Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Piotr J

Witam czy ktoś pracował w Vion Food Group przy filetowaniu mięsa ? Jakie tam są sytuacje mieszkaniowe i godziny ktoś tam pracował może proszę o odp ?..

chamowo

Typowa agencja dla plebsu, Holandia skończyła się 5 lat temu ale dalej ludzie dają się nabrać.

lukas
@chamowo

chyba 10 lat temu

Jak jest z awansem w i-Work agencja zatrudnienia?

Roland

Nie masz lepszych ambicji ?

Sebo

Nie polecam tej agecji nikomu

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
PanBan

Pracuję od 5 tygodni przez i-Work na magazynie z oponami w Etten-Leur, mogę polecić agencję. Wypłaty na czas, zakwaterowanie ok, wszystko jak mi Pani z biura przedstawiła. Jeden z lepszych pośredników na Holandii, a pracuję już tu 8 lat więc wiem co piszę

ula
@PanBan

Mazyn z oponami .Witam. Proszę o kontakt telefoniczny tej firmy w której pan pracuje .Pozdrawiam Mój nr .tel. +48 739596844

PLpl

Ściągają ludzi do pracy której nie ma. Tydzień oczekiwania na pracę,po czym praca po 5 godzin dziennie,po zgłoszeniu do biura zmieniają Ci miejsce zamieszkania a nie pracę.

Brak pracy

Przyjechałem do pracy. Siedzę tydzień jak pracy nie było tak nie ma. Aż brak mi słów żeby coś dalej pisać. Ściągają ludzi a nikt nawet nie pracuje tylko wszyscy siedzą w domu. A jak żyć???

@Brak pracy

Proszę w takim razie o kontakt z naszym biurem. 77 552 08 88 lub 668 726 436 Z pewnością coś poradzimy na zaistniałą sytuację.

Czy ktoś pracuje na betoniarni w Niemczech przez i work? Prosiłabym o opinię... Nie dla siebie w razie w

@Ewa

Szanowna Pani Ewo, w obecnej chwili nie posiadamy oferty pracy na betoniarni. Chyba jakiś błąd lub pomyłka. Zapraszam do kontaktu 668 726 436

Siwy

Nie ma pieniędzy na czas kłamią, Obiecują rzeczy z których się później nie wywiązują

@Siwy

Szanowny Panie Siwy Nigdy nie było sytuacji niewypłacenia wynagrodzenia na czas, a jeżeli zdarzyły się błędy w obliczeniu wynagrodzenia zostały rozliczone natychmiast po zgłoszeniu problemu. Proszę sprecyzować co obiecujemy a z czego się nie wywiązujemy. Rzucanie oskarżeń bez pokrycia i pod pseudonimami jest raczej słabym argumentem. Chętnie pomożemy w wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji.

Halama
@i-Work agencja zatrudnienia

Natychmiast? To znaczy w kolejnym miesiącu i tak się wszystko nie zgadzało. (usunięte przez administratora)

RM

Jeśli chodzi o tę pracę w DHL w Zaltbommel - pułap 350€ był regularnie do osiągnięcia czy z reguły tygodniówki ocierały się +/- o 300€/tydzień?

Patrick
@RM

Zawsze w granicach 300€, 350 to tylko raz miałem. Ważne że fajna atmosfera w pracy i stałe godziny. Poniedziałek do piątku masz zagwarantowanom prace.

Sebastian

Witam , mam oferte pracy na magazynie kruidvatu w Ede, ktoś tutaj pracuje , bądź się wybiera i mógłby coś powiedzieć o tym miejscu ? Mam też ofertę do  DHL w Zaltbommel i również zastanawiam się nad tym miejscem. Rozpoczęcie pracy planuje 25.11 . Pozdrawiam .

robson
@Sebastian

pracowalem na dhl w zaltbommel przez nich i bylo ok, sporo godzin i nocki lepiej platne,ale oni maja jeszcze wiecej jako agencja zarabiaja chyba tyle co ty. wyplaty na czas. dzisiaj przyjechalem tez z nimi do Volendam na krewetki za lepsza stawke. zdziwilem sie bardzo jak przyjechalem na zakwaterowanie jeszcze w nl nie mieszkalem w takich warunkach. super domki nad morzem. nie rozpierdzielone bungale tylko normalne warunki

Sebastian
@robson

Dzięki za odpowiedź, opiszę swoje wrażenia jak już będę na miejscu . Pozdrawiam

Gasper
@robson

Siemka Robson Możesz podać do siebie kontakt zadzwonię bo wyjeżdżam właśnie na krewetki i chcialbym się conieco dowiedzieć jeśli możesz to wyślij numer na gasper21@wp.pl

Ciekawa
@robson

I jak oceniasz pracę przy krewetkach? Bardzo ciężko? Kobiety też pracują?

@Gasper

Hej. Krewetki w Volendam? Dotarłeś? Jak tam jest? Pozdrawiam

eReM
@robson

@Robin hej, a jak to wygląda jeśli chodzi o zarobki w DHL Zaltbommel? Można liczyć na regularne wypłaty rzędu ok. 350€/tydz. czy wypłaty oscylują w okolicy 250/300€? Pozdrawiam!

Seba

Wyjechałem z agencją do pracy w grudniu , jeśli chodzi o kontakt i przedstawienie oferty wszystko było dobrze . pierwsza kwatera do której przybyłem , nie odpowiadała mi , po telefonie do koordynatorki od mieszkań i opuszczeniu lokacji dostałem propozycję nowej do której się udałem kolejnego dnia , po wizycie w biurze . Nowa lokacja już była dużo lepsza od poprzedniej . Pracowałem w Versteijnen Tilburg , atmosfera pracy i sama praca bardzo fajna i lekka . Ja pracowałem na jednej zmianie stawka 10,38e . Tak więc , pierwszy tydzień pracy 35h > 204e , drugi tydzień 44h > 284e , trzeci tydzień 55h (w tym sobota 6h) 352e . Mimo fajnej atmosfery postanowiłem zmienić pracę , by znaleźć coś z " większymi " tygodniówkami . Ogólnie polecam agencję bo są wypłacalni . A i I-work to pośrednik na miejscu pracujecie dla agencji Synergie .

Jurrr
@Seba

Seba, chyba pracowaliśmy razem. Robiłeś na panelach? Teraz jest zdecydowanie lepiej. Każdy tydzień od początku stycznia wychodzi mi po 360-380€ Atmosfera jest fajna tak jak wspomniałeś. i-Work i Synergie dobrze działają, nie ma co zarzucić. Choć lepiej byłoby zarabiać 500€ ale po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie to i tak nie jest źle 380€ na tydzień.

Seba
@Jurrr

Ja pracowałem na inbound, jakiś nowy dział, ja musiałem w między czasie zjechać bo się kończył przegląd na auto . No to teraz fajnie wychodzi, zależy czy macie jeszcze soboty bo to już 150% . No ale jak tera z macie te 360+ regularnie to spoko bo w tej pracy się nie przemęczy :D

Kar
@Jurrr

Jurr Hej mógłbyś powiedzieć przy czym pracujesz i gdzie dokładnie? Bo też planuje wyjechać i chce się dowiedzieć żeby się nie wtopić i jaka stawka za godzinę ?

@Kar

Szanowni Państwo. Na dzień dzisiejszy w magazynie Versteijnen, o którym jest mowa mamy komplet pracowników. Posiadamy wiele innych ofert do których możemy Państwa skierować. Prosimy o przesłanie cv na adres biuro@i-work.pl w celu dobrania odpowiedniej oferty. Równocześnie pragnę poinformować, iż aplikuje do nas wiele osób i nie jesteśmy w stanie oddzwonić do każdego w jednym dniu. Z pewnością skontaktujemy się z każdym aczkolwiek z opóźnieniami. Codziennie otrzymujemy od naszych klientów zapotrzebowanie na nowych pracowników, więc nowe oferty mamy praktycznie każdego dnia. Pozdrawiamy zespół i-Work.

Hej, pracuje ktoś w Eching (komisjoner)? Jak wygląda praca, mieszkanie i system 3na1? Da się coś zarobić w takim systemie?

Oskar

Witam, planuje się ktoś wybrać w tym tygodniu z tym biurem do pracy w Holandii ?

Tenjedyny

Śmiało mogę polecić i-Work jako zaufanego pośrednika. Podjąłem pracę za ich pośrednictwem i jestem bardzo zadowolony. Mieszkam w normalnych warunkach do pracy dojeżdżam autem służbowym, wypłaty zawsze na czas a co najlepsze alkoholików i ćpunów usuwają z mieszkania i pracy w trybie natychmiastowym, nie ma tłumaczenia. W czwartek złapali chłopaka jak palił skręta na przerwie w aucie służbowym, a w piątek już go nie było. POLECAM!!!!

Kk
@Tenjedyny

Witam a moglibyście napisać gdzie pracujecie przy czym i jakie miasto? bo też myślę do Holandii wyjechać coś zarobic

Arek

Witam. Czy ktoś z Państwa pracuje w Volendam przy odmrażaniu krewetek? Jeśli tak to proszę o informację dot warunków pracy i zakwaterowania... Pozdrawiam

Marecki
@Arek

Nie wiem czy cię przyjmą bo miejsc u nas już nie ma, ale jeśli dostałeś ofertę to bierz bez pronblemu. Mieszkania rewelacja jak na holandię, nowe czyste itd. Stawke masz 12 euro a na nocki 15euro. Ja pracuję od miesiąca i jest na prawdę super. A z i-work już 4 raz jadę więc też mogę polecić. Ale jedna sprawa, za ćpanie i chlanie lecisz z roboty i domku w przeciągu godziny. Nie tolerujemy tu ćpunów i alkoholików. Dwóch w ten sposób już się spakowało do PL. To jest dobry projekt i nikt nie chce go zmieniać przez jakiegoś palanta, nie mówię oczywiście o tobie tylko tak ogólnie.

@Marecki

@Marecki bardzo dziękuję za odpowiedź. Bardzo dobrze, że nie ma miejsca dla ćpunów i alkoholików i cieszy mnie niezmiernie, że wciąż są takie miejsca w NL. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Mateusz
@Marecki

A jak z angielskim, wystarczy średni czy trzeba lepiej znać ?

@Mateusz

Witam Pana. Odpowiadając na Pana pytanie na temat znajomości języka angielskiego w tym projekcie to wystarczy znać język angielski w stopniu podstawowym. Aczkolwiek jak wspomniał @Marecki na ten moment wszystkie stanowiska są obsadzone. Możliwe, że będziemy mieli zapotrzebowanie przed samymi świętami lub zaraz po nowym roku. Jeżeli chciałby Pan skorzystać z innych projektów jeszcze w tym roku to zapraszamy, a jeżeli dopiero po Nowym Roku, życzymy zdrowych wesołych świąt oraz powodzenia w Nowym 2020. Zespół i-Work

@i-Work agencja zatrudnienia

Witam. Aplikowałem i czekam cierpliwie... Chyba, że są jeszcze jakieś godne polecenia oferty? Niestety nie mam żadnych certyfikatów ani kursów (zwyczajnie nie byly mi potrzebne gdy prowadziłem działalność w PL) Niestety sprawy się skomplikowaly i przyszedł czas by podjąć decyzję o wyjezdzie. Nie boję się pracy fizycznej, angielski w stopniu średnio-zaawansowanym. Szukam normalnej, stabilnej pracy z normalnymi ludźmi. Pozdrawiam

@Arek

Proszę o kontakt telefoniczny, zaraz coś ustalimy 668 726 436

Pawel

Przyjechalem dzisiaj przez iwork do pracy w tilburgu, jak narazie wszystko jest okay. pokoj mam normalny, z koordynatorem kontakt jest rano jade do biura to napewno opisze jak dalej wyglada sprawa

@Pawel

Minął właśnie tydzień od kiedy zaczęłem pracę. Wypłatę dostałem na czas, w pracy atmosfera OK, na mieszkaniu też. Z koordynatorem kontakt jest cały czas. Pracę mam zapewnioną 40 godzin w tygodniu minimum, ale pracujemy po 10 godzin od poniedziałku do piątku. Mieliśmy jeden incydent na mieszkaniu, w pokoju obok mieszkał taki Grzesiek, alkoholik i ćpun, w sobotę w nocy przyszedł naćpany i szalał w domu. Zgłosiliśmy to do koordynatora i w niedzielę już gościa nie było. Mogę polecić i-Work jako dobrą agencję.

Dawid
@Pawel

Cześć Paweł dalej jesteś zadowolony z pracy w Tilburgu? Mam pytanie pracujesz może na magazynie? Wybieram się właśnie albo jutro albo po jutrze. Pozdrawiam

@Dawid

Tak, na Versteijnen, jest OK

zadowolony :)

Jeśli i-Work zaoferuje wam pracę jako Order picker w Tilburgu, magazyn Versteijnen to śmiało możecie brać. Praca po 10h dziennie od pon do piąt. Spoko atmosfera w pracy i mieszkania OK jak na holandię Ja tu robię od miesiąca i wiem że potrzebują sporo ludzi, praca na dwie zmiany. Mnie ściągneli z otto, najzjebańszej agencji jaka istnieje

Nicko

W jakich miastach maja prace jak wygladaja warunki mieszkalne i jak z dojazdem do pracy i jak zjazdy do pl?

Patryk
@Nicko

Masz tych pytań trocę. :) Ja trafiłem OK. Ale jak chcesz teraz przyjechać to na święta zapomnij o urlopie....

Agnieszka S.

Z rękom na sercu mogę polecić agencję i-work przez którą zostałam wysłana do pracy w Holandii. Ja i mój chłopak pracujemy już miesiąc jako orderpikerzy w Alkmaar, jesteśmy mega zadowoleni z pracy i zarobków. Zakwaterowania jak na Holandię też nie są złe. Zastanawiam się nad tymi negatywnymi opiniami i widząc czasem jakie tłuki i tumany przyjeżdżają do nas do pracy to się nie dziwię, że po dniu czy dwóch są wywalani z pracy a potem wystawiają negatywne opinie, nic więcej raczej w życiu nie potrafią ...tylko krytykować, kraść, ćpać i dobrze się bawić. Kto ma chęci do pracy i umiejętności nie będzie zawiedziony. Polecamy pracę dla i-work Aga i Krzysiek

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia