Opinie o Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej w Ruda Śląska

Klient Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) Załoga nie kompetentna sami młodzi lakiernik tacy ze ja lepiej w garażu bym pomalował niektórzy pracownicy w poniedziałek jak i w ciągu tygodnia nie są do końca wyparowani i tacy ludzie tam pracują nie polecam nic tam nie róbcie brak szacunku najlepszy teks szefa do klienta jest taki ze to auto jest jak by to powiedzieć według niego najgorsze i że nie trzeba się tak starać zreszta te czesci chyba były z Hasioka bo są poklejone na malowanych elementach zacieki dziury nie dokończone ciagle zbywanie zadzwoń pan za tydzień zadzwoń pan jutro nie mam teraz czasu klient musi sobie sam wybierać lakier latać po sklepach szukać sobie lakieru Dzwonic czy łaskawie jest gotowe ten pan ma jeszcze stacje diagnostyczna na kochlowicach koło Orlenu wiec proszę tam nie jeździć za to ze jest taki do ludzi

Kostek Nowy wpis

Wszystkich zadowolić nie jest łatwo bo jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód do narzekania. Generalnie to dobre miejsce do pracy

mrsl Nowy wpis

Czekałem na samochód prawie 4 miesiące, naprawa kosztowała zdecydowanie za dużo.Auto w dniu odbioru wskazywało usterki, ktorych wczesniej nie bylo i niedociągnięcia podczas naprawy...zostało do poprawki na kolejny tydzień...nic nie zrobiono a w dodatku po przejechaniu 600km samochód uległ awarii w wyniku niefachowej naprawy.Brak fachowosci i profesjonalnego podejscia...zdecydowanie odradzam ten warsztat!!!

Katarzyna Świerk Nowy wpis

Dla mnie rewelacja zakład fachowa kulturalna dokładna i precyzyjna praca.Polecam wszystkim.Auto zastępcze dostałam super. Ogólnie super wszystko.pozdrawiam cały zakład serwisowy.wielkie dzięki

Firma Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Remo

Nie polecam , sprzedał mi pas do forda focusa uszkodzony. Na drugi dzień dzwonię do gościa a on mi mówi że pas był ok i ja go uszkodziłem. Nie polecam zakupów ani napraw. Cwaniak. 200 zł się wzbogacił.

ina

Brak profesjonalizmu, naprawa wykonana fatalnie, na garażu by zrobili lepiej.

lul 12

fatalnie !!!! omijać szerokim łukiem !!! miałem czekać 2 tygodnie czekałem 5 miesięcy !! omijać !

ralf
@lul 12

Żałosny serwis kase z ubezpieczenia dostał robota auto nadal nie zrobione unikajcie jak ognia

Katarzyna Świerk
@ralf

Dla mnie rewelacja zakład fachowa kulturalna dokładna i precyzyjna praca.Polecam wszystskim.Auto zastępcze dostałam super. Ogólnie super wszystko.pozdrawiam cały zakład serwisowy.wielkie dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej - Ruda Śląska

Wojciech Kołodziej Auto Serwis Kołodziej
  • Wyzwolenia 78