Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Lubin

Opinie o Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Izabela

Kto jeszcze wypowie się odnośnie POL-MIEDŹ? Czy aktualnie szukają pracowników? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? @Anon, czy jakieś plusy znalazłbyś? Co firma powinna zmienić, aby lepiej Wam się pracowało?

Izabela

@anon, widzę, że na stronie Pol-Miedź Trans jest wiele ogłoszeń, na rożne stanowiska pracy. Proszę spójrzcie w link http://www.pmtrans.pl/praca/. Może ktoś z Was będzie zainteresowany współpraca z firmą i złoży CV. Czy ktoś ma najnowsze informacje odnośnie samego procesu rekrutacji? Jak przebiega rozmowa, ile jest spotkań? Podzielcie się informacjami.

anon
@Izabela 27.03.2018 13:41

@Izabela , nie warto składać CV do pol miedzi na stanowisko maszynisty , ustawiacza itd , praca w biurze tez do łatwych tam nie należy , jak ktoś ma nerwy ze stali , a chce popsuć sobie psychikę to miejsce jest dla niego ;) a co do rozmów i samego procesu rekrutacji to nie podpowiem , bo nie wiem jak to teraz wyglada

anon

W firmie nic się nie zmienia , nie ma innego stanowiska pracy niż PAN MASZYNISTA , podwyżki dostali w ciągu roku już dwie , a dalej narzekają , bo im wiecznie mało , nikt w tej firmie nie widzi innego stanowiska , ustawiacze , rewidenci , kierownicy pociągu przy normie godzin zarabiają mniej niż , z całym szacunkiem , Pani Terenia na kasie w TESCO czy innym markecie , dyspozytura jaka jest taka jest , ale niektóre planistki na WPLu nie potrafią żyć z ludźmi , robiąc pod górkę , nie mając zielonego pojęcia o swojej robocie , do pracy masz wychodzić kiedy planista chce , w grafiku masz , to masz wyjść , nie masz , to i tak masz wyjść , bo zaraz będzie telefon od kierownictwa .

Knur
@anon 17.03.2018 12:59

Można to dodać do Wikipedii jako słowo kluczowe Pol - miedz trans. 100% prawdy.. najlepszy komentarz.

Starszy maszynista

Od 1 marca są spore podwyżki w PolMiedzi.Dodatkow Zaczynaja płacić premie kwartalna plus hotele. jest o wiele lepiej.

Huta Głogów
@Pracownik 10.03.2018 07:43

Pewnie jeden z klanu na WPL.

Huta Głogów

Nie polecam, sam szukam innej pracy. Stawka 2100 już po szkoleniu manewrowego. Ciągły przepływ młodych pracowników przez firmę. Tak źle jeszcze nigdy nie było. Nowi "prezesi" chyba mają (usunięte przez administratora) po całości na firmę.

Tomek

Witam, czy firma organizuje kursy na świadectwo maszynisty w 2018r?

@Starszy maszynista 08.03.2018 18:29

Tylko uwaga bo przez 3lata placa 2000 na reke

Jopek

Nie polecam pracy na wąskim torze w hucie Głogów. Praca święta, na trzy zmiany a wypłata 1700zl netto do tego nadgodziny oczywiście nie za pieniądze a za wolne dni wybierane przez kierownictwo.

Maszynista z Dolnego Śląska

Maja być podwyżki w Pol Miedź Transie od 1 marca? Wiadomo coś?

@Maszynista z Dolnego Śląska 25.02.2018 07:03

Podwyżki mialy byc juz o 1 lutego, Pan prezes obiecal to na spotkaniu z maszynistami ,i jak zwylke byla to sciema. Facet spotyka sie z ludzmi obiecuje gory zlote i od 9 miesiecy nic w tym kierunku nie zrobil. Z 120 maszynistow w roku 2013 na Wpl zostalo dzis 56 to o czyms swiadczy, i kolejni odchodza. A Pan prezes zatrudnia psychologa ktory ma poprawic relacje miedzy maszynistami i dyspozytorami, oraz sciagac do pracy nowych (starych) pracownikow ,jak narazie ma zero sukcesow ,wiec moze warto goscia zwolnic a.pensje jego podzielic miedzy tych ktorzy zostali by tez nie odeszli !!!!!

Witold

Przestańcie tak narzekać bo macie fajną, stabilną pracę . Ostatecznie można zmienić ale czy tego chcecie?

@Witold 14.02.2018 11:00

A co Ty mozesz wiedziec ,o tej firmie jeden bałagan, nic wiecej . Szczerze odradzam zatrudnienie sie w tej firmie, wladza mysli ze znalazla sobie parobkow ,partyjniaki i kolesiostwo

a.r.a.r
@tenconiespał 03.01.2018 22:00

Przestrzegam i właśnie dlatego mnie nie chcieli w firmie i nie ma żadnej sytuacji stanu wyższej konieczności kiedy masz pracować dłużej niż 12 godzin...

zaciekawiony

Panowie, jak jest dzisiaj w Pol Miedzi? Dają premię za przyjście i dodatki? To prawda?

Obserwator

To już wypowiedź poniżej pasa Pracowniku!!! Może wypowiedz się o mankamentach w Swojej pracy. Zapewne nic nie masz do ukrycia, prawda??? Skoro tak jest, to jedynym argumentem, jaki przemawia za Twoją aktywnością na forum to ludzka zawiść i chęć robienia krzywdy innym. Za taką argumentacją przemawia jedynie brak asymilacji z otaczającym się światem i izolacja, w której jesteś mocno zagubiony/a. To jest przykład, jakich Pracowników mamy w PMT. Zostawcie Przedstawicieli związkowych w spokoju. Okaże się, że to będzie jedyna deska ratunku w nadchodzącym, trudnym dla PMT, okresie. Nie zapewniam, ale nadmieniam, że jeżeli tak dalej będzie to wspomnicie moje słowa. I zachęcam do zapisywania się do związków - nie jednemu już pomogły.

Pol - Miedź - Trans .Uratowała życie nie jednemu tylko niektórym nierobom nie chce się pracować więc nie mogą zrobić normy godzin.

Abc

Musisz być na prawdę iście perfekcyjnym maszynistą mającym faktycznie dużą wiedzę o tym jak i co się dzieje w firmie ;)

Zostaw opinię o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Miedź Trans Sp z o.o.