Opinie o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
5 7 38 5 1
Heniek Nowy wpis

@employee Możesz uzasadnić swoja opinię? Mam zupełnie odmienne zdanie!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jak wygląda rozmowa w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Pakowacz? Prowadzący rozmowę są OK? 26 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

mb Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Rekrutowała mnie agencja do jednej z większych spółek. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, pytania były zadawane konkretnie przez rzetelnie przygotowaną osobę. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, mogę z czystym sumieniem polecić AB OVO

employee
Nazwa działu: HR

Firma tragedia ,nie polecam

Wiktoria Nowy wpis
@employee

No dobrze, ale warto byłoby jeszcze napisać, dlaczego nie polecasz AB OVO SOLUTIONS. Sama poszukuję dokładnych informacji o tej firmie, a więc tym chętniej dowiem się o niej czegoś więcej. Jesteś może niezadowolony z zarobków, z atmosfery, z braku pakietu socjalnego, czy chodzi o coś zupełnie innego?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Megi

Rekrutacja na stanowisko asystenta do spraw administracji i kadr przebiegała tragicznie. Jeszcze takiej niekompetentnej osoby rekrutujacej nie spotkałam. Nie potrafiła zadawać pytań, z osobami głuchoniemymi lepiej się dogadywałam. Przedstawiona oferta w internecie znaczenie różniła się z tą, którą ta pani mi proponowała. A jak spytałam jaki jest dalszy przebieg etapów rekrutacji to tylko powiedziała "ja o tym decyduje bo jestem kierownikiem działu rekrutacji" Żenada.

Wiktoria
@Megi

Jasne - w pełni zrozumiałe jest to, że czujesz się rozczarowana tą rozmową rekrutacyjną. Ale chyba nie zawsze całą "winą" należy obarczać osobę rekrutującą. Napisałaś, iż oferta przedstawiona w sieci, różniła się od tej, którą Ci zaproponowano. A jaki miałabyś w takim razie zakres obowiązków stanowiska, na które aplikowałaś?

TakNie
Sylwia strefa Bielany Wrocław
Nazwa działu: Handlowy

Rozmawiałam dziś z Handlowcem który tam pracuje, niestety nie udało nam się długo porozmawiać ponieważ dyrektor nie zgodziła się na współpracę. Pan bardzo profesjonalny w tym co robi, to co chciałam się dowiedzieć to się dowiedziałam. wystawiam opinie za poświęcony czas, zaczekanie na lini na panią dyrektor.Powiedziałam mu podczas rozmowy ze za ten zakres wiedzy który posiada wystawie ocenę dla firmy. Pozdrawiam

Mieczysław
@Sylwia strefa Bielany Wrocław

Twoja rozmowa była związana z tym, że chciałabyś się dostać do pracy za pośrednictwem firmy AB OVO SOLUTIONS? Przepraszam, że zapytałem, ale wolę się upewnić, gdyż nie wynika to bezpośrednio ze wpisu, który dodałaś. Proszę, abyś sprecyzowała tę kwestię.

Wzorowa współpraca

Marzena
@Pracownik

Fantastycznie! Takie opinie bardzo tu cieszą, ale zachęcam Cię do tego, abyś spróbował chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią wypowiedź. Tak na prawdę niewiele wiemy o pracodawcy, jakim jest AB OVO SOLUTIONS, a więc chętnie dowiemy się czegoś o nim od Ciebie. Powiedz nam na przykład, w jaki sposób pracodawca ten mierzy efekty Waszej pracy?

@Marzena

Pracuje na stanowisku sprzątającego, wypłaty na czas do 10 dnia miesiąca, na miejscu jest koordynator który jest bardzo pomocny

Guśka

Firma jest rzetelna i zapewnia bardzo dobre warunki pracy. Serdecznie polecam każdemu kto poszukuje zatrudnienia. :)

Marzena
@Guśka

Jest już kolejną z rzędu osobą, która chwali sobie pracodawcę, jakim jest AB OVO SOLUTIONS. Jednak Ty również - podobnie jak poprzedni użytkownicy - nie podałaś nam żadnych konkretnych informacji, a takowe bardzo by się nam przydały. Może zechcesz wobec tego uzupełnić swoją poprzednią myśl? Powiedz, co sprawia, iż polecasz nam pracę we wspomnianej firmie?

yarek

firma super pracuje od jakiegos czasu 13 zł na rękę, miła obsługa jasne warunki współpracy polecam tą firme

kowalska50

Sukam pracy w komornikach bliskom lubonia miaszkam interesuje mnie bardzo biura sprzatać na rano tolko moge nawet przyjsc 5-00 z rana prace rozpocząć od zaraz Mam naimię karolina kowlska chciałom umowa o prace

Adrian
@kowalska50

Kontaktowałaś się może bezpośrednio w sprawie pracy z firmą AB OVO SOLUTIONS? Myślę, że swoje zainteresowanie najlepiej, gdybyś przekazała bezpośrednio pracodawcy. Pracowałaś może już kiedyś za pośrednictwem agencji? Napisz coś więcej o sobie.

Nowy
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Pracuję przez ta agencje na magazynie jako sprzątacz od 2 tygodni. narazie jest ok praca po 10 godzin ale za to 13zł na rękę więc jeśli tylko mi całość zapłacą nie jak w poprzedniej to wyjdzie mi 2600 na rękę/polecę po pierwszej wypłacie

Agata
@Nowy

A jak oceniasz pośrednictwo firmy AB OVO SOLUTIONS? W jakich kwestiach Tobie pomogła? Każda agencja powinna mieć na uwadze interesy osób poszukujących zatrudnienia i ciekawi mnie, jak firma wywiązywała się z tego zobowiązania. Twoja wypowiedź pomoże innym poszukującym pracy, zwłaszcza tymczasowej, ponieważ zbliża się sezon letni i wakacje.

Rekruterka

Szukają może rekruterów do oddziału, ktoś wie gdzie mogłabym wysłać CV?

Daria

Czy agencja funkcjonuje normalnie? Taka cisza jest zastanawiająca w przypadku takiej działalności.

Tak2Nie1
Maria
@Daria

no szukają do sprzątania

Poszukująca
@Daria

Szukam pracy i widziałam ich oferty na olx i praca za rogiem, najwięcvej do sprzątania, ale mają też jakieś wprowadzanie danych dla studentów, koordynatorów itp.

Paulina
@Poszukująca

funkcjonuje, jutro zaczynam pracę na stanowisku pracownik porządkowy

pyrzyce
@Paulina

W szczecinie mają jakieś oferty do sprzątania tez, moja mama tam pasuje i jest nawet zadowolona, moze zosbie dorobić do emerytury

Włodi

Ściema...agencja, która nie ma nawet swojej strony www. Pewnie podkradają klientów i pracowników z innych firm i agencji. Nie ma nawet danych kontaktowych...firma kogucik. Z dala od takich!

Tak3Nie1
Agata
@Włodi

Pamiętaj, że na forum publikujemy wyłącznie sprawdzone informacje. Czy możesz podać nam źródło powyższych doniesień? Bo jak rozumiem, nigdy nie pracowałaś w firmie Ab Ovo Solutions? Chyba, że źle zrozumiałam Twój wpis? Proszę wyjaśnij mi tę kwestię.

Strona
@Włodi

Link do strony: http://abovosolutions.eu/

wow

Piersza agencja która odpisała mi na olx że ogłoszenie nie jest aktualne a nie olała.

Marcin

Mają fajną ofertę przy sprzątaniu samolotów we Wrocławiu, praca nie jest bardzo ciężka, a fajnie płacą 20 zł/h. Jedyny minus, że jest to praca w nocy, ale mi to nie przeszkadza.

Tak3Nie

samoloty
@Marcin

właśnie idę na rozmowę w poniedziałek, zapowiada się fajnie i stawka jest taka jak mówisz, więc mam nadzieję, że się dostanę

Piotrek
@samoloty

i jak pracuje już ktoś z Was przy sprzątaniu samolotów ? jak to wygląda od "środka" ? stawka 20 zł netto ?

Jacek

Najlepsza oferta na wózki we Wrocłąwiu, cieszę się że się załapałem bo było jedno miejsce, ale w końcu jakieś normalne warunki dla wózkowego w tym kraju, a nie trzeba uciekać za granice.

Szczecinn
@Jacek

też jestem na wózku, ale w Szczecinie , mogą być warunki też

lucuś

SPk, bo mają koordynatów którzy są z tobą na obiektcie i wszystko pokazuja co i jak, a nie wysylają do rpacy i radz sobie człowieku

Maria

bylam na zlceniu przez miesiac po 9 godzin w tygodniu, wszystko ok

Ja

Nie słyszalam nigdy o tej agencji, ale mieli ciekawą ofertę i w sumie pracuje juz tam dwa miesiące i nawet koleżankę ściągnełam :) Dobre pieniążki, wyplata na czas, jestetm zadowolona

Tak1Nie

Nadal czekamy na nowe wieści, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Ab Ovo Solutions Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

TakNie

Zostaw opinię o AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.