Opinie o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Epstim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Epstim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epstim Sp. z o.o. w Katowice

Tola

@Karol ty nie widzisz że oni mają w dupie wszystkie wpisy? Czy oni tutaj w ogóle zaglądają? Myślę, że tutaj tylko wchodzą desperaci i pochłonięci obsesją, a jeżeli nic się we wpisach nie dzieje to właśnie ta grupka moderuje te wpisy żeby podsycać atmosferę. Sam byś od siebie przecież tu nie wszedł, żeby sprawdzić że coś o tobie piszą, pewnie ktoś ci powiedział?

Karol

Śmieszni jesteście serio. Tonący brzytwy sie chwyta. Na szczęście pracuje teraz w poważnej firmie gdzie nikt nie traci czasu na czytanie bzdur dodawanych przez odważnych w internecie. Czarny pr zrobiliście sobie nie płacąc ludziom i kontrahentom a teraz podszywając sie pod innych próbujecie jeszcze mnie oczernić. Żałosne...

Olga

za całą tą propoagandą i czarnym PR stoi niejaki ex pracownik epstimu:(usunięte przez administratora)

ruphy

Czytam te komentarze, ale to dzikie lol Jak dziki zachod.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Epstim Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Nikodem

Bardzo ciekawa szklaneczkowa analiza. Mnie przekonuje.Zlodziej tlumaczy sie glupio.Mam nadzieję ,że prokurator i inni oszukani też to zrozumieja.

DaVinci

Na pewno się do nich do pracy nie zgłoszę, chodź oferty którą wiszą o ile aktualne brzmią kusząco. Ale zastanawia mnie jedna rzecz, jak dobrze rozumiem spółka naciągnęła ludzi na obligacje, wywaliła się na kosztach obsługi spółki bo było ich za dużo to gdzie Ci wszyscy się nakradli i mieli skosić tyle kasy? Matmy się nie oszuka jeżeli się wleje do dzbanka wodę z wielu szklanek czt. obligatariuszu, i wleje z dzbanka do innych szklanek czt. koszty obslugi spolki to i pierwsze szkolanki i dzbanek są puste. I teraz pytanie, czy te pełne szklanki zarabiały na siebie i umozliwiały dolewanie z powrotem do dzbanka? Odpowiedź nasuwa się sama. Błąd za błędem!

rympałowa

przykre to wszystko... Ktoś cały czas rozdrapuje to i chce wszystkich ze soba jeszcze bardziej sklocic, chodz ludzie ktorych to dotyczy maja juz tego dosc i zyja swoim zyciem dalej. Ktos kto moderuje te wszystkie wpisy i komentarze czerpie jakas chora satysfakcie z psucia innym krwi.

Bartek N

To dziwne, ze tam ROBI, skoro firma ma siedzibe wirtualna ;)

Przyjaciel

Wszyscy Ci którzy na gruncie przekrętu epstim zoo utworzyli epstim sa są umoczeni. Wiedzieli o co grają. Koniec kropka.

awokado

Ja tam się wychylać nie będę, nie chce być kolejną ofiarą hejtów przez Was dwóch B. i P. Wystarczy, że między sobą jeździcie po sobie razem jak to określiłeś trójcą świętą. Ja chce spokojnie żyć.

Przyjaciel

Tomaszu przecież wiedziałeś co się w firmie dzieje,palcem w imię lansu nie kiwnales,ktoś kto wie o przestępstwie ma obowiązek zainterwniowac, poszedłes na policję???? Bartek goły i wesoły,Łukasz nie do ruszenia, do kogo więc mogą przyjść windykatorzy, idź na prokuraturę i zgłoś co trzeba,lepiej późno niż wcale, może coś uratujesz.

@Przyjaciel

A skąd wiesz co wiedziałem, gdzie byłem, czy i komu co zgłaszałem ? No właśnie... nie wiesz nic a opowiadasz bzdury. Czy jako pracownik też było ok dopóki kasa była a teraz krzyk ? Czy może jako obligatariusz, dopóki dopóki przychodziły odsetki cieszyłeś się ze świetnego biznesu? Rzeczywistość okazała się dla nas wszystkich inna. Chyba nie ma sensu tu zaglądać. Widzę, że tu w większości sami tchórze, bo nikt się jakoś prywatnie do mnie nie odzywa. No tak, najłatwiej kopnąć tego bezbronnego, jeszcze przez internet. Nawet jak się wie, kto za tym wszystkim tak naprawdę stoi. I tu jest żal. Bo część osób, również z tego wątku, spełniła swoje obowiązki jako pracownicy a później dopełniła obowiązków jak poszkodowani. Ale zawsze się znajdzie taki, który winą za swoje błędy obarcza wszystkich wokół. My też niepotrzebnie komuś zaufaliśmy.

kaczor Donald
@Tomasz P.

(usunięte przez administratora) ciezko stwerdzic o jakim swietnym biznesie piszesz. Z tego co wiem to niewiele odsetek od obligacji zostalo wyplaconych. Jak juz ktos mial szczescie to dostal moze jedna transze... Od poczatku pogrywaliscie ze wszystkimi, grajac na zwloke. Nie probuj wiec sie teraz wybielac i probowac zwalac cala wine na innych. Epstim sa powolaliscie do zycia juz w momencie znanych problemow w zoo. Ponadto w sa nie byles tylko wiceprezesem, ale jestes rowniez jednym z wlascicieli, moze nie bezposrednio, ale jestes. Nie masz prawa pisac, ze o niczym nie wiedziales, bo na pewno byles w pelni swiadomy co w trawie piszczy. Wszystkie fakty za tym przemawiaja.

Tomasz P.

Sugerujesz, że trzymam z zarządem ? Czyli albo Ci wcale w tej firmie nie było albo rozmawiamy z Mgada/Łukaszem czy innymi z grupy trzymającej władze. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia i przynajmniej sie podpisuje. Chcesz konfrontacji to wiesz gdzie mnie znaleźć.

Tomasz P.

Ja wylewam żale? Mam wrażenie, że Ty. Ponawiam swoją propozycje: ujawnij się bądź odezwij chociaż do mnie, pogadamy. Bo na razie to bijesz pianę.

Bartek N.

Proponuje sie podpisywac ;) wszystko bylo spoko dopoki placili, a potem sie zaczelo sciemnianie, w grudniu podwyzki, zeby uspic czujnosc itd itp czekamy tylko od zajmą nieruchomosc na Wojska Polskiego ;)

awokado

Z epstimem wyszlo jak wyszlo, ale jakby nie spojrzec dopoki wszystko bylo dobrze to musze mimo wszystko przyznac, ze byla to jedna z lepszych prac jakie mialam. Ludzie tez byli super, szkoda ze chlopaki nie grali w otwarte karty z nami. Teraz tylko zostal niesmak i irytacja. A pan Celebryta P. to powinien się wstydzić, czy może lepiej pan Plotek? Niby dobry wujek dla wszystkich, a za plecami wszystkim tylki obrabia zeby z kazdym trzymac sztame po trochu, zalosc.

Broda

Teraz wylewasz żale żeby się wybielić, a wcześniej jak się po firmie lansowałeś? Rozum swój miałeś.

Tomasz P.

Nie bronię świętej trójcy z zarządu. Mnie też są winni za 10 miesięcy pracy i ogrom odpowiedzialności z tytułu stanowisk. Ale każdy zainteresowany wie, kto go zatrudniał, kto mu co sprzedawał. ODE MNIE i od moich pracowników nikt nic nie kupił. Jak już to od epstim SP. Z O.O. i to do nich miejscie pretensje. Drodzy Obligatariusze - dobrze wiecie w większości kto WAS naciągnął - często nie po raz pierwszy. Kto WAM zachwalał GC, EPSTIM czy inne "wspaniałe" olbigi: JERZY I OLA. PRACOWNICY - czy kogoś w tej firmie zatrudnił ktoś inny niż Łukasz ? Nawet ldzui do Saffronu - gdzie byłem prezesem - zatrudniał Łukasz! I pracownicy to wiedzą! kto im płacił, kto im wydawał polecenia. Dlatego tak jak mówię - masz coś do mnie, jestem Ci coś winien? napisz! a nie obrzucaj mnie tu obelgami koazku jeden z drugim zza drugiego końca internetu. Z poważaniem, Tomasz P. były prezez Saffron, Canoy i były wiceprezes EPSTIM S.A.

Tomek P.

Nie wiem kim jesteś ale skoro piszesz Tomasze to rozumiem, że bijesz również do mnie. Może jakieś konkrety o co Ci chodzi w stosunku do mojej osoby? Nie zamierzam bronić pozostałych, obrzucaj błotem kogo chcesz, ale chciałbym wiedzieć o co JA jestem oskarżany.

Tomek P.

byłypracownik

Szymon - ale się uśmialiśmy, firma zarejestrowana jest w biurze wirtualnym, nie zatrudnia na ten moment nikogo, a istnieje w KRSie, bo Buczyński zamulił z wnioskiem o upadłość - informacja też do sprawdzenia w KRSie na Lompy w Katowicach, a ja np czekam od roku na 6 tysięcy i zaufaj, że firma nie funkcjonuje.

bylyprac

moze ktos ma nowe numery telefonów do Bartka B.i Łukasza J. albo do Tomaszy B. i P.dla tych bęcwałów poszukujących pracy w organizacji epstim.chyba ,ze zarząd sam sobie robi taki PR...chłopaki uspokójcie się...weźcie się do pracy,bo macie długi a ja wciąż czekam na wypłatę....

@bylyprac

Zapraszam do kontaktu "byłypracowniku" - chcesz sobie ze mną coś wyjaśnić to każdy pracownik Ci powie jak się ze mną skontaktować. Wszscy wiedzą kto zatrudniał i pociągał za sznurki w tym bajzlu. Ale jak masz coś do mnie to zwróć się do mnie a nie rzucaj mięsem zza komputera.

Zostaw merytoryczną opinię o Epstim Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Epstim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epstim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epstim Sp. z o.o.?

Epstim Sp. z o.o.