Opinie o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Potencjalny pracownik Nowy wpis
Kandydat

Rekrutacja na stanowisko w dziale Marketingu. Pierwszy etap miałam z Panią Martą, która zrobiła na mnie świetne wrażenie, udzieliła wielu informacji o firmie i zachęciła do dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym. Drugim etapem było zadanie sprawdzające umiejętności. Przyszłam do firmy wręczono mi kartkę do wypełnienia, nie było na miejscu osoby odpowiedzialnej za moją rekrutację, asystentka nie znała odpowiedzi na moje pytania co do doszczegółowienia zadań. Kolejnym etapem miało być spotkanie z panią dyrektor, która kilka tygodni była chora, więc spotkania były przekładane. Kiedy przyszłam na umówiony termin, okazało się, że Pani dyrektor jednak nie ma, a moje spotkanie poprowadziła kolejna osoba - trzeci etap wyglądał dokładnie tak jak pierwszy, kolejna Pani zadawała pytania o historię mojej kariery. Dosyć nieprofesjonalne prowadzenie procesu rekrutacyjnego - zwłaszcza jak na agencję pracy, po tym spotkaniu odpuściłam. AB OVO na koniec rekrutacji wysyła automatycznego maila jak wygenerowany z systemu o zakończeniu się procesu rekrutacji. Brak personalizowanego feedbacku. Pozostaje niesmak, a na opinię o swojej firmie zapracowali właśnie jej pracownicy i jakiś ogólnie panujący chaos.

Agnieszka Nowy wpis
@Potencjalny pracownik

A powiedzieli Ci, że nawet jeśli nie będą Cię chcieli przyjąć to, że dadzą Ci personalnie o tym znać ?

kmag
Kandydat

Rekrutowała pani z firmy AB OVO na stanowisku "pracownik biurowy bez dyskryminacji" - słowo to "brak mi słów", niby pani obiecała, na dalszy ciąg czyli na następny krok by przyjąć jako osobę niepełnosprawne do waszej firmy i po paru dniu dniach niestety otrzymałam wiadomość od pani, że przyjęli kogoś czyli kandydata na stanowisku , szczerze nie polecam firmy AB OVO , wygląda na to, że zostałam odrzucona przeze mnie jako niepełnosprawne.

@kmag

Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za Pani opinię. W naszej firmie wszystkie rekrutacje wewnętrzne prowadzimy w trybie "Rekrutacja bez dyskryminacji". W naszym zespole pracują również osoby, które posiadają orzeczenia o niepełnosprawności, nie jest to dla nas absolutnie żadna przeszkoda w procesie rekrutacyjnym. Zawsze staramy się kierować kompetencjami i doświadczeniem potencjalnych pracowników. Niestety, liczba wakatów jest ograniczona i nie każdemu zainteresowanemu kandydatowi możemy zaproponować zatrudnienie, jednakże cały czas się jednak rozwijamy, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy serdecznie, zespół AB OVO SOLUTIONS

Aleksander Nowy wpis
@kmag

Dzień dobry. Czy może Pani powiedzieć co konkretnie pytali Pani podczas rozmowy? Dzięki bardzo

Dariusz Nowy wpis
@Aleksander

Też bym się chciał dowiedzieć bo przed każda taką rozmową bardzo się stresuje. Będziesz aplikował? Ciekawe czy to luźna gada czy jednak mocno przepytują i robią test? Jakbyś miał info to daj znać, ok?

Od czego uzależniona jest premia w firmie AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie są progi premiowe? Dodali 21 marca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Fizyczny.

Kandydat

Rozmowa z Rekruterką była bardzo przyjemna, zostały mi przekazane wszystkie szczegóły dotyczące pracy. Zadeklarowałam swoją dyspozycyjność od następnego dnia wcześnie rano, bo taki był wymóg. Miałam oczekiwać na telefon od kogoś bezpośrednio od firmy. Cały dzień cisza. Specjalnie zorganizowałam sobie nocleg bliżej miejsca pracy i dojazd. Rano pojawiłam się w siedzibie firmy. Pracownica powiedziała, że nie mają żadnej informacji na mój temat i moich danych. Po 5h zostałam poinformowana, że rekrutacja została wstrzymana. Była to odpowiedź na moją prośbę o kontakt. Doświadczenie bardzo nieprzyjemne. Uważam, że poinformowanie potencjalnego pracownika dzień wcześniej nie jest żadną sztuką, a może zaoszczędzić zbędnej fatygi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Operator prasy i suwnicy w firmie AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy inżynier budowy
Wrocław
Pro-Tra Building Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Konsultant Wsparcia Technicznego
Vulcan Sp. z o.o.
(130 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy firma AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Adam
Kandydat

agencja oferuje pracę ,pakowanie ,zarobki podane że nie wiadomo czy netto czy brutto .Parę telefonów by zapytać ,co gdzie jak i za ile .Może trafiałem właśnie na przerwę ,nie wiem .Wysyłam maila i proszę o info ,bo tak naprawdę nie wiem gdzie ta praca ,oczywiście bez cv ,bo nie podaję danych firmie gdzie nie wiem o nich nic ( tak skonstruowane ogłoszenie ) Czyżby tylko wyłudzanie danych ?

@Adam

Dzień Dobry Panie Adamie, dziękujemy za Pana opinię. Bardzo nam przykro, że nie udało się Panu skontaktować z naszym Działem Rekrutacji. Nasi rekruterzy są dostępni dla Państwa w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Z Działem Rekrutacji można się skontaktować dzwoniąc pod numery: 504 070 933 lub 504 070 788 albo wysyłając wiadomość mailową na adres: rekrutacja@abovosolutions.eu Pozdrawiamy serdecznie, zespół AB OVO SOLUTIONS

Opóźnienia

Stawka za pracę i dodatki są normalne. Jednak agencja jest bardzo ciężka do tego aby uzyskać jakieś dokumenty. Dokumentów nie można sobie tak o wziąć od kogoś tylko trzeba czekać na kuriera aż przywiezie...często po kilka dni,tygodni. Ciężko się dowiedzieć o cokolwiek jeśli chodzi o wypłatę, ubezpieczenie itp. Wszystko jest w jednym miejscu a ludzie pracują w różnych miejscach w kraju. Zamieszanie z dokumentami zawsze. Tam chyba jest za mało osób albo ludzie się zwalniają z tej roboty i z tego taki chaos. Najwięcej z tego co widzę u siebie to firma przyjmuje obcokrajowców i to też z nimi ciągłe problemy w pracy. Oni myślą, że skoro są już w Polsce to tutaj im wszystko ktoś załatwi.

Idealnie
@Opóźnienia

W samo sedno trafione! Ostatnie miesiące to jakieś nieporozumienie totalne. Tłumaczenie się tylko tym, że mają dużo pracy bo koniec roku, rozliczenia,pity itp. To maja wszędzie! Jeśli ogarnąć nie mogą to trzeba wymienić ludzi lub przyjść nowych do pomocy w dziale! Od nas się wymaga a od siebie się nic nie daje!

Damian
@Idealnie

Dalej nie dowiedziałem się z tego wątku, ile aktualnie można zarobić za pracę w firmie AB OVO SOLUTIONS. Mam nadzieję, że właśnie dziś uda mi się kwestię tę ustalić stąd też moja wiadomość. Skorzystam z Waszej aktywności i spróbuję dowiedzieć się, ile można w firmie tej zarobić. Zechce ktoś z Was pomóc?

@Idealnie

Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za Państwa opinie. Faktycznie, w ostatnim czasie nasza firma bardzo się rozwinęła, pomogliśmy w znalezieniu pracy dziesiątkom osób, co przełożyło się również na ilość pracy administracyjnej. Bardzo poważnie podchodzimy do sygnalizowanych przez Państwa problemów, dlatego podjęliśmy stosowne kroki, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Do naszego Działu Kadr zatrudniliśmy trzy dodatkowe osoby do zespołu. Utworzyliśmy również nowy Dział Operacyjny w naszej firmie, w którym pracują Koordynatorzy Projektów - od marca każdy pracownik ma swojego opiekuna, który regularnie przyjeżdża na dyżury i jest w stałym kontakcie z pracownikami. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy, jesteśmy przekonani, że podjęte przez nas kroki pomogą uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AB OVO SOLUTIONS

Nie pokecam
Kandydat

Pierwsza wypłata (za kilka dni pracy) Była sporo po 10-tym (w umowie do 10-tego) Druga wyplata, pytam się kiedy zostanie wysłany przelew, dzwonię trzy dni z rzędu, za każdym razem słyszę że disiaj będzie wysłany, poprosiłem o paski wypłaty za obie wypłaty, oczywiście skończyło się na obietnicach.... Do tego umowa z miesiąca na miesiąc, szczerze nie polecam, martwi mnie to coraz bardziej, na 99% będę zmuszony zakończyć współpracę z AB OVO

wrocław

pracuje na wozku i jest wszystko ok, raz w miesiacu przyjezdza rekruterka, daje odcinki z wyplaty, narazie wszystko sie zgadza

Pawel
@wrocław

Witam, a jak zarobki na wózku widłowym, jak płatna praca w weekend?

JA
Kandydat

Ja wysyłam CV , spełniam wymagania i bez ODZEWU. Mam wrażenie, że te wciąż pojawiające się ogłoszenia to pic na wodę.

Adrian Bogacz
Kandydat

Dzień dobry, Jestem świeżo po pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym w trybie online - stanowisko biurowo-administracyjne, praca zdalna. Rozmowa sympatyczna, a przygotowanie oraz kompetencje rekrutera - pani Moniki - odebrałem bardzo pozytywnie. Czekam na decyzję.

Paweł
Kandydat

Witam! Firma oferuje zatrudnienie we firmie,do ktorej dowozi z Konina. Wynagrodzenie na poziomie od 3200 do ponad 4000 netto. Praca w trybie 8,lub 12 godzinnym. O jaka firme chodzi? Bede wdzieczny za odpowiedzi :) milego wieczoru!

Ania

Jestem zadowolona że współpracy z firmą. Mam dobra prace, stały kontakt z koordynatorka, dostałam przedłużenie umowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Czarny Miś
Kandydat

Jestem zadowolona. Pracuje przez ABOVO już kilka miesięcy. Wypłata zawsze na czas. Jeśli mam pytania, wątpliwości, problem, kontaktuję się bez problemu z pracownikami agencji. Polecam wszystkim szukającym pracę!

Sergii Ab Ovo

W firmie AB OVO SOLUTIONS pracuje młody i zgrany zespól od którego można się dużo nauczyć w dziedzinie rekrutacji. Praca w takim zespole staje się czystą przyjemnością. Serdecz(usunięte przez administratora)!

Mariola

Bardzo dobrze się pracuje przez firmę AB OVO, koordynator pomaga w każdej sytuacji.

Nick

Spółka Komandytowa to wiadomo, że pieniądze.

Samuel

Żeby utrzymać się dłużej w dobrej firmie trzeba się starać i spełnić pokładane w nas oczekiwania

Anonim

Nie dajcie się w robić to firma która zatrudnia na miesiąc czytałam ogłoszenie pisało na stałe albo tymczasowo a na rekrutacji powiedziane było że to jest wynajem ludzi ja przez tą agencje robiłam miesiąc a potem nie przedłużają umowy i zwolnienia z pracy potem następni na miesiąc i tak w koło nigdy tak się nie zawiodłam tak jak teraz

księgowa

Nie dajcie się nabrać na piękne i dużo oferujące ogłoszenia, firma wrzuca je jako wabik w celu zbudowania bazy danych. Pani Monika prowadząca rozmowę kwalifikacyjną wydawała się niezainteresowana kandydatami, totalnie nieprzygotowana do rekrutacji osób zajmujących się księgowością, w kółko powtarzała " no ale co Pani tam ( w poprzedniej pracy) robiła" ?, nie potrafiła zadać merytorycznych pytań, weryfikujących umiejętności i wiedzę. Rozmowa szybka, krótka, na zasadzie odfajkowane , CV przekazane , zgoda na wykorzystywanie danych podpisana, dziękujemy, następny proszę...

Zostaw merytoryczną opinię o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
3.9/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.