Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Pozdrowienia z ISLANDII :) Śmiało możecie z nimi lecieć, wszystko się sprawdziło na miejscu, mieszkanie, praca i warunki. Mało tego praca na Islandii jest, jakby to ująć, jak dla dzieci, nikt się nie spieszy nikt nikogo nie pogania, bajka

??
@Adam

(usunięte przez administratora) , mógł byś udzielić więcej informacji ? Do jakiej pracy poleciałeś , jak wygląda zakwaterowanie , ile czasu minęło od twojego zgłoszenia do wyjazdu ?

@??

Hej. Przyleciałem do pracy jako zbrojarz-betoniarz, mieszkania w dobrych warunkach, praca jak pisałem bajka, zero charówy, Islandczycy naprawdę podchodzą do wszystkiego ze spokojem i na wszystko mają czas. Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe, nie wiadomo na kogo trafisz, dużym plusem jest to że wymagają zaświadczeń o niekaralności i nie spotkałem się tu z patologią jak w holandii gdzie mieszkałem przez kilka ostatnich miesięcy. Wcześniej robiłem w Norwegii przez 8 lat, tam niestety sporo się ostatnio popsuło, poza tym na Islandii napewno lepiej się zarabia tylko do domu dalej. Związki zawodowe zawsze sprawdzają wszystko na budowach i co najdziwniejsze pierwsze pytanie to czy macie kawę. Na każdej budowie musi być kantynka z szatnią i kawa :) Śmiało mogę polecić i-Work jako pośrednika. Ponoć co miesiąc czy dwa przylatuje ktoś od nich z Polski na wizytacje firm do których wysyłają pracowników i sprawdzają warunki czy wszystko się zgadza itd

Światowid

Śmiało mogę polecić pracę przez i-Work w DHL Eindhoven, pracuję tu od ponad pół roku, wcześniej pracowałem dla nich w drukarni w Venlo, też świetny projekt i spore wypłaty tylko że sezonowa praca, zaczyna się w okolicach października i trwa do około końca lutego. Jak to w drukarniach koniec roku natłok pracy. Ale że się sprawdziłem z dziewczyną to po zakończeniu pracy w drukarni od razu zaoferowano nam pracę w DHL, zmieniliśmy mieszkanie i raczej tu zostaniemy do końca. Pozdrawiam zespółmi-Work

XZ-bit

Napewno za chlanie i ćpanie w robocie lecisz od nich z miejsca. Widziałem jak gość naj-e-bany przyjechał autem służbowym do roboty i jeszcze z mordą rozdartą do brygadzisty wystartował, w 15 mnut później spakowany siedział przed domkiem bo go wywalili z pracy i z domku. Winna agencja? Koordynator? Nie, gość sam sobie winien, a później opisy wali na forach jaka to agencja kór-w-y i (usunięte przez administratora) Dla mnie bomba bo z takimi ludźmi nie chcę mieszkać i pracować, a co dopiero gdyby miał jeszcze autem mnie wozić. Z tego powodu mogę polecić iWork, nie pierdzielą się z patologią. A każdy normalny kto chce zarobić to będzie u nich pracował

@XZ-bit

I o to chodzi, ja jadę zarobić a nie urzerać się z jakimiś ćpunami i alkocholikami

zainteresowany

Znalazłem oferty pracy na Islandii przez to biuro. Czy ktoś może coś na ten temat napisać?

Jaxx
@zainteresowany

Wyjechałem z nimi dwa miesiące temu. Mogę śmiało polecić, wszystko okazało się jak rekruterka mówiła.

henryk
@zainteresowany

Też mogę potwierdzić, kolega z pokoju dwa miesiące temu wyjechał a ja 4

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
NIKE

Przyjechałem dzisiaj na mieszkanie na razie jest ok, dam znać jak jutro z robotą będzie.

NIKE
@NIKE

No i jest OK, moge polecić. Wszystko się sprawdziło duży +

Rzeźnik

POLECAM!!! Jestem w Islandii od 6 tygodni i z czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Wszystko się zgadza z tym co oferowano mnie w Polsce. Mało tego, na wcześniejszym projekcie byłem z nimi w Holandii i też nie było problemów, przepracowałem 20 tygodni, ani raz nie było problemów z wypłatami. Sami po kilku tygodniach od zakończenia pracy zadzwonili do mnie ,czy nie chciałbym jechać z nimi do Islandii tylko zamiast na zakłady mięsne to do przetwórstwa rybnego. Zgodziłem się i nie żałuj, jedynie pogoda na Islandii mo©łaby być lepsza :)

Seba
@Rzeźnik

Ok,a powiedz jak z zarobkami w tej przetwórni bo pracowałem 5 lat w Norwegii

Janek

Może być, nie najgorsza agencja, większych problemów z nimi nie miałem!

szkodaczasu

Nie polecam. Przez telefon obiecują tygodniówki (na rękę) 300-350 euro, a po prostych przeliczeniach, biorąc pod uwagę stawkę, ilość godzin, brak jakichkolwiek dodatków, nie wyjdzie nawet 1000 euro miesięcznie po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia, etc. Jak już załatwicie wszystkie formalności przemiły Pan poinformuje was, że na miejscu nie mają nawet czegoś takiego jak pościel i będziecie musieli targać ją ze sobą.

PracaNL
@szkodaczasu

Ty jeszcze nigdzie nie wyjechałeś a już wróżysz z fusów, niezły jesteś. A propos pościeli to chyba w każdej agencji musisz mieć swoją, ni chyba że chcesz po kimś spać w (usunięte przez administratora) jakimś. I zastanów się co piszesz o dodatkach, u nich akurat masz wszystkie wypłacane, wakacyjne, urlopowe, zmianowe itd. Od kiedy tu pracuję nie narzekam na kasiurkę a mam pomiędzy 300 a 400 tygodniowo. Szkoda czasu to na takiego gościa jak ty. Idealny nick sobie wymyśliłeś

Paula
@szkodaczasu

A czy ty chicałbyś spać w pościeli pod którą spało 1000000 innych osób?

heh
@szkodaczasu

Widzę że NICK adekwatny do osobowości :)

@szkodaczasu

Widzę że pracownicy biura męczą kolejnego polaczka za wpis . Tak się składa że wiele agencji pracy daje pracownikom nowa , zapakowana pościel i poduszkę , gwarantowane że dość szybko pod tym postem będzie "hejt" ludzików z biura hehe . Prosto sprawdzić wystarczy zadzwonić do innych agencji i zapytać jak to u nich jest .

NL2
@NL

Podaj mi jedną agencją od której dostaniesz pościel to ode mnie dostaniesz 100€? Co ty na to?

@NL2

JW "hejt" niczego innego się spodziewać nie można , wedle życzenia , jedna agencja i to z tych gorszych w której pracowałem , sherpa -->aktualnie inperson , w biurze na parku Kasteel-Ooijen dostaniesz bluzę , kilka t-shertów z logo i buty , oczywiście nie za darmoszke a o pościel wystarczy zapytać ;]. Gdzie podkreślam że moim zdaniem sherpa to jedna ze "słabszych" agencji ...Pewnie kilka dni do kolejnego "spamu" wprost z biura ;) btw pozdro

@NL

Wszędzie dostaniesz pościel, buty, bluzę i cokolwiek innego jak za to zapłacisz. Czy nie lepiej przywieźć własne z PL, tańsze? NIE MA NIC ZA DARMOSZKE, jak słusznie zauważyłeś. Ja nie pisałem od której agencji możesz kupić tylko od której dostaniesz. Czytanie ze zrozumieniem :) Pozdrawiam i zapraszam na kurs czytania i rozumienia.

isl

Witam , czy ma ktoś może jakieś informacje na temat pracy w islandii na przetwórni rybnej przez i-work ? W ofercie pracy kilkukrotnie zmieniano zawartość , początkowo otwarta , później z dopiskiem "głownie kobiety" aż ostatecznie "tylko dla kobiet" , czy ktoś z nimi wyjechał czy w dalszym ciągu rekrutują ? Mail o podobnej treści został wysłany do ich biura ale po dzień dzisiejszy cisza . Pozdrawiam

Jan

Wyjeżdżam z nimi do islandi za tydzień, jedzie może ktoś jeszcze?

@Jan

Witam. Tak ja lecę w piątek na ciesielke. A ty na co lecisz?

Jacek
@Jan

Część, ja jadę we wtorek

Bakerman

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym przedstawić jak wyglądała moja wycieczka z i-Work do Islandii. Aplikowałem o stanowisko piekarza w Islandii. Oddzwoniła Pani Paulina z i-work, przedstawiła mi ofertę, ja ją zaakceptowałem i tydzień później już byłem w Reykiaviku. Pracę zaczełem po 2 dniach jak wyrobili mi kenitall i konto bankowe. Umowę podpisałem w porozumieniu ze związkami zawodowymi. Pracuję na piekarni więc większość godzin mam płacone jak nadgodziny. Wypłaty miesięczne około 450 000ISk czyli jakieś 4000€, życie w Islandii nie należy do tanich ale i tak jestem w stanie odłożyć 1000-1500€ miesięcznie. Fakt że jest to kawał od ojczyzny i klimat zupełnie inny ale kraj jaki piękny, wiele do zwiedzenia, ludzie mili i pomocni. Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić i-Work jako agencję. A teraz dobranoc, muszę się wyspać popracy jutro wycieczka na wulkan i gejzery Pozdrowienia z przepięknej ISLNADII.

mess
@Bakerman

450 tys brutto netto? w rejkjja?

JAN.Z

Jak ktoś chce pracować to będzie robił i na pewno zarobi. Robię przez iWork od kilkunastu tygodni i nie mam problemów, ale są tacy co znajdą problem we wszystkim, szczególnie w tym że trzeba rano wstać i być trzeźwym, bo w co drugiej firmie dmuchanko. Więc wówczas zaczynają się problemy i głupie komentarze w stylu don't work itd. Jak chcesz pracować to pewnie u nich będzie ci dobrze ale jak chcesz ćpać to będzie ci u nich dobrze ale do pierwszej zmoki, później pakowanko i szukanko czegoś innego w trybie pilnym :)

dont-work

hehe , Widzę że sztab i-work mocno działa żeby wystawić sobie pozytywną opinię , pracowałem , nie polecam , faceci jeszcze spoko ale podejście do kobiet to dramat , mieszkania -oczywiście nikt nie spodziewa się że to będzie Ritz ale za te pieniądze które ściągają z ludzi to mogli by zadbać o to żeby były dostępne jakieś "jedynki" , przy rekrutacji Oczywiście wszystko pięknie , byle tylko złapać "polaczka" , później , no cóż , jw facet ma łatwiej .

nit
@dont-work

jak taki madry jestes czemu nie ogarniesz prywatnie mieszkania?

@nit

Chyba już nie ma zamiaru odpowwiadać!!!

delli

Hej Hej! Wybieram się do Holandii, dokładnie do Hagi do pracy własnie przez tą agencję. Praca przy kwiatkach- głownie chryzantemy. Jest ktoś może lub był i może cokolwiek napisać? Jakie warunki zaieszkania, pracy itp itd. Byłabym wdzięczna : )

@delli

Już kilkukrotnie ktoś tu pisał z agencji, że nie mają pracy przy kwiatach. Przeczytaj do jakiej agencji jedziesz a nie piszesz bzdury. Oni nie mają pracy w szklarniach.

Dawid

i-Work zapracował sobie na dobrą opinię jako pracodawca. Podejrzliwość niektórych osób jest zbyteczna.

@Dawid

tak uważam, ale jak ktoś nie wie czego od życia chce to nigdy nie dopasujesz takiej osobie. Ja wyjeżdżam z i-Work już czwarty raz i też mogę polecić.

POLECAM :)

Miałem lekkie obawy przed wyjazdem do Islandii. Zaoferowano mi zakup biletu lotniczego ale musiałem wpłacić kaucję w wysokości równowartości ceny biletu (330€), bo niby się obawiają że jak kupią to ktoś może zrezygnować a biletu nie da się oddać. Po chwili namysłu zdecydowałem się przelać na konto agencji wspomnianą kwotę. Wszystko okazało się w porządku, pieniążki zwrócili w dzień kiedy wylądowałem w Kaflaviku. Pracuję już od kilkunastu dni, więc śmiało mogę polecić pośrednictwo i-Work. Mieszkania też są całkiem fajne, i ceny jak na Islandię nie są wygórowane. Rozmawiałem z ludźmi którzy wyjechali za ich pośrednictwem dużo wcześniej i też są zadowoleni.

Rodos

10Eu/godz x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - użwki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł lub nawet mniej. Można oczywiscie wyjsc wiecej za murzynskie dodatki jak praca po 250-300 godzin. Wiec czy warto? Nie daj sie wykorzystywać bo za stracone zdrowie nie zwracaja pieniędzy!

Zadowolony
@Rodos

A o dodatkach wakacyjnych i urlopowych to nie łaska napisać. Na ch...uj piszesz bzdury. A poza tym ile ty chcesz zarabiać tumanie z podstawowym wykształceniem bez prawka i języka.. Ciesz się że ktokolwiek zabrał cie do roboty bo na 500+ nie musiałeś siedzieć.

Jarek

Ja mam 10,04€ na godzinę i tygodniówki biorę po 350- 420€ więc co ty piepszysz

UKI
@Rodos

Przecież ty nigdy w NL nie byłeś. Skąd ty te obliczenia wziąłeś? Chyba z internetu. Podatek 25%? mieszkanie 200€. Stary za takie pier...dole..nie to powinieneś na Ukraine do pracy jechać. Ludzie nie słuchajcie tych pierdół. Gość nie ma pojęcia co pisze. Szkołę skończ jakąś i włącz myślenie. Poza tym to pomyliłeś chyba stawki za używki. Ciekawe jakie używki. Nachlać i naćpać się trzeba to takie wypłaty wychodzą. Jeżeli ja pracuję na stawce wiekowej czyli mam poniżej 10€ na godzinę i zarabiam tygodniowo 300€ po potrąceniach za mieszkania podatki dojazdy to powiedz mi jakim cudem ty masz tyle? A no takim że ty nigdzie nie byłeś chłopczyku,a już sobie obliczsz. P.A.J.A.C jesteś

piotr

jak byscie6 chcieli wiedziec jak agencja 4postepuje wszystkie 5pytania walcie na g g numer moj jest1 w tym opisie8. wysle wam takie potwierdzenie 9wyplaty jaka mi dali, 6masakra. mieszka sie po trzydziestu pieciu typa typa na chacie., mieszanka ludzi z roznych krajów . 5pozdrwiam,

Zadowolony
@piotr

Ty piotruś: a kto jeszcze z gg korzysta.? A za chlanie to ty nie zostałeś wypier...dolony? Szkoda czasu na takich ćwoków jak ty i tobie podobni. Ja na Vomarze pracuje od ponad roku, nigdy nie miałem problemów z wypłatami. Trzeba było zostać w tej swojej wioseczce a nie na podboje się wybierać. Ty myslałeś że w wersalu będziesz mieszkał? Warunki w NL są jakie są, ale z tego co ja wiem to po max 2 osoby w pokoju mogą być. Warunki ppoż. Ale co ty wiesz o tym. Głupi jesteś i tyle

Rafał

A ja przyjechałem do Islandii tydzień temu za pośrednictwem i-Work. Polecam każdemu. Wszystko zorganizowane od A do Z. Przelot, mieszkanie i praca. Z chłopakami rozmawiam co tu pracują od dłuższego czasu. Kasa na czas pomoc zawsze jest. I piękna Islandia

Tom

A ja przyjechałem tydzień temu i jest git. Mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia