Opinie o Pico Polska Sp. z o.o. w Głuchołazy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pico Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pico Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pico Polska Sp. z o.o. w Głuchołazy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nowy

Dwa tygodnie temu wysłałem podanie przez aplikację pracuj.pl żadnego odzewu z waszej strony

Kandydat

Jakie stawki na produkcji , jest możliwość dostać się do laboratorium po szkole związana z technologia żywności

@Nowy

Stawki dla pracowników produkcji, w zależności od zajmowanego stanowiska zaczynają się od kwoty 3010,00 zł + premia. Niestety, w naszej firmie nie ma laboratorium, ale doświadczenie i nabyte kwalifikacje związane z technologią żywienia z pewnością przydadzą się na innych stanowiskach. Zachęcam do aplikowania.

An Nowy wpis
@Nowy

Tam nie ma żadnego laboratorium

Lidia Nowy wpis
@An

A w takim razie co innego jest? Źle to ubrał w słowa?

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Pico Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier? Jakie wrażenia?

@Nowy

Dzień dobry Ns jakie stanowisko Pan aplikował?

Oferta dotyczyła pracownika produkcji

@Nowy

Sprawdzę jakie mamy nierozpatrzone oferty

@Martyna Zacher Nowy wpis
@Nowy

Witam serdecznie, Bardzo proszę o kontakt bez pośrednio z działem kadr pod numer tel. 77 4032298 lub 77 4032296

Ogłoszenie na Magazynier do Pico Polska Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

@Pytanie

Generalnie firma jest godna polecenia (moim zdaniem) ale oferta pracy na stanowisku magazynier w Brzegu jest już nieaktualna. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ/PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU w firmie Pico Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - Vanseller Liniowy
Głuchołazy
KRAMEL PARTNER Sp. z o.o. Sp.k.
(3 opinie)
logo firmy Doradca Energetyczny
Columbus Elite S.A.
(137 opinii)
logo firmy Operator CNC
Charlie works
(352 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy Pico Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby student podjął u nas pracę. Jednak kandydat powinien pamiętać, że w firmie obowiązuje praca w systemie zmianowym od pn do pt w godz. 4-12, 12-20 lub 6-14, 14-22 (w zależności od stanowiska).

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Pico Polska Sp. z o.o.? Na GoWork.pl widziałem 7 marca kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Zachęcam do przekazania swojego CV - aplikację można przesłać drogą mailową lub zostawić na portierni firmy :)

Jasne
@Martyna Zacher

Szkoda, ze nikt sie nie odzywa, trzy razy wyslane cv i zadnego odzewu

@Jasne

Zapewniam, że na bieżąco kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pani/Pana post jest anonimowy, więc nie mogę potwierdzić, czy Pani/Pana zgłoszenie zostało zakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z firmą: 77 403 22 98, 77 403 22 96

Eli
Kandydat

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się jakie są godziny pracy na produkcji. Pozdrawiam

PICO POLSKA
@Eli

W zależności od stanowiska pracy, godziny pracy to: kuchnia 4-12, 12-20 produkcja 6-14, 14-22

Czy zdarzają się nadgodziny w Pico Polska Sp. z o.o.?

Tak, zdarzają się

Gadu gadu

Pracowac wszędzie trzeba nikt nic za darmo nie dostanie atmosfera jest ok ludzie jak ludzie jeden taki drugi inny ale najważniejsze robic swoje nie obgadywać a co najważniejsze nie wchodzić z butami w cudze życie i bedzie ok praca jak dla mnie ok zarobki jak wszędzie No nie obraziłabym się jakby szef dal cis wiecej ale trzeba doceniać to co się ma i nie być pazernym pozdrawiam

Irena

Cześć, dlaczego w ostatnim czasie nikt z pracowników Pico Polska nie wypowiada się tu na forum odnośnie pracy w firmie? Super by było móc przeczytać Wasze aktualne opinie na ten temat. Opiszcie proszę, jak oceniacie poszczególne warunki zatrudnienia?

@Irena

Dzień dobry Pani Ireno No właśnie, ja też nie wiem dlaczego. Mam nadzieję, że jest to wynikiem intensywnej pracy i braku czasu. A pracy ostatnio jest sporo.

Mija
Kandydat

Czy jest prowadzona rekrutacja na produkcję?

@Mija

Tak, praktycznie nieustająco. Zapraszam do złożenia cv.

Błażej

Może ktoś podpowie czy firma teraz rekrutuje i jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Czy w Pico Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi - nie widziałem wcześniej tego pytania. Uważam że atmosfera jest dość luźna tym niemniej jesteśmy mocno zorientowani na osiąganie założonych wydajności oraz na bezpieczeństwo naszych wyrobów. W związku z tym, ponieważ jesteśmy ambitni i odpowiedzialni traktujemy pracę bardzo serio. Nie przeszkadza nam to jednak pracować dla przyjemności a nie z konieczności. Mam nadzieję, że ten wpis oddaje atmosferę w PICO Polska

Mija
Kandydat

Witam jakie są stanowiska pracy w PICO?

@Mija

pracownik produkcji, gotowacz-dozowacz, operator maszyny zawijającej. wszystkie stanowiska bezpośrednio na produkcji.

Roberta

Bardzo dobre opinie zebrała mimo, że działa dopiero dwa lata, polecam pracę w dobrej atmosferze.

Jacek Klimczak

Ja pracuję trochę dłużej więc śpieszę z wyjaśnieniami. Myślę, że Wszyscy pracownicy i Panie i Panowie pracują najlepiej jak potrafią. Mimo, że zespół jest stosunkowo duży (ponad 130 osób) wszyscy są bardzo zaangażowani. Przyczyny - wynagrodzenia płacone na czas, wszyscy zatrudnieni legalnie, odprowadzane składki na ubezpieczenie społeczne, umowy o pracę (umowy zlecenia tylko dla tych osób którym na tym zależy - z różnych względów), znaczna poprawa warunków pracy w ciągu ostatniego roku. Wszystko to sprawia, że związani z zakładem pracownicy mają nadzieję, że przyjdą dla nich i firmy jeszcze lepsze czasy. To że jest Pani/Pan nowy wiele mi z Pani/Pana opinii tłumaczy. Moje doświadczenie mówi mi, że jeśli nie będzie się Pani/Pan identyfikował z tą fabryką to nie zagrzeje Pani/Pan tutaj miejsca. Jeśli czyjaś motywacja sprowadza się tylko do kasy to rzeczywiście nie zrozumie. Nie zgadzam się że jest brudno - pisanie takich rzeczy jest nie w porządku i jest zwyczajnym kłamstwem. Jeśli zechce Pani/Pan przedyskutować jakiekolwiek aspekty działalności naszej wspólnej firmy to zapraszam do siebie - moje drzwi są zawsze otwarte. Chciałbym podkreślić, że zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele mamy jeszcze do zrobienia ale nie przeszkadza nam być dumnymi z tego czego już wspólnie dokonaliśmy. A jesteśmy razem dopiero razem 15 miesięcy.

nowy
@Jacek Klimczak

o czym człowieku piszesz? o identyfikacji za 2 tysiące. ty bierzesz grubą kasę a ludzie maja się identyfikować z fabryką??????? liżesz d...py niemiaszkom, portfel wypychasz a ludzie maja się identyfikować. więcej szacunku dla ludzi

@nowy

Dzień dobry Panu - z tonu Pańskiej wypowiedzi jednak wnoszę, że rozmawiam z mężczyzną. Dziękuję za tę odpowiedź. Szkoda że nie ma tu argumentów tylko taki prawie hejt. Pokazuje Pan innym swój poziom dyskusji. Prosił Pan o wyjaśnienie więc napisałem jak to widzę - nie było w tym ani grama braku szacunku. Nie sądzę też by można było mi zarzucić brak szacunku do Państwa. Jeśli w tym względzie zrobiłem coś nieodpowiedniego to przepraszam i proszę mi wskazać konkretny błąd. Co do identyfikacji z pracą - dalej uważam że pieniądze nie mają tu nic do rzeczy. Albo człowiek się identyfikuje z pracodawcą albo nie - kwestia podejścia do pracy. Pan ma inne niż ja i Ok ja to przyjmuję do wiadomości i nie sądzę żeby pieniądze zmieniły to w Panu. Z drugiej części wypowiedzi rozumiem, że przeszliśmy na Ty mimo że nie wiem z kim rozmawiam - to świadczy, oczywiście tylko moim zdaniem, o wychowaniu i o tym, że Pan w przeciwieństwie do mnie szanuje wszystkich. Co do wypychania portfela - nie widzę przeszkód żeby Pan zarabiał tyle ile Pan zechce - mamy wolny rynek i każdy może osiągnąć wiele dzięki pracy i cierpliwości. Nikomu niczego nie zazdroszczę. O mnie i mojej pracy wie Pan jak sądzę wszystko więc jest Pan uprawniony do takich wypowiedzi. Chcę Panu powiedzieć, że nic absolutnie nie stoi na przeszkodzie by pokazał Pan właścicielom firmy swoje predyspozycje i możliwości i mnie zastąpił. Muszę jednak Pana zmartwić - moja praca wcale nie polega na wykonywaniu tej stosunkowo prostej acz obrzydliwej czynności, którą był Pan łaskaw opisać. Pozdrawiam

Mieszkaniec Głuchołaz
@Jacek Klimczak

Nie znam tej firmy, nie pracowałem w niej, jednak przeglądam opinie o lokalnych pracodawcach. Jednak jestem pozytywnie zaskoczony otwartością Pana Jacka (mniemam osoby z kadry kierowniczej) w udzielaniu rzetelnych odpowiedzi na różne, złe i dobre opinie i wiarę w dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Ludzie, jeśli chcecie coś osiągnąć, nieważne gdzie pracujecie, wykażcie się inicjatywą i dajcie coś do siebie, wierze, że większość pracodawców to doceni.

Czy pracodawca Pico Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

tak - poprzez premie miesięczne i nagrody

B.

Co to łaska, że pieniądze,e na czas? A to jak praca wygląda to już nie napiszę. Szkoda gadać

@B.

Dzień dobry Oczywiście, że nie - to obowiązek pracodawcy. Tyle tylko, że nie każdy podchodzi do tego poważnie i dlatego o tym napisałem. Nie zgadzam się, że szkoda gadać o tym jak wygląda praca. Trzeba o tym rozmawiać żeby coś poprawić. Zapraszam.

stara

Panie Jacku czy pan uwaza ze wypłata pensji na czas to szczyt naszych mażeń? To co pan pisze to jakaś żenada. Tak ładnie i pięknie. Śmiech na sali. Nie polecam pracy w tym kołchozie!!!!!!

@stara

Dzień dobry Nie nie uważam tak. Dlatego pisałem też o innych sprawach. Również o tym, że jeszcze dużo jest do zrobienia. Myślałem, że możemy rozmawiać otwarcie o wszystkim w pracy ale widzę, że jest tylko możliwe anonimowo. Mam obawy, że nie wypracujemy żadnych rozwiązań na forum internetowym. Tymczasem będę robił swoje w nam nadzieję dobrym kierunku dla wszystkich i brał pod uwagę wszystkie konstruktywne opinie.

nowy

pracuję od niedawna. Ludzie o co chodzi w tym zakładzie nie pojmuje. brud i (usunięte przez administratora) płaca marna a te kobity zapier***ją. o co chodz???

Zostaw merytoryczną opinię o Pico Polska Sp. z o.o. - Głuchołazy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pico Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pico Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pico Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pico Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Pico Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pico Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. Andersa 14
    48-340 Głuchołazy
  • NIP: 5252747617 REGON: 369999779 KRS: 0000727842

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pico Polska Sp. z o.o.