Kołodziej Wojciech Auto-Serwis

Ruda śląska

Opinie o Kołodziej Wojciech Auto-Serwis

mrsl

Czekałem na samochód prawie 4 miesiące, naprawa kosztowała zdecydowanie za dużo.Auto w dniu odbioru wskazywało usterki, ktorych wczesniej nie bylo i niedociągnięcia podczas naprawy...zostało do poprawki na kolejny tydzień...nic nie zrobiono a w dodatku po przejechaniu 600km samochód uległ awarii w wyniku niefachowej naprawy.Brak fachowosci i profesjonalnego podejscia...zdecydowanie odradzam ten warsztat!!!

Katarzyna Świerk

Dla mnie rewelacja zakład fachowa kulturalna dokładna i precyzyjna praca.Polecam wszystkim.Auto zastępcze dostałam super. Ogólnie super wszystko.pozdrawiam cały zakład serwisowy.wielkie dzięki

Remo

Nie polecam , sprzedał mi pas do forda focusa uszkodzony. Na drugi dzień dzwonię do gościa a on mi mówi że pas był ok i ja go uszkodziłem. Nie polecam zakupów ani napraw. Cwaniak. 200 zł się wzbogacił.

ina

Brak profesjonalizmu, naprawa wykonana fatalnie, na garażu by zrobili lepiej.

lul 12

fatalnie !!!! omijać szerokim łukiem !!! miałem czekać 2 tygodnie czekałem 5 miesięcy !! omijać !

ralf
@lul 12 05.07.2014, 14:56

Żałosny serwis kase z ubezpieczenia dostał robota auto nadal nie zrobione unikajcie jak ognia

Katarzyna Świerk
@ralf 12.07.2016, 19:49

Dla mnie rewelacja zakład fachowa kulturalna dokładna i precyzyjna praca.Polecam wszystskim.Auto zastępcze dostałam super. Ogólnie super wszystko.pozdrawiam cały zakład serwisowy.wielkie dzięki

Zostaw opinię o Kołodziej Wojciech Auto-Serwis - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodziej Wojciech Auto-Serwis