Opinie o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Budyń88

Firma niegodna uwagi. Nie dajcie się zwieść wysokością zarobków w ogłoszeniach o prace bo to mrzonka ponieważ zatrudniają najtańszych.

Budyń88

Ciekawy
@Budyń88

A dlaczego tak mówisz, czy rekrutowałes do tej firmy, a jak tak to kiedy i na jakie stanowisko. Bardzo mnie to ciekawi czy masz prawdziwe podstawy żeby tak twierdzić. Proszę udziel odpowiedz dla zainteresowanych.

Emilia
@Ciekawy

Nie napisze przecież jak się nazywa, daty i nazwy stanowiska! Przecież po to to anonimowe forum, żeby ludzie się odważnie dzielili co wiedzą. @Budyń88 ja bym tylko chciała wiedzieć czy ta pensja dyspozytora 6-9 tysięcy to też mrzonka? Mąż się zastanawiał.

Budyń
@Emilia

Pomysł, po co aż takie widełki w płacy :) Wyślij cv,jak się odezwą to powiedz że bez 9000zl d__y nie ruszysz :) No i po co zaczęli szukać przez agencje.

Renata
@Budyń

jak powie że bez 9000 d__y nie ruszy, jak to napisałeś to raczej nie ma co liczyć na zatrudnienie haha :) a tak serio to lepiej od razu zaczynać większą stawką i ewentualnie ponegocjować? jakie macie w tym doświadczenie?

Kisiel
@Budyń88

A ile to jest „najtańszych” :-)

Nick22 Nowy wpis
@Budyń88

Popieram w 200% wypłaty pod stołem, najniższa krajowa na umowie a resztą na gębę. Sprzęt w większości zajechany. XXI wiek polecam się obudzić. Firma kogucik dla kombinatorów... A jeżeli chodzi o ogłoszenia o pracę to zapomnijcie o zarobkach jakie wypisują "bujdy na okrągło", że jeszcze się w nich nie pogubili szacun...

Emilia Nowy wpis
@Nick22

A tej reszty, to mniej-więcej ile jest? Sprzęt ilu letni, że taki zajechany?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Brygadzista Budowlany można liczyć na 6100 . Czy to prawda?

saga Nowy wpis

Zawias
@Michał

A ja za to polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Z.U.P.H. MAX-BUD1 Warchala Tomasz w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KOORDYNATOR DS. PIASKOWANIA i MALOWANIA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pakowacz/ Pakowaczka
Ruda Śląska
Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
(1526 opinii)
logo firmy USTAWIACZ - SEKCJA BIELSZOWICE W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
Ruda Śląska
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
(250 opinii)
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii / Ruda Śląska / mile widziani mężczyźni
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(696 opinii)
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
(12 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Lechu

stanowczo odradzam pracy w tej firmie jeden wielki (usunięte przez administratora) Szef skłucony ze wszystkimi na świecie obcina pensje przy każdej. Oliwek okazji.

Space
@Lechu

Lechu chyba jesteś w bajce LECHendia. Jak ktoś może być skłócony ze wszystkimi na świecie. Ale ro pewnie po Leszku na się fantazje hhahahaha

Firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA chce zatrudnić kogoś na stanowisko Operator Dźwigu. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Tsl

Witam.Pojawiło się oto takie ogłoszenie: Dyspozytor-koordynator transportu 6 000 - 9 000 zł/mies. brutto Te zarobki są realne czy ściema?

elo520
@Tsl

realna, wraz z premia

Tsl
@elo520

Dzięki. Ale chciałbym się jeszcze zapytać i dowiedzieć czy te stanowisko ma charakter stresowy jeśli się domyślasz o co mi chodzi czyli czy po pracy nadał jestem w pracy "24h" ;)? Nie ukrywam że wynagrodzenie jest zachęcające i ważne MOTYWUJĄCE tylko żeby też później się nie okazało się ze na plecach ma się cała firmę innymi słowa czy jest jakiś v haczyk?

Jaro
@Tsl

Tylko stres i nerwówa!!! Tel musisz odbierać 24h pracujesz po 12h

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Kierowca Kat. C+E. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Jakiś czas temu firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator Transportu? Jakie wrażenia?

Na jakie wsparcie w Z.U.P.H. MAX-BUD1 Warchala Tomasz mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Co wchodzi w socjal Z.U.P.H. MAX-BUD1 Warchala Tomasz?

Bukaj Chats

(usunięte przez administratora) zatrudniają na umowę o prace na pół etatu, która jak się później okazuje, jest do wyrzucenia, bo pracując nawet nie zostałem nigdzie zgłoszony, nie miałem ubezpieczenia. Dostałem natomiast wynagrodzenie pomniejszone o cenę badań i ubezpieczenia. Praca w tej firmie to kpina, serdecznie nie polecam.

Reg
@Bukaj Chats

A to dziwne, pracuje w tej firmie i nie słyszałem żeby cos takiego się działo. Ale jezeli tak by było w co nie wierze to zgłoś to do odpowiednich organów.

Dhl

Ja tez tak mysle

Mati

Max bud 1 jak narkotyk

Prosto

Witam pracowałem w max bud 1 i moge powiedzieć ze atmosfera spoko i na tym koniec plusów. Szef okrada na wypłatach, traktuje ludzi jak głupków.

Prosto 1
@Prosto

Pewnie musiałeś porzucić prace, albo poważnie czymś podpadłeś- oszukiwanie na godzinach, nagminne niszczenie sprzętu. Bo jak sam napisałeś atmosfera spoko, a ta atmosfera pewnie z niczego się nie bierze tylko z zaufania do firmy poprzez stabilna-pewna i dobrze płatna prace.

Prosto
@Prosto 1

Weźcie sie wkoncu uczciwie za robote i dbajcie o sprzęt to opinie na takich stronach będą inne. P.s dobre firmy nie muszą sie reklamować ...

Fala
@Prosto 1

No chyba tak jest

Norbert

Dobry pracownik nie ma powodu żeby narzekać na pracę w firmie!!

Lukasik
@Norbert

Lesery nie maja co szukać pracy w tej firmie

Gutek

Jak na razie to firma ma się dobrze, zbiera dobre opinie w przeciwieństwie do opinii na jakie zasługują niektórzy pracownicy!

Chop
@Gutek

Ale gdzie te dobre opinie ? Bo nie widziałem? Chyba nie chodzi o te wystawione przez pracowników biura?? Pozdrawiam

Dywan
@Chop

A które to opinie z biura?

Natan88

@Gutek

:-)

Kierowca mana 1999r
Kandydat

Firma zarabia kokosy a szuka żuli do pracy najlepiej z długami i bydziesz pracował za miske ryżu ..najniszo krajowo w tych czasach mo sprzataczka a nie operator ciezkich maszyn ... sprzet jeszcze pamieta giermka i komune czy to sie nie rozleci na drodze nikt nie wie ....usługi na najwyższym poziomie ale pracownik z komornikem najlepszy kandydat pod stołem dostaniesz na zycie a na emerytura hasioki bydziesz czyścił ze złomu kolorowego .. Pozdrowienia dla Pana Tomka

Marcin
@Kierowca mana 1999r

Wydaje mi się ze napewno nie masz racji, bo chyba mówisz o sobie. W firmie pracują wykwalifikowani pracownicy

Artur

@Bukaj Chats To dziwne co napisałeś. Firma z dobrą opinią nie pozwoliłaby sobie na takie działania.

Waldi
@Artur

@Bukaj Chats wrzuca kopiując ta opinie na inne portale, nawet nie dotyczące opinii pracownikow. wiec prawdopodobnie jest to specjalne działanie żeby wprowadzić osoby zainteresowane ta forma w błąd. Hmmmm może działanie konkurencji kto wie.

Dzwon
@Artur

Dokładnie tak, firma ma dobra opinie, ale zawsze znajdzie się jakiś nie zadowolony z nie wiadomego powodu

Jaki
@Artur

Dokładnie firma na mieście ma dobra opinie

Wbrew

Chyba nie ma na co narzekać

Kalisto

NIE POLECAM firmy MAX BUD S.C. To nierzetelny usługodawca. Dwukrotnie miałem sytuację że pisemnie zamówiony i potwierdzony przez dyspozytora sprzęt nie dojechał na czas bo pojechał na inne zlecenie w tym czasie. Dyspozytor mówił że jest awaria sprzętu ale panowie operatorzy wygadali się że nie mogą być w dwóch miejscach jednocześnie. Jeden raz to była koparka a drugi raz dźwig. Za każdym razem powodowało to nam mega utrudnienia bo przy montażu bez dźwigu czy koparki zamówione na określone godziny dostawy betonu musiały być przestawiane przez co dwukrotnie byliśmy stawiani jako firma która ma opóźnienia. Ponadto firma nie potrafiła przyznać się do błędu a na dodatek w drugim przypadku.... zawyżyła zamiast zrabatować fakturę..... Firma wpisana na naszą czarną listę. NIE POLECAMY.....

Paulina
@Kalisto

Obiło mi się o uszy, że Max-Bud to doświadczona firma. Realizowała zlecenia o różnym zakresie i poziomie trudności. Dlatego też byłam przekonana, iż jest ona po prostu godna polecenia - ale właśnie czasami wrażenia okazują się być złudne. Zgłaszałeś te problemy bezpośrednio Właścicielowi firmy?

Kalisto
@Kalisto

Powyższa opinia dotyczy firmy MAX BUD Tomasz Warchala a nie jak wyżej jest napisane MAX BUD S.C. Nazwa Max Bud S.C. została wpisana tutaj omyłkowo bez świadomości że są to dwie różne firmy.

Kowid
@Kalisto

Ale to chyba jest portal dla pracownikow a nie klientów hmmmm chyba ze ze mna cis nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA - Ruda Śląska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Liczba opinii klientów firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA