Opinie o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pol-Miedź Trans Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pol-Miedź Trans Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. w Lubin

Maszynista

Podzielam zdanie kolegi, w Pol-Miedź Trans istnieje (usunięte przez administratora) Głogowskich Maszynistów" Uznawanych i szczególnie wyróżnianych przez kierownictwo. Jest to kilkuanastoosobowa grupka na którą widocznie nie ma mocnych, ale wszystko do pewnego czasu.....

wow

@pracownik to okres próbny bez umowy ?

Czy w Pol-Miedź Trans Sp z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

nie

Łukasz

Są nowe miejsca na spedytora ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pol-Miedź Trans Sp z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Witam. Czy ktoś z Państwa mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na Wydziale w Legnicy? Jakie Kierownictwo, załoga? Jak można się tam dostać? Chodzi mi o pracę dla koleżanki na spedycje? A czy do Biura można się jakoś dostać mając wyższe studia?Dziękuję.

Bury

Mi tam praca sie podoba firma qyplaacalna xhoc7az kazdy zawsze na kase narzeka atmosfera tez spoko

Jarosław
@Bury

Jesteś zadowolony również z poziomu wynagrodzenia? Ciekawi mnie ogólnie, czy wraz z rosnącym stażem pracy rośnie również pensja. Wiesz coś na ten temat?

sokrates

@A.,z Każdy zarabia tyle na ile sobie zapracuje. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma?

Ile zarabia netto manewrowy po szkoleniu? Widzę ze wisi ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens aplikować

Edward
@Zainteresowany

Niestety nie znam obecnie obowiązujących stawek wynagrodzenia, ale jeśli zdecydujesz się na aplikację i będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej podziel się proszę na forum jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca i czy rekrutacja jest trudna do przejścia?

A.,z
@Zainteresowany

Jeśli masz manewrowego nie pchaj się do Polmiedzi, proponuję FPL lub CTL tylko musiałbyś zrobić ustawiacza najlepiej zainwestować z własnych środków. W FPL jesteś w stanie wyciągnąć 6-7 tysięcy na rękę warunek musisz mieć ustawiacza, przy papierach manewrowego w większości firm nie masz szans nawet na zatrudnienie. W polmiedzi z tego co wiem może i by Ciebie przyjęli ale za nie więcej jak 2500 tysiąca netto

Edward
@A.,z

Wiesz, czy poza pensją podstawą można liczyć na ewentualne dodatki? Mam tu na myśli świadczenia dodatkowe w postaci premii, bonusów, bądź nagród za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków. Można na coś takiego liczyć?

@Edward

Byłem na rozmowie ale czekam cały czas on odpow. Rozmowa przyjemna, może sie uda

@Marek

Co do "bonusów", o które ktoś wyżej pytał to na stronie internetowej w ogłoszeniu (http://www.pmtrans.pl/praca/) macie wyszczególniony pakiet świadczeń socjalnych oraz dodatki. Opisujecie tutaj ile na stanowisku manewrowego jest po stażu. A jak to jest podczas trwania samego stażu?

Izabela

@anon, widzę, że na stronie Pol-Miedź Trans jest wiele ogłoszeń, na rożne stanowiska pracy. Proszę spójrzcie w link http://www.pmtrans.pl/praca/. Może ktoś z Was będzie zainteresowany współpraca z firmą i złoży CV. Czy ktoś ma najnowsze informacje odnośnie samego procesu rekrutacji? Jak przebiega rozmowa, ile jest spotkań? Podzielcie się informacjami.

anon
@Izabela

@Izabela , nie warto składać CV do pol miedzi na stanowisko maszynisty , ustawiacza itd , praca w biurze tez do łatwych tam nie należy , jak ktoś ma nerwy ze stali , a chce popsuć sobie psychikę to miejsce jest dla niego ;) a co do rozmów i samego procesu rekrutacji to nie podpowiem , bo nie wiem jak to teraz wyglada

Damian
@anon

Jakie psucie nerwów? Nikt nad tobą nie stoi, przynajmniej nad maszynistami oraz ustawiaczami. Idziesz po wagony, nikog nie interesuje czy idziesz 20 min czy 5. Każdy każdego zna i wie kto sciemniacz, wychylac się nie ma co przed szereg żeby orać bo premii i tak nie dostaniesz. Robisz swoje i tyle.

Blondi

Ktoś doradzi gdzie udać się z podaniem do Pol-miedź Trans w Głogowie na Hucie i jak nazywa się stanowisko gdzie odbiera się mailowo meldunki/zadania i po przez krótkofalówki podaję się dalej Paną od zadań specjalnych na torach ? Wiem,wygląda jakby blondynka pisała tekst ale nie bardzo mam się kogo zapytać.(Choć fakt blondynką jestem)

Damian
@Blondi

Zapewne masz na myśli dyzurna ruchu. Zapytaj znajomą która powiedziała ci o tej pracy. Bo na stronie internetowej nie ma obecnie rekrutacji na to stanowisko.

koala

Najważniejsze, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc można śmiało pracować.

Renatka

Witam jakie zarobki jako specjalista w Wek Głogów? Pozdrawiam

Siwy
@Renatka

Renatka zapytaj tego kto Ci pracę załatwia

Pawel
@Siwy

Ciekawe kto tobie załatwił ????

Siwy
@Pawel

Z policji jesteś że taki tekst piszesz

Dawid
@Siwy

Widać że jakaś patola z Ciebie jak już tekst o policji. Ogarnij teksty chłopie, kobieta normalnie tylko zapytała

siwy
@Dawid

To był tekst do Pawła o policji a nie do kobiety, w takiej sytuacji palcem się nie pokazuje, Dawid jak masz problem z logicznym myśleniem to lepiej nic nie pisz bo niezrozumiałes tekstu. Sam się ogarnij idz do okulisty albo do szkoły.

Witam, czy firma organizuje kursy na świadectwo maszynisty w 2018r?

Starszy maszynista
@Tomek

Tak, PMT organizuje

@Starszy maszynista

Tylko uwaga bo przez 3lata placa 2000 na reke

@anon

Jak wszędzie chyba podczas szkolenia.

Anon
@Tomek

I umowa lojalnościowa w wysokości około 105 tys zł

Maszynista Cargo

Na jakie zarobki może liczyć maszynista i ile jest się poza domem?

@Maszynista Cargo

4000 podstawy jak dostaniesz to góra.jak będziesz po hotelach spał i zrobisz 36 nadgodzin w miesiącu to 6000 zarobisz

Starszy maszynista pol.miedz
@Maszynista Cargo

Jak by było ok.to by ludzie się nie zwalniało.nie polecam.zarobki słabe a kilometry robisz,ale w samochodzie ,średnio 3 godziny do pracy i 3 z pracy nie liczone.i to wychodzi 15 godzin poza domem.

@Starszy maszynista pol.miedz

Kto robi kilometry ten robi. 15 godzin poza domem to czasami się zdarza, raczej tego czasu nie wliczonego w czas pracy jest większy i nieodpłatny

4000 podstawy to ma niewielu maszynistów których można policzyć na palcach.

Rewident

Witam chciałbym się zapytać ile w PMT zarabia netto rewident taboru? mam spore doświadczenie i jeszcze mam uprawnia ustawiacza. Dziękuję za szczere odpowiedzi

@Rewident

Jako rewident to max 3000 z nadgodzinami, o jakąkolwiek podwyżkę nie ma szans

Maszynista

Cześć mam pytanie jak jest w Pol Miedzi warto przyjść do pracy

@Maszynista

Tak na wąski tor HMG 1 . Zarobki godne polecenia. Kierownictwo jak i mistrz wspaniali. Same pozytywy.

Nie warto

Izabela

Kto jeszcze wypowie się odnośnie POL-MIEDŹ? Czy aktualnie szukają pracowników? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? @Anon, czy jakieś plusy znalazłbyś? Co firma powinna zmienić, aby lepiej Wam się pracowało?

@Izabela

Wczasy pod Gruszą, Katarzynka, Zyski(często połowiczne) to dodatkowe pieniądze. Oprócz tego różne dofinansowania, multisport, wyprawka szkolna itp.

Witold

Przestańcie tak narzekać bo macie fajną, stabilną pracę . Ostatecznie można zmienić ale czy tego chcecie?

@Witold

A co Ty mozesz wiedziec ,o tej firmie jeden bałagan, nic wiecej . Szczerze odradzam zatrudnienie sie w tej firmie, wladza mysli ze znalazla sobie parobkow ,partyjniaki i kolesiostwo

siwiy
@Witold

wojciechowski skncz piepszyc cale zycie na kolanach nierobie

Siwo
@Witold

(usunięte przez administratora) bez honoru chodź na tory pokaż co potrafisz

Romek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Pol-Miedź Trans Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Miedź Trans Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Miedź Trans Sp z o.o.?

Pol-Miedź Trans Sp z o.o.
3.1/5 Na podstawie 58 ocen.

Pol-Miedź Trans Sp z o.o.