i-Work agencja zatrudnienia

Prudnik

Opinie o i-Work agencja zatrudnienia

XXXX

Pierwszy raz się spotykam że agencja wymaga zaświadczenia o niekaralności, a co to qwa jest, praca w zakładzie karym czy policji. Od kiedy to na magazyn potrzeba zaświadczeń czy na produkcję. W (usunięte przez administratora) mam taką agencję

Mateusz Z.
@XXXX 20.11.2017 11:17

Całe szczęście że wymagają takich zaświadczeń bo ludzie tacy jak ja którzy wyjeżdżają do pracy nie mają ochoty przebywać w jednym mieszkaniu i zakładzie pracy z patologią z wyrokami za kradzieże, rozboje, gwałty i niewiadomo co jeszcze, SZACUN dla i-Work że dbają o swoich pracowników. A tobie jak coś się nie podoba zawsze możesz jechać gdziekolwiek indziej do pracy. A z tego co sądzę po twoim wpisie to ciebie nie zabiorą jak byłeś karany. Całe szczęście. Pozdrawiam ciebie i tobie podobnych

Sebekk

A czy mają jakies oferty na magazyny pickowanie i czy biorą tez pary

Mateusz Z.
@Sebekk 16.11.2017 18:24
A czy mają jakies oferty na magazyny pickowanie i czy biorą tez pary

Wystarczy kliknąć "OFERTY PRACY" powyżej i wyskoczą ci ich wszystkie oferty

Kaśka

Ja pracuję przez i-Work dla Flexcraft i nie jest najgorzej. Dużym plusem jest to że jeżeli nie da się czegoś załatwić z koordynatorem do wystarczy telefon do nich i załatwiają sprawę. Można liczyć na pomoc z ich strony co raczej się nie zdarza. Poza tym agencja jak agencja, muszą na nas zarabiać bo z tego się utrzymują.

Magda

Agencja jak najbardziej warta uwagi. Pani Monika pomogła nam po wcześniejszym nieudanym wyjeździe z inną agencja. Na dzień dzisiejszy ja pracuje w drukarni A mąż w ocynkowni bo niestety nie zna języka. Mieszkamy razem w hotelu warunki jak najbardziej w porządku. Polecam fajni ludzie i pomocni!

Jarosław W.

Mogę podzielić się moimi doświadczeniami z i-Work, Aplikowałem do nich o pracę jakieś 2 miesiące temu ale ciąge przeciągali wyjazd bo że niby ciężko bez prawka i języka to wyjechałem przez Otto. I żałowałem że się tam dostałem do pracy, porażka praca po 10 - 15 godzin w tygodniu i mieszkanie na jakiejś melinie. Dopiero Monika z iWork pomogła znaleźć mi pracę i od 3 tygodni pracuję przez i-Work w ocynkowni. Jedyni którzy pomogli mi w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłem w obcym kraju. Dziękuję

Ten jedyny

No dają rady. Chyba jednen z lepszych pośredników z którymi wspołpracowałem. Pozdrawiam

XYZZZ...

Praca w firmie Faurecja organizowana przez i-Work, POLECAM świetna fabryka. Praca przy produkcji tłumików do ciężarówek.Fajne zarobki spoko zakwaterowanie.

Paweł Wierzchowski

Witam. Nazywam sie Paweł Wierzchowski, pracuję przez iWork od ponad miesiąca. Opinię chciałem wystawić dużo wcześniej, ale stwierdziłem że poczekam i zobaczę jak się sprawy potoczą. Tak więc teraz po dłuższym czasie mogę bez jakichkolwiek przeszkód wystawić opinię BARDZO POZYTYWNĄ.

Daniel

Jest to moja trzecia agencja pracy w Holandii a praca piąta, więc jakieś małe doświadczenie mam i moja opinia może się tu komuś przydać. W Holandii siedzę prawie 2 I pół roku z przerwami, a na biuro i-Work trafiłem z pomocą mojego znajomego. Po strasznych niewypałach (OTTO, Flexcraft) śmiało mogę polecić i-Work I Pana Kacpra. Dlaczego? Jest słowny, dotrzymuję słowa, bywało tak że dzwonił do nas i pytał się czy wszystko jest w porządku i nie mamy żadnych problemów (co jednak rzadko się zdarza), tak jak powiedział że będzie - tak faktycznie jest. Trafiłem na bardo dobre warunki mieszkalne, a mieszkałem już w różnych dziurach (ośrodek w lesie, brak łazienki, kontrole, brak spokoju i ogólny chaos), a i praca mi bardzo odpowiada (drukarnia), więc jestem pod dużym wrażeniem. Ludzie w biurze nie są tu obojętni gdy coś się dzieje, tylko starają się coś na to zaradzić i zrobić tak żeby było dobrze co widać, także sam jestem w szoku że są takie miejsca w Holandii, a ktoś kto ma jednak spore doświadczenie z tym krajem potwierdzi, że takie coś nie zdarza się często. Wszystkim którzy zdecydowali się na wyjazd do Niderlandów mogę śmiało polecić to biuro. Wysokich zarobków i udanego pobytu w Holandii, pozdrawiam :)

Firma Krzak

Pierwsza agencja, przez którą nie podjąłem pracy po otrzymaniu oferty i zostaniu zaakceptowanym przez holenderskiego pracodawcę. Bezczelny Kacper udawał miłego podczas rekrutacji i zapewniał o wyjeżdzie i kontakcie z jego strony w umówionym terminie odnośnie szczegółów dotyczących terminu wyjazdu. Nic takiego nie miało miejsca, sam musiałem dzwonić i okazało się, że jestem jakby rezerwowym do wyjazdu i niewiadomo kiedy pojadę bo ma setki osób do tej pracy więc po co mnie rekrutował i zapewniał o wyjeździe? Jeszcze wyszedł z niego cham i burak, jego sposób prowadzenia rozmowy był daleki ideału żeby nie powiedzieć chamski i olewczy. Straciłem przez tą "agencję" kilka dni i odrzuciłem 2 pewne oferty pracy bo "na 100% jestem zaakceptowany i jadę w przyszłym tygodniu". Całkowity brak profesjonalizmu i traktowanie ludzi jak bydło. Te opinie to chyba oni sami sobie piszą. Zachciało mi się wyjechać przez nową agencję zachęcony pozytywnymi wpisami to mam nauczkę. Z tego co mi wiadomo ty nawet umowy przedwstępnej się z nimi nie podpisuje i to już powinno mnie zniechęcić. Pierwszy raz mam do czynienia z takimi amatorami i ostatni!

Kacper; i-Work
@Firma Krzak 18.10.2017 13:11

Szkoda że podszywa się Pani pod mężczyznę Pani Patrycjo. Tak jak wspominałem Pani, że na obecną chwilę jest bardzo ciężko zabrać do pracy dwie osoby bez prawa jazdy, jeżeli pracodawca wymaga osób tylko z prawkiem. Ponadto nie dzwoniłem do Pani ponieważ nie miałem dla Pani oferty Pacy, o czym dobrze Pani wiedziała, a pomimo tego razem z koleżanką wydzwaniałyście codziennie i błagałyście o wyjazd do byle jakiej pracy aby tylko wyjechać. "Bezczelny" Kacper nie udawał miłego tylko taki jestem i staram się pomóc każdemu choć nie zawsze można to zrobić jeżeli kandydat nie spełnia jakichkolwiek oczekiwań pracodawcy. Przecież nikt Pani nie trzymał na siłe i nie kazał Pani pracować dla nas, to Pani do nas dzwoniła i chciała podjąć zatrudnienie tylko u nas, bo Pani koleżanka pracuje dla nas od stycznia 2017 roku, i jest bardzo zadowolona, to był główny powód. "Cham i burak" wyszedł ze mnie w momencie gdzy na Pani obraźliwego SMS-a w stosunku do mnie odpisałem pani jedynie "Pozdrawiam" Uważa Pani to za chamstwo? Ciekawe co pomyśli Pamni o sobie po przesłaniu tych miłych słów. Jeszcze jedno, czy widziała Pani kiedykolwiek "umowy przedwstępne" do umowy o pracę? Proszę się zapoznać z takim ciekawym dokumentem jak Kodeks Pracy w którym są opisane wszystkie umowy i z tego co mi wiadomo to nie występuje tam nic takiego jak przedwstępna umowa o pracę. Kazdy z naszych pracowników podpisuje umowy o pracę przed podjęciem zatrudnienia, umowy które mogą zostać podpisane w siedzibie naszego biura w Polsce, lub dla osób które mają np. 300- 400 kilometrów aby dojechać do naszego biura, takie umowy przesyłane są do Holandii, Belgii lub Niemiec i tam w biurze podpisywana jest umowa, aby kandydat nie musiał jechać setek kilometrów po to aby złożyć kilka podpisów. Niemniej jednak są osoby które chcą umowę podpisać w biurze i tak jak miało to miejsce wczoraj, przyjechały do nas do biura -350km, dwie Panie po to aby podpisać umowę, wróciły po podpisaniu umowy znów 350 km a jutro jadą do Holandii do opracy. Pozdrawiam Panią i Pani koleżankę

Firma Krzak
@Kacper; i-Work 19.10.2017 08:53

Tak tak, wypisuj bajki i że podszywam się pod kogoś. Jestem facetem i rozmawialiśmy wczoraj bo miałem jechać do tej drukarni. Pierwsza nasza rozmowa była w zeszły piątek, kiedy wysłałem Ci wszystkie dokumenty i odzdzwoniłeś, że pracodawca mnie zaakceptował i musisz znaleźć jeszcze minimum 2 osoby z prawkiem na domek, w którym będę mieszkał co jak powiedziałeś nie będzie problemem. Pytałem, czy na 100% już jadę, powiedzałeś, że tak tylko z racji szukania tych osób z prawkiem wyjazd będzie w przyszłym tygodniu a nie w niedzielę. Miałeś się odezwać we wtorek i cisza dlatego sam zadzwoniłem wczoraj i to ja powiedziałem, żebyś usunął wszystkie moje dokumenty z systemu po tym co usłyszałem. Sam powiedziałeś, że pamiętasz o mnie więc się przypomnę; Łukasz Z. Dalej się podszywam pod kogoś? Radzę wszystkim omijać szerokim łukiem jak nie chcecie tracić czasu na tego bajkopisarza bo właśnie go zdemaskowałem. Odnośnie umów przedwstępnych jeszcze sie wykłóca, wyjeżdzałem przez kilka biur z PL jak Marvel Personal Consulting, Duijndam czy Pran i zawsze miałem umowę przedwstępną z polskim pośrednikiem. zanim wyjechałem. Ci pośrednicy są na rynku nawet po kilkanaście lat więc się nie ośmieszaj i nie wciskaj ludziom kitu a twoja firemka to amatorszczyzna i Ty jeszcze wystawiasz jej najlepszą wizytówkę.

mlimli

Witam! Proszę napiszcie jak się pracuje w pralni w Eindhoven? Czy potrzebna jest znajomość języka obcego? I jakie sa warunki mieszkaniowe? Domek czy hotel? Będę wdzięczna.

Paula
@mlimli 16.10.2017 20:52

Praca jest okay, z zakwaterowaniem to zależy gdzie trafisz. Ja miezkałam najpierw na hotelu a teraz przenieśli mnie na mieszkanie to szczeże powiem że na hotelu było lepiej bo w pokoju łazienke miałam. Teraz na drugą zmiane robię to nawet fajnie.

mlimli
@Paula 18.10.2017 09:11

A jak jest z liczba godzin? Ile tygodniowo wychodzi? W pracy trzeba znać język angielski?

Mateusz

Agencję polecam z czystym sumieniem. Pan Kacper jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Wyjazd do Holandii po przesłaniu CV, oraz telefonicznej weryfikacji znajomości języka angielskiego - błyskawiczny. Warunki mieszkaniowe (Weert) bardzo dobre. Pokoje dwuosobowe z łazienką i prysznicem plus kuchnia na każdym piętrze. Koszt 70€/tydz. Dojazd do pracy samochodami służbowymi - darmowy. W razie jakichkolwiek problemów nie pozostajemy z nimi samotni. Co w innych agencjach (pisze z własnego doświadczenia) niestety nie zawsze tak wygląda.

Nick

Ja też dostałem ofertę do Venlo do drukarni, wyjazd w przyszłym tygodniu. Muszę dopytać, przez jaką holenderską agencję będe pracował. Zakwaterowanie mają tanie 70€/tydz i podobno domki 4-osobowe więc wszystko ładnie na papierze ale nikt mi nie zaproponował żadnej umowy przedwstępnej w PL co jest dla mnie dziwne bo w razie W żadnych dowodów, że wyjechało się przez tą agencję.

DJ
@Nick 14.10.2017 12:02

W drukarni będziesz pracował przez FlexPoint, i-Work dla nich rekrutuje ludzi z tym że mieszkanie w Weert będzie od TMF- też bardzo w pożądku koordynatorki. Bez problemu załatwisz wszystko z nimi albo z iWorkiem. Pracuję w drukarni od ponad dwuch tygodni i mogę szczeże polecić. Umowy nie potrzebujesz jeżeli masz wszystko na emailu, ja i wiele innych osób tak miaem i nie było problemu. Zakwaterowania jak na Holandię super. Jeżeli już robiłeś u wiatraków to będziesz zadowolony z pracy, mieszkania i opieki koordynatorów

Pałlxxx

Dostałem od nich ofertę pracy w drukarni w Venlo. Wie ktoś coś o tym projekcie? Można z nimi jechać? Jak z zakwaterowaniem? Bo ze zdjęć mieszkań wygląda całkiem fajnie.

PIO.....
@Pałlxxx 11.10.2017 21:48

Też dostałem tę ofertę do drukarni, mam być w Holandii na poniedziałek. W sumie to się nie obawiam bo koleszka pracuje tam od kilku tygodni i to on mnie tam wkręcił do nich. Z tego co mi opowiadał to fajne mieszkania mają i niedrogie, a i tyrka ponoć niczego sobie.

Bart

Bardzo polecam i-Work i współpracę z Panem Kacprem. Po przyjeździe do Holandii wyszedł jakiś problem który myślałem że będzie wyjaśniany ze dwa tygodnie ,znając jak działają agencje, natomiast i-Work załatwił to w przeciągu kilku godzin. Szacun za takie podejście do pracownika.

Damian B.

Polecam wszystkim. Wczoraj przyjechałem do Holandii za pośrednictwem i-Work, od razu wyrobili mi numer podatkowy, zawieli na zakwaterowanie a od dzisiaj już pracuję. Praca przy sortowaniu cytrusów, od 5 rano do 15:30- 10 godzin i tak jest ponoć codziennie z tego co rozmawiałem z innymi pracownikami. Rano w biurze dostaliśmy kawe, cherbatkę i zupe gorący kubek. Nigdy się z tym wcześniej nie spotkałem

Jowita

Słyszałam że są jakieś kary pieniężne, nie mowie ze konkretnie w tej agencji ale w jakiejś podobno była kara za to że jest niepościelone łóżko czy to prawda? i jakie sa warunki? duzo ludzi i kolejki pod prysznic czy raczej bez problemu?

@Ewa 03.10.2017 09:18
Wiesz co, na wszystkich forach przeczytasz negatywne opinie na temat agencji. Ja nigdy nie wyjechałabym bez pośrednictwa agencj...

Dzięki wielkie za takie rozwinięcie się i za wszystkie informacje.

eee
@Ewa 03.10.2017 09:18

Słownik chyba potrzebny

Garryyyy

Zdecydowanie nie polecam !!! W Holandi to sie nazywa flexcraft. Poczytajcie ludzie o flexcraft i zobaczycie jak to naprawdę wygląda.

Wanda Świętkowski - kierownik pionu rekrutacji
@Garryyyy 02.10.2017 16:50

I-Work rekrutuje pracowników dla wielu pracodawców, jednym z nich jest Flexcraft kolejną jest Manpower, Flex point, TMF i wiele innych. Wyróżnia nas różnorodność ofert oraz kontakt z koordynatorami oraz rekruterami.

Jowita

Słuchajcie czy jest podpisywana normalnie umowa? i jak z wypłacaniem pieniedzy?

Ewa
@Jowita 02.10.2017 16:32
Słuchajcie czy jest podpisywana normalnie umowa? i jak z wypłacaniem pieniedzy?

Normalnie podpisuje się umowę holenderską i tłumaczoną na polski, koordynatorzy polscy i holenderscy, ja pracuje przez iwork w holandii dla agencji Flex Point w Venlo na drukarni Vista Print i jak najbardziej polecam

Kacper

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda OK. Lecz, kompletny brak umowy, wszystko na tak zwany "ryj" się załatwia. W skrócie firma nie jest profesjonalna, widać tutaj kompletny brak doświadczenia. Aktualnie nie polecam tej firmy nikomu. "na słowo" można ufać rodzinie i bliskim ludziom a nie pośrednikowi pracy.

Wanda Świętkowski- kierownik pionu rekrutacji
@Kacper 02.10.2017 14:53

Kto Panu powiedział że jest kompletny brak umowy Panie Kacprze? Kto Panu powiedział że wszystkjo jest załatwiane na "krzywy ryj"? Pracował dla nas jeden Kacper i pracuje nadal tak więc myślę że nie jest to on. Czyli ukrywa się Pan pod fałszywym nickiem i wypisuje Pan bzdury na temat kompetencji i doświadczenia naszych rekruterów nie mając pojęcia o tym. A może jest Pan jednym ze zwolnionych pracowników za kradzież, narkotyki, alkohol bądź z jakiegokolwiek innego powodu. Zawsze podpisywana jest umowa i nic nie dzieje się na "czarno", Zawsze pracownik otrzymuje pasek z wypłaty Zawsze jest kontakt z naszymi rekruterami

Wanda Świętkowski -Kierownik Pionu Rekrutacji
@Kacper 02.10.2017 14:53

Drodzy Państwo, szydło szybko wyszło z worka- Pan Kacper który tak się wypowiadał na tym forum to Pan Kacper Oszk... Pan nie podją z nami zatrudnienia ponieważ nie przedstawił nam zaświadczenia o niekaralności, i tu nie ma niespodzianki , był karany. Za wszelką cenę chciał wyjechać do holandii z powodu problemów w Polsce, ale nasi rekruterzy wyczuli że coś jest nie tak i teraz Pan Kacper wypowiada się na forum. Pozdrawiam

Grzechu

Witam forumowiczów zastanawiam się nad wyjazdem właśnie przez i-work. Czy ktoś wie do jakiej firmy holenderskiej rekrutuje ta agencja (tj do jakiej agencji pracy w holandii) Czy umowe podpisuje się w Polsce? Są polscy koordynatorzy na miejscu? Ogólnie jak wygląda ta cała procedura rekrutacyjna. Zastanawia mnie też że w sieci jest tak mało informacji o tej firmie. To mój pierwszy wyjazd do holandii i troche się obawiam

Garryyyy
@Grzechu 29.09.2017 21:51

Flexcraft

Xxxxxxx

Czy ktoś pracuje w firmie JARDIN i SERVICEPACK? I czy ktoś jest umówiony na przyjazd do Holandii na poniedziałek rano ?

Czarnaaa91
@Marco Polo 28.09.2017 13:23
Witaj. Ja pracuje w Jardin a moja dziewczyna w servispaku już czwarty tydzień. Właśnie do pracy wychodzę na drugą zmianę. Co p...

Prosze powiedzcie mi czy opłaca się jechać przez tą agencje i jakie są wypłaty tygodniowe.

Marco Polo
@Czarnaaa91 04.10.2017 23:21

Czy się opłaca to w zależności od tego czego wymagasz. Jak dla mnie jest okay. Ja zarabiam około 300€ tygodniowo po potrąceniach przy meblach, moja dziewczyna 220€ bo ma 20 lat. W holandi jest wiekówka tak że nie wiem ile będziesz zarabiała. Poza tym to jeszcze w jakiej pracy będziesz robiła. Jak dla mnie jest w miarę dobrze, napewno lepiej niż w Polsce

Drukarnia

Czy ktoś wyjeżdżał przez tę agencję do pracy w drukarni. Otrzymałem ofertę na wyjazd w piątek. Ciekawa praca, stawka 9,95€ i dodatki za zmiany. Wygląda obiecująco.Ktoś? Coś?

@123@
@Drukarnia 26.09.2017 21:54

Pracuję tam od 4 tygodni. Trzy zmiany ale fajne dodatki. Myślałem że będzie można same nocki robić, ale zmieniają zmiany co tydzień. Ogólnie da rady tylko język trzeba znać dosyć dobrze. Jeżeli jedziesz przez iwork to nawet dobrze bo będziesz mógł szybko załatwić swoje sprawy. Koordynatorzy są mega ogarnięci i działają szybko jak coś potrzeba. Pracowałem już dla różnych agencji i z nimi jest w miarę okej. O i najważniejsze, fajne mieszkanka mają w Weert

Jakiś ktoś

Witam w sobotę wyjeżdżam przez tą agencję do pracy do Hagi przy kwiatkach ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda czy pewna praca? Etc

i-Work
@Jakiś ktoś 21.09.2017 11:04

Witam. Podejrzewam że nie chodzi Pani o agencję i-Work, ponieważ nie wysyłamy w obecnym czasie nikogo do szklarni w Den Haag. Myślę iż pomyliła Pani nas z agencją GRUPA I-WORK, niestety przez zbieżność nazw jesteśmy myleni. W żadnym wypadku nie chcemy być kojarzeni z ową agencją. My dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im godne warunki mieszkaniowe oraz pracy. pozdrawiam.

XXXX

Oszuści i tyle. Jak każda inna agencja . Na naszej biedzie się dorabiają

Karolcia

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałabym się podzielić z wami wszystkimi moją opinią na temat agencji zatrudnienia i-Work. Otóż, nigdy nie spotkałam się z równie miłymi i życzliwymi ludźmi jak w i-Worku. Kompetencje, zaangażowanie i przede wszystkim POMOC ze strony koordynatorów jakich nigdy wcześniej nie spotkałam w żadnej innej agencji pracy, a za granicami spędziłam już 8 lat. Gorąco polecam współpracę z nimi. Dbają o swoich pracowników przez cały okres kontraktu jak również po. Pomagają w rozliczeniach podatku oraz ze wszystkimi sprawami formalnymi z którymi sama nie mogłam sobie poradzić. Pomimo iż, zakończyłam projekt w DPD i nie było więcej pracy dla mnie Pan Kacper natychmiast przerzucił mnie do DHL na podobne stanowisko. Załatwili za mnie wszelkie formalności i pomogli zdobyć nowe zaświadczenie z KRK bez konieczności zjazdu do Polski. jeszcze raz POLECAM, i życzę dużo szczęścia całemu zespołowi i-Work

Ktoś001

Witam, od kiedy te biuro istnieje w Prudniku? Z tego co czytam mają ładną opinie. Pracuje ktoś z Was w Niemczech? Jakie mają tam oferty do Niemiec?

PrudnikCity
@Ktoś001 12.09.2017 23:50

Nie wiem jak długo istnieje ale ja wyjeżdżałem z nimi w 2015 roku i mieli biuro na koszarach a teraz obok lidla. Jade dzisiaj z nimi drugi raz. Pierwszy raz byłem w pralni a teraz do drukarni.

ON29

Siema czy ktos z was pracuje na order picker w Arhnem na magazynie z kosmetykami przez agencje I-Work ? Zakwaterowanie mam miec z kolega w Heteren. Praca na III zmiany z dobra stawka 10,66 euro brutto na godzinę.

JOJO

Agencja jak agencja, tylko zarabiają na nas. Wszyscy są tacy sami.

Łukasz

Polecam tę agencję. Pracuję dla nich od 3 tygodni i jeszcze w żadnej agencji nie miałem takiego kontaktu jak z nimi!!!!

Karolina

http://i-work.pl/ ? to ta firma?

Gracjan
@Karolina 05.09.2017 18:48
http://i-work.pl/ ? to ta firma?

To ta

Tymek

Witam pracuje lub pracowal ktos w drukarni w Venlo przez firme I-work ? Dostalem oferte i nie wiem czy korzystac. Praca na III zmiany ze stawka 10e/h . Mieszkanie daja w Weert . Na zdjeciach nawet spoko. Ktos cos ?

Tymek
@Arkadiusz Z. 06.09.2017 09:23
Pewnie chodzi ci o drukarnie Vista Print w Venlo, Ja tam pracuję od 2 miesięcy przez i-work. Duże zakłady, mnóstwo roboty, 3 zm...

Tak dokładnie o ta drukarnie. Mozesz cos wiecej opisac ? Jak wyplaty ? Ok 300 e daja? I jak mieszkania w tym Weert ? Jest tam internet ? Robilem w Arrow w Venlo ,ale tam bylem na slabym projekcie . Tylko na pierwsza zmiane chodzilismy i dostawalismy bez soboty ok 240 e . Mozesz napisac cos wiecej o tej pracy ? Na czym polega ?

Siwy
@Gracjan 06.09.2017 21:38
Tak, a co?

To dawaj do nas na chate dzisiaj. Piwka się napijemy pogadamy. Pracujemy razem a się nie znamy. Mieszkam na Oelenmarkt 1. Dzisiaj o 20

asdf

A pracował ktoś w Vomar lub Vion i może coś powiedzieć o zakwaterowaniu i samej pracy?

Adam Z.
@asdf 04.09.2017 16:30

Dobry wieczór. W odpowiedzi na twoje pytanie na temat pracy w Vion mogę coś powiedzieć bo pracuję tu od ponad miesiąca. Praca w zakładach mięsnych, bo tym jest Vion, nie jest najcięższa, jedyny minus to temperatura jakieś 5 stopni na plusie, ale da rady wytrzymać, pracujemy teraz po około 9-10 godzin dziennie i często w soboty. Hotel jest w Velp i z tego co wiem to wszyscy tu mieszkają. Pokoje dwuosobowe z łazienkami i telewizorem. Tylko internet słaby, filmów wieczorem nie da rady oglądać bo przycina. Jedynie nadaje się do sprawdzenia poczty i takich tam szybkich rzeczy. No chyba że o 2 w nocy jak wszyscy śpią. Nie jest to mój pierwszy pobyt w Holandii, i warunki na hotelu są naprawdę w porządku w porównaniu z tym co chociażby miałem w OTTO, ich to w ogóle nie polecam.

@2

POLECAM!!!!

Nadia

Witam mam pytanie czy ktoś jechal przez ta firme do pracy na z biur pieczarek .

Marzena
@Nadia 24.08.2017 17:49
Witam mam pytanie czy ktoś jechal przez ta firme do pracy na z biur pieczarek .

Witaj Nadia. Nie mam w zwyczaju pisać opini na takich forach, ale tym razem zrobię wyjątek. BARDZO ale to BARDZO polecam pracę w ogóle przez agencję iwork., a to z takiego oto powodu: Pracuję obecnie właśnie w pieczarkarniach w Weert za pośrednictwem Pana Kacpra z iwork, praca jest naprawdę w porządku, jest czasami ciężko ale płacą na czas i godzin jest w miarę wystarczająco w porównaniu z innymi agencjami. A tu wspomnę że w Holandii pracuję już 6 lat przez wiele różnych agencji Polskich i Holenderskich. Za pośrednictwem iwork pierwszy raz wyjechałam w styczniu do zakładów mięsnych w Holandii, miałam troszkę obaw na początku ale wszystko się okazało w jak najlepszym porządku, przepracowałam tam dwa kontrakty do połowy lipca. Po tym czasie zjechałam do polski na kilka dni i poinformowałam iwork że jestem w PL i chcę za jakiś tydzień wracać spowrotem do NL. I w przeciągu tygodnia zorganizowali mi wyjazd na zbiór pieczarek, tym razem o wiele spokojniejszapojechałam do Weert do pieczarkarni. Pierwszy dzień ogarnięto ze mną umowy mieszkania itp. troszk to trwało ale popołudniu byłam już na zakwatrrowaniu a na następnyu dzień już do pracy. I tak minęło już prawie 6 tygodni. Co mogę Tobie i innym forumowiczom powiedzieć to to że pracy jest tu dużo, trzeba mieć tylko chęci do pracy. A i nie tolerują tu alkoholu w pracy. Jest to główny powód przez który ludzie tracą prace, szczególnie Panowie w poniedziałkowe poranki kiedy to nie odpalają do roboty bo za dużo w siebie wlali w weekend. Niestety albo może dla nas normalnych ludzi to stety, ale takie osoby tracą pracę. Ale jeżeli ktoś jedzie w celu zarobkowym a nie na wakacje to napewno będzie zadowolony. Ja wiem że kolejny raz też przez iwork pojadę. P.S. Dzisiaj wcześniej skończyliśmy pracę bo jest duży wysyp na pieczarkarni w Belgii tak że weekend mamy w pracy.

Marzena
@Marzena 25.08.2017 15:25

Dodam jeszcze że rekróterzy z iwork zawsze odpowiadają na emaile i pomagają w każdej sytuacji

Maciek-Eindhoven

Pozdrawiam wszystkich pracowników pralni CLF. Tylko łamagi nie dadzą tu rady!!!!!!

Madzia

Hej. Pracuje ktoś w pralni przemysłowej w Eindhoven, Zoetemeer, Ooij lub Koudekerk. Ile godzin tygodniowo się robi i ile dni? Jak mam obliczyć netto wypłaty? Ile % podatków odjąć? Z góry dzięki :)

Doris
@Madzia 19.08.2017 12:21

Witaj. Pracujemy z chłopakiem w pralni CLF w Eindhoven i wyjeżdżaliśmy za pośrednictwem iWork, Praca jest po okoo 45 godzin w tygodniu, ciężko jest obliczyć stawki netto bo tu każdy ma inaczej(chyba), ja za ostatni miesiąc otrzymałam 6100 zł, za 168 godzin tak że nie jest źle. Sama praca nie jest ciężka tylko trzeba się przyzwyczaić do tępa i obsługi maszyn

Adam Z.

Witam wszystkich. dostałem ofertę od i-work do DHL na centrum logistyczne. Wie ktoś może coś o tym projekcie. Oferta wydaje się bardzo ciekawa.

Piter
@Adam Z. 11.08.2017 19:45

Ja też dostałem ofertę do DHL na wyjazd od 14 sierpnia. Skąd jesteś? Dawaj na priv. Może się zgadamy. OD ciebie też zaświadczenie o niekaralności chcieli?

Piter
@Piter 11.08.2017 21:35

Wszystko okazało się tak jak mówił rekruter. Fajna praca tylko zobaczymy jak z wypłatą. Napewno to opiszę

Anitaaa

Dziękuję bardzo za opinie.

Amadeusz

Polecam i-Work!!! Pracuję z nimi już na trzecim kontrakcie i wszystko się zgadza

Pracownik roku

NIE POLEACAM - praca po 12 godzin dziennie razem z sobotą i jeszcze w niedziele każą chodzić bo sezon jest i rąk do pracy mało. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mamtakie warunki czasu nawet nazakupy niema

NieJaaTy

Przeżucili mnie na nocki, i dali dodatki za nocki 150% a pracvy o wiele mniej niż na dniówce, spoko robota POLECAM

Paweł

nie polecam, stawki wiekowe to 7,21 euro na godzine z tego jeszcze czeba mieszkanie zapłacić ubezpieczenie i wyzyć jak na wyplate 180 euro, lipa straszna nie polecam oszuści

NieJaaTy

Dotarłem do iWorka w nidzielę, przyjeli mnie na mieszkaniu, dziesiaj w biurze podpisałem umowe i byłem na zapoznaniu w MICHAEL KORS, narazie wydaje mi się wszystko w pożądku, ale zobaczymy niedługo, dam znać, kiedyś jechałem z Dream Work i okazała się straszna lipa, to ich nie polecam

NieJaaTy

Właśnie wyjeżdzam w niedzielę do pracy przez iwork, jako orderpicker do MICHAEL KORS :) zobaczymy jak będzie dam znać, trochę się obawiam

Miras

Jak 3 tygodnie robie to mam 1000 eurasów na ręke a jak przez 4 to tak z 1300 mam, ale są hanysy co biorą po 1400 po 3 tygodniach bo dłużej robią i więcej koli zbierają to mają chyba 12 na godzine

Miras

Komisjonerka na bawarii przez i-work polecam. Ja pracuję tam po 3- 4 tygodnie i na tydzień do domu zjeżdżam, chat tania i robota non stop. Tylko dla dziewczyn nie mają pracy w niemczech a chciałbym z narzeczoną wyjechać.

Ja3
@Miras 19.07.2017 20:29

Miras możesz powiedzieć jak finansowo wychodzisz, mam ofertę tam na wyjazd tylko trochę się obawiam

Alina

Polecam:) Pracuję w szklarni Anthura od 4 miesięcy i jest okay. Z tego co słyszałam od innych ludzi to tak jak umnie wszystkie informacje miałam na mejlu. Wynagrodzenie też zasze na czas i warunki mieszkaniowe normalne bez szału ale nie ma jakiejś tragedii.

Teressa
@Alina 19.07.2017 14:51

Pracowałam w Anthurze ale przez flexcraft też mogę polecić tą szklarnie, przedewszystkim klimatyzowana bo anturium rośnie najlepiej w 18 stopniach i całyczas taką temperaturę utrzymują. A teraz mam oferte z iworka do pieczarek i w sumie to wygląda dobrze z tego co mi koordynator mówi.

Aleksandra

Też polecam, pracujemy razem z partnerem na pralni w Eindhoven, praca jest bardzo w porządku i są godiny. Nas rekrutował Pan Kacper bardzo rzeczowo wszystko nam wyjaśnił, za tydzień kończy nam się kontrakt i sami zaoferowali nam przedłużenie, z tego co się orjętuję to teraz tylko ludzi z prawkami biorą, bo chciałam moją siostrę wkręcić ale ona prawka nie ma to Pan Kacper powiedział że dopiero za dwa tygodnie chyba ją zabiorą

Aleksandra
@Anitaaa 06.08.2017 18:46
Mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w pralni w eidhoven?

Hej. Praca dla dziewczyn to głownie maglowanie, składanie prześcieradeł, zamówienia i takie tam. Pierwsze 2-3 tygodnie jest troche ciężko bo trzeba się przyzwyczaić ale ja już pracuje czwarty miesiąc. Jest ok. Płacą na czas to się liczy. Zazwyczaj mam około 7tyś na miesiąc, teraz mniej miałam pogoda dobra to w soboty plaża a i tak 5900zł dostałam. Polecam każdemu bo wart.

WujekSam
@Anitaaa 06.08.2017 18:46
Mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w pralni w eidhoven?

Sama praca w pralni jest w miarę w porządku, trzeba tylko uważać na Panią koordynator Agnieszka K. Czasami potrafi nieźle zajść za skórę, ogólnie wredny babsztyl a ma tam dużo do powiedzenia. Poza tym praca jak praca, hajs na czas.

Jarek

Ja też polecam, pracuje w rafinerii w holandi, spoko robota, śmierdzi troche ale da się wytrzymać, kasa się zgadza to najważniejsze

Zostaw opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie i-Work agencja zatrudnienia