counter
4 13 53 5 1
Ania Nowy wpis

Jestem zadowolona że współpracy z firmą. Mam dobra prace, stały kontakt z koordynatorka, dostałam przedłużenie umowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Czarny Miś Nowy wpis
Kandydat

Jestem zadowolona. Pracuje przez ABOVO już kilka miesięcy. Wypłata zawsze na czas. Jeśli mam pytania, wątpliwości, problem, kontaktuję się bez problemu z pracownikami agencji. Polecam wszystkim szukającym pracę!

Ciekawy
Klient

Dzień dobry. W firmie AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Co się wykonuje dokładnie. W ogłoszeniu jest napisane, że drobne prace na linni produkcyjnej. Nie napisano jakie przedmioty się pakuję...? Napisane jest, że praca, od poniedziałku do piątku, ale nie wiadomo w jakich godzinach, czy zmianach...? Wynagrodzenie podstawowe. Poproszę o więcej szczegółów, najlepiej jakiegoś pracownika.

Tak6Nie
eh
@Ciekawy

to jest praca w correct, a ab ovo to tylko agencja

ja Nowy wpis
@Ciekawy

wyangrodzenue nie jest podstawowe, nawet 3200 na rękę mozna wyciagnąc po szkoleniu

wrocław Nowy wpis

pracuje na wozku i jest wszystko ok, raz w miesiacu przyjezdza rekruterka, daje odcinki z wyplaty, narazie wszystko sie zgadza

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sergii Ab Ovo

W firmie AB OVO SOLUTIONS pracuje młody i zgrany zespól od którego można się dużo nauczyć w dziedzinie rekrutacji. Praca w takim zespole staje się czystą przyjemnością. Serdecz(usunięte przez administratora)!

Tak2Nie
Mariola

Bardzo dobrze się pracuje przez firmę AB OVO, koordynator pomaga w każdej sytuacji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Spółka Komandytowa to wiadomo, że pieniądze.

TakNie2
Samuel

Żeby utrzymać się dłużej w dobrej firmie trzeba się starać i spełnić pokładane w nas oczekiwania

Tak2Nie2
Anonim

Nie dajcie się w robić to firma która zatrudnia na miesiąc czytałam ogłoszenie pisało na stałe albo tymczasowo a na rekrutacji powiedziane było że to jest wynajem ludzi ja przez tą agencje robiłam miesiąc a potem nie przedłużają umowy i zwolnienia z pracy potem następni na miesiąc i tak w koło nigdy tak się nie zawiodłam tak jak teraz

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 157 dni.

Jakie wartości są cenione w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.?

księgowa

Nie dajcie się nabrać na piękne i dużo oferujące ogłoszenia, firma wrzuca je jako wabik w celu zbudowania bazy danych. Pani Monika prowadząca rozmowę kwalifikacyjną wydawała się niezainteresowana kandydatami, totalnie nieprzygotowana do rekrutacji osób zajmujących się księgowością, w kółko powtarzała " no ale co Pani tam ( w poprzedniej pracy) robiła" ?, nie potrafiła zadać merytorycznych pytań, weryfikujących umiejętności i wiedzę. Rozmowa szybka, krótka, na zasadzie odfajkowane , CV przekazane , zgoda na wykorzystywanie danych podpisana, dziękujemy, następny proszę...

Tak10Nie5

Tak1Nie3
Dyrektor

Bardzo chętnie się dowiem o jaka firmę i spotkanie chodzi. Pozdrawiam

Heniek

@employee Możesz uzasadnić swoja opinię? Mam zupełnie odmienne zdanie!

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 359 dni.

Jak wygląda rozmowa w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Pakowacz? Prowadzący rozmowę są OK? 26 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

mb

Rekrutowała mnie agencja do jednej z większych spółek. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, pytania były zadawane konkretnie przez rzetelnie przygotowaną osobę. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, mogę z czystym sumieniem polecić AB OVO

TakNie3
employee

Firma tragedia ,nie polecam

Tak3Nie1
Wiktoria
@employee

No dobrze, ale warto byłoby jeszcze napisać, dlaczego nie polecasz AB OVO SOLUTIONS. Sama poszukuję dokładnych informacji o tej firmie, a więc tym chętniej dowiem się o niej czegoś więcej. Jesteś może niezadowolony z zarobków, z atmosfery, z braku pakietu socjalnego, czy chodzi o coś zupełnie innego?

Megi

Rekrutacja na stanowisko asystenta do spraw administracji i kadr przebiegała tragicznie. Jeszcze takiej niekompetentnej osoby rekrutujacej nie spotkałam. Nie potrafiła zadawać pytań, z osobami głuchoniemymi lepiej się dogadywałam. Przedstawiona oferta w internecie znaczenie różniła się z tą, którą ta pani mi proponowała. A jak spytałam jaki jest dalszy przebieg etapów rekrutacji to tylko powiedziała "ja o tym decyduje bo jestem kierownikiem działu rekrutacji" Żenada.

Tak6Nie1
Wiktoria
@Megi

Jasne - w pełni zrozumiałe jest to, że czujesz się rozczarowana tą rozmową rekrutacyjną. Ale chyba nie zawsze całą "winą" należy obarczać osobę rekrutującą. Napisałaś, iż oferta przedstawiona w sieci, różniła się od tej, którą Ci zaproponowano. A jaki miałabyś w takim razie zakres obowiązków stanowiska, na które aplikowałaś?

TakNie2
Sylwia strefa Bielany Wrocław

Rozmawiałam dziś z Handlowcem który tam pracuje, niestety nie udało nam się długo porozmawiać ponieważ dyrektor nie zgodziła się na współpracę. Pan bardzo profesjonalny w tym co robi, to co chciałam się dowiedzieć to się dowiedziałam. wystawiam opinie za poświęcony czas, zaczekanie na lini na panią dyrektor.Powiedziałam mu podczas rozmowy ze za ten zakres wiedzy który posiada wystawie ocenę dla firmy. Pozdrawiam

Tak2Nie
Mieczysław
@Sylwia strefa Bielany Wrocław

Twoja rozmowa była związana z tym, że chciałabyś się dostać do pracy za pośrednictwem firmy AB OVO SOLUTIONS? Przepraszam, że zapytałem, ale wolę się upewnić, gdyż nie wynika to bezpośrednio ze wpisu, który dodałaś. Proszę, abyś sprecyzowała tę kwestię.

TakNie1

Wzorowa współpraca

Marzena
@Pracownik

Fantastycznie! Takie opinie bardzo tu cieszą, ale zachęcam Cię do tego, abyś spróbował chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią wypowiedź. Tak na prawdę niewiele wiemy o pracodawcy, jakim jest AB OVO SOLUTIONS, a więc chętnie dowiemy się czegoś o nim od Ciebie. Powiedz nam na przykład, w jaki sposób pracodawca ten mierzy efekty Waszej pracy?

@Marzena

Pracuje na stanowisku sprzątającego, wypłaty na czas do 10 dnia miesiąca, na miejscu jest koordynator który jest bardzo pomocny

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
4/5 Na podstawie 13 ocen.