Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Hej, ale czemu od razu sąd, bo nie rozumiem? Nie można szukać pracy np. przez inną agencję? To nie przytyk jak coś, po prostu mnie to ciekawi, bo w głowie mam już podpisywanie jakiejś umowy typu lojalka, chociaż to chyba niemożliwe? :P A na początku jasno określa się jakiej oferty się oczekuje? Deklarują, że taką znajdą? Bo wiadomo, nic na siłę, też bym pewnie odrzucił coś, co mi nie pasuje.

Oleg_Chegurov Nowy wpis

Отличное агенство, очень внимательны к сотрудникам, если что не понимаешь обязательно подскажут, научат, чуть ли не за ручку поведут и всегда во всем помогут. Мы с женой очень благодарны за трудоуствойство с хорошими условиями и заработком.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z i-Work agencja zatrudnienia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ar

To (usunięte przez administratora) i wyłudzacze danych oferują super ofertę i proszą o zostawienie swoich danych na jakiejś stronie HR poczym jak się dowiedzieli, że już wypełniłem ankietę to, ani telefonu, ani nic przed tym normalnie dzwonili i pisali. Po moim telefonie co z tą pracą to mnie spławili tekstami typu projekt się opóźnił i takie tam. Nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mikita Sialiava

Bardzo fajna agencja . Pracujemy rok , wypłaty w terminie . Bardzo fajna menedżerka która pomaga zawsze i we wszystkim . Polecam .

Joasia
@Mikita Sialiava

O, i dalej pracujesz? W sumie napisałaś, że pracujecie, czyli pojechałaś tam z kimś jeszcze? A powiesz dokładnie przy czym pracujesz? bo ja zastanawiam się nad wysłaniem CV na pracownika produkcyjnego przy krewetkach? Praca jest cały czas, czy zdarzają się postojowe w ciągu tygodnia? Pytam,, bo jak raz wyjechałam przez agencję, to miałam tylko 3 dni pracujące w tygodniu i zrezygnowałam, bo się nie opłacało...

decathlonistka

Polecam agencję pracy, wypłaty w terminie, dobry kontakt bez pozostawania beż odpowiedzi przez kilka dni, stawka wyższa niż w konkurencyjnej agencji. Można się dogadać:)

Szymon
@decathlonistka

Czyli zawsze jest feedback bez względu czy się dostanie robotę czy nie? A na miejscu pomagają w załatwieniu dokumentów i kwatery?

Katarzyna

Serio nie ma pomocy od firmy gdy cos sie dzieje? :/ No i co z tymi wypłatami, podniosła się stawka?

Maskara

Najgorsze biuro, zero pomocy, wypłat i godziny fatalne

prezerwatywa
@Maskara

mnie też wykiwali, wypłaty po 20 euro, nocleg w stodole , do pracy 17 km na rowerze.

@prezerwatywa

Z takim pseudonimem to ty się ciesz, że ktoś w ogóle gdzieś cię zatrudnił. Zastanawiam się jak taki kondon wyjechał do pracy

Gniewko
@Paweł

Jak ktoś nazwał się prezerwatywa, to jak można go odebrać

Szczery

Powinni zmienić nazwę na: i w D was mamy.

@Szczery

Zmień Cichy swój NICK na " W (usunięte przez administratora) mnie mają" Dla ciebie Grzegorzu pracy nie mamy i nie będziemy miel tyk jak przed pięcioma minutami Ci wytłumaczyłem. Nie jesteś odpowiednią osobą na jakiekolwiek stanowisko pracy.

Tomek Sadowski
@i-Work agencja zatrudnienia

Czytam te komentarze i nie wierze , ze pracodawca może w taki sposób odpowiadać to właśnie pokazuje poziom jakim operuje biuro , ciekawe jak jakaś naiwna osoba wyjedzie do pracy czy tez w taki sposób mu odpowiadacie . Wstyd

@Tomek Sadowski

Coś mnie się wydaje że czytać potrafisz ale ze zrozumieniem już problem. @Szczery pisze obraźliwe rzeczy na biuro a kiedy pracodawca mu odpowiada w ten sam sposób to już problem do pracodawcy. Widzę że z ciebie taki sam (usunięte przez administratora)jak ten cały szczery

Paulina
@Tomek Sadowski

A może ktoś z firmy miał po prostu gorszy dzień? :( Zresztą każdy z nas będąc anonimowym na forum czuje w sobie "wewnętrzną bestię" i czasami coś "dzikiego" przychodzi do głowy. ;) A tak poważnie, to już jest zależne od oceny obserwatora, szczerze według mnie pracodawca też ma prawo być luźnym człowiekiem, nie każdy musi mieć kija wiecie gdzie. ;) Ktoś jeszcze podziela moją opinię?

M
@Szczery

100%

Paulina
@M

Nie za ładna ta nazwa, nie da rady innej? :/

Paweł- spawacz

Wy ludzie chyba nie wiecie kto wyjeżdża za granicę a szczególnie do Holandii do pracy o ile mozna nazwać to wyjazdem do pracy. i-Work jako jedyny pracodawca nie patyczkuje się z (usunięte przez administratora)i goni ich na pniu, co jest niezmiernie dobrym posunięciem, bo jak normalna osoba chce jechać do pracy i trafi do pracy lub na zakwaterowanie z kimś takim to nic dobrego z tego nie wyniknie. Uczęszczam do Holandii i Niemiec od 10 lat wiec już trochę biur poznałem, i i-Work jest jednym z lepszych jak nie najlepszych. Dziwicie się że pracownicy biura piszą takie komentarze, ale nie zwracacie uwagi na jakie głupoty oni muszą odpowiadać. Laska pisze że olewa ich bo nie będzie pracowała z chłopakiem na jednym stanowisku i już problem i opinie na ten temat, czy was wszystkich porąbało? To jest problem, a w Polsce pracują w innych zakładach, nikt ich do pracy nie wozi bo nie mają prawa jazdy lub transportu i tyrają za 1/4 stawki tej co w NL lub DE. Jestem spawaczem i jak dostaję pomocnika który tylko czeka na przerwę i koniec pracy nie skupiając się na zadaniach które musi mi przygotować i później ja stoję i czekam bo on w nosie dłubie i na zegarek spogląda bo mu browar stygnie. Takich ludzi każdy pracodawca się pozbywa bo nie będą płacili za bycie w pracy tylko za wykonane zadania.

TPS
@Paweł- spawacz

Słuchaj ,po 3 wersach już widać kim jestes, jeśli piszesz że jesteś 10 lat w nl i de i wiesz o co chodzi! Jakbyś wiedział to byś na swoim siedział a nie opinie o agencjach odwiedzal

JaToJa
@TPS

Odpowiem na Twoje pytanie to jest właśnie ta osoba za puszką która kontroluje temperaturę owego browara,w pół świadku "Fachowców z 10letnim stażem w De i Nl" znany jako Paweł-spawacz!!!10 lat na obczyźnie a wciąż po agencjach , własna działalność jest be bo to ogromne ryzyko!!!!Na szparagi KURW......

Sergiej

Reasumując czytania wszelakich opinii o tz agencjach dobrych złych i tych które nie są wypłacalni. Czytam i odnoszę wrażenie że czytam opinie osób lekko upośledzonych, nie do rozwinie tych umysłowo, zdania jestem takiego że jeżeli coś się nie zgadza po mcu pracy zwijam (usunięte przez administratora) i szukam innej a nie wypisuje i sram pod siebie, nie dramatyzuje publicznie bo to nic nie da ale szukam rozwiązania jeżeli mnie oszukano, to jedno drugie z czytania teych wszystkich opin wniosek jeden jeśli jesteś ciota to nigdy charakternym nie będziesz brak odwagi paraliż i brak jajec doprowadzi cię do nikąd nie uwierzę w to że te bajki opisywane biorą się od ludzi którzy wiedzą po co jadą i dlaczego nie uwierzę ze piszą te opinie ludzie którzy mają rodziny na utrzymaniu itp, ba... Piszą to ci którzy podpadli którym się coś nie udało itp jeśli szuka się wrażeń to tak jest jadąc do pracy jadę z nadzieją ze musze dać jakoś radę ale jeśli jadę z nadzieją ze zaraz nasrane będę miał kasy jak nie wiem co to błąd początki bywają trudne jeśli chlasz ćpasz itp będziesz miał nasrane ci co pracują i wiedzą po co jadą będą mieć i nie będzie ich interesował portal randkowy taka jest prawda a jeśli chcecie coś zrobić bo was oszukano to zróbcie to nie publicznie bo kto wam co tu pomoże no chyba że garbate aniołki moim zdaniem to jest walka jak z wiatrakami takie użalanie się bardziej to podobnie jak na fb prawdziwi bandyci niegdyś za których się uważali rozwiązują swoje problemy na fb do czego to doszło czyżby brak jaj chyba tak ludzie zastanówcie się bo skoro jesteście tacy obrotni to nie wyjeżdżajcie przez agencjie tylko sami może przez kogoś kolegę koleżankę chyba że oni też jacyś nie poradni umysłowo myślę że tylko cwaniaczki w pysku mają taki problem z utrzymaniem pracy no cóż pozdro i powodzenia obyście po dziesięć tysięcy tygodniowo wychodzili abyście byli zadowoleni a pośladki z radości się zacieszaly coś ktoś chce napisać zapraszam

Sol
@Sergiej

Kupić Ci słownik?? Czy może alkomacik???

Ser-gej
@Sergiej

Sergej słuchaj ty weź już(usunięte przez administratora) do domu...

Wladimir
@Sergiej

Siergiej (usunięte przez administratora) tu nie chodzi o utrzymanie pracy tylko o szacunek do samych siebie brud smród i ubóstwo a przez takich jak ty tacy jak my mają (usunięte przez administratora) w holandii szamac kimac tyrac nieważne że za grosze podejście Polaka co (usunięte przez administratora) już (usunięte przez administratora) wie który rok mieszka na melinie dostaje kieszonkowe na piwo i wszystko gra omijać Holandię łukiem tu już nic nie zostało Rumuni i Bułgarzy zniszczyli wszystko i tacy Polacy jak ten jegomość również

JaToJa
@Sergiej

Dobrze prawisz kolego,jeśli ktoś chce pracować i w miarę godnie żyć niestety czasami trzeba zacisnąć zęby,łeb do góry i ciągniemy cały ten bałagan do przodu!!To jest tylko moje zdanie ale z poczynionych obserwacji podczas dluuuuuugoletniej pracy za granicami Polski (a już troszkę zwiedziłem) największy ŁBY zawsze najwięcej oczekują i najbardziej narzekają, naprawdę niektórzy przyjeżdżają do pracy z nastawieniem 10h odpierd..... Wystarczy tylko że tam jestem a i tak ojro lub każda inna waluta musi wejść na konto!!A jak zaczyna się naprawdę zapierdol to wtedy jak by ktoś zajeb... obuchem w czerep gdzie ja jestem?po co?z kim? I wg co oni są wszyscy pierdoln..... KAŻĄ MI PRACOWAĆ przecież nie było tego w umowie a ja jestem wykwalifikowanym pracownikiem bo pół roku temu skończyłem PODSTAWÓWKĘ WIECZOROWO a poza tym mój kolega Józek (czy inny pacieruch)mówił mi że ciężko nie będzie a jednak "TUTAJ" trzeba pracować!!!!I teraz nie wiem jak ja spojrzę w oczy mojej Pani bo obiecałem że w pół roku zarobię na dom,studia przyszłych pociech i jeszcze dla wnuków coś odłożymy!!!!KURW.... może ja jestem jakiś (usunięte przez administratora)I inaczej postrzegam rzeczywistość ale jak wstając rano z myślą ja (usunięte przez administratora)znów tam muszę jechać a najgorsze pracować to ja nie wiem ile tak wytrzymam!!!!????????????????????????????????Nikt nigdzie nikogo na siłę nie trzyma ani tym bardziej do niczego nie zmusza,jeśli komuś nie pasuje zawsze można wrócić nad Wisłę i zarobić trzy i pół koła ale nie w ojro lub innej obcej tylko w naszych ojczystych pln-ach!!!!!!Pozdro i z fartem

Pracuje na Ingramie już jakiś czas z chłopakiem, mamy inne zmiany ale przynajmniej fajną pracę i zakwaterowanie tez w porządku w porównaniu z tym gdzie już mieszkaliśmy w Holandii tu nie ma na co narzekać.

Hanka
@Marta

Inne zmiany z chłopakiem ? To jakiś żart?

@Hanka

A wy się do pracy wybieracie czy na wakacje?? To jakiś żart z Pani strony!!! Pisze Pani na profilu AGENCJI ZATRUDNIENIA a nie biura podróży!!!! Czasy przedszkola i trzymania się za rękę cały dzień minęły już dawno. Jeżeli szukacie pracy to zapewne weszliście w dorosły wiek więc proszę się zachowywać jak dorośli ludzie. Jedziecie do pracy zarabiać a nie na wakacje, życzę powodzenia w szukaniu pracy "marzeń" !!!

@Hanka

No naprawde straszne rzeczy... Tam jedzie sie pracować a nie niańczyć.

Ewa7555
@i-Work agencja zatrudnienia

Widać że pani nie jest zadowolona ze swojej. Ludzie jadą do pracy ale także mają swoje życie prywatne. Nie ma w tym nic dziwnego że ludzie wola razem spędzać czas wolny, to nie są nadzwyczajnie wymogi. To są wymogi szczęśliwych ludzi a jak pani tego nie rozumie to współczuję pani życia uczuciowego.

@Ewa7555

A widzisz, trzeba było się uczyć a nie leserować. Jakbyś znała jakieś języki obce, skończyła dobre szkoły i zdobyła doświadczenie wówczas mogłabyś wybierać gdzie i na jakie zmiany chcesz pracować i to ty byś ustalała na którą i kto ma iść do pracy, a że nie masz tego wszystkiego, a raczej to nie masz nic z wymienionych rzeczy musisz się dostosować do warunków stawianych przez pracodawców. Dobrym pomysłem byłoby znalezienie odpowiedniej pracy w Polsce za wiadomo odpowiednie wynagrodzenie, na jedną zmianę od 6 do 14, i ktoś by przyszedł pokazał ci palcem co masz robić przez 8h, nic więcej poza rękami do pracy nie będziesz potrzebowała. Zauważ, iż ludzie jadą do pracy za granicą nie trzymać się za rączki, patrzeć w oczy i słodzić sobie nawzajem, tylko jadą zarobić jakieś fundusze, a aby zarobić trzeba pracować. Jeżeli chcecie spędzać wolny czas razem to proponuję wykupić wycieczkę z Rainbow Tours, Itaki lub innego biura turystycznego. Aaaa.. może Pani pomyliła biura???

@Paweł

Tak się składa ze ja nie mam problemu z pracą, znam język, mam szkoły i szkolenia, wypowiadam się tylko na temat wspólnych zmian proszę czytać ze zrozumieniem, a nie podpisywać się głupia wypowiedzią

Lukas

Idiota

@Paweł

Prosze pani ja znam 3 jezyki obce mam ze 4 certyfikaty na wozki widlowe i ept dotego aircargo security trening i dangeres goods zaswiadczenie o nie karalnosci doswiadczenie na wozku czy ja u chodze w pani mniemaniu na dosc inteligetnego czlowieka aby móc pracowac na jednej zmianie ze swoja kobieta ? Czy moze pomylilem biura ?

@Piotr

Tak, jeżeli dziewczyna posiada takie same kwalifikacje i doświadczenie, oraz będzie pracowała w tych samych warunkach co Pan!!!

ela
@i-Work agencja zatrudnienia

Widocznie masz już dość swojego chłopa i wolisz się z nim mijać tyko w progu. Nie wiem na co komu taki fikcyjny związek. A z waszej strony to też problem po chooyu żeby dwie osoby na jednej zmianie ustawić. Może nie być miejsca od razu ale po pewnym czasie wszystko da się dograć . No chyba, że jest się s.ką bez uczuć która ma d.pie rodaków.

@ela

Nie jest to Pani sprawą. Jeżeli ustaliliśmy, że pary nie pracują razem to z jakiegoś powodu. Nadal obowiązuje zależność pracodawca-pracownik, jezeli wie Pani co to znaczy. Proszę jeszcze o podanie nazwiska abyśmy przypadkiem Pani nie zatrudnili :)

ela
@i-Work agencja zatrudnienia

Praca na jednej zmianie nie musi oznaczać pracy razem. Moje nazwisko to Trzepiekońska z domu Flak. PS fajnie jak wywalą panią z tej roboty bo tyllko szkodzi pani firmie ;)

Yasha
@i-Work agencja zatrudnienia

Witaj, możesz pomóc, chciałbym wiedzieć o jednej osobie. Ma na imię leh Lisovskij. Jeśli masz jakieś informacje, powiedz nam, kim jest, co robi, pomóż proszę.

Yasha

@Yasha

Tak jak już Panu wspomnieliśmy w korespondencki email, nie pracuje dla nas Ieh Lisovskij. Nie jesteśmy firmą i-WorkPL Sp. zo.o. Nasza firma to i-Work Agencja Zatrudnienia, Pan Lisovskij nigdy nie pracował u nas ani nawet nie aplikował o pracę.

Rozczarowana
@i-Work agencja zatrudnienia

"A wy się do pracy wybieracie czy na wakacje?? To jakiś żart z Pani strony!!! Pisze Pani na profilu AGENCJI ZATRUDNIENIA a nie biura podróży!!!! Czasy przedszkola i trzymania się za rękę cały dzień minęły już dawno." Ile jadu i złości.. ktoś tu chyba nie posiada szczęśliwego życia uczuciowego.. jedni chcą pracować razem, inni nie- każdego prywatna sprawa. Znam i takie i takie pary i większość biur nie robi ani jednym ani drugim problemu. Od lat wyjeżdżamy z mężem do Niderlandów, pasują nam kilkumiesięczne kontrakty, ja znam trzy języki, mąż dwa, kilka lat doświadczenia, certyfikaty , prawko, auto, zawsze bezbłędne 150% normy itp. i tylko raz usłyszałam od jednej "Pani" że jak chcemy razem pracować to nam życzy powodzenia w znalezieniu takiej agencji. Śmiech na sali bo od lat tak jeździmy współpracując z kilkoma agencjami. Chcieliśmy was dodać do listy ale poziom zacytowanej wypowiedzi jak na pracownika biura to dno i kilometr mułu. Dobrze, że to przeczytałam.

Ozi
@Rozczarowana

Zostaw zone z bandytami na bungalu...

joko
@i-Work agencja zatrudnienia

Czy ta wypowiedz jest pisana przez pracownika I- work? Czy można prosić o nazwisko autora tej wypowiedzi pod każdym ?Czy tego typu wypowiedzi są reprezentatywne do i-work?

Benek
@i-Work agencja zatrudnienia

Naprawdę biuro pracy w taki sposób odpowiada ludziom na forum ?Az strach pomyśleć jak traktują swoich pracowników . masakra poziom zerowy .

@Benek

Dobrych, uczciwych i rzetelnych pracowników szanujemy jak siebie samych, a ludzi twojego pokroju, narkomanów, alkoholików i ludzi wybierających się na wakacje traktujemy jak na to zasługują. Jeżeli uważasz że swoją osobą reprezentujesz poziom zerowy u nas się nie nadasz.Pozdrawiam zespół i-Work.

agnieszka
@i-Work agencja zatrudnienia

We finished contract because we should start the by i-work. One day before arrival we called i-work and this man told us that the situation was changed. iF WE WOULDNT CALL HIM HE WOULDNT INFORM US. We still could stop termination by actually work but he told us that we can move to his acommodation on the weekend(last weekend). Next days he didnt answer more for our calling and he didnt report us the accomodation address. Its 24th december and we are on the street because of this motherf.cker. Minimum what we can do, we called TV. They dont give us room, but at least maybe will watch it some from his customers. So happy Christmas mr Gulowaty. Next years i will warn everybody before you. Zakończyliśmy kontrakt, bo powinniśmy zacząć od i-work. Dzień przed przyjazdem zadzwoniliśmy do i-work i ten człowiek powiedział nam, że sytuacja uległa zmianie. JEŚLI Nie ZADZWONIlibysmy, to on by n NAS NIEPOINFORMOWAL. Wciąż moglibyśmy przerwać wypowiedzenie przez faktyczną pracę, ale powiedział nam, że możemy przenieść się do jego mieszkania w weekend (ostatni weekend). Następnych dni nie odpowiadał więcej na nasze wezwanie i nie podawał nam adresu zakwaterowania. Jest 24 grudnia i jesteśmy na ulicy z powodu tego s.u.wysyna. Minimum tego, co możemy zrobić, nazwaliśmy TV. Nie dają nam miejsca, ale może przynajmniej zobyczy to jego klient. Tak radosnych Świąt Panie Gulowaty. W następnych latach ostrzegę wszystkich przed tobą.

Radex
@Piotr

Ale polski słaby, pani się piszę z dużej litery nie małej....

Taki ktoś
@Marta

A sa godziny pozdrawiam serdecznie

Scaner
@Marta

Ingram spoko robota pracowalem tam ale po 3 dni pracy bylo lub 2 ale peaca jak w amazonie pozdrawiam was

Amogus

Jaki pajac xd

Monter fachman

Witam zainteresowała mnie oferta pracy mieszcząca się w Schijndel w Holandii oczywiście. Jak podaje pośrednik jest praca w zakresie prac monterskich takich jak Montaż łózek, foteli, lodówek do wyposażenia samochodów ciężarowych. mam kilka pytań do osób które przebywały tam lub przebywają miedzy innymi o : warunki na mieszkaniu? miejsce pracy ? płatności czy odbywają się w terminie ? oraz ubezpieczenie mianowicie czy otrzymujecie jakieś potwierdzenie ze je macie a nie tylko informacje o pobraniu kwoty na rzecz owego ubezpieczenia??? Dzięki za info pzdr

Maja

Witam w jakiej miejscowości jest praca przy krewetkach? Dziękuję za odp.

Viktoryia

Всем доброго дня! Могу сказать лично от себя. В компании I-Work работают адекватные и квалифицированные специалисты. От себя могу особенно выделить Ирину, Пшэмека, Евгения. Это не просто отличные специалисты, но и понимающие и очень отзывчивые люди. И встретят, и помогут, и объяснят. Всегда на связи. И вполне приемлемое, чистое и комфортное жильё. Читая отзывы других людей, мне не совсем понятны запросы и обвинения. Если кому-то не то ковровое покрытие, кому-то не та техника .... Ребята, какие проблемы? Есть отели с президентским номером люкс). Там учтут все ваши прихоти). Я не сталкивалась в IWORK ни с хамством, ни с пустыми обещаниями, ни с безработицей, ни с задержкой зарплат, ни с ужасным жильём. Адекватным людям, приехавшим работать и зарабатывать, рекомендую IWORK. А самой фирме - успехов и процветания!

VVQ

Nie polecam wybierac się na lokalizację w Dorst. Jest tam tzw. ''hotel'' , a raczej Nora, którego nie ma na mapach w google. Dowalają tam ciągle kary za cokolwiek się da, nawet gdy jest czysto i schludnie. Nienormalni, psychiczni ludzie, nagrywają co jest w waszych pokojach. Całe wyposażenie jest przestarzałe. Łózka wyglądaja jak z więzienia, wykladzina może ma juz pół wieku, zlewy , toalety- wszystko powinno byc juz dawno wymienione , a nie jest i raczej nie będzie. Kuchnia to dramat. Omijajcie Dorst , nie polecam.

ale jazda
@VVQ

takie kary jak tu opisujesz są w niderlandach od kilku ładnych lat NIE LEGALNE , mieliśmy to samo to holendrzy kategorycznie zabronili tego robić i karać

Arti123

Wybieram się z partnerkom przez agencję i-work do cebuli parzonej trzy ktoś tam pracuje jaka płacą

fabryka mleka

płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana przez cewkę moczową podczas ejakulacji (wytrysku). Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (u człowieka pH 7,2), umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym (takim jak występujące w pochwie) byłyby nieruchliwe. Dokładna wartość pH u samców różnych zwierząt jest podobna, jednak gatunkowo zmienna; przykładowo u psów jest to 6,6–6,8 pH, u knura 7,2–7,9 pH[1]. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.

Hejka

Ktoś się wybiera do pracy? Planuję wyjazd, ale nie mam z kim. Jakby co to praca i reszta do uzgodnienia. Razem raźniej

prezerwatywa

Kacze boby na socjalu z 5 dzieci jeszcze nie kumają o co comeon, z "pincet" + nie da sie juz wzyc bo ceny w Biedrze jak w Monte Carlo i na wino juz nawet nie zostaje. Przed PiSowcami trudne decyzje bo trzeba będzie Brajanaki i Dzesiki do okna życia na sile pakowac bo dzieciaki juz wielkie niektore nawet po 1 komunii.

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.

i-Work agencja zatrudnienia