góral

No czasami jest paru dniowy poślizg z wypłatą ale głównie wina banków...ogólnie ok.pozdr

Rafał F. 135 spawacz \G/

Współpracuje z tą firmą od paru miesięcy i wszystko jest ok

Jarek

Niepokojące informacje piszecie. Trudno jest uwierzyć,(usunięte przez administratora)

Małgorzata

@PracaToWynagrodzenie czy zgłosiłeś gdzieś sprawę zaległego wynagrodzenia? Jak długo firma zwleka z wypłaceniem go? Czy znasz inne osoby, które mają taki problem z G- Weld Patryk Leśniowski, czy sprawa dotyczy tylko Ciebie?

Myslicie ze jest ok?

Małgorzata

@Monter Spawacz, jeżeli to prawda, to na pewno nie wpływa dobrze na wizerunek firmy G- Weld. Czy próbowałeś upominać się o zaległe wynagrodzenie, dlaczego to wynagrodzenie nie zostało Ci wypłacone? Usłyszałeś konkretne argumenty? Może warto wypracować jakieś rozwiązanie, w taki sposób, żeby obie strony były zadowolone? Czy myślałeś o tym?

Monter

A na "Spawalnictwie" ogłoszenia się pojawiają.. tak samo jak tu znikają opinie.. Właściciele takich portali za "diengi" zrobią wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o G- Weld Patryk Leśniowski - Zabrze

• Jak się pracuje w G- Weld Patryk Leśniowski?

Zobacz opinie na temat firmy G- Weld Patryk Leśniowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G- Weld Patryk Leśniowski
  • Gen. Władysława Andersa 23 lok. 4